Mazurski Maraton Rolkowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ruciane-Nida - Mazurski Maraton Rolkowy - Półmaraton

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
21 km
Dostępne pakiety
42/150
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
200 Majka Tuzimek Kopytka niosą mnie 1985 Kobieta Opłacony
201 Anna Krysiak 1977 Kobieta Opłacony
202 Klaudia Ostrowska Klub Fitness Guarana 1982 Kobieta Opłacony
203 Michal Kustusch 1976 Mężczyzna Opłacony
204 Łukasz Frąckowiak 1990 Mężczyzna Opłacony
205 Magdalena Wicijewska-Golecka 1972 Kobieta Opłacony
206 Ewelina Szyktanc Rolki Pabianice 1983 Kobieta Opłacony
207 Bogumił Abram GSŁ Czarne Pantery 1958 Mężczyzna Opłacony
208 Agnieszka Krzyżanowska Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz 1990 Kobieta Opłacony
209 Maria Kusztelak 1976 Kobieta Opłacony
210 Michał Machowski Rollschool 1990 Mężczyzna Opłacony
211 AGNIESZKA Kowalska-Waliś UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1980 Kobieta Opłacony
212 ROMAN WOJTASZEK amator 1958 Mężczyzna Opłacony
213 Monika Sachno 1981 Kobieta Opłacony
214 Joanna Czaczyk 1975 Kobieta Opłacony
215 Rafał Czaczyk 1975 Mężczyzna Opłacony
216 Katarzyna Marcinkowska UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1982 Kobieta Opłacony
217 Emilia Krajnik 1972 Kobieta Opłacony
218 Rafał Chodnicki Na rolkach przez Mazury 1984 Mężczyzna Opłacony
219 Angelika Szymczyk Szybka Rolka 1973 Kobieta Opłacony
220 Dominika Karaś Legia Warszawa Sekcja Łyżwiarska 1985 Kobieta Opłacony
221 Tomasz Karaś Legia Warszawa Masters 1983 Mężczyzna Opłacony
222 Grazyna Gintrowicz Husaria 1970 Kobieta Opłacony
223 WİESŁAW PARZYCH 1971 Mężczyzna Opłacony
224 Joanna Błońska 1970 Kobieta Opłacony
225 Janusz Błoński 1977 Mężczyzna Opłacony
226 Piotr Jurczuk Legia Warszawa Masters 1979 Mężczyzna Opłacony
227 Bogusław Jagmin 3MajForme 1949 Mężczyzna Opłacony
228 Angelika Korczak 1978 Kobieta Opłacony
229 Jarosław Rogalski 1967 Mężczyzna Opłacony
230 Katarzyna Mudzo 1983 Kobieta Opłacony
231 Anna Kamelska 1984 Kobieta Opłacony
232 karina penkala 1992 Kobieta Opłacony
233 Agnieszka Marks 1992 Kobieta Opłacony
234 Rafał Hampel Sparta Masters Grodzisk Mazowiecki 1977 Mężczyzna Opłacony
235 Zenon Rzadkiewa Kolobrzeg 1955 Mężczyzna Opłacony
236 Katarzyna Sobocińska Split Payment Team 1991 Kobieta Opłacony
237 Luiza Arament 1985 Kobieta Opłacony
238 Rafał Kacprowski 1985 Mężczyzna Opłacony
239 Anna Golik 1980 Kobieta Opłacony
240 Jerzy Rudnicki indywidualny 1951 Mężczyzna Opłacony
241 Bogdan Rusak 1955 Mężczyzna Opłacony
242 Monika Michalska 1985 Kobieta Opłacony
243 Małgorzata Junka Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz 1971 Kobieta Opłacony
244 Jacek Stachura 1949 Mężczyzna Opłacony
245 Magdalena Wełnicka 1980 Kobieta Opłacony
246 Małgorzata Wencel 1967 Kobieta Opłacony
247 Titusz Kozma Dunaguri/B-FNS Hungary 1987 Mężczyzna Opłacony
248 Andrzej Makowski 1956 Mężczyzna Opłacony
249 Agata Lubowiecka 1983 Kobieta Opłacony
250 DARIUSZ CZECHOWSKI 1980 Mężczyzna Opłacony
251 Edyta Witkowska 1975 Kobieta Opłacony
