IV Przeszkodowy Bieg Hutnika - Przeszkodowy Bieg Hutnika

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
8 km
Dostępne pakiety
229/360
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Paweł Budzyński Team OCR Budzyniaki 1991 Mężczyzna Opłacony
2 Mariusz Kalwarczyk 1986 Mężczyzna Opłacony
3 Krzysztof Tomiczak 1977 Mężczyzna Opłacony
4 Marta Tomiczak 1980 Kobieta Opłacony
5 Mateusz Popiołek Oceanicus 1985 Mężczyzna Opłacony
6 Tomasz Tolak 1981 Mężczyzna Opłacony
7 Mariusz Bugaj Hardcorowe Wychylylybymy 1986 Mężczyzna Opłacony
8 Karolina Jakóbczak Husaria Race Team 1984 Kobieta Opłacony
9 Krystian Kołodziej Bestie OCR Legionowo 1985 Mężczyzna Opłacony
10 Sławomir Jastrzębski Bestie OCR Legionowo 1978 Mężczyzna Opłacony
11 Aleksandra Żuchowska Flying Rose 1992 Kobieta Opłacony
12 Łukasz Szulc 1980 Mężczyzna Opłacony
13 Anna Gomola-Paradowska Somsiady 1983 Kobieta Opłacony
14 Łukasz Paradowski Somsiady 1983 Mężczyzna Opłacony
15 Paweł Adamczyk Somsiady 1982 Mężczyzna Opłacony
16 Artur Matejczyk OUTDOOR TRAINING 1976 Mężczyzna Opłacony
17 Tomasz Romańczuk OUTDOOR TRAINING 1970 Mężczyzna Opłacony
18 Andrzej Januszewski Kosiarze 1984 Mężczyzna Opłacony
19 Michał Basiak Hardcorowe Wychylylybymy 1992 Mężczyzna Opłacony
20 Karol Jóźwicki Outdoor training 1982 Mężczyzna Opłacony
21 Wojciech Grajkowski 1980 Mężczyzna Opłacony
22 Dariusz Kulik Outdoor Training 1982 Mężczyzna Opłacony
23 PIOTR PODNAJMER DonFish 1981 Mężczyzna Opłacony
24 Mariusz Pogorzelski Hardcorowe Wychylylybymy 1973 Mężczyzna Opłacony
25 Izabela Roguska Hardkorowe Wychylylybymy 1990 Kobieta Opłacony
26 Edyta Burgs Crossfit Siedlce 1975 Kobieta Opłacony
27 Michał Burgs Crossfit Siedlce 1977 Mężczyzna Opłacony
28 SYLWIA STAŃSKA Crossfit Siedlce 1985 Kobieta Opłacony
29 Bartosz Czapiński Crossfit Siedlce 1972 Mężczyzna Opłacony
30 BARTOSZ STAŃCZUK Crossfit Siedlce 1989 Mężczyzna Opłacony
31 Krzysztof Duwe #EMCOCR 1989 Mężczyzna Opłacony
32 Maciej Pobudkiewicz Hardcorowe Wychylylybymy 1982 Mężczyzna Opłacony
33 Renata Piłat RMF 4RT Gladiators 1967 Kobieta Opłacony
34 Marcin Okniński Ylfings Herlid 1986 Mężczyzna Opłacony
35 Stefan Sopyło 1982 Mężczyzna Opłacony
36 Paulina Piętka Hardcorowe Wychylylybymy 1986 Kobieta Opłacony
37 Ewelina Kownacka RMF Gladiatora 1983 Kobieta Opłacony
38 Olga Limanowska Kosiarze 1990 Kobieta Opłacony
39 Marcin Piętka Hardcorowe Wychylylybymy 1983 Mężczyzna Opłacony
40 Norbert Harasimiuk 1991 Mężczyzna Opłacony
41 Patrycja Sasin 1988 Kobieta Opłacony
42 Miłosz Grzejszczyk Blyskawiczne rece 1989 Mężczyzna Opłacony
