XI Bieg Borków - Półmaraton

Data
24.08.2019
Godzina
09:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
21 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Adrian Jaszkiewicz Amator 1981 Mężczyzna Opłacony
2 Tomasz Warczewski 1980 Mężczyzna Opłacony
3 Krzysztof Woźniak KAT-W 1988 Mężczyzna Opłacony
4 Piotr Pawlik ENEA Serwis 1987 Mężczyzna Opłacony
5 Szymon Borowiak 1981 Mężczyzna Opłacony
6 Bartłomiej Dudziak Great Gratula Garage 1975 Mężczyzna Opłacony
7 Szymon Urbańczak BlueBull 1981 Mężczyzna Opłacony
8 Remigiusz Graf TURBO RUN LESZNO 1969 Mężczyzna Opłacony
9 Tadeusz Razik brak 1952 Mężczyzna Opłacony
10 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Kobieta Opłacony
11 LECH SALITA ALTOM GNIEZNO 1960 Mężczyzna Opłacony
12 Łukasz Skrzypczak Wataha - łączy nas bieganie 1983 Mężczyzna Opłacony
13 Konrad Muszyński Great Gratula 1984 Mężczyzna Opłacony
14 Grzegorz Madej GM 1977 Mężczyzna Opłacony
15 Michał Marcinkowski R-Team Rydzyna 1977 Mężczyzna Opłacony
16 Magdalena Gawlińska MG 1982 Kobieta Opłacony
17 Maciej Galon 1975 Mężczyzna Opłacony
18 Mariusz Jaskot Flash Team 1990 Mężczyzna Opłacony
19 Tomasz Knasiak 1981 Mężczyzna Opłacony
20 Sławomir Przybylak UKS Biskupianka Stara Krobia 1979 Mężczyzna Opłacony
21 Bartosz Szymaniak Kościan Team 1979 Mężczyzna Opłacony
22 Cyprian Konieczny 1990 Mężczyzna Opłacony
23 Mateusz Kaczmarek MK PROJEKT 1981 Mężczyzna Opłacony
24 Marcin Skoczylas Drużyna Szpiku 1982 Mężczyzna Opłacony
25 Maciej Wroniak 1981 Mężczyzna Opłacony
26 Monika Rabiega Lucky Luki 1980 Kobieta Opłacony
27 Andrzej Marek Łupicki OSIECZNA BIEGA 1971 Mężczyzna Opłacony
28 Krystian Bura #KFR RUN 1985 Mężczyzna Opłacony
29 Szczepan Rabiega Lucky Luki 1975 Mężczyzna Opłacony
30 Mateusz Gos KS WARKA 2002 Mężczyzna Opłacony
31 Mariusz Bartosz 1971 Mężczyzna Opłacony
32 Tomasz Girtler GirtlerFamilyPowerBox 1978 Mężczyzna Opłacony
33 Rafał Marcinek PLH Meble 1965 Mężczyzna Opłacony
34 Dawid KRAUSE Leszczyńscy Patrioci 1976 Mężczyzna Opłacony
35 Marcin Rozwalka 1979 Mężczyzna Opłacony
36 KAROL CIESIELSKI R-TEAM RYDZYNA 1980 Mężczyzna Opłacony
37 Jolanta Adamczak od poniedziałku 1972 Kobieta Opłacony
38 Danuta Ujejska Lucky Luki 1978 Kobieta Opłacony
39 ROBERT Ujejski 1968 Mężczyzna Opłacony
40 Łukasz KAŹMIERCZAK Zakwasy Team 1977 Mężczyzna Opłacony
41 Stefan Różanek 1961 Mężczyzna Opłacony
42 Katarzyna Bulinska 1977 Kobieta Opłacony
43 Stanisław Łakomy 2003 Mężczyzna Opłacony
44 Wiesław Prozorowski Maraton Leszno 1968 Mężczyzna Opłacony
45 Marek Lenarciak 1978 Mężczyzna Opłacony
46 Leszek Konopka 1976 Mężczyzna Opłacony
47 Adam El Bah 1989 Mężczyzna Opłacony
48 Lidia Szumska 1976 Kobieta Opłacony
49 Sebastian Fiszer Canicross 1980 Mężczyzna Opłacony
50 Kamil Tysper Leszczyńscy Patrioci 1988 Mężczyzna Opłacony
51 Luiza Błaszczyk 1993 Kobieta Opłacony
52 Norbert Klaczyński 1991 Mężczyzna Opłacony
