IV Żorski Półmaraton Leśny - IV Żorski Półmaraton Leśny

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
21 km
Dostępne pakiety
144/250
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 ROBERT Wojdat Drużyna Szpiku 1979 Mężczyzna Opłacony
2 Katarzyna Jarosz 1980 1980 Kobieta Opłacony
3 Natalia Keller-Misiarz 1990 Kobieta Opłacony
4 Piotr Bralczyk Opole Team 1981 Mężczyzna Opłacony
5 Marek Feichtinger 1975 1975 Mężczyzna Opłacony
6 Marta Duszyńska NRŚ 1980 Kobieta Opłacony
7 Patryk Skonieczny BABOL-TEAM 1986 Mężczyzna Opłacony
8 Jacek Binda No Limits 1967 Mężczyzna Opłacony
9 Iwona Wojtowicz Freelancer/Wataha-łączy nas bieganie 1974 Kobieta Opłacony
10 Krzysztof Oszczęda Zarazić Pasją 1972 Mężczyzna Opłacony
11 Bartosz Smołka HRmax Żory 1977 Mężczyzna Opłacony
12 Mariusz Kaczmarczyk REXER 1968 Mężczyzna Opłacony
13 Romam Mocek 1960 Mężczyzna Opłacony
14 Adrian Maryjosz Niezrzeszony 1974 Mężczyzna Opłacony
15 Dawid Czekaj 1990 Mężczyzna Opłacony
16 Agnieszka Wawreczko 1994 Kobieta Opłacony
17 Tomasz Ćwik biegamyzsercem.pl 1988 Mężczyzna Opłacony
18 Jacek Ogrodowicz Ale ... o co biega? 1964 Mężczyzna Opłacony
19 Robert Szereda Niezniszczalni 1975 Mężczyzna Opłacony
20 Wojciech Michalczyk Easyrun Racibórz 1967 Mężczyzna Opłacony
21 Arkadiusz Rozczypala 1982 Mężczyzna Opłacony
22 Sabina Bartecka Hrmax Żory 1977 Kobieta Opłacony
23 BARBARA DAJKA FRELKI LOTAJOM 1981 Kobieta Opłacony
24 Grzegorz Śmietana EasyRun Racibórz 1977 Mężczyzna Opłacony
25 Michał Moczulski rspective 1987 Mężczyzna Opłacony
26 Katarzyna Juraszczyk Inżynieria Biegania 1971 Kobieta Opłacony
27 Artur Oleszkiewicz 1978 Mężczyzna Opłacony
28 Dominika Juraszczyk IB Team 1993 Kobieta Opłacony
29 Marek Miketa 1973 Mężczyzna Opłacony
30 Przemyslaw Ponimasz 1986 Mężczyzna Opłacony
31 Dariusz Gałęziewski brak 1975 Mężczyzna Opłacony
32 Ireneusz Janik 1973 Mężczyzna Opłacony
33 Andrzej Sowa 1972 Mężczyzna Opłacony
34 Patrycja Pawełek 1994 Kobieta Opłacony
35 Adrian Teszner 1993 Mężczyzna Opłacony
36 Barbara Foreiter 1983 Kobieta Opłacony
37 Michal Żbel HRmax Żory 1978 Mężczyzna Opłacony
38 Anna Żbel HRmax Żory 1980 Kobieta Opłacony
39 Krzysztof Szczucki 1973 Mężczyzna Opłacony
40 Dawid Mencel 1983 Mężczyzna Opłacony
41 Jarosław Klar Biegambezfocha 1985 Mężczyzna Opłacony
42 Adrianna Megger Biegambezfocha 1992 Kobieta Opłacony
43 Marek Klar Biegambezfocha 1967 Mężczyzna Opłacony
44 Krzysztof Opiela Biegambezfocha 1992 Kobieta Opłacony
45 Łukasz Przebinda POLPHARMA Biuro Handlowe Sp. z o.o. 1980 Mężczyzna Opłacony
46 Adam Zdziebło 1974 Mężczyzna Opłacony
47 Marcin Wasik Mustangi Gliwice 1976 Mężczyzna Opłacony
48 Tomasz Tajak HrMax 1974 Mężczyzna Opłacony
49 Michał Orzech Mustangi Gliwice 1984 Mężczyzna Opłacony
50 Przemysław Wiśniewski Huragan Woszczyce 1981 Mężczyzna Opłacony
51 Tomasz Gruszka 1973 Mężczyzna Opłacony
52 Krzysztof Dzierżawa Mizerowioki 1979 Mężczyzna Opłacony
53 Krzysztof Golda 1969 Mężczyzna Opłacony
54 Tomasz Uniejewski 78071202155 1978 Mężczyzna Opłacony
55 Józef Woliński 1964 1964 Mężczyzna Opłacony
56 EMILIAN DZIUBA STS BIEGATON MIKOŁÓW 1973 Mężczyzna Opłacony
57 Ligia Mynarska Daleko jeszcze? 1973 Kobieta Opłacony
58 Sylwester Mynarski Daleko jeszcze? 1972 Mężczyzna Opłacony
59 Jacek Janus HRmax Żory 1979 Mężczyzna Opłacony
60 Jakub Kurzela Gibkie Szłapy 1986 Kobieta Opłacony
61 Tomasz Tajak HrMax 1974 Mężczyzna Opłacony
62 Tomasz Polak Daleko jeszcze? 1977 Mężczyzna Opłacony
63 Barbara Adamczak Travois 1980 Kobieta Opłacony
64 Witold Bąk 1985 Mężczyzna Opłacony
65 Łukasz Niebrzydowski 1985 Mężczyzna Opłacony
66 Inga Cwik-Piszczek 1976 Kobieta Opłacony
67 Marzena Ogierman-Dykas FantasticTeam 1983 Kobieta Opłacony
