V ITAKI Bieg Dla Par - Bieg Dla Par

Typ zawodów
Bieg
Dystans
5,4 km
Dostępne pakiety
67/300
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Dorota Szrejder 1972 Kobieta Opłacony
2 Robert Hipp 1959 Mężczyzna Opłacony
3 Agata Waszczak Ananasy 1989 Kobieta Opłacony
4 Bartosz Waszczak Ananasy 1987 Mężczyzna Opłacony
5 Anna Bugajewska KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 1961 Kobieta Opłacony
6 Janusz Bugajewski KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 1961 Mężczyzna Opłacony
7 Monika Pec Naprzód Młociny 1971 Kobieta Opłacony
8 Bogna Gaj Czarne Pantery 1980 Kobieta Opłacony
9 Wojciech Gil Czarne Pantery 1971 Mężczyzna Opłacony
10 Ewelina Lenartowicz Run and fun 1985 Kobieta Opłacony
11 Łukasz Smuga Smużki 1985 Mężczyzna Opłacony
12 Małgorzata Leonarska Smużki 1987 Kobieta Opłacony
13 Aneta Bogucka Nessi Team 1978 Kobieta Opłacony
14 Michał Maciejowicz Nessi Team 1984 Mężczyzna Opłacony
15 Łukasz Łupiński 1981 Mężczyzna Opłacony
16 Barbara Rosińska STO-nogi Milanówek 1962 Kobieta Opłacony
17 Eugeniusz Rosiński STO-nogi Milanówek 1962 Mężczyzna Opłacony
18 Wojciech Więczkowski Trolle ja Chromole 1974 Mężczyzna Opłacony
19 Anna Michalak Trolle ja Chromole 1978 Kobieta Opłacony
20 Agnieszka Orłowska Heyday 1984 Kobieta Opłacony
21 Pszczółka Danielek Dubbel Miss 1983 Kobieta Opłacony
22 Anna Jakubowska Oposski na opak 1980 Kobieta Opłacony
23 Michał szczygieł 1991 Mężczyzna Opłacony
24 Marcin Poss Oposski na opak 1973 Mężczyzna Opłacony
25 Joanna Pomorska TriFamily/love the pain 1981 Kobieta Opłacony
26 Rafał Pomorski TriFamily/love the pain 1983 Mężczyzna Opłacony
27 Marzena Naglik Łódzkie Morsy 1985 Kobieta Opłacony
28 Robert Naglik Łódzkie Morsy 1978 Mężczyzna Opłacony
29 Ivo Vuco Królewski Klub Biegacza 1977 Mężczyzna Opłacony
30 Lidia Bodaszewska Nessi Team 1963 Kobieta Opłacony
31 Kamila Gala Naprzód Młociny 1981 Kobieta Opłacony
32 Marta Grycko Dubbel Miss 1977 Kobieta Opłacony
33 Angelika Zakabłukowska #wkurw_team 1979 Kobieta Opłacony
34 Artur Zakabłukowski #wkurw_team 1971 Mężczyzna Opłacony
35 Barbara Kolasa Klub J.Słowackiego 1956 Kobieta Opłacony
36 Andrzej Kolasa Klub J.Słowackiego 1951 Mężczyzna Opłacony
37 Maciej Gawryś Run For Fun 1975 Mężczyzna Opłacony
38 Małgorzata Run For Fun 1972 Kobieta Opłacony
39 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
40 Joanna Jaworska Nessi Team 1980 Kobieta Opłacony
41 Marek Stolarczuk AMSTO 1968 Mężczyzna Opłacony
42 Anna Stolarczuk AMSTO 1969 Kobieta Opłacony
43 Adam Godlewski Zenonki 1972 Mężczyzna Opłacony
44 Magdalena Kownacka Zenonki 1975 Kobieta Opłacony
45 Olga Zaremba 1996 Kobieta Opłacony
46 Andrzej Chabiera 1996 Mężczyzna Opłacony
47 Jakub Wieczorek Wieczororki 1983 Mężczyzna Opłacony
48 Marta Rogoyska-Wieczorek Wieczorki 1983 Kobieta Opłacony
49 Przemysław SARBIEWSKI 102. batalion ochrony Bielkowo 1980 Mężczyzna Opłacony
50 Marcin Górka Górcysie 1971 Mężczyzna Opłacony
51 Ewa Górka Górcysie 1971 Kobieta Opłacony
