Mazurski Maraton Rolkowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ruciane-Nida - Mazurski Maraton Rolkowy

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
42 km
Dostępne pakiety
30/200
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
300 Jakub Gruszka 1984 Mężczyzna Opłacony
301 Joanna Pasławska 1975 Kobieta Opłacony
302 Marlena Roguszewska 1992 Kobieta Opłacony
303 Dariusz Jaksina Na rolkach przez Mazury 1969 Mężczyzna Opłacony
304 Małgorzata Orłowska 1980 Kobieta Opłacony
305 Faust Nuńez Asociación de Patinadores de Barcelona 1958 Mężczyzna Opłacony
306 Krzysztof Karykowski 1962 Mężczyzna Opłacony
307 Jakub Bartosiewicz Kopytka niosą mnie 1984 Mężczyzna Opłacony
308 Paweł Nogański 1967 Mężczyzna Opłacony
309 Anna Stankiewicz 1981 Kobieta Opłacony
310 Adam Kucharek 1955 Mężczyzna Opłacony
311 Bogdan Głodowski GSŁ Czarne Pantery 1979 Mężczyzna Opłacony
312 Agnieszka Adamczyk 1976 Kobieta Opłacony
313 Beata Zajączkowska Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie 1963 Kobieta Opłacony
314 Zdzisław Maliszewski Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie Czarne Pantery 1954 Mężczyzna Opłacony
315 Piotr Michorowski 1986 Mężczyzna Opłacony
316 Zygmunt Bania Kursant 1947 Mężczyzna Opłacony
317 Arkadiusz Słowik GSŁ Czarne Pantery 1960 Mężczyzna Opłacony
318 Marcin Heinrich KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 1979 Mężczyzna Opłacony
319 Sławomir Charubin Plichwyścig.pl 1964 Mężczyzna Opłacony
320 Stanisław Podczaski Speedskating Łódź 1968 Mężczyzna Opłacony
321 Sergiusz Richter GSŁ Czarne Pantery 1971 Mężczyzna Opłacony
322 Jarosław Paczuski Legia Warszawa Masters 1959 Mężczyzna Opłacony
323 Kamila Klich Silesia Skating Tempish Team 1989 Kobieta Opłacony
324 Bożena Gołecka Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz 1965 Kobieta Opłacony
325 Karol Klich Silesia Skating Tempish Team 1990 Mężczyzna Opłacony
326 Anna Oleksy 1993 Kobieta Opłacony
327 Paweł Woźnicki speedskating łódź 1969 Mężczyzna Opłacony
328 Zbigniew Hałas 1983 Mężczyzna Opłacony
329 FRANTISEK Knapik 1975 Mężczyzna Opłacony
330 Jaroslaw Konkol Jabra Rt Friends 1964 Mężczyzna Opłacony
331 Marcin Mizura Ulks xun 1984 Mężczyzna Opłacony
332 Jacek Łukasiewicz Amator 1975 Mężczyzna Opłacony
333 Jagna Grych Amator 1984 Kobieta Opłacony
334 JACEK MARCINKOWSKI UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI 1978 Mężczyzna Opłacony
335 Leszek Lachowicz GSŁ Czarne Pantery 2019 Mężczyzna Opłacony
336 Edmund Łapuć Grapa Szalonych Rowerzystów 1948 Mężczyzna Opłacony
337 Wojciech Sadowski 1964 Mężczyzna Opłacony
338 Grzegorz Galka GGG 1985 Mężczyzna Opłacony
339 Jacek Krajnik 1969 Mężczyzna Opłacony
340 Marek Gabryszak GSŁ Czarne Pantery Giżycko 1966 Mężczyzna Opłacony
341 Grzegorz Dura 1962 Mężczyzna Opłacony
342 Leszek Cywiński GSŁ czarne pantery Giżycko 1961 Mężczyzna Opłacony
343 Tomasz Wijat 1966 Mężczyzna Opłacony
344 Jarosław Szymczyk Szybka Rolka 1973 Mężczyzna Opłacony
345 Tomasz Kroczek KKSW Krak Rollerblade 1973 Mężczyzna Opłacony
346 Jerzy Kanjerski Rolla Time 1940 Mężczyzna Opłacony
347 Damian Chmal Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 1973 Mężczyzna Opłacony
348 Dominika Drzemicka 1993 Kobieta Opłacony
349 Jarosław Niewiarowski Biegiem po Piwo 1979 Mężczyzna Opłacony
