Bieg Noworoczny - Bieg główny

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5400 m
Dostępne pakiety
320/500
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Michał Leszczyński 1987 Mężczyzna Opłacony
2 Piotr Kunka Team ZabieganeDni 1983 Mężczyzna Opłacony
3 Angela Kołowiecka-Wilkos Pstrokaty Pareomaraton 1984 Kobieta Opłacony
4 Jacek Maron Adidas Runners Warsaw 1968 Mężczyzna Opłacony
5 Agnieszka Maron Adidas Runers Warsaw 1974 Kobieta Opłacony
6 Anna Buchowiecka Pstrokaty Pareomaraton 1983 Kobieta Opłacony
7 Aleksander Kurkus Dogoń Grodzisk Mazowiecki, Adidas Runners Warsaw 1971 Mężczyzna Opłacony
8 Marcin Marczewski RESILIA BEMOWO 1978 Mężczyzna Opłacony
9 Dorota Szrejder Smocze Łapy 1972 Kobieta Opłacony
10 Robert Hipp Smocze Łapy 1959 Mężczyzna Opłacony
11 Paweł Bojar 1976 1976 Mężczyzna Opłacony
12 Robert Kaczorek 1952 Mężczyzna Opłacony
13 Małgorzata Wilczyńska 1977 Kobieta Opłacony
14 Dorota Furman 1982 Kobieta Opłacony
15 Anetta Orlicka 1971 Kobieta Opłacony
16 Elżbieta Piotrowska-Krzak 1977 Kobieta Opłacony
17 Konrad Swietochowski 1975 Mężczyzna Opłacony
18 Krzysztof Charchula Izabelin na Start 1960 Mężczyzna Opłacony
19 Monika Marszałek 1975 Kobieta Opłacony
20 Jacek Wierzbicki MKB Dreptak 1981 Mężczyzna Opłacony
21 RYSZARD KOWALCZYK 1957 Mężczyzna Opłacony
22 Dagmara Lewandowska 1974 Kobieta Opłacony
23 Bożena Kisielewicz Pstrokaty Pareomaraton 1974 Kobieta Opłacony
24 Radosław Jabłonka DZIADY OCR 1977 Mężczyzna Opłacony
25 paulina bujno 1987 Kobieta Opłacony
26 Agnieszka Rutkowska BiegamBoLubieZąbkiTEAM 1984 Kobieta Opłacony
27 Olga Zaremba 1996 Kobieta Opłacony
28 Andrzej Chabiera 1996 Mężczyzna Opłacony
29 Anna Księżopolska 1972 Kobieta Opłacony
30 Iwona Kochman Vege Runners 1963 Kobieta Opłacony
31 Roman MAREK 1962 Mężczyzna Opłacony
32 Katarzyna Morończyk 1979 Kobieta Opłacony
33 Wojciech Skowroński Santander Runners Team 1967 Mężczyzna Opłacony
34 Magdalena Brzozowska Pstrokaty Pareomaraton 1982 Kobieta Opłacony
35 Ewa Żukowska 1994 Kobieta Opłacony
36 Marcin Matejek 1994 Mężczyzna Opłacony
37 Lidia Bodaszewska Pstrokaty pareomaraton 1963 Kobieta Opłacony
38 Janusz Torzewski 1973 Mężczyzna Opłacony
39 Agnieszka Torzewska 1974 Kobieta Opłacony
40 Katarzyna Karasiewicz 1971 Kobieta Opłacony
41 Ilona Winiarek 1978 Kobieta Opłacony
42 Agnieszka Kujawa 1978 Kobieta Opłacony
43 Jakub Lubianiec 1980 Mężczyzna Opłacony
44 Michał szczygieł 1991 Mężczyzna Opłacony
45 Bogdan Kowalczyk Warszawa-Bródno 1962 Mężczyzna Opłacony
46 Dorota Zarczuk PZU Sport Team 1987 Kobieta Opłacony
47 Magdalena Różańska 1976 Kobieta Opłacony
48 KATARZYNA BALCERZAK 1980 Kobieta Opłacony
49 Robert Różański 1969 Mężczyzna Opłacony
50 Jolanta Klusek Yola Yolanda 1970 Kobieta Opłacony
51 PIOTR DERESZEWSKI ZABIEGANY WOŁOMIN 1979 Mężczyzna Opłacony
52 Andrzej Korkosz 1977 Mężczyzna Opłacony
53 Grzegorz Krysiak 1982 Mężczyzna Opłacony
54 Aneta Nowak 1972 Kobieta Opłacony
55 Agnieszka Lichtanska 1977 Kobieta Opłacony
56 Andrzej Szerszeń 1971 Mężczyzna Opłacony
57 Anna Wojewódzka WOJEWÓDZCY TEAM 1990 Kobieta Opłacony
58 Bartosz Falkowski 1977 Mężczyzna Opłacony
59 Natalia Komarnitskaya 1984 Kobieta Opłacony