53 Bartosz Dudek ONtheMOVE 1987 Mężczyzna Opłacony
54 TOMASZ KAŹMIERCZAK T-MAKS 1976 Mężczyzna Opłacony
55 Bronisław Matyla R-team Rydzyna 1965 Mężczyzna Opłacony
56 Marek Górny Maraton Leszno-- Drużyna Szpiku 1955 Mężczyzna Opłacony
57 Henryk Jurecki 1959 Mężczyzna Opłacony
58 MIROSŁAW GEMBALSKI LUCKY LUKI 1969 Mężczyzna Opłacony
59 Arkadiusz Skrzypiński 1978 Mężczyzna Opłacony
60 MATEUSZ MARCINIAK Leszczyńscy Patrioci 1985 Mężczyzna Opłacony
61 Adrian Nolbrzyk Great Gratula Garage 1976 Mężczyzna Opłacony
62 Marcin Wojciechowski 1980 Mężczyzna Opłacony
63 Adrianna Popielas Połączeni pasją 1996 Kobieta Opłacony
64 Leszek Kozłowski Leszno 1972 Mężczyzna Opłacony
65 Tomasz Mikołajczak PołączeniPasją 1992 Mężczyzna Opłacony
66 Dawid Miaskowski Miasek team 1980 Mężczyzna Opłacony
67 Stefan Kuśnierek Urząd Gminy Osieczna 1953 Mężczyzna Opłacony
68 Łukasz Płócieniczak 1988 Mężczyzna Opłacony
69 Marcin Kaleta ViaCon 1976 Mężczyzna Opłacony
70 Filip Naskręt nodon.pl 1979 Mężczyzna Opłacony
71 Marcin Kaczor 1975 Mężczyzna Opłacony
72 TOMASZ ADAMCZAK Od poniedziałku 1984 Mężczyzna Opłacony
73 Roman Chudy R-Team Rydzyna 1958 Mężczyzna Opłacony
74 Łukasz Szumski 1978 Mężczyzna Opłacony
75 Andrzej Popiel Działkowicze Team 1994 Mężczyzna Opłacony
76 Klaudia Petters Romet Factory Team 1999 Kobieta Opłacony
77 Magda STACHOWIAK 1985 Kobieta Opłacony
78 ARTUR KASPRZAK 1970 Mężczyzna Opłacony
79 Hubert Gorynia 1985 Mężczyzna Opłacony
80 Sebastian Stokłosa Lesz No Limits Runners 1984 Mężczyzna Opłacony
81 Zbigniew Knop maraton leszno 1964 Mężczyzna Opłacony
82 Adam Stachowiak Lesz No Limits Runners 1985 Mężczyzna Opłacony
83 Wojciech Janowicz Rydzyna 1976 Mężczyzna Opłacony
84 Paweł Radziemski ViaCon 1985 Mężczyzna Opłacony
85 Ernest Kędziora REAL 1989 Mężczyzna Opłacony
86 Szymon Ciszyk CELS tusze tonery kartridze 1975 Mężczyzna Opłacony
87 Mirosława Senftleben 1990 Kobieta Opłacony
88 Grzegorz Bieniek PEKHO 1957 Mężczyzna Opłacony
89 Marcin Menes Klub Matyldy Leszno 1977 Mężczyzna Opłacony
90 Marek Senftleben Pan 1985 Mężczyzna Opłacony
91 Ryszard Wiliński 1975 Mężczyzna Opłacony
92 Rafał Wachowiak 1977 Mężczyzna Opłacony
93 Milena Tomaszyk Szymanowski Team 1991 Kobieta Opłacony
94 Karol Janowicz Great Gratula Garage 1975 Mężczyzna Opłacony
95 Dawid Grobelny GreatGratulaGarage (PPPP 2019 Finiszer) 1980 Mężczyzna Opłacony
96 Daniel Wilczak 1978 Mężczyzna Opłacony
97 Arkadiusz Tyliński Amator 1966 Mężczyzna Opłacony
98 Basia Talaga - 1980 Kobieta Opłacony
[brak] ANNA KUIK Ciesiółka Auto Group 1994 Kobieta Nieopłacony
[brak] DAWID LIPOWY TG Sokół Bukówiec Górny/ UKS Sokolik Bukówiec Górny 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Szymaňski MUAY RUNiNG TEAM 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Czerwonka 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Kasperski 1981 Mężczyzna Nieopłacony