350 Marcin Bujacz I Love Rolki 1989 Mężczyzna Opłacony
351 Karolina Kubicka 1995 Kobieta Opłacony
352 Ewa Zwardoń BUXIDA TEAM 1980 Kobieta Opłacony
353 Jerzy Rojkowski Metody na przeszkody 1981 Mężczyzna Opłacony
354 Sebastian Wypych 1976 Mężczyzna Opłacony
355 Sławomir Chojecki 1954 Mężczyzna Opłacony
356 Rafał Bobrowski Whatever 1984 Mężczyzna Opłacony
357 Dariusz Mika Whatever 1981 Mężczyzna Opłacony
358 Piotr Śląski Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie - Czarne Pantery 1973 Mężczyzna Opłacony
359 Żaneta Kozon falafel 1992 Kobieta Opłacony
360 Tadeusz Bączyk Husaria 1984 Mężczyzna Opłacony
361 Marek Kowalski Twister Trójmiasto 1952 Mężczyzna Opłacony
362 Marcin Jarkiewicz Legia Warszawa Masters 1969 Mężczyzna Opłacony
363 Natalia Boradyn 1990 Kobieta Opłacony
364 Magdalena Stępień Skate2City 1987 Kobieta Opłacony
365 Wojciech Stefaniak Twister Trójmiasto 1949 Mężczyzna Opłacony
366 Joanna Gibus 1990 Kobieta Opłacony
367 Andrzej Lemieszek Gsl Carne Pantery Gizycko 1958 Mężczyzna Opłacony
368 Kasia Cebulska Metody na przeszkody 1968 Kobieta Opłacony
369 Andrzej Gumkowski Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka 1954 Mężczyzna Opłacony
370 julian ziółkowski STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 1967 Mężczyzna Opłacony
371 Krzysztof Flis Amator 1964 Mężczyzna Opłacony
372 Angelika Pastuła 1994 Kobieta Opłacony
373 Anna Gołębiewska 1991 Kobieta Opłacony
374 Marcin Balcerzak Team Pruszkow 1982 Mężczyzna Opłacony
375 Karolina Wiśniewska 1988 Kobieta Opłacony
376 Madár Julianna 1996 Kobieta Opłacony
377 Piotr Pawiński 1992 Mężczyzna Opłacony
378 Dominika Matynia 1998 Kobieta Opłacony
379 Piotr Sykut SSW Malta 1970 Mężczyzna Opłacony
380 Piotr Puchalski Brak 1997 Mężczyzna Opłacony
381 Jan Lorkowski 1947 Mężczyzna Opłacony
382 Dorota Milewska 1980 Kobieta Opłacony
383 Adrian Czarnecki 1997 Mężczyzna Opłacony
384 Hubert Grabiec 1989 Mężczyzna Opłacony
385 Gergő Szomor Dunaguri/B-FNS Hungary 1977 Mężczyzna Opłacony
386 Wioleta Goszczyńska Husaria Race Team 1993 Kobieta Opłacony
387 Sławomir Kuleta 1962 Mężczyzna Opłacony
388 Mateusz Szwarcer Droga wolna 1980 Mężczyzna Opłacony
389 Radosław Kwiatkowski Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz/Grudziądz 1987 Mężczyzna Opłacony
390 Iwona Stasiak 1993 Kobieta Opłacony
391 Łukasz Paraszka MinionsSpeedTeam 1987 Mężczyzna Opłacony
392 Danuta Leśniewicz MinionsSpeedTeam 1985 Kobieta Opłacony
393 Jakub Grudziński 1994 Mężczyzna Opłacony
394 Zbigniew Andruszko 1960 Mężczyzna Opłacony
395 Grażyna Frysiak 1985 Kobieta Opłacony
396 Angelika Kolasa 2000 Kobieta Opłacony
397 Zilvinas Bieksa Rieduciu akademija 1969 Mężczyzna Opłacony
398 DAWID ŁUCZAK 1995 Mężczyzna Opłacony
399 Piotr Białecki SIE JEDZIE 1981 Mężczyzna Opłacony
400 Julius Baradinskas riedek.lt 1988 Mężczyzna Opłacony
401 Radka Bukovská X-Trail Orlova 1982 Kobieta Opłacony
402 Aneta Harasim 1988 Kobieta Opłacony
403 GRZEGORZ KORECKI Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie Czarne Pantery 1969 Mężczyzna Opłacony
404 Krystian Nahajowski Zico racing speed team 1998 Mężczyzna Opłacony
405 Małgorzata Nahajowska Zico racing speed team 1984 Kobieta Opłacony
406 Urszula Bruzda Sie jedzie 1982 Kobieta Opłacony