68 Beata Jasnowska PRSP 1971 Kobieta Opłacony
69 Michał Wróbel 1992 Mężczyzna Opłacony
70 Marcin Boruta #czeladzbiega 1976 Mężczyzna Opłacony
71 Monika Zoła-Lizak PRSP 1971 Kobieta Opłacony
72 Jan Kapicki 1956 Mężczyzna Opłacony
73 Paulina Mikołajec 1999 Kobieta Opłacony
74 Andrzej Dziedzic 1974 Mężczyzna Opłacony
75 Grzegorz Pysz Hrmax Żory 1975 Mężczyzna Opłacony
76 Maciej Bukowiec 1978 Mężczyzna Opłacony
77 Mariusz Salik amator 1974 Mężczyzna Opłacony
78 Krzysztof Grobosz 1970 Mężczyzna Opłacony
79 Rafał Chodzidło 1981 Mężczyzna Opłacony
80 Joanna Chodzidło 1981 Kobieta Opłacony
81 Rafał Kozak 1981 Mężczyzna Opłacony
82 Anna Kantorowska PoWoli do Celu 1986 Kobieta Opłacony
83 Paweł Konsek Żory - Kleszczówka 1990 Mężczyzna Opłacony
84 Marek Wróbel 1984 Mężczyzna Opłacony
85 Adam Indraszak 1968 Mężczyzna Opłacony
86 Wojtek Śpiewak 1973 Mężczyzna Opłacony
87 Dominik Kłyk Pgg Sośnica 1980 Mężczyzna Opłacony
88 Grzegorz Kozubowski 1981 Mężczyzna Opłacony
89 Izabela Krupa-Szczęsny #czeladzbiega 1973 Kobieta Opłacony
90 Mariola Lassota-Bujak #czeladzbiega 1978 Kobieta Opłacony
91 Jarosław Bączek 1962 Mężczyzna Opłacony
92 Marcin Bączek 1996 Mężczyzna Opłacony
93 Janusz Piech Jesionki 1964 Mężczyzna Opłacony
94 Sebastian Mach 1980 Mężczyzna Opłacony
95 Dawid Stosiek EasyRun Racibórz 1988 Mężczyzna Opłacony
96 Krzysztof Kretek CE Progress Żory 1975 Mężczyzna Opłacony
97 Piotr Korbus 1980 Mężczyzna Opłacony
98 Damian Kozik HRmax Żory 1986 Mężczyzna Opłacony
99 Justyna Adamus-Kowalska LKS Imielin 1979 Kobieta Opłacony
100 Krzysztof Pałka HRMax Żort 1973 Mężczyzna Opłacony
101 Marzena Zając Hrmax Żory 1977 Kobieta Opłacony
102 Tomasz Porczyk Vikingowie z Tomaszowa 1978 Mężczyzna Opłacony
103 Łukasz Łopat Vikingowie z Tomaszowa 1991 Mężczyzna Opłacony
104 Elżbieta Widera HRmax Żory 1981 Kobieta Opłacony
105 Dawid Kawik FELTANK 1980 Mężczyzna Opłacony
106 Wiesława Wistuba HRmaxŻory 1973 Kobieta Opłacony
[brak] Bartosz Małka SCI Górscy Entuzjaści 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Blanka Dzierżanowska Night Runners Zabrze 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Czesław Teszner 1985 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Eugeniusz Topolnicki 1959 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Kożdoń TL ROW Rybnik / Niewymiękacze 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krystian Morkisz Hrmax Żory 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] krzysztof kozak EKO-OKNA RUNNERS 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Raczkowiak 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marek Pyzik opel active team 1963 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maria Kiełkowska Aktywna Pszczyna Runners team 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marzena Oszczęda Zarazić Pasją 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Michaela Stosiek 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Michał Staciwa Truchtacz Mysłowice 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Patryk Zabrzewski 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] PIOTR TOMCZYK Biegowa Kuźnia 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Przemysław Colik Tyska Wataha 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Bajor Rebellion Of Free Runners 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Ołubek HRmax Żory 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Ołubek HRmax Żory 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sławomir Siarczyński Klub Biegaczy JYSK 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sławomir Siarczyński Klub Biegaczy JYSK 1984 Mężczyzna Nieopłacony