43 Anna Wojda Hardcorowe Wyhylylybymy 1982 Kobieta Opłacony
44 Łukasz Łącki Hardcorowe Wychylylybymy 1981 Mężczyzna Opłacony
45 Gabriela Rybińska 1988 Kobieta Opłacony
46 Piotr Szylberg Team ZabieganeDni 1982 Mężczyzna Opłacony
47 Patrycja Iwanowska Dziki z Żoliborza 1986 Kobieta Opłacony
48 Jarek Foks 1980 Mężczyzna Opłacony
49 Tomasz Boruc Speedster 1980 Mężczyzna Opłacony
50 Kamil Woźnica Green Goblins Gocław 1987 Mężczyzna Opłacony
51 Aleksandra Szylberg Team ZabieganeDni /Spartan SGX 1981 Kobieta Opłacony
52 Mateusz Pierścieniak 1993 Mężczyzna Opłacony
53 Michał Maul 1993 Mężczyzna Opłacony
54 Sławomir Ossowski W dupe nie na sanki 1972 Mężczyzna Opłacony
55 Marcin Piotrowski W dupe nie na sanki 1973 Mężczyzna Opłacony
56 Michal Sewerynowicz Hardcorowe Wychylylybymy 1985 Mężczyzna Opłacony
57 Małgorzata Podbielska RMF4RT Gladiators 1985 Kobieta Opłacony
58 Krystian Podbielski 1981 Mężczyzna Opłacony
59 Rafał Wajda 1993 Mężczyzna Opłacony
60 Paulina Majszczyk Hardcorowe Wychylylybymy 1989 Kobieta Opłacony
61 arkadiusz wojtaluk masovia 1987 Mężczyzna Opłacony
62 Marcin Syposz Runmageddonowe Świry 1990 Mężczyzna Opłacony
63 Robert Mucha Rmf4rt gladiators 1977 Mężczyzna Opłacony
64 Agata Chodak-Syposz 1990 Kobieta Opłacony
65 Lech Wieczorkiewicz 1976 Mężczyzna Opłacony
66 Agnieszka Sawicka Oceanicus 1979 Kobieta Opłacony
67 Grzegorz Osik Nie w szczepionkie team 1985 Mężczyzna Opłacony
68 Agnieszka Doniek Dziki z Żoliborza 1993 Kobieta Opłacony
69 Aleksander Selwanowicz Crossfit Siedlce 1970 Mężczyzna Opłacony
70 Patryk Gruźliński Dziki z Żoliborza 1985 Mężczyzna Opłacony
71 ROBERT WAŚ NIE W SZCZEPIONKĘ TEAM 1966 Mężczyzna Opłacony
72 Tomasz Jasiński 1985 Mężczyzna Opłacony
73 Anna Jasińska 1984 Kobieta Opłacony
74 Marta Popiołek OCANICUS 1977 Kobieta Opłacony
75 Paweł Nowak Baltic Seals 1992 Mężczyzna Opłacony
76 Marta Grabarczyk Rookies 1980 Kobieta Opłacony
77 Agata Łącka Rookies 1990 Kobieta Opłacony
78 Dorota Osuch NWST 1974 Kobieta Opłacony
79 Monika Andrzejewska Green Team 1990 Kobieta Opłacony
80 Tomasz Korniluk Outdoor Training 1987 Mężczyzna Opłacony
81 Kamil Andrzejewski Green Team 1987 Mężczyzna Opłacony
82 Anna Ziółkowska Hardcorowe Wychylylybymy 1989 Kobieta Opłacony
83 Łukasz Kosiorek Outdoor Training 1978 Mężczyzna Opłacony
84 Mateusz Lukas Rookies 1989 Mężczyzna Opłacony
85 Mateusz Lech Hardcorowe wychylylybymy 1994 Mężczyzna Opłacony
86 Róża Wieczorkiewicz Oceanicus 2001 Kobieta Opłacony
87 Daniel Andradzki Dziki z Żoliborza 1988 Mężczyzna Opłacony
88 Tymoteusz Iwańczuk 1982 Mężczyzna Opłacony
