XI Legionowska Dycha - XI Legionowska Dycha

Data
08.06.2019
Godzina
20:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
10 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Tomasz Orliński BHP ORLIŃSCY 1979 Mężczyzna Opłacony
2 Izabela Bogumił 1976 Kobieta Opłacony
3 Bartosz Rusin KS Staszewscy 1973 Mężczyzna Opłacony
4 Wojciech Malinowski 1979 Mężczyzna Opłacony
5 Przemek Zawadzki JKB NBAB Jabłonna 1981 Mężczyzna Opłacony
6 Hubert Kilian Heron Wieliszew Team 1980 Mężczyzna Opłacony
7 Maciej Lipowski 1981 Mężczyzna Opłacony
8 Piotr Chuchla 1982 Mężczyzna Opłacony
9 Marcin Joński TEAM KIESZONKA 1975 Mężczyzna Opłacony
10 Michał Arendt 1983 Mężczyzna Opłacony
11 Łukasz Boszko 1986 Mężczyzna Opłacony
12 Aleksander Kramarz 1993 Mężczyzna Opłacony
13 Weronika Michalczewska Wybiegaj Siebie 1990 Kobieta Opłacony
14 Dorota Targońska Wybiegaj Siebie 1987 Kobieta Opłacony
15 Marcin Cieślak Smurfit Kappa Adventure Team 1972 Mężczyzna Opłacony
16 Ewelina Bilińska 1989 Kobieta Opłacony
17 Anna Dobrowolska 1965 Kobieta Opłacony
18 Adrian Pacuszka Metro Warszawskie 1996 Mężczyzna Opłacony
19 Jan Skrzypek Legion Serwis 1999 Mężczyzna Opłacony
20 Iwona Pesta 1977 Kobieta Opłacony
21 Mariusz Dużyński 1970 Mężczyzna Opłacony
22 AGNIESZKA LIPISZKO WYBIEGAJ SIEBIE 1985 Kobieta Opłacony
23 Michał Kosiński 1985 Mężczyzna Opłacony
24 Roland Zieliński 1991 Mężczyzna Opłacony
25 Leszek Kleiman Wieliszew Heron Team 1950 Mężczyzna Opłacony
26 Dorota Czarnota Bravehearts Legionowo 1981 Kobieta Opłacony
27 Robert Bułka 1972 Mężczyzna Opłacony
28 Anna Bruderek Runners Team Jabłonna 1978 Kobieta Opłacony
29 Łukasz Groszkowski Legionowo 1983 Mężczyzna Opłacony
30 Jacek Janowski 1974 Mężczyzna Opłacony
31 Radosław Fałatowicz Bravehearts Legionowo 1982 Mężczyzna Opłacony
32 Łukasz Hartman 1986 Mężczyzna Opłacony
33 Dariusz Rdzonek Biegające Rodzynki 1983 Mężczyzna Opłacony
34 Bartłomiej Sadowski zawsze gOTowi zawsze blisko 1978 Mężczyzna Opłacony
35 Kamil Peda 1991 Mężczyzna Opłacony
36 Mariusz Sokalski Grupa Biegowa CHTMO 1961 Mężczyzna Opłacony
37 Ewa Dobrogowska 1988 Kobieta Opłacony
38 Michał Wojciechowski Tajfun Azkaban 1998 Mężczyzna Opłacony
39 Adam Konarzewski 1991 Mężczyzna Opłacony
40 Mariusz Banaszek 1984 Mężczyzna Opłacony
41 Łukasz Brodowski The Brand 1986 Mężczyzna Opłacony
42 Agata Jarocka 1983 Kobieta Opłacony
43 Michał Bardadyn ZabieganiDobrowolscy.pl 1989 Mężczyzna Opłacony
44 Agnieszka Kłucińska Wybiegają Siebie 1988 Kobieta Opłacony
45 Piotr Maleszka 1995 Mężczyzna Opłacony
46 Paweł Regulski Skarbiec TFI 1978 Mężczyzna Opłacony
47 Natalia Gierczyńska 1999 Kobieta Opłacony
48 Marcin Franczewski 1979 Mężczyzna Opłacony
49 Piotr Okrasa Okrasa team 1976 Mężczyzna Opłacony
50 Mateusz Szybiński Bravehearts 1992 Mężczyzna Opłacony
51 Justyna Wroblewska ZSP nr 2 1980 Kobieta Opłacony
52 Pawel Korczyk 1986 Mężczyzna Opłacony
53 Paweł Maleszka 1963 Mężczyzna Opłacony
54 Sebastian Filipiak 1992 Mężczyzna Opłacony
55 Karol Jaskulski 1990 Mężczyzna Opłacony
56 Patryk Kaczmarski 1989 Mężczyzna Opłacony
57 Tomasz Górnaś 1980 Mężczyzna Opłacony
58 Zofia Górnaś 1984 Kobieta Opłacony
59 Kajetan Majewski Wieliszew Heron Team 1993 Mężczyzna Opłacony
60 Paweł Podkański 1984 Mężczyzna Opłacony
61 Monika Łatkowska Grupa Biegowa CHTMO 1975 Kobieta Opłacony
62 ŁUKASZ URYŃ 1982 Mężczyzna Opłacony
63 IWONA URYŃ 1983 Kobieta Opłacony
64 Joanna Suchecka KS Pomorska 1984 Kobieta Opłacony
65 Przemysław Suchecki KS Pomorska 1981 Mężczyzna Opłacony
66 Daniel Nowak RozbiegaMY Nowy Dwór Mazowiecki 1985 Mężczyzna Opłacony
67 Rafał Pik 1985 Mężczyzna Opłacony
68 Sylwia Tabaka-Mierzejewska 1975 Kobieta Opłacony
69 Mirosław Bugaj 1967 Mężczyzna Opłacony
70 Joanna Terlecka Wybiegaj Siebie 1982 Kobieta Opłacony
71 MONIKA FIRCHAŁ 1981 Kobieta Opłacony
72 Maciej Radziszewski Zabiegany Wołomin 1993 Mężczyzna Opłacony
73 Anna Bulik KS Staszewscy 1996 Kobieta Opłacony
74 Paweł Piekarski Bravehearts Legionowo 1974 Mężczyzna Opłacony
75 Małgorzata Paczoska 1979 Kobieta Opłacony
76 anna Łomot A&M 1977 Kobieta Opłacony
77 Marek Łomot A&M 1971 Mężczyzna Opłacony
78 Maciej Stróżewski 1 Baza Lotnictwa Transportowego 1977 Mężczyzna Opłacony
79 Dariusz Jakubowski 1975 Mężczyzna Opłacony
80 ROMANA MICHLICKA 1978 Kobieta Opłacony
81 Agnieszka Truszkowska 1982 Kobieta Opłacony
82 Damian Pepłoński 1989 Mężczyzna Opłacony
83 Piotr Skowroński 1967 Mężczyzna Opłacony
84 Weronika Skowrońska 1992 Kobieta Opłacony