407 TOMASZ SULKOWSKI BRUDZEŃ DUŻY 1973 Mężczyzna Opłacony
408 Justinas Bimbiris 1991 Mężczyzna Opłacony
409 Egidijus Gricius Speedskaters LT 1991 Mężczyzna Opłacony
410 Krzysztof Jędrzejewski 1966 Mężczyzna Opłacony
411 Monika Jędrzejewska 1965 Kobieta Opłacony
412 Zoladek Jerzy Usm VilleParisis 1955 Mężczyzna Opłacony
413 Katarzyna Grabska 1994 Kobieta Opłacony
414 Jerzy Morgalla Rudy 1970 Mężczyzna Opłacony
415 Andrzej Stasiak Kksw Krak rollerblade 1955 Mężczyzna Opłacony
416 Jan Szajrych 1964 Mężczyzna Opłacony
417 Gerard Plaze PRESS GLASS SPORT AND SUPPORT 1976 Mężczyzna Opłacony
418 Krzysztof Strąg 1988 Mężczyzna Opłacony
419 Marcin Duda Rolla Speed Team / JustRoll.eu 1980 Mężczyzna Opłacony
420 Henryk Śliwiński Rolla Speed Team 1954 Mężczyzna Opłacony
421 Marta Kozdrowska 1989 Kobieta Opłacony
422 Piotr Lenarczyk 1981 Mężczyzna Opłacony
423 Natalia Olejniczak 1984 Kobieta Opłacony
424 Paulina Milewska 1991 Kobieta Opłacony
425 Marek Luc MY 123 1974 Mężczyzna Opłacony
426 Marian Maciejewski 1957 Mężczyzna Opłacony
427 Barbara Sumara 1994 Kobieta Opłacony
428 Ewa Maciejczak 1994 Kobieta Opłacony
429 Natalia Mitkowska Jastrzębie Koronowo 1985 Kobieta Opłacony
430 Wojciech Gądek Silesia Skating Tempish Team 1971 Mężczyzna Opłacony
431 Katarzyna Gądek Silesia Skating Tempish Team 1974 Kobieta Opłacony
432 Maria Skomorowska-Chwastek 1991 Kobieta Opłacony
433 Karol Okuniewicz Olsztyn na rolkach 1982 Mężczyzna Opłacony
434 KAZIMIERZ RUDNICKI 1957 Mężczyzna Opłacony
435 Kamil Hermann Legia Warszawa Masters 1996 Mężczyzna Opłacony
436 MICHAŁ KAPISZ 1993 Mężczyzna Opłacony
437 Daria Gollnik RozbiegaMy Nowy Dwor 1986 Kobieta Opłacony
438 Karol Kozdrowski 1988 Mężczyzna Opłacony
439 Marek Kwit 1971 Mężczyzna Opłacony
440 Mariola Szreder brak 1971 Kobieta Opłacony
441 Małgorzata Skwierczynska Do Nothing 1984 Kobieta Opłacony
442 Katarzyna Wolska Do Nothing 1985 Kobieta Opłacony
443 Antoni Wróbel Twister Trójmiasto 1947 Mężczyzna Opłacony
444 Daniel Kotzian Legia 1976 Mężczyzna Opłacony
445 Jakub Cebula 1991 Mężczyzna Opłacony
446 Aleksandra Budziszewska 1993 Kobieta Opłacony
447 Anita Dzienis 1973 Kobieta Opłacony
448 IVAN VODZIANITSKI ROLLERS.BY 2002 Mężczyzna Opłacony
449 Robert Gros 1989 Mężczyzna Opłacony
450 Martyna Tomaszek Różowe Okulary 1992 Kobieta Opłacony
451 Krzysztof Grabski 1963 Mężczyzna Opłacony
452 Marcin Siurmicki 1979 1979 Mężczyzna Opłacony
453 Urszula Kaczkowska 1968 Kobieta Opłacony
454 Grzegorz Posiadała Trasy Narciarskie Sekuła/Uks Rawa Siedlce 1971 Mężczyzna Opłacony
455 Zuzanna Kurek 2001 Kobieta Opłacony
456 Maciej Zając 2001 Mężczyzna Opłacony
457 Jan Adamski Legia Warszawa Masters 1983 Mężczyzna Opłacony
458 Agnieszka Książkiewicz 2001 Kobieta Opłacony
459 Krzysztof Szerle 1989 Mężczyzna Opłacony
460 Zbigniew Pawelec Jabra RT Friends 1953 Mężczyzna Opłacony
461 Adrian Noceń Roll'n'roll 1980 Mężczyzna Opłacony
462 Marek Dmitruk Grupa Szalonych Rowerzystów 1977 Mężczyzna Opłacony
463 Natalia Farbowska 1975 Kobieta Opłacony
464 Krzysztof Kuczma 1990 Mężczyzna Opłacony
465 Maciej Karasiński 1969 Mężczyzna Opłacony
466 Bartłomiej Łukawski KRK 1988 Mężczyzna Opłacony
467 Krzysztof Serwatka 1991 Mężczyzna Opłacony
468 Krzysztof Kaczmarek 1997 Mężczyzna Opłacony
469 Piotr Kmiecik 2004 Mężczyzna Opłacony