52 Łukasz Czaplicki 1989 Mężczyzna Opłacony
53 Anna Flanczewska 1992 Kobieta Opłacony
54 Natalia Filipowicz NatEw 1992 Kobieta Opłacony
55 Ewa Regulska NatEw 1983 Kobieta Opłacony
56 Edyta Piotrowska SuperWomen 1977 Kobieta Opłacony
57 Magdalena Liberadzka SuperWomen 1976 Kobieta Opłacony
58 Marcin Bukała Vege Runners 1994 Mężczyzna Opłacony
59 Oktawia Kupaj Vege Runners 1991 Kobieta Opłacony
60 Łukasz Jasiński Susełkowie 1985 Mężczyzna Opłacony
61 Martyna Mierzejewska Susełkowie 1983 Kobieta Opłacony
62 Magdalena Różańska MRR 1976 Kobieta Opłacony
63 Robert Różański MRR 1969 Mężczyzna Opłacony
64 Iwona WICHA Łobodziński TEAM 1987 Kobieta Opłacony
65 Piotr Łobodziński Łobodziński TEAM 1985 Mężczyzna Opłacony
66 Sylwia Osińska Chrumkacze 1977 Kobieta Opłacony
67 Olaf Pierzak Chrumkacze 1974 Mężczyzna Opłacony
68 Anna Walendzik Dream Team A&G 1984 Kobieta Opłacony
69 Grzegorz Binkiewicz Binki Team 1984 Mężczyzna Opłacony
70 Sylwia Binkiewicz Binki Team 1985 Kobieta Opłacony
71 Martyna Miśkiewicz OK! Puszaki 1989 Kobieta Opłacony
72 Kuba Drągowski OK! Puszaki 1990 Mężczyzna Opłacony
73 Aneta Wronowska 1974 Kobieta Opłacony
74 Darek Wronowski 1974 Mężczyzna Opłacony
75 Emil Dobrowolski zabieganidobrowolscy.pl 1986 Mężczyzna Opłacony
76 Agnieszka Teter-Łabudzińska Świrki 1985 Kobieta Opłacony
77 Radosław Łabudziński Świrki 1982 Mężczyzna Opłacony
78 Kamila Pobłocka-Dobrowolska zabieganidobrowolscy.pl 1990 Kobieta Opłacony
79 Piotr Dobosz Wściekłe Pięści Węża 1988 Mężczyzna Opłacony
80 Aneta Dobosz Wściekłe Pięści Węża 1988 Kobieta Opłacony
81 Paulina Juś Ruda 1BPanc 1989 Kobieta Opłacony
82 Łukasz Parszczyński TEAM PARSZCZYŃSKICH 1985 Mężczyzna Opłacony
83 Izabela Parszczyńska TEAM PARSZCZYŃSKICH 1988 Kobieta Opłacony
84 Mirosław Pasek MMP 1977 Mężczyzna Opłacony
85 Monika Pasek MMP 1979 Kobieta Opłacony
86 Jakub Łuczaj Robimy formę na wakacje w Turcji 1988 Mężczyzna Opłacony
87 Dorota Łuczaj Robimy formę na wakacje w Turcji 1982 Kobieta Opłacony
88 Aleksandra Borządek Legia Run Club 2000 Kobieta Opłacony
89 Marcin Janiszewski 1978 Mężczyzna Opłacony
90 Sylwia Janiszewska 1988 Kobieta Opłacony
91 Barbara Stolarska Stoliki 1989 Kobieta Opłacony
92 Maciej Stolarski Stoliki 1984 Mężczyzna Opłacony
93 Piotr Jarosz Pędzące Parówy 1980 Mężczyzna Opłacony
94 Elżbieta Sajnóg Pędzące Parówy 1986 Kobieta Opłacony
95 Monika Wojno WOJNIAKI 1976 Kobieta Opłacony
96 Mariusz Wojno WOJNIAKI 1975 Mężczyzna Opłacony
97 Ignacy Majcher Co za historia! 1994 Mężczyzna Opłacony
98 Aleksandra Kowalska Co za historia! 1994 Kobieta Opłacony
99 Ewa Lachert-Stryjkowska Piękni i zdrowi od pokoleń 1965 Kobieta Opłacony
100 Marek Stryjkowski Piękni i zdrowi od pokoleń 1964 Mężczyzna Opłacony
101 Agata Stryjkowska Podróże małe i duże 1994 Kobieta Opłacony
102 Anna Nowak MTeam 1983 Kobieta Opłacony
103 Konrad Górecki MTeam 1989 Mężczyzna Opłacony
104 Mirosław Pułkowski 1976 Mężczyzna Opłacony
105 Patrycja Pułkowska 1980 Kobieta Opłacony