85 Bogdan Piątek LECHICI Zielonka 1953 Mężczyzna Opłacony
86 Monika Kowalik 1986 Kobieta Opłacony
87 Rafał Darkowski Lider WINNICA 1980 Mężczyzna Opłacony
88 Anna Rybicka 1984 Kobieta Opłacony
89 Zbigniew Kalinowski 1966 Mężczyzna Opłacony
90 Tomasz Sokalski bez klubu 1988 Mężczyzna Opłacony
91 Ewelina Niewiadomska 1981 Kobieta Opłacony
92 Elżbieta Koszniruk Wybiegaj Siebie 1968 Kobieta Opłacony
93 Piotr Zieliński Patotato 1988 Mężczyzna Opłacony
94 Zbigniew Moroz 1974 Mężczyzna Opłacony
95 Tomasz Zieliński 1984 Mężczyzna Opłacony
96 Karolina Gawryszczak 1993 Kobieta Opłacony
97 dariusz Świderski POLYPHARM 1969 Mężczyzna Opłacony
98 Anna Trojan 1968 Kobieta Opłacony
99 Wojciech Trojan 1966 Mężczyzna Opłacony
100 Salvatore Capuano 1981 Mężczyzna Opłacony
101 Michał Giernatowski 1991 Mężczyzna Opłacony
102 Maja Opara Bravehearts Legionowo 1981 Kobieta Opłacony
103 Adam Orych 1991 Mężczyzna Opłacony
104 Piotr Kiliński 1975 Mężczyzna Opłacony
105 Piotr Lipiński 1977 Mężczyzna Opłacony
106 Łukasz Bąk AGD WRONIAK 1982 Mężczyzna Opłacony
107 Michał szczygieł 1991 Mężczyzna Opłacony
108 Jakub Ostasz 2000 Mężczyzna Opłacony
109 Jacek Makowski Timbud Team 1969 Mężczyzna Opłacony
110 Joanna Staszkiewicz 1991 Kobieta Opłacony
111 Renata Sekuła Wybiegaj siebie 1977 Kobieta Opłacony
112 Paweł Powała 1983 Mężczyzna Opłacony
113 Agata Zaczek 1984 Kobieta Opłacony
114 Wiktor Daniel Reczka 1983 Mężczyzna Opłacony
115 Małgorzata Chodzyńska 1981 Kobieta Opłacony
116 Marek Szulkowski - 1970 Mężczyzna Opłacony
117 Radosław Szyszko 1979 Mężczyzna Opłacony
118 Piotr Rapacki 1978 Mężczyzna Opłacony
119 Konrd Mróz 1978 Mężczyzna Opłacony
120 Adam Wilczega Znajomi I Podziwiani 1954 Mężczyzna Opłacony
121 Piotr Wiaderek Pędzące Żółwie 1985 Mężczyzna Opłacony
122 Katarzyna Zielińska 1983 Kobieta Opłacony
123 Karolina Duszczyk 1977 Kobieta Opłacony
124 Mariusz Stawowski 1971 Mężczyzna Opłacony
125 Marcin Banaszkiewicz SEROCK BIEGA Z HOTELEM NARVIL 1981 Mężczyzna Opłacony
126 Robert Chałupczyński 1972 Mężczyzna Opłacony
127 Dominik Czyż Grupa Biegowa CHTMO 1983 Mężczyzna Opłacony
128 GRZEGORZ MANOWIECKI Bravehearts 1974 Mężczyzna Opłacony
129 Anita Andrukiewicz Grupa Biegowa CHTMO 1980 Kobieta Opłacony
130 Michał Kuna 1978 Mężczyzna Opłacony
131 Mieczysław Cimochowski MC Serwis 1976 Mężczyzna Opłacony
132 Edyta Wiśniewska 1979 Kobieta Opłacony
133 Pawel Kozłowski 1991 Mężczyzna Opłacony
134 Paweł Wroniak AGD WRONIAK 1983 Mężczyzna Opłacony
135 Bogdan Cegiełka 1982 Mężczyzna Opłacony
136 Radosław Gromek UKS GEPARD WARSZAWA 1983 Mężczyzna Opłacony
137 Jacek Socha 1975 Mężczyzna Opłacony
138 Marcin Grzesik GRUPA BIEGOWA CHTMO 1973 Mężczyzna Opłacony
139 Tomasz Woźniak 1988 Mężczyzna Opłacony
140 Robert Zając Orange Polska 1975 Mężczyzna Opłacony
141 Waldemar Lenard 1968 Mężczyzna Opłacony
142 Paweł Wójcik Wieliszew Heron Team 1987 Mężczyzna Opłacony
143 Grzegorz Szczepański 1962 Mężczyzna Opłacony
144 Jakub Mazurkiewicz Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo 1984 Mężczyzna Opłacony
145 Jarosław Kulik Bestie OCR Legionowo 1975 Mężczyzna Opłacony
146 Grzegorz Daniluk Bravehearts Legionovo 1977 Mężczyzna Opłacony
147 Rafał Barszczewski 1988 Mężczyzna Opłacony
148 Łukasz Fetner Metro Warszawskie 1986 Mężczyzna Opłacony
149 Katarzyna Mirowska 1981 Kobieta Opłacony
150 Tomasz Ślęzak 1981 Mężczyzna Opłacony
151 Aleksandra Rucka 1994 Kobieta Opłacony
152 Władysław Jarochowski 1957 Mężczyzna Opłacony
153 Łukasz Musiński 1989 Mężczyzna Opłacony
154 Michał Maul 1993 Mężczyzna Opłacony
155 Magdalena Malinowska 1984 Kobieta Opłacony
156 Marcin Mączyński PKO Bank Polski 1977 Mężczyzna Opłacony
157 Piotr Szabrański TKKF WIŚLANIE SŁUPNO 1972 Mężczyzna Opłacony
158 Janusz Gutkowski 1973 Mężczyzna Opłacony
159 Jakub Frołow KS Staszewscy 1973 Mężczyzna Opłacony
160 Marcin Wielogórski 1985 Mężczyzna Opłacony
161 Michał Majewski 1987 Mężczyzna Opłacony
162 Karolina Makowska 1995 Kobieta Opłacony
163 Paweł Uliczny Rembertów Team 1974 Mężczyzna Opłacony
164 Mariusz Karwowski Grupa Biegowa CHTMO 1973 Mężczyzna Opłacony
165 Marcin Czerwiński tak sobie biegam 1989 Mężczyzna Opłacony
166 Mateusz Kwiatkowski WIELISZEW HERON TEAM 1989 Mężczyzna Opłacony
167 Anna Jaglarska 12tri 1985 Kobieta Opłacony
168 Artur Śliz 1993 Mężczyzna Opłacony
169 Jarek Juraś 1960 Mężczyzna Opłacony
170 Paweł Kaczmarczyk 1978 Mężczyzna Opłacony
171 Wiesław Cieślak 1948 Mężczyzna Opłacony
172 Blazej Wojtczak 1978 Mężczyzna Opłacony
