Mazurski Maraton Rolkowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ruciane-Nida - Mazurski Maraton Rolkowy - Wyścig Fitness

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
10 km
Dostępne pakiety
24/80
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
100 Wojciech Gaweł 1986 Mężczyzna Opłacony
101 Katarzyna Piotrowska-Mańko :autorski.pl 1975 Kobieta Opłacony
102 Aleksandra Zielinska I Love Rolki 1995 Kobieta Opłacony
103 Anna Spychalska KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 1978 Kobieta Opłacony
104 Beata Prus-Fabiszak Klub Sporowy Jastrzębie Koronowo 1990 Kobieta Opłacony
105 Daria Fabiszak-Talaśka K S Jastrzębie Koronowo 1992 Kobieta Opłacony
106 Agnieszka Stachowska Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 1988 Kobieta Opłacony
107 Katarzyna Stachowska KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 1988 Kobieta Opłacony
108 Iwona Kuńska 1973 Kobieta Opłacony
109 Barbara Liniewicz - 1977 Kobieta Opłacony
110 Anna Bielska 1967 Kobieta Opłacony
111 Agnieszka Kowalczyk 1991 Kobieta Opłacony
112 Joanna Sokołowska 1976 Kobieta Opłacony
113 Zuzanna Rokicka Nie ma nie mogę 2003 Kobieta Opłacony
114 Łukasz Skierczyński PewniSportu 1986 Mężczyzna Opłacony
115 Kinga Kowalska rollerschool 1978 Kobieta Opłacony
116 Tomasz Kowalski Rollerschool 1980 Mężczyzna Opłacony
117 Dominika Krawczyk 1993 Kobieta Opłacony
118 Michał Tkaczyk 1988 Mężczyzna Opłacony
119 Agata Aniołek-Kowalska SKS 137 Delfin-Łódź 1980 Kobieta Opłacony
120 Miłosz Pawlak Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 1998 Mężczyzna Opłacony
121 Magdalena Krynicka 2002 Kobieta Opłacony
122 Małgorzata Hajduk 1978 Kobieta Opłacony
123 Veronika Vilcinska riedek.lt 1992 Kobieta Opłacony
124 Klaudia Stefanik Makrole 1990 Kobieta Opłacony
125 Monika Pasik 1977 Kobieta Opłacony
126 Monika Zając Makrole 1974 Kobieta Opłacony
127 Marta Woźniak 1974 Kobieta Opłacony
128 Krzysztof Pomorski Makrole 1979 Mężczyzna Opłacony
129 Austeja Petrauskaite Riedek.lt 1991 Kobieta Opłacony
130 Marcin Trojnar Wodzu 1980 Mężczyzna Opłacony
131 Max Maesing 2003 Mężczyzna Opłacony
132 Anna Jaczewska 1977 Kobieta Opłacony
133 Katarzyna Wawryka 1998 Kobieta Opłacony
134 Agnieszka Szestakowicz Rollsholl 1986 Kobieta Opłacony
135 Przemysław Harasim 1981 Mężczyzna Opłacony
136 Adam Błażejewski Rollschool 1977 Mężczyzna Opłacony
137 Orietta Błażejewska Rollschool 1976 Kobieta Opłacony
138 Małgorzata Ogrodowczyk 1983 Kobieta Opłacony
139 Alena Grigoriewa Proskating Team 1978 Kobieta Opłacony
140 Sviatlana Shynkevich Proskating team 1976 Kobieta Opłacony
141 Sylwia Osielska #Bieganienawesoło 1988 Kobieta Opłacony
142 Olga Voitova ProSkating Star 1984 Kobieta Opłacony
143 Agnieszka Krakowiak 1983 Kobieta Opłacony
144 Agnieszka Ratowska Marimari team 1975 Kobieta Opłacony
145 Magdalena Mitera Makrolłuklakamo 1975 Kobieta Opłacony
146 Wiktor Grigoriew Proskating Team 1966 Mężczyzna Opłacony
147 Dominika Miękus Rollschool 1983 Kobieta Opłacony
148 Agata Gadomska-kotzian 1976 Kobieta Opłacony
149 Siarhei Khimaroda Proskating team 1980 Mężczyzna Opłacony
150 Tatsiana Tarasevich Proskating team 1985 Kobieta Opłacony
151 Dzmitry Dzemidziuk Misnk, Sergey Minin Roller School 1989 Mężczyzna Opłacony
152 Karolina Kusa KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 1982 Kobieta Opłacony
153 Joanna Zybert 1982 Kobieta Opłacony
154 Agnieszka Knop Jastrzebie Koronowo Klub Sportowy 1985 Kobieta Opłacony
155 Anna Bondaruk 1982 Kobieta Opłacony