IX Bieg Rycerza Okunia - Bieg Główny (start 14:30)

Data
15.09.2019
Godzina
13:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
10 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Marcin Sarniak 1976 Mężczyzna Opłacony
2 Magdalena Kowalczyk Rozbiegany Sulejówek 1989 Kobieta Opłacony
3 Grzegorz Tomkiewicz TATOKUPA 1981 Mężczyzna Opłacony
4 Grzegorz Nowaczek Rozbiegany Sulejówek 1971 Mężczyzna Opłacony
5 Daniel Dąbrowski Sulejówek 1981 Mężczyzna Opłacony
6 Edyta Sadowska Rozbiegany Sulejówek 1974 Kobieta Opłacony
7 Kamil Tymiński PIWKO RUN TEAM 1992 Mężczyzna Opłacony
8 Marta Kilian 1979 Kobieta Opłacony
9 Karina Sobiech-Bałda Rozbiegany Sulejówek 1983 Kobieta Opłacony
10 Karolina Sarnowska ProRunning Promotion 1980 Kobieta Opłacony
11 Damian Piwko PIWKO RUN TEAM 1997 Mężczyzna Opłacony
12 Artur Podleśny 1993 Mężczyzna Opłacony
13 Katarzyna Sadowska Rozbiegany Sulejówek 1977 Kobieta Opłacony
14 Leszek Grabowski Stare Babice Biegają 1964 Mężczyzna Opłacony
15 Bożena Wiercioch RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie 1978 Kobieta Opłacony
16 Izabela Wiercioch RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie 2000 Kobieta Opłacony
17 Jacek Borkowski 1984 Mężczyzna Opłacony
18 Marcin Stołowski 10 psam 1983 Mężczyzna Opłacony
19 Joanna Czarnocka Rozbiegany Sulejówek 1979 Kobieta Opłacony
20 Jacek Piekarski TATOKUPA 1983 Mężczyzna Opłacony
21 Janusz Chrapek Bonvm Klub Sportowy 1980 Mężczyzna Opłacony
22 Robert Zagórny MBM Meat Food 1976 Mężczyzna Opłacony
23 Andrzej Rama TATOKUPA 1978 Mężczyzna Opłacony
24 Łukasz Jarosiński Tańczące Muchomorki 1976 Mężczyzna Opłacony
25 Marcin Makulec Santanter Runners Team 1982 Mężczyzna Opłacony
26 Adam Głuchowski 1989 Mężczyzna Opłacony
27 Kinga Łęczycka 1990 Kobieta Opłacony
28 JADWIGA GRYZ Rozbiegany Sulejówek 2019 Kobieta Opłacony
29 Rafał Turlej 1976 Mężczyzna Opłacony
30 Kamil Dąbrowski Rozbiegany Sulejówek 1988 Mężczyzna Opłacony
31 Karol Klechowski 1991 Mężczyzna Opłacony
32 Mirosław Dąbrowski Rozbiegany Sulejówek 1965 Mężczyzna Opłacony
33 Włodzimierz Konefał Rembertów Team 1980 Mężczyzna Opłacony
34 Piotr Jaszczuk 1980 Mężczyzna Opłacony
35 Katarzyna Marcinkiewicz KOBYŁKA 1969 Kobieta Opłacony
36 Małgorzata Sworska 1984 Kobieta Opłacony
37 Krzysztof Kądzioła 1987 Mężczyzna Opłacony
38 Radosław Pożycki Rozbiegany Sulejówek 1975 Mężczyzna Opłacony
39 Kamil Antoniak 1983 Mężczyzna Opłacony
40 Arkadiusz Łukasiak Mińska Grupa Rowerowa 1966 Mężczyzna Opłacony
41 Michał Kuśmider Tańczące Muchomorki 1974 Mężczyzna Opłacony
42 Konrad Bujalski Farmacja Tarchomin 1999 Mężczyzna Opłacony
43 Konrad Matczuk Wołomin 1973 Mężczyzna Opłacony
44 Krzysztof Aniołkowski Grupa Biegowa UM W-WA 1983 Mężczyzna Opłacony
45 Paweł Kaczor 1984 Mężczyzna Opłacony
46 MARCIN MORAWSKI 1978 1978 Mężczyzna Opłacony
47 Tomasz Celegrat 1987 Mężczyzna Opłacony
48 Tomasz Kąkol 1984 Mężczyzna Opłacony
49 ELZBIETA PIETROŃ 1977 Kobieta Opłacony
[brak] Adam Karczmarczyk Biegne po medal 2018 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Zwoliński Reebok run Crew 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Joanna Suduł Aktywni Węgrów 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Lewandowska DREAM RUN 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magda Sekścińska Grupa Biegowa UM W-WA 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Michał Kawa #NoToSteryd 1992 Mężczyzna Nieopłacony