173 Sławomir Kachniarz Kawaii Sushi 1971 Mężczyzna Opłacony
174 Ewa Szyszko Markowi Biegacze 1980 Kobieta Opłacony
175 JAROSLAW SZOSTAKOWSKI Biegamy z Ochotą 1967 Mężczyzna Opłacony
176 Joanna Grochowska Biegamy z Ochotą 1964 Kobieta Opłacony
177 Oktawia Kupaj Vege Runners 1991 Kobieta Opłacony
178 Paweł Baryga Dobiegnę to Będę 1973 Mężczyzna Opłacony
179 Tomasz Barzycki 1974 Mężczyzna Opłacony
180 Piotr Kościuczuk --- 1977 Mężczyzna Opłacony
181 Grzegorz Sawicki 12tri.pl 1978 Mężczyzna Opłacony
182 Magdalena Penkalska Wieliszew Hero Team 1978 Kobieta Opłacony
183 Monika Skrońska Wybiegaj Siebie 1977 Kobieta Opłacony
184 RAJMUND ZIĘTARA 2 RBLog SKŁAD ZEGRZE 1965 Mężczyzna Opłacony
185 Mariusz Paczuski Słupno Biega 1973 Mężczyzna Opłacony
186 artur Detko 1947 Mężczyzna Opłacony
187 Janek Gawczyński 2000 Mężczyzna Opłacony
188 Jola Gawczyńska 1964 Kobieta Opłacony
189 Roman Sabat J-23 Nadaje 1970 Mężczyzna Opłacony
190 Katarzyna Foszner Fit Line Fitness Legionowo 1985 Kobieta Opłacony
191 Natalia Grzegorczyk AZS AWF WARSZAWA/ WANDA PANFIL TEAM 1997 Kobieta Opłacony
192 Małgorzata Płuciś Wybiegaj Siebie 1989 Kobieta Opłacony
193 Kamil Skorupa UKS Filipides Teresin 1999 Mężczyzna Opłacony
194 Piotr Kozłowski AKS Polonia Warszawa 1972 Mężczyzna Opłacony
195 Daniel Urmanowski Dream Run 1988 Mężczyzna Opłacony
196 Mariusz Piotrowski Mkb Dreptak/Team Draczyński 1982 Mężczyzna Opłacony
197 Nikodem Kramarz 1997 Mężczyzna Opłacony
198 Dominika Socha Bestie OCR Legionowo 1980 Kobieta Opłacony
199 Bartłomiej Domański 1975 Mężczyzna Opłacony
200 Łukasz Zwiernik 1990 Mężczyzna Opłacony
201 Tomasz Rosłon 1995 Mężczyzna Opłacony
202 Sławomir Salwin Wieliszew Heron Team 1966 Mężczyzna Opłacony
203 Paweł Matuszewski Holi Gym&Fitness 1983 Mężczyzna Opłacony
204 Urszula Bartecka-Matuszewska Holi Gym&Fitness 1980 Kobieta Opłacony
205 Daniel Bieńkowski 1997 Mężczyzna Opłacony
206 Mateusz Czudec PodkarpackiSport.pl 1982 Mężczyzna Opłacony
207 Paweł Grzybowski 1985 Mężczyzna Opłacony
208 ARTUR TYCZYŃSKI COMP TEAM 1977 Mężczyzna Opłacony
209 Bonio GRATKOWSKI GRATKOWSCY 1970 Mężczyzna Opłacony
210 Michał FRANK JW2414 1983 Mężczyzna Opłacony
211 Beata Klimkiewicz-Sikora 1976 Kobieta Opłacony
212 Andrzej Worotyński Grupa AW65 1965 Mężczyzna Opłacony
213 Daniel Kluczkowski 1975 Mężczyzna Opłacony
214 PIOTR BACHURSKI Kapiteam Piotr Bachurski 1979 Mężczyzna Opłacony
215 Damian Golędzinowski 1996 Mężczyzna Opłacony
216 Zbigniew Koper MKB DREPTAK 1963 Mężczyzna Opłacony
217 Marek Kowalski KS NUNA 1981 Mężczyzna Opłacony
218 Krzysztof Kosewski Bravehearts Legionowo 1980 Mężczyzna Opłacony
219 Monika Kosewska Bravehearts Legionowo 1979 Kobieta Opłacony
220 Jakub Trzciński 1996 Mężczyzna Opłacony
221 maciej narewski 1977 Mężczyzna Opłacony
222 GRZEGORZ Idzikowski Parkrun Pruszków 1964 Mężczyzna Opłacony
223 Piotr Józefowicz biegusiem.pl 1982 Mężczyzna Opłacony
224 Leszek Błaszak 1979 Mężczyzna Opłacony
225 Anna Rogowska 1979 Kobieta Opłacony
226 Joanna Dubińska 1981 Kobieta Opłacony
227 Tomasz Płocharski 1991 Mężczyzna Opłacony
228 Rafal Roguski Orange Polska 1978 Mężczyzna Opłacony
229 Paweł Pońc Satori 1989 Mężczyzna Opłacony
230 Tomasz Grzybowski 1988 Mężczyzna Opłacony
231 Janusz Czerwiński Orange Polska 1960 Mężczyzna Opłacony
232 Artur Rogiński Markowi Biegacze 1976 Mężczyzna Opłacony
233 ANDRZEJ DĄBROWSKI 1957 Mężczyzna Opłacony
234 Katarzyna Bukowska-Przetakiewicz 1986 Kobieta Opłacony
235 Dariusz Wieczorek KB Legionowo 1969 Mężczyzna Opłacony
236 Tomasz Sienicki ProReh aktywna ekipa 1991 Mężczyzna Opłacony
237 Katarzyna Maryniak Wybiegaj siebie 1980 Kobieta Opłacony
238 Pawel Sobiech 1978 Mężczyzna Opłacony
239 Łukasz Stańczak KS Maków Biega 1988 Mężczyzna Opłacony
240 Maciej Cierniewski 1987 Mężczyzna Opłacony
241 Aleksandra Gołębiewska Eneria 1991 Kobieta Opłacony
242 Konrad Zawadzki 1990 Mężczyzna Opłacony
243 Piotr Parfianowicz UNTS Warszawa 1994 Mężczyzna Opłacony
244 Maciej Żytkiewicz 1973 Mężczyzna Opłacony
245 Piotr Pachnik 1976 Mężczyzna Opłacony
246 Zuzanna Kubicka UNTS Warszawa 1993 Kobieta Opłacony
247 Sławomir Kawka 1971 Mężczyzna Opłacony
248 Zbigniew Brzozowski 1936 Mężczyzna Opłacony
249 Anna Górowska 1994 Kobieta Opłacony
250 Mariola Górowska 1972 Kobieta Opłacony
251 Barbara Rogowicz-Szmulewicz 1972 Kobieta Opłacony
252 Mateusz Lewandowski 1999 Mężczyzna Opłacony
253 Elżbieta krajewska 1962 Kobieta Opłacony
254 Jarosław Olszewski 1956 Mężczyzna Opłacony