60 Malgorzata Marjanska-Fish 1968 Kobieta Opłacony
61 paul fish 1947 Mężczyzna Opłacony
62 Elżbieta Adamczyk 1960 Kobieta Opłacony
63 Piotr Mateńka 1975 Mężczyzna Opłacony
64 Wojciech Dąbrowa 1948 Mężczyzna Opłacony
65 Marek Bartkowski EndureTeam 1972 Mężczyzna Opłacony
66 Arkadiusz Gawlik Biegam Na Tarchominie 1974 Mężczyzna Opłacony
67 Ewa Hawryluk-Stasiak Reebok Run Crew 1963 Kobieta Opłacony
68 Mateusz Kubel KiAnt Running Squad/Klub 84 1984 Mężczyzna Opłacony
69 Michal Romanowski 1976 Mężczyzna Opłacony
70 Barbara Kolasa Klub J.Słowackiego 1956 Kobieta Opłacony
71 Barbara Tatara 1973 Kobieta Opłacony
72 Marcin DĄBROWSKI Bez faulu 1986 Mężczyzna Opłacony
73 Maria Kamińska Bez faulu 1993 Kobieta Opłacony
74 Włodzimierz Konwerski 1960 Mężczyzna Opłacony
75 Renata Kaczor 1970 Kobieta Opłacony
76 Anna Bugajewska KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 1961 Kobieta Opłacony
77 Janusz Bugajewski KB. IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 1961 Mężczyzna Opłacony
78 Bogusław Sawicki Kondycja Piaseczno 1965 Mężczyzna Opłacony
79 Sławomir Szczygieł KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 1961 Mężczyzna Opłacony
80 Katarzyna Jakubowska-Gawlik 1973 Kobieta Opłacony
81 Adam Pluszka Vege Runners 1976 Mężczyzna Opłacony
82 Łukasz Baranowski 1989 Mężczyzna Opłacony
83 Katarzyna Matejak 1977 Kobieta Opłacony
84 krystyna rzymowska 1969 Kobieta Opłacony
85 Renata Tula Mykmyk 1952 Kobieta Opłacony
86 Martyna Bogucka JACEKBIEGA RUNNING TEAM 1973 Kobieta Opłacony
87 Karolina Melska 1986 Kobieta Opłacony
88 Małgorzata Leonarska 1987 Kobieta Opłacony
89 Łukasz Smuga 1985 Mężczyzna Opłacony
90 Tomasz Kołodziej APOSTOŁOWIE TRX 1971 Mężczyzna Opłacony
91 Radek Kołodziej APOSTOŁOWIE TRX 2001 Mężczyzna Opłacony
92 Andżelika Litke 1993 Kobieta Opłacony
93 Artur Kulikowski 1992 Mężczyzna Opłacony
94 Ewa Sierzputowska Sie_Biega 1966 Kobieta Opłacony
95 Katarzyna Gąsiewska 1975 Kobieta Opłacony
96 Lukasz Jackiewicz Renegades 1985 Mężczyzna Opłacony
97 Michalina Kotowska 1987 Kobieta Opłacony
98 Kamil Mosur Wilanów 1977 Mężczyzna Opłacony
99 Mariola Tomaszewska WATAHA łączy nas bieganie 1968 Kobieta Opłacony
100 Iwona Sierzputowska Się Biega 1971 Kobieta Opłacony
101 Artur Flis 1986 Mężczyzna Opłacony
102 Mirosław Mielniczuk 1975 Mężczyzna Opłacony
103 Marcin Koć Wkurw_team Warszawa 1977 Mężczyzna Opłacony
104 Anna Polińska vege runners 1964 Kobieta Opłacony
105 Mariusz EBING 1976 Mężczyzna Opłacony
106 Monika Gańska-Karamon Biegam 1973 Kobieta Opłacony
107 Monika Moskal 1990 Kobieta Opłacony
108 Michał Moskal 1990 Mężczyzna Opłacony
109 Rafał Juszyński 1978 Mężczyzna Opłacony
110 Jacek Przepióra Atomowe krasnale 1977 Mężczyzna Opłacony
111 Anna Kołacz 1980 Kobieta Opłacony
112 Katarzyna Kostera Pstrokaty Pareomaraton 1979 Kobieta Opłacony
113 Jarosław Rudnik Zabiegany Wołomin 1975 Mężczyzna Opłacony
114 Wiesław Grudek 1972 Mężczyzna Opłacony
115 Adam Godlewski Gang Anielic 1972 Mężczyzna Opłacony
116 Magdalena Kownacka Gang Anielic 1975 Kobieta Opłacony
117 Aneta Lewenda-Falkowska 1978 Kobieta Opłacony
118 Klaudia Woźniak 1991 Kobieta Opłacony
119 Małgorzata Chełstowska 1980 Kobieta Opłacony