106 anna rochalska rebellion off free runers 1986 Kobieta Opłacony
107 Andrzej BRILLA Amator 1974 Mężczyzna Opłacony
108 Anna BRILLA Amator 1979 Kobieta Opłacony
109 Piotr Wojcieszek Runofile 1988 Mężczyzna Opłacony
110 Marta Siajczyk Runofile 1990 Kobieta Opłacony
111 Paweł Żurawski Leniwce Team 1978 Mężczyzna Opłacony
112 Renata Żurawska Leniwce Team 1978 Kobieta Opłacony
113 Marcin Gaudyn Piękny&Bestia 1984 Mężczyzna Opłacony
114 Sylwia Urban Piękny&Bestia 1984 Kobieta Opłacony
115 Sebastian Kolęda Azule 1992 Mężczyzna Opłacony
116 Kornelia Kucharczyk Azule 1991 Kobieta Opłacony
117 Renata Kudła Biegowe Świeżaki 1991 Kobieta Opłacony
118 Damian Wojdat Biegowe Świeżaki 1990 Mężczyzna Opłacony
119 Małgorzata Janeczko Legia Run Club Para 1989 Kobieta Opłacony
120 Łukasz Słoń Legia Run Club Para 1990 Mężczyzna Opłacony
121 Jadwiga Dziubek Dziubasy 1985 Kobieta Opłacony
122 Karol Dziubek Dziubasy 1987 Mężczyzna Opłacony
123 Dariusz Drzewiecki HARPAGAJE 1978 Mężczyzna Opłacony
124 Agnieszka Fijałkowska HARPAGAJE 1984 Kobieta Opłacony
125 Beata Szafran pump!T 1977 Kobieta Opłacony
126 Marcin Petrycki pump!T 1977 Mężczyzna Opłacony
127 Łukasz Malec Dream Team 1986 Mężczyzna Opłacony
128 Elwira Fafińska Dream Team 1991 Kobieta Opłacony
129 Rafał Karolak Moc piekielna 1978 Mężczyzna Opłacony
130 Teresa Mikoś Mikosie 1963 Kobieta Opłacony
131 Roman Mikoś Mikosie 1966 Mężczyzna Opłacony
132 Arkadiusz Gardzielewski Iniemamocni 1986 Mężczyzna Opłacony
133 Ewa Dadas Moc Piekielna 1982 Kobieta Opłacony
134 Izabela Trzaskalska Iniemamocni 1988 Kobieta Opłacony
135 Ewa Bohusz-Rubaszewska Spiesz się powoli 1955 Kobieta Opłacony
136 Wiesław Bakuła Wampir 1968 Mężczyzna Opłacony
137 Dorota Kawałek Wampir 1968 Kobieta Opłacony
138 Paweł Rubaszewski Spiesz się powoli 1961 Mężczyzna Opłacony
139 Natalia Sakowska wściekłe koty 1988 Kobieta Opłacony
140 Piotr Butryn wściekłe koty 1986 Mężczyzna Opłacony
141 Kamila Janisz JANUSZE BIEGANIA 1988 Kobieta Opłacony
142 Piotr Janisz JANUSZE BIEGANIA 1987 Mężczyzna Opłacony
143 Agata Skwarek-Szewczyk Biegowa Rodzina 1984 Kobieta Opłacony
144 Piotr Szewczyk Biegowa Rodzina 1984 Mężczyzna Opłacony
145 Grzegorz Sieradzan 1984 Mężczyzna Opłacony
146 Magdalena Murawska 1991 Kobieta Opłacony
147 Marta Wojtkowiak Figi 1985 Kobieta Opłacony
148 Mariusz Zdunek ROXY 1982 Mężczyzna Opłacony
149 Izabela ROSA ROXY 1985 Kobieta Opłacony
150 Małgorzata Wargocka BORSCY 1986 Kobieta Opłacony
151 Justyna Pulkowska Goldens 1987 Kobieta Opłacony
152 Karol Topa Goldens 1986 Mężczyzna Opłacony
153 Adriana Gajdecka Orange Polska 1979 Kobieta Opłacony
154 Olga Petelczyc Janusz i Grażynka 1980 Kobieta Opłacony
155 Darek Sokołowski Janusz i Grażynka 1975 Mężczyzna Opłacony
156 Tomek Gajdecki Accenture 1978 Mężczyzna Opłacony
157 Olesya Holovatyuk OH MM 1995 Kobieta Opłacony
158 Mateusz Marjańczuk OH MM 1992 Mężczyzna Opłacony
159 Karolina Usarek Kotki Psotki 1988 Kobieta Opłacony
160 Michał Stykowski Tarchośfiry 1985 Mężczyzna Opłacony