255 Zbigniew Modrzejewski 1969 Mężczyzna Opłacony
256 Michał Romańczuk Wojska Obrony Terytorialnej 1979 Mężczyzna Opłacony
257 DYMEL ANDRZEJ MARKOWI BIEGACZE 1952 Mężczyzna Opłacony
258 Artur Nowacki 1971 Mężczyzna Opłacony
259 Dorota Noskiewicz 1978 Kobieta Opłacony
260 Juliusz Rzewuski Zabiegany Wołomin 1983 Mężczyzna Opłacony
261 Katarzyna Chalupczynska 1974 Kobieta Opłacony
262 Adam Trąbicki 1990 Mężczyzna Opłacony
263 Michał Gera Zabiegany Wołomin 1986 Mężczyzna Opłacony
264 Michał Machnacki GRUPA BIEGOWA CHTMO 1976 Mężczyzna Opłacony
265 Artur Sroczkowski 1975 Mężczyzna Opłacony
266 Jarosław Różycki 1987 Mężczyzna Opłacony
267 Michał Płaciszewski 1981 Mężczyzna Opłacony
268 Rafał Lawenda AKS Polonia Warszawa 1985 Mężczyzna Opłacony
269 Anna Słonecka Bravehearts Legionowo 1987 Kobieta Opłacony
270 Andrzej Lulka 1970 Mężczyzna Opłacony
271 BARBARA CIEŚLIKOWSKA WYBIEGAJ SIEBIE 1976 Kobieta Opłacony
272 Wojciech Święcicki 1963 Mężczyzna Opłacony
273 Artur Królikowski 1978 Mężczyzna Opłacony
274 Konrad Tybuchowski Bravehearts Legionowo 1993 Mężczyzna Opłacony
275 Andrzej Wanowski Rozbiegamy Nowy Dwór 1957 Mężczyzna Opłacony
276 Tomasz Sokołowski 1981 Mężczyzna Opłacony
277 Łucja Gołębiewska 1994 Kobieta Opłacony
278 sylwia ewa retmaniak Drużyna TVN 1987 Kobieta Opłacony
279 Kasia Wierzbicka 1981 Kobieta Opłacony
280 Jacek Bieńkowski 1973 Mężczyzna Opłacony
281 Mateusz Paczkowski 1992 Mężczyzna Opłacony
282 Krzysztof Matejko 1972 Mężczyzna Opłacony
283 Marcin Wądołowski 1978 Mężczyzna Opłacony
284 Robert Szadkowski 1981 Mężczyzna Opłacony
285 Katarzyna Jakubowska-Gawlik 1973 Kobieta Opłacony
286 Arkadiusz Gawlik Biegam Na Tarchominie 1974 Mężczyzna Opłacony
287 Paweł Sołowiow 1986 Mężczyzna Opłacony
288 Marcin Nowicki Bravehearts Legionowo 1980 Mężczyzna Opłacony
289 Anna Żuchowicz 1980 Kobieta Opłacony
290 Oskar Jarczyk 1986 Mężczyzna Opłacony
291 Daniel Majewski 1979 Mężczyzna Opłacony
292 Ewa Sadowska Babska Strefa Ruchu 1991 Kobieta Opłacony
293 MAREK KINASIEWICZ 1952 Mężczyzna Opłacony
294 Paweł Binder ADREPUBLIC 1973 Mężczyzna Opłacony
295 Monika Szczepaniak 1984 Kobieta Opłacony
296 Mariusz Dębek 1977 Mężczyzna Opłacony
297 Michał Zdziech 1985 Mężczyzna Opłacony
298 Adam Czarnecki 1971 Mężczyzna Opłacony
299 Paweł Szot 1978 Mężczyzna Opłacony
300 Marta Okoń 1987 Kobieta Opłacony
301 MONIKA Nawrat Dream Run 1988 Kobieta Opłacony
302 Jarosław Juszczyk 1975 Mężczyzna Opłacony
303 Piotr Kacperski 1982 Mężczyzna Opłacony
304 Krystian Maciejewski Bestie OCR Legionowo 1992 Mężczyzna Opłacony
305 Agnieszka Soćko 1983 Kobieta Opłacony
306 Marek Giebułtowicz 1977 Mężczyzna Opłacony
307 Bartłomiej Łuczak Klub Biegacza RTV Euro AGD 1983 Mężczyzna Opłacony
308 Rafał Uchal Bike Fun Legionowo 1985 Mężczyzna Opłacony
309 Piotr Tkaczyk 1975 Mężczyzna Opłacony
310 Jakub Orłowski 1984 Mężczyzna Opłacony
311 Paweł Kozłowski 1972 Mężczyzna Opłacony
312 Michał Cierniak Grupa Biegowa CHTMO 1974 Mężczyzna Opłacony
313 Tomasz Miernicki Grupa Biegowa CHTMO 1966 Mężczyzna Opłacony
314 Michał Cikacz 1996 Mężczyzna Opłacony
315 Dominik Lewak 1981 Mężczyzna Opłacony
316 Jan Skakluk KB Legionowo 1951 Mężczyzna Opłacony
317 Jakub Sztejnert 1972 Mężczyzna Opłacony
318 Jacek Duda 1981 Mężczyzna Opłacony
319 Dorota Raczkowska Bractwo biegowe BGK 1975 Kobieta Opłacony
320 Krzysztof Jackiewicz 1976 Mężczyzna Opłacony
321 Anna Olejarczyk 1979 Kobieta Opłacony
322 Piotr Kania HiltiBiega 1978 Mężczyzna Opłacony
323 Oresta Pietras Hilti 1989 Kobieta Opłacony
324 Edyta Sztejnert 1974 Kobieta Opłacony
325 Janusz Gątarz J&J 1981 Mężczyzna Opłacony
326 Ewa Tymosiewicz-Dymek Bestie 1975 Kobieta Opłacony
327 Paweł Kalista Team ZabieganeDni 1964 Mężczyzna Opłacony
328 BEATA KALISTA HiltiBiega 1964 Kobieta Opłacony
329 Paweł Kozłowski 1979 Mężczyzna Opłacony
330 Aleksandra Sadłowska 1994 Kobieta Opłacony
331 Patryk Kościelski Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo 1975 Mężczyzna Opłacony
332 Łukasz Ogonowski Klub biegacza T2/4 1991 Mężczyzna Opłacony
333 Magdalena Zawadzka AKS Polonia Warszawa/Team Zabiegane Dni 1981 Kobieta Opłacony
334 Łucja Hemka Agisko Polska 1992 Kobieta Opłacony
335 Mateusz Hemka Agisko Polska 1992 Mężczyzna Opłacony
336 Dorota Bokiniec 1975 Kobieta Opłacony
337 Agnieszka Rafińska Biegamy z Ochotą 1982 Kobieta Opłacony
338 Izabela Skłodowska-Jechna Grupa Biegowa CHTMO 1983 Kobieta Opłacony
339 Robert Pierściński 1973 Mężczyzna Opłacony