120 Renata Kowalczyk 1970 Kobieta Opłacony
121 Magdalena Kądzielska INS 1976 Kobieta Opłacony
122 Ryszard Wojciechowski Kuźnia Triathlonu 1968 Mężczyzna Opłacony
123 Małgorzata Kozłowska-Sawicka Kondycja Piaseczno 1963 Kobieta Opłacony
124 Alicja Łazowska 1982 Kobieta Opłacony
125 WOJCIECH ZAŁĘSKI 1976 Mężczyzna Opłacony
126 Jacek Sklepowicz 1973 Mężczyzna Opłacony
127 Monika Kowalska-Bojar 1972 Kobieta Opłacony
128 Wioleta Sikorska - 1982 Kobieta Opłacony
129 Krystyna Kamińska Biegam bo lubię 1980 Kobieta Opłacony
130 Agnieszka Orłowska Heyday 1984 Kobieta Opłacony
131 Anna Sulikowska 1974 Kobieta Opłacony
132 Konrad Matczuk Wołomin 1973 Mężczyzna Opłacony
133 Agata Abramska 1984 Kobieta Opłacony
134 Tomasz Suszyna 1985 Mężczyzna Opłacony
135 RENATA GRZECHNIK BRAK 1974 Kobieta Opłacony
136 Adam Olszewski SBRT WARSZAWA 1980 Mężczyzna Opłacony
137 Tomasz Roszkowski Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów 1986 Mężczyzna Opłacony
138 Dorota Suknarowska Ekipa PORKA 1964 Kobieta Opłacony
139 Marek Suknarowski Ekipa PORKA 1966 Mężczyzna Opłacony
140 Jarek Mazuś 1971 Mężczyzna Opłacony
141 Jacek Duda 1981 Mężczyzna Opłacony
142 Maciej Miszczak 1985 Mężczyzna Opłacony
143 Beata Miśkiewicz 1990 Kobieta Opłacony
144 Michał Chomka EDC Runners 1985 Mężczyzna Opłacony
145 Sebastian Mróz 1976 Mężczyzna Opłacony
146 Mirosław Mielniczuk 1975 Mężczyzna Opłacony
147 Bogusław Kluj Biegam dla Sandry i Roberta 1958 Mężczyzna Opłacony
148 Izabela Majcher 1984 Kobieta Opłacony
149 Robert Szulawski GSD ŻOLIBORZ. 1969 Mężczyzna Opłacony
150 Michał Radkowski 1983 Mężczyzna Opłacony
151 Zbigniew Bator 1956 Mężczyzna Opłacony
152 Anetta Orlicka 1971 Kobieta Opłacony
153 ALDONA ARNOLD 1973 Kobieta Opłacony
154 Anna Nowak 1983 Kobieta Opłacony
155 Adam Pierański Vege Runners 1960 Mężczyzna Opłacony
156 Konrad Maliszewski 1987 Mężczyzna Opłacony
157 Milena Wasek 1990 Kobieta Opłacony
158 Filip Turczyński Craftware 1987 Mężczyzna Opłacony
159 Adrian Kwiatkowski 1995 Mężczyzna Opłacony
160 Kamila Kowalska 1995 Kobieta Opłacony
161 Robert Aksamitowski 1979 Mężczyzna Opłacony
162 Piotr Ptasiński 1970 Mężczyzna Opłacony
163 Milena Rodek 2000 Kobieta Opłacony
164 Marlon Falcon Dirty Kapibara 1975 Mężczyzna Opłacony
165 Eryk Ruszczak Running With Scissors 1995 Mężczyzna Opłacony
166 Szczepan Thomas Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego 1961 Mężczyzna Opłacony
167 Andrzej Chojnowski Biegam Na Tarchominie 1975 Mężczyzna Opłacony
168 Paweł Dybcio ATG 1986 Mężczyzna Opłacony
169 KRYSTYNA BARTOSIK 1958 1958 Kobieta Opłacony
170 Ola Matysiak 1995 Kobieta Opłacony
171 Piotr Grabowski GRABOSIE TEAM 1968 Mężczyzna Opłacony
172 Anna Jurczak 1979 Kobieta Opłacony
173 Konrad Górecki 1983 1989 Kobieta Opłacony
174 Joanna Jaworska 1982 Kobieta Opłacony
175 Mateusz Paczkowski 1992 Mężczyzna Opłacony
176 Łucja Gołębiewska 1994 Kobieta Opłacony
177 Bartłomiej Warzocha WARSZAWSKA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO 1983 Mężczyzna Opłacony
178 Adam Biernacki Łódź/Warszawa 1950 Mężczyzna Opłacony
179 Krzysztof Bienias 1988 Mężczyzna Opłacony
180 Małgorzata Sikorska-Bienias 1989 Kobieta Opłacony