161 Anna Pazera Pazery 1981 Kobieta Opłacony
162 Beata Stykowska Tarchośfiry 1989 Kobieta Opłacony
163 Tomasz Usarek Kotki Psotki 1990 Mężczyzna Opłacony
164 Łukasz Majewski RozbiegaMy Nowy Dwór 1982 Mężczyzna Opłacony
165 Magdalena Klimek-Majewska RozbiegaMy Nowy Dwór 1982 Kobieta Opłacony
166 Tomasz Pazera Pazery 1982 Mężczyzna Opłacony
167 Piotr Kaczmarski jo&pio 1983 Mężczyzna Opłacony
168 Jolanta Bednarska jo&pio 1984 Kobieta Opłacony
169 Sylwia Łoniewska Sylacek 1979 Kobieta Opłacony
170 Jacek Majewski Sylacek 1968 Mężczyzna Opłacony
171 Andrzej Klimek Sigma i Pi 1979 Mężczyzna Opłacony
172 Monika Kogut Sigma i Pi 1994 Kobieta Opłacony
173 Jacek Nowocień UKS Rusiec 1959 Mężczyzna Opłacony
174 Agnieszka Zatorska UKS Rusiec 1994 Kobieta Opłacony
175 Celina Biela Bielaki 1982 Kobieta Opłacony
176 Wojciech Biela Bielaki 1980 Mężczyzna Opłacony
177 Mariola Tomaszewska FACE NORDIC WALKING TEAM 1968 Kobieta Opłacony
178 Tomasz Jabłoński KSG RUN 1982 Mężczyzna Opłacony
179 Monika Jabłońska 1985 Kobieta Opłacony
180 Magda Barczuk DobrzeNamIdzie 1992 Kobieta Opłacony
181 Michał Słowiński DobrzeNamIdzie 1995 Mężczyzna Opłacony
182 Agata Czerczak Miniowie 1964 Kobieta Opłacony
183 Andrzej Czerczak Miniowie 1964 Mężczyzna Opłacony
184 Renata Tula Mykmyk 1952 Kobieta Opłacony
185 Katarzyna Pawłowska Pawłowscy 1975 Kobieta Opłacony
186 Bartłomiej Pawłowski Pawłowscy 1975 Mężczyzna Opłacony
187 IWONA ROMAŃCZYK 1979 Kobieta Opłacony
188 Monika Kacprzak Run4Fun 1971 Kobieta Opłacony
189 Monika Wultańska 1988 Kobieta Opłacony
190 Grzegorz Bołtromiejuk 1985 Mężczyzna Opłacony
191 Aneta Nasalska Nasalscy 1973 Kobieta Opłacony
192 Robert Nasalski Nasalscy 1964 Mężczyzna Opłacony
193 Anna Zalewska Fochy 1989 Kobieta Opłacony
194 Paweł Leszczyński Fochy 1990 Mężczyzna Opłacony
195 Małgorzata Ptaszyńska Grażynka & Wiesio 1990 Kobieta Opłacony
196 Jolanta Ladyca Akademia Holistyczna 1989 Kobieta Opłacony
197 Rafał Skuza Akademia Holistyczna 1976 Mężczyzna Opłacony
198 Paweł Marczak Grażynka & Wiesio 1979 Mężczyzna Opłacony
199 Igor Zbrzeźniak 1995 Mężczyzna Opłacony
200 Grzegorz Wojno Kuce z Bronksu 2000 Mężczyzna Opłacony
201 Natalia Krzemień Kuce z Bronksu 2002 Kobieta Opłacony
202 Sylwester Stachera Warszawa Wola 1969 Mężczyzna Opłacony
203 Monika Krasnodembska-Lange Biegacze LOT 1964 Kobieta Opłacony
204 Radoslaw Puszkarski Puszeczki 1977 Mężczyzna Opłacony
205 Anna Wojciechowska Puszeczki 1980 Kobieta Opłacony
206 Paweł Szczerbicki 1976 Mężczyzna Opłacony
207 Beata Oknińska 1975 Kobieta Opłacony
208 MAŁGORZATA OBRĘBOWSKA TEAMOBRĘB 1983 Kobieta Opłacony
209 DARIUSZ OBRĘBOWSKI TEAMOBRĘB 1980 Mężczyzna Opłacony
210 Jan Wielechowski WW 1958 Mężczyzna Opłacony
211 Artur Karólkowski SBRT Warszawa 1976 Mężczyzna Opłacony
212 Monika Karólkowska SBRT Warszawa 1981 Kobieta Opłacony
213 Wiesława Higersberger dziadziusie 1960 Kobieta Opłacony
214 Józef Higersberger dziadziusie 1956 Mężczyzna Opłacony