340 Jarosław Karski 1975 Mężczyzna Opłacony
341 Małgorzata Szadura WieliszewHeron Team 1965 Kobieta Opłacony
342 Sylwia Lewak-Jaśkowska 1980 Kobieta Opłacony
343 Wiesław Łobejko Bravehearts Legionowo 1968 Mężczyzna Opłacony
344 Krzysztof Jukiewicz Koziorożec/Wkurw_Team 1973 Mężczyzna Opłacony
345 Marzena Piętka RozbiegaMy Nowy Dwór 1978 Kobieta Opłacony
346 Dominika Kalinowska 1988 Kobieta Opłacony
347 Marlena Strupiechowska 1985 Kobieta Opłacony
348 Anna Akimow TKKF Płock 1967 Kobieta Opłacony
349 Robert Szymański Majewski Team Wyszogród 1968 Mężczyzna Opłacony
350 Aleksandra Szczurowska RozbiegaMy Nowy Dwór 1988 Kobieta Opłacony
351 Wioleta Sikorska 1982 Kobieta Opłacony
352 Rafał Posman 1976 Mężczyzna Opłacony
353 Marek Tyczyński Radzymin RUN Team 1980 Mężczyzna Opłacony
354 Marcin Górski Legia Run Club 1980 Mężczyzna Opłacony
355 Martyna Zapolska Droga wolna 1982 Kobieta Opłacony
356 Mateusz Szwarcer Droga wolna 1980 Mężczyzna Opłacony
357 Paulina Kacprzak 1984 Kobieta Opłacony
358 Marek Kowalczyk 1974 Mężczyzna Opłacony
359 Dominik Uss 1973 Mężczyzna Opłacony
360 Olga Dyczkowska-Uss 1975 Kobieta Opłacony
361 Jakub Topór 1972 Mężczyzna Opłacony
362 Joanna Kowalska 1974 Kobieta Opłacony
363 Mateusz Kościelski Bravehearts Legionowo 1976 Mężczyzna Opłacony
364 Robert Rybarczyk Orange Polska 1974 Mężczyzna Opłacony
365 Mariusz Zakolski SATORI 1977 Mężczyzna Opłacony
366 Renata Dymerska 1977 Kobieta Opłacony
367 ANNA CIEPIENIAK 1978 Kobieta Opłacony
368 ANDRZEJ POLIT TKKF Wiślanie Slupno 1968 Mężczyzna Opłacony
369 WOJCIECH SYROCKI ZGRUPOWANIE RADOSŁAW 1972 Mężczyzna Opłacony
370 michal jankowski chyba nie dobiegne 1972 Mężczyzna Opłacony
371 Gabriela Dąbrowska 1977 Kobieta Opłacony
372 Andrzej JANKOWSKI CAT-FIT 1973 Mężczyzna Opłacony
373 Kamil Bialokos GRUPA BIEGOWA CHTMO 1978 Mężczyzna Opłacony
374 artur Sobiecki Markowi Biegacze 1970 Mężczyzna Opłacony
375 Maciej Kobus Geriatria Fight Club 1982 Mężczyzna Opłacony
376 Karolina Kosiorek Hilti 1986 Kobieta Opłacony
377 Agnieszka Jankowska Nasielsk Baszta Team 1979 Kobieta Opłacony
378 Stefan Jakubowski 1974 Mężczyzna Opłacony
379 MIECZYSŁAW Blicharz 1966 Mężczyzna Opłacony
380 Wojciech Dąbrowski 1988 Mężczyzna Opłacony
381 Katarzyna Posman 1979 Kobieta Opłacony
382 Piotr Okulus Legion Warszawa 1986 Mężczyzna Opłacony
383 PIOTR KAMIŃSKI Rozbiegamy Nowy Dwór 1989 Mężczyzna Opłacony
384 Alicja Myszkowska 1985 Kobieta Opłacony
385 Maciej Strupiechowski 1988 Mężczyzna Opłacony
386 KRZYSZTOF ORŁOWSKI 1975 Mężczyzna Opłacony
387 Magdalena Buze fotoMiD 1975 Kobieta Opłacony
388 Adrian Kaźmierski 1984 Mężczyzna Opłacony
389 Dominik Buze fotoMiD 1975 Mężczyzna Opłacony
390 Monika Więckowska Wieliszew Heron Team 1979 Kobieta Opłacony
391 Tomasz Cieszkowski LKSW Tajfun 1981 Mężczyzna Opłacony
392 Radosław Cikacz 1993 Mężczyzna Opłacony
393 Sebastian Jankowski Wieliszew Heron Team 1980 Mężczyzna Opłacony
394 Michał Sielaszuk 1979 Mężczyzna Opłacony
395 Artur Szewczyk Runners Team Jablonna 1978 Mężczyzna Opłacony
396 Krystyna Rzymowska 1969 Kobieta Opłacony
397 Artur Błaszczyk K.B. LEGIONOWO 1979 Mężczyzna Opłacony
398 Sebastian Puzia 1975 Mężczyzna Opłacony
399 Janusz Górzyński BESTIE OCR LEGIONOWO 1975 Mężczyzna Opłacony
400 Justyna Czajka 1979 Kobieta Opłacony
401 Małgorzata Nawrocka Młodzieżowa Grupa Biegowa 1980 Kobieta Opłacony
402 Krzysztof Przybyła Adidas Runners Warsaw 1986 Mężczyzna Opłacony
403 Radosław Fijalski 1986 Mężczyzna Opłacony
404 Roman Kołodziej 1989 Mężczyzna Opłacony
405 Beata Federowicz HiltiBiega 1992 Kobieta Opłacony
406 Tomasz Grondzik Adidas Runners Warsaw 1981 Mężczyzna Opłacony
407 Aleksander Krzempek BieganiePo40.pl 1973 Mężczyzna Opłacony
408 Izabela Parszczyńska Team Parszczyńskich 1988 Kobieta Opłacony
409 Michał Zalewski 1995 Mężczyzna Opłacony
410 Łukasz Siedlecki BieganiePo40.pl 1985 Mężczyzna Opłacony
411 Jarosław Zatorski RK88 TX24 1977 Mężczyzna Opłacony
412 Piotr Sierzputowski 1991 Mężczyzna Opłacony
413 Tomasz Kwiatkowski 1978 Mężczyzna Opłacony
414 Rafał Szymborski BKS Wataha Warszawa 1992 Mężczyzna Opłacony
415 Mariusz Wronowski 1978 Mężczyzna Opłacony
416 Dorota Chotomska 1991 Kobieta Opłacony
417 Marcin Chotomski 1985 Mężczyzna Opłacony
418 Joanna Steć RWT - Aerospa 1982 Kobieta Opłacony
419 Arkadiusz Gajewicz 1986 Mężczyzna Opłacony
420 Mikołaj Pietkiewicz 1977 Mężczyzna Opłacony
421 Paweł Bojar 1976 Mężczyzna Opłacony
422 Janusz Falandysz WPRunning Pruszków 1958 Mężczyzna Opłacony