89 Wojciech Rychlewski 2001 Mężczyzna Opłacony
90 Maciej Pomorski 1985 Mężczyzna Opłacony
91 Elżbieta Ajzsk Hardcorowe Wychylylybymy 1977 Kobieta Opłacony
92 Jan Pomorski 1983 Mężczyzna Opłacony
93 Gosia Bacińska 1985 Kobieta Opłacony
94 Michał Norwa 1994 Mężczyzna Opłacony
95 Halyna Voytovych 1982 Kobieta Opłacony
96 Adam Wodzyński 1988 Mężczyzna Opłacony
97 Paula Wodzyńska 1989 Kobieta Opłacony
98 Aleksandra Kielar Rookies 1999 Kobieta Opłacony
99 Daniel Poreda Dziki z Żoliborza 1976 Mężczyzna Opłacony
100 Katarzyna Hećmańczuk Rookies 1984 Kobieta Opłacony
101 Małgorzata Lukas Rookies 1991 Kobieta Opłacony
102 Bartłomiej Ryś 1993 Mężczyzna Opłacony
103 Viktoriia Lazareva 1983 Kobieta Opłacony
104 Sybilla Bąk BigYellowFoot/ Biegun/Wojowniczki Iława 1994 Kobieta Opłacony
105 Tomasz Szeszko Nie W Szczepionkę Team 1979 Mężczyzna Opłacony
106 Agnieszka Szeszko Nie w szczepionę team 1979 Kobieta Opłacony
107 Tomasz Jabłoński GREEN GOBLINS GOCŁAW 1982 Mężczyzna Opłacony
108 Aniela Żukowska 1980 Kobieta Opłacony
109 Paweł Sienkiewicz Decepticon Gym 1980 Mężczyzna Opłacony
110 Agnieszka Palczyńska Rookies 1973 Kobieta Opłacony
111 Andrzej Palczyński Rookies 1967 Mężczyzna Opłacony
112 Marta Łępicka 1992 Kobieta Opłacony
113 Krzysztof Swaczynski 1980 Mężczyzna Opłacony
114 Łukasz Tobiasz 1982 Mężczyzna Opłacony
115 Tomasz Szyszka KB Ożarów Mazowiecki 1979 Mężczyzna Opłacony
116 Leszek Janiak Kutno Biega 1986 Mężczyzna Opłacony
117 Natalia Topólniak Kutno Biega 1993 Kobieta Opłacony
118 Gabriela Kolodko 1985 Kobieta Opłacony
119 Jacek IWAŃSKI UKS OLIMP 1973 Mężczyzna Opłacony
120 Janusz Skrzyszowski 1988 Mężczyzna Opłacony
121 Piotr Bieniek PKP Intercity Running Team Centrala 1988 Mężczyzna Opłacony
122 Paweł Milewski PKP Intercity Running Team Centrala 1991 Mężczyzna Opłacony
123 Michał Piotrowski PKP Intercity Running Team Centrala 1987 Mężczyzna Opłacony
124 Mateusz Kowalski PKP Intercity Running Team Centrala 1985 Mężczyzna Opłacony
125 Izabela Ziembińska PKP Intercity Running Team Centrala 1989 Kobieta Opłacony
126 Dawid Wołkowiecki PKP Intercity Running Team Centrala 1989 Mężczyzna Opłacony
127 Krzysztof Zadrożny Cross Trening Mazovia Ciechanów 1986 Mężczyzna Opłacony
128 Krzysztof Kozioł 1984 Mężczyzna Opłacony
129 Grzegorz Zasowski Cross Milan 1977 Mężczyzna Opłacony
130 Maciej Szóstak Dziki z Żoliborza 1984 Mężczyzna Opłacony
131 Michał Białach 4mer Soldiers 1984 Mężczyzna Opłacony
[brak] Anna Walendzik Green Goblins 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Daria Ciosek Torpeda Race Team 1984 Kobieta Nieopłacony