252 Marek Jezierny 1955 Mężczyzna Opłacony
253 Waldemar Zadroga 1957 Mężczyzna Opłacony
254 Andrzej Korpalski 1973 Mężczyzna Opłacony
255 Dorota Matejek 1991 Kobieta Opłacony
256 KATARZYNA URZYKOWSKA 1979 Kobieta Opłacony
257 Krzysztof Szlagowski Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji 1966 Mężczyzna Opłacony
258 Marcin Borkowski 1976 Mężczyzna Opłacony
259 Robert Prajsnar Speeding Turtles 1970 Mężczyzna Opłacony
260 Agnieszka Prajsnar Speeding Turtles 1972 Kobieta Opłacony
261 Paweł Prajsnar Speeding Turtles 1993 Mężczyzna Opłacony
262 Agnieszka Krawczyk 1979 Kobieta Opłacony
263 Adam Piłeczka Ns Team 1991 Mężczyzna Opłacony
264 Szymon Kubiak Nightskating Warszawa 1994 Mężczyzna Opłacony
265 Magdalena Wydra-Golińska 1984 Kobieta Opłacony
266 Michał Kwiecień Ns team 1993 Mężczyzna Opłacony
267 Kamila Górska 1995 Kobieta Opłacony
268 Maria Postek-Pawlak Obrane Orzechy 1991 Kobieta Opłacony
269 Wojciech Krynicki 1978 Mężczyzna Opłacony
270 Franciszek Krynicki 2003 Mężczyzna Opłacony
271 Patrycja Kowalewska 1996 Kobieta Opłacony
272 Paweł Tomaszewski P4S7T3T Team 1978 Mężczyzna Opłacony
273 Przemysław Grajek 1979 Mężczyzna Opłacony
274 Magdalena Solarska-Grajek 1986 Kobieta Opłacony
275 Dzmirty Karpovich Proskating Team 1981 Mężczyzna Opłacony
276 Anna Konieczna NS Team 1994 Kobieta Opłacony
277 Eryk Muszyński Legia Warszawa 1992 Mężczyzna Opłacony
278 Paulina Krzywicka 1986 Kobieta Opłacony
279 Grzegorz Zakrzewski 1973 Mężczyzna Opłacony
280 Galyna Popova Prosketing team 1960 Kobieta Opłacony
281 Olga Jakubiec VPR 1978 Kobieta Opłacony
282 Paulina Laskowska 1989 Kobieta Opłacony
283 Małgorzata Potocka MałGonia 1974 Kobieta Opłacony
284 Kasia Stankiewicz 1984 Kobieta Opłacony
285 Agnieszka Frątczak GGG 1985 Kobieta Opłacony
286 Rafał Żyła 1986 Mężczyzna Opłacony
287 Sviatlana Krokhina 1974 Kobieta Opłacony
288 Kasia Hayder 1974 Kobieta Opłacony
289 Eryk Chiliński Oslo speedskaters 1998 Mężczyzna Opłacony
290 Robert Drozdzewski 1967 Mężczyzna Opłacony
291 Milena Szabłowska 1996 Kobieta Opłacony
292 Katarzyna Wiśniewska 1993 Kobieta Opłacony
293 Andrzej Stolarski 1963 Mężczyzna Opłacony
294 Małgorzata Świder 1985 Kobieta Opłacony
295 Eugeniusz Juszkiewicz ProskatingTeam 1986 Mężczyzna Opłacony
296 Karina Juszkiewicz ProskatingTeam 1988 Kobieta Opłacony
297 Mikołaj Golecki Diabolina vel Żmija z Wrocławia 1997 Mężczyzna Opłacony
298 Przemysław Foltyn 1982 Mężczyzna Opłacony
299 Marta Bartoszewicz 1984 Kobieta Opłacony
300 Piotr Sykut SSW Malta! 1970 Mężczyzna Opłacony
301 Piotr Kusa KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 1980 Mężczyzna Opłacony
302 HANNA SŁAWIŃSKA 1968 Kobieta Opłacony
303 Katarzyna Bartodziej 1988 Kobieta Opłacony
304 Adriana Czerwinska 1991 Kobieta Opłacony
305 Magda Smólczyńska 1987 Kobieta Opłacony
306 Anna Wiśniewska 1986 Kobieta Opłacony
307 Ryszard Nieweglowski JANRYS Ryszard Niewęgłowski 1977 Mężczyzna Opłacony
[brak] Agnieszka Arbaszewska Stowarzyszenie "Pod Skrzydłami" 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Tomasz Arbaszewski Stowarzyszenie " Pod Skrzydłami" 1996 Mężczyzna Nieopłacony