423 Ilona Grabarczyk 1981 Kobieta Opłacony
424 Michal Hryciuk Adidas Runners Warsaw 2000 Mężczyzna Opłacony
425 Artur Wronka Radzymin Run Team 1974 Mężczyzna Opłacony
426 Klaudia Roguska Radzymin run team 1990 Kobieta Opłacony
427 Marek GRUZA BieganiePo40.pl 1976 Mężczyzna Opłacony
428 Kacper Orłowski 1991 Mężczyzna Opłacony
429 Radosław Maluchnik KS Maków Biega 1976 Mężczyzna Opłacony
430 MICHAŁ MAKOWSKI Mazovia ProActiv 1986 Mężczyzna Opłacony
431 Janusz Chrapek Bonvm klub sportowy 1980 Mężczyzna Opłacony
432 Marta Jatkowska 1983 Kobieta Opłacony
433 Marcin Pepłoński 1981 Mężczyzna Opłacony
434 Agata Podlecka 1988 Kobieta Opłacony
435 Anna Wójcik 1994 Kobieta Opłacony
436 Dawid Jasiński 1986 Mężczyzna Opłacony
437 Mateusz Kuligowski 1997 Mężczyzna Opłacony
438 Paweł Nowak 1977 Mężczyzna Opłacony
439 Mirosław Kowalczyk 1977 Mężczyzna Opłacony
440 Jerzy Budkiewicz 1958 Mężczyzna Opłacony
441 Paweł Saja PROREH 1987 Mężczyzna Opłacony
442 Urszula Szewczyk Runners Team Jabłonna 1975 Kobieta Opłacony
443 Aleksandra Mazurkiewicz Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo 1986 Kobieta Opłacony
444 Adrian Kozak 1986 Mężczyzna Opłacony
445 Szymon Gruszczyński 1998 Mężczyzna Opłacony
446 Zbigniew Herba Ja się nie ścigam. Stargard 1953 Mężczyzna Opłacony
447 Krzysztof Kołodziejczyk Nasielsk Baszta Team 1978 Mężczyzna Opłacony
448 Ireneusz Barbarski 1972 Mężczyzna Opłacony
449 Władysław Terlecki Bravehearts Legionowo 1979 Mężczyzna Opłacony
450 Robert Michalski Nocne Piłowanie Agrykoli 1982 Mężczyzna Opłacony
451 Joanna Rębiś Lirene running Team 1975 Kobieta Opłacony
452 Tomasz Rębiś Lirene Running Team 1974 Mężczyzna Opłacony
453 Leonard Dmytriv Ternopil Running Club 1992 Mężczyzna Opłacony
454 filip stafiej WNIEBOWZIECI 1976 Mężczyzna Opłacony
455 Marlena Fijalska 1987 Kobieta Opłacony
456 Sebastian Własinowicz OSP ŁOMIANKI 1990 Mężczyzna Opłacony
457 Renata Tula Mykmyk 1952 Kobieta Opłacony
458 Krzysztof Pietrucha 1982 Mężczyzna Opłacony
459 Andrzej Głowacki Młody vs. Stary 1971 Mężczyzna Opłacony
460 Grzegorz Reks 1985 Mężczyzna Opłacony
461 Denis Gierat CSP Legionowo 1997 Mężczyzna Opłacony
462 BEATA TRONOWSKA Jack Team / Adidas Runners Warsaw 1972 Kobieta Opłacony
463 Michał Kanigowski 1990 Mężczyzna Opłacony
464 Marek TRONOWSKI Jack Team / Adidas Runners Warsaw 1974 Mężczyzna Opłacony
465 Jakub Komorowski 1994 Mężczyzna Opłacony
466 Piotr Lasek 1974 Mężczyzna Opłacony
467 Marek Mróz 1984 Mężczyzna Opłacony
468 Henryk Kuciejczyk Tempo Mława 1959 Mężczyzna Opłacony
469 Mariusz Dembowski H+H Polska 1983 Mężczyzna Opłacony
470 Boniface Wambua Nduva athletics 1984 Mężczyzna Opłacony
471 Magda Jabłonowska Wieliszew Heron Team 1983 Kobieta Opłacony
472 Marcin Bukała Vege Runners 1994 Mężczyzna Opłacony
473 Elżbieta Barbarska 1972 Kobieta Opłacony
474 Łukasz Kozieł Żubry 211 1986 Mężczyzna Opłacony
475 Paulina Nowak 1990 Kobieta Opłacony
476 Tomasz Rachwalik 1972 Mężczyzna Opłacony
477 Hubert Głodny Brak 1977 Mężczyzna Opłacony
478 Piotr Sikorski Wiecznie spóźnieni 1991 Mężczyzna Opłacony
479 Anna Brandebura 1986 Kobieta Opłacony
480 Tomasz Panufnik Neon Team / AKS Polonia 1981 Mężczyzna Opłacony
481 Dawid Cisowski Satori 1979 Mężczyzna Opłacony
482 Bartosz Oporski 1985 Mężczyzna Opłacony
483 Stanisław Przypaśniak MUCS 1970 Mężczyzna Opłacony
484 Mateusz Makowski Bravehearts Legionowo 1990 Mężczyzna Opłacony
485 Łukasz ŁATKOWSKI Grupa Biegowa CHTMO 1977 Mężczyzna Opłacony
486 Robert Jankowski Bike Fan Legionowo 1975 Mężczyzna Opłacony
487 Kartarzyna Nowak 1980 Kobieta Opłacony
488 Marek Kindziuk 1966 Mężczyzna Opłacony
489 Anna Białobrzeska 1980 Kobieta Opłacony
490 Piotr Białobrzeski 1973 Mężczyzna Opłacony
491 Tomasz Jodłowski 1973 Mężczyzna Opłacony
492 Rafał Lelonkiewicz Markowi Biegacze 1976 Mężczyzna Opłacony
493 Radosław Dobosz Hilti Biega 1994 Mężczyzna Opłacony
494 ZDZISŁAW WRZESIŃSKI osk SzAŁ 1965 Mężczyzna Opłacony
495 Agnieszka Lalik LETE Biega 1972 Kobieta Opłacony
496 Tomasz Lusawa Lete biega 1974 Mężczyzna Opłacony
497 Diana Dawidziuk-Gosk DD Running Team 1994 Kobieta Opłacony
498 katarzyna bloch 1974 Kobieta Opłacony
499 Marek Kołomański 1978 Mężczyzna Opłacony
500 Łukasz Lasocki 6 MBOT 1981 Mężczyzna Opłacony
501 Paulina Wilgos 1993 Kobieta Opłacony
502 Maciej Koper Breavehearts Legionowo 1985 Mężczyzna Opłacony
503 Marek Mazur CPI 1967 Mężczyzna Opłacony
504 Honorata Jaros . 1971 Kobieta Opłacony
505 Agnieszka Krupa 1978 Kobieta Opłacony
