IX Bieg Rycerza Okunia - rywalizacja Nordic Walking (start 14:30)

Data
15.09.2019
Godzina
13:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
4 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
200 Jan Nosek NOSKI TRZY 2005 Mężczyzna Opłacony
201 Robert Nosek Noski Trzy 1971 Mężczyzna Opłacony
202 Marcin Tomczak Koci Pazur 1980 Mężczyzna Opłacony
203 Łukasz Bałda Rozbiegany Sulejówek 1982 Mężczyzna Opłacony
204 Jacek Olszewski Sonsiedzi Team 1971 Mężczyzna Opłacony
205 Iwona Olszewska Sonsiedzi Team 1971 Kobieta Opłacony
206 Bernard Olszewski Sonsiedzi Team 2004 Mężczyzna Opłacony
207 Martyna Olszewska Sonsiedzi Team 2000 Kobieta Opłacony
208 Tadeusz Perczyński Mińska Grupa Rowerowa 1949 Mężczyzna Opłacony
209 Katarzyna Izraelska SONSIEDZI TEAM 1969 Kobieta Opłacony
210 Sylwia Rejmentowska 1975 Kobieta Opłacony
211 Leszek Borkowski NoWi Siedlce - NW Wschód 1966 Mężczyzna Opłacony
212 Wojciech Gil NW CZŁAPSKI TEAM 1971 Mężczyzna Opłacony
213 Bogna Gaj NW CZŁAPSKI TEAM 1970 Kobieta Opłacony
214 Izabela Zduńczyk 1975 Kobieta Opłacony
215 Jolanta Niewiatowska grębkowianie (Kopcie) 1968 Kobieta Opłacony
216 Sławomir Wasilewski PASJA Nordic Walking 1945 Mężczyzna Opłacony
217 KAMILA SUCHODOLSKA 1978 Kobieta Opłacony
218 Katarzyna Gniado Sonsiedzi Team 1982 Kobieta Opłacony
219 Marcin Kawalec Sonsiedzi Team 1971 Mężczyzna Opłacony
220 Anna Szulim-Kawalec Sonsiedzi Team 1968 Kobieta Opłacony
221 Jadwiga Bim-Korczak Grębkowianie 1954 Kobieta Opłacony
222 Agnieszka Ługowska Grębkowianie 1959 Kobieta Opłacony
223 Joanna Gajowniczek Poniedziałkowy Marszyk 1979 Kobieta Opłacony
224 Anna Szyk Poniedziałkowy Marszyk 1979 Kobieta Opłacony
225 alicja reda 1960 Kobieta Opłacony
226 Piotr Polkowski 1985 Mężczyzna Opłacony
227 Małgorzata Misztal - 1982 Kobieta Opłacony
228 Bożenna Lipińska NW CZŁAPSKI TEAM 1962 Kobieta Opłacony
229 Anna Franczak NW CZŁAPSKI TEAM 1968 Kobieta Opłacony
230 Małgorzata Franczak 2002 Kobieta Opłacony
231 Izabela Kowalska Nd 1969 Kobieta Opłacony
232 Małgorzata Sawicka Ponidziałkowy Marszyk 1980 Kobieta Opłacony
233 Beata Magdziarz SONSIEDZI TEAM 1970 Kobieta Opłacony
234 Andrzej Waloryszak Morsy Radzymin 1955 Mężczyzna Opłacony
235 Barbara Waloryszak Morsy Radzymin 1954 Kobieta Opłacony
236 Sebastian Naszewski Sonsiedzi team 1979 Mężczyzna Opłacony
237 Piotr Wojtkowski Zabiegany Wołomin 1985 Mężczyzna Opłacony
238 Anita Pawłowska Somsiedzi Team 1975 Kobieta Opłacony
239 Weronika Pękacka Sonsiedzi Team 1977 Kobieta Opłacony
240 Agnieszka Majchrzyk Sonsiedzi Team 1973 Kobieta Opłacony
241 Wojciech Majchrzyk Sonsiedzi Team 1967 Mężczyzna Opłacony
242 Monika Kwiatkowska 1976 Kobieta Opłacony
243 Karolina Tomaszkiewicz Sonsiedzi Team 1990 Kobieta Opłacony
244 Leszek Bielawski Sonsiedzi Team 1976 Mężczyzna Opłacony
245 Elwira Bielawska Sonsiedzi Team 1979 Kobieta Opłacony
246 Dorota Surmacz 1985 Kobieta Opłacony
247 JACEK KAMIŃSKI SONSIEDI TEAM 1975 Mężczyzna Opłacony
248 Sylwia Przygocka Sonsiedzi team 1984 Kobieta Opłacony
249 Tomasz Kwaśny CHODZĘ Z SERcEM 1966 Mężczyzna Opłacony
250 Małgorzata Kwaśna CHODZĘ Z SERcEM 2019 Kobieta Opłacony
251 Izabela Brzeska SONSIEDZI TEAM 1966 Kobieta Opłacony
252 Jakub Nowaczek 1998 Mężczyzna Opłacony
253 Krzysztof Pekacki Sonsiedzi Team 1978 Mężczyzna Opłacony
[brak] Agnieszka Pasanik Włóczykije Ostrówek 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marek Pasanik Włóczykije Ostrówek 1975 Mężczyzna Nieopłacony