215 Małgorzata Rozynek make love and parkrun 1978 Kobieta Opłacony
216 Robert Walczak make love and parkrun 1980 Mężczyzna Opłacony
217 Jacek Barwicki MyBiegaMy 1980 Mężczyzna Opłacony
218 Ilona Grzelak MyBiegaMy 1990 Kobieta Opłacony
219 Joanna Głębocka - Roszczyk Roszczyk Team 1984 Kobieta Opłacony
220 Marcin Roszczyk Roszczyk Team 1981 Mężczyzna Opłacony
221 Daniel ŻOCHOWSKI Żórawski Team 1997 Mężczyzna Opłacony
222 Wojciech Nowakowski Wydry 1987 Mężczyzna Opłacony
223 Jagoda Guzik Wydry 1987 Mężczyzna Opłacony
224 Magdalena ŻOCHOWSKA Żórawski Team 1997 Kobieta Opłacony
225 Grzegorz Mostowski Chrum 1984 Mężczyzna Opłacony
226 Agnieszka Halot Chrum 1985 Kobieta Opłacony
227 Oktawia Lachowska Drużyna Pingwina 1989 Kobieta Opłacony
228 Marta Tshisense Cała Twoja 1969 Kobieta Opłacony
229 Ryszard Warchoł Cały Twój 1967 Mężczyzna Opłacony
230 Karolina Sajewska 1985 Kobieta Opłacony
231 Anna Ensztein Drużyna Pingwina 1987 Kobieta Opłacony
232 Paweł Skiba Skiby 1988 Mężczyzna Opłacony
233 Aneta Skiba Skiby 1987 Kobieta Opłacony
[brak] Adam Gollnik Pobiegani Rodzice 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adam Suchecki Figi 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Aleksandra Kornacka Kotełaki 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Pec Naprzód Młociny 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Darek Sokołowski Mizofoni 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Daria Gollnik Pobiegani Rodzice 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Diana Zielińska On i Ja 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Pietrasik SBRT WARSZAWA 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Wojciechowska WW 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewelina Bojdzińska VELCREDO 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Grzegorz Konopka Kempesiki 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Konopka Kempesiki 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Igor Kupiec 2002 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] ilona Barnaś prettyfittyteam 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karina Jezierska Pędzące Lasso 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Malinowska Jaroszowa Wola 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kazimierz Traczyk TT 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Malwina Kaźmierczak Kempesiki 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marek Bakuła SBRT WARSZAWA 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mateusz Dąbrowski Tulipanki 1998 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Monika Banasik Mizofoni 1998 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paweł Szczerbicki 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wiesław Kowalski Kowalscy 1965 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wojciech Nowakowski Wydry 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zuzana Bednarczyk 2002 Kobieta Nieopłacony