506 Dariusz Dąbrowski Mazovia Proactiv 1978 Mężczyzna Opłacony
507 Jerzy Nowak 1964 Mężczyzna Opłacony
508 Klaudia Węglarska 1990 Mężczyzna Opłacony
509 Paulina Michurska 1990 Kobieta Opłacony
510 Michał Nalepa 1993 Mężczyzna Opłacony
511 Piotr Jurga 1986 Mężczyzna Opłacony
512 Tomasz Stempel Marysin Wawerski Biega 1974 Mężczyzna Opłacony
513 Łukasz Poźniak 1986 Mężczyzna Opłacony
514 Paulina Pietrzak 2000 Kobieta Opłacony
515 Joanna Sokołowska Wiecznie spóźnieni 1991 Kobieta Opłacony
516 Marta Skorupska-Żak 1983 Kobieta Opłacony
517 Rafał Brodel Wieliszew Heron Team 1976 Mężczyzna Opłacony
518 Artur Maślijewicz Bejbusie 1980 Mężczyzna Opłacony
519 Jacek Nowocień UKS Rusiec 1959 Mężczyzna Opłacony
520 Michal Szczechula N/A 1979 Mężczyzna Opłacony
521 Bogdan Bańkowski 1999 Mężczyzna Opłacony
522 Angelika Długołęcka 1989 Kobieta Opłacony
[brak] Abderrahim Elasri ASTP 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Agata Halagiera 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agata Sadłowska 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Glinka Bravehearts Legionowo 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka ŁOŃ 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Osiecka 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Ptaszek 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksander Dragan 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Aleksandra Kołosowska HiltiBiega 1996 Kobieta Nieopłacony
[brak] Andrzej Bogdał No Limits Trail 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Fabisiak Rozbiegany Sulejówek 1964 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Korkosz 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Starżyński Centrum Eksportu Klementynka 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Aneta Zaręba 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Gruzd Trucht Tarchomin Team 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Niewiarowska Ciechanowiec biega 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Pękalskaa 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Artur Bartkowski Bravehearts Legionowo 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Żuchowski MY Mieszkańcy 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Barbara Zalewska TKKF Wiślanie Słupno 1952 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bartłomiej Dudek 12tri.pl 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bartłomiej Ogonowski JulekSquad 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bartosz Skowroński 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Beata Burczyńska ROSSMANN/RospędzOna 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Damian Chmiel 1997 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Daniel Ponichtera 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Danuta Książek 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dariusz Dalgiewicz 1957 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dominika Bożym 1999 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Tobiasz Grupa Biegowa CHTMO 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edyta Kruk 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Paprocka 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Waszkiewicz Gang Anielic 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Grzegorz Gąska 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Hanna Nejfeld DECATHLON POLSKA 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Inesa Salkevich Naftan 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Izabela Łach Tęcza nie obraża 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] JanMarian Wróblewski ALTRA IGOSPORT SOUNIQ KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Janusz Sadowy 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Maślany ACO Poland Running TEAM 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jeremi Elżanowski ACO Poland Running TEAM 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Joanna Budek RozpedzOna 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Jaworska 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jolanta Klusek Yola Yolanda 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jozef Zalewski TKKF Wiślanie Słupno 1947 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamil Kujawa Motointegrator 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Karolina Rzeźnik Csp Legionowo 1999 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kasia Wozniakowska 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] KATARZYNA MASTALERZ Drużyna TVN 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Rasińska 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Klaudia Krajewska Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krystian Kwiatkowski 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Jakubowski TABU44 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Skośkiewicz 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Sobota Brahehearts Legionowo 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Tymicki 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Przetakiewicz BBP 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Maskiewicz Runners Team Jabłonna 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Maher Lili Prima Holiday 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Małgorzata Stęplewska 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Buczkowski 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Tomczak Koci Pazur 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Kluczkowska 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Ogonowska 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Pawełas 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Pawełas 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Rowicka 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Wilczek RunneRB B 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Michał Gołaszewski Team Kopeć 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Kalinowski ACO Poland Running TEAM 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Żaczek 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Monika Wiktowska ACO Poland Running TEAM 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Olaf Pierzak 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Oleksandr Labziuk LKB Rudnik 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Olga Płaciszewska ACO Poland Running TEAM 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paweł Karasiewicz Lider Winnica 1994 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Kliglich Zabiegany Wołomin 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Miniuk Palę Wrotki 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Ożarowski Brańsk Daje Radę 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Turek 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Birycki 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Drzewiecki SEROCK BIEGA Z HOTELEM NARVIL 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] PIOTR ŁUNIEWSKI KOŁO WĘDKARSKIE PZW NR 39 WARSZAWA BIAŁOŁĘKA 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radosław Góralczyk ABC Data 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Górecki 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Sidorowicz Bravehearts Legionowo 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Szczepański 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Wasiak 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Renata Syroka SATORI 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Robert Ochtabinski 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Skrzypiec 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ruslan Savchuk 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] sergii rybak Lkb rudnik 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Slawomir Gajowniczek Amboso 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] STANIS)ŁAW Jończyk Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci 1966 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sylwia Osińska 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Tomasz Pawlicki Vegerunners 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Rusiecki 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Suska KB Legionowo 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Wiśniewski 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Witold Naczulski Grupa Biegowa CHTMO 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wojciech Mikołajczak 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wojciech Turadek 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zbigniew Garbaczewski GrupaZero 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zbigniew Moroz 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zygmunt Kozak 1955 Mężczyzna Nieopłacony