Bieg Niepodległości - Bieg główny

Data
10.11.2019
Godzina
15:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Dorota Markowska Rozbiegany Piastów 1977 Kobieta Opłacony
2 Tomasz Chmielecki LOTAMS Team 1979 Mężczyzna Opłacony
3 Kacper Markowski Rozbiegany Piastów 2003 Mężczyzna Opłacony
4 ARKADIUSZ JAROS Vege Runners 1961 Mężczyzna Opłacony
5 Rafał Karolak Stomilex 1978 Mężczyzna Opłacony
6 Anna Pietrzyk 1977 Kobieta Opłacony
7 Renata Zielińska Rozbiegany Piastów 1957 Kobieta Opłacony
8 Maciej Zieliński Piastów 1988 Mężczyzna Opłacony
9 Adam Kacprzak PIastów 1977 Mężczyzna Opłacony
10 Dagmara Kacprzak Piastów 1981 Kobieta Opłacony
11 Monika Hryniewicka Rozbiegany Piastów 1984 Kobieta Opłacony
12 Kamil Szymaniak K(r)opka Team 1990 Mężczyzna Opłacony
13 Wanda Przybylak Rozbiegany Piastów 1955 Kobieta Opłacony
14 Sylwia Zielinska Piastow 1977 Kobieta Opłacony
15 Mateusz Cybulski 1991 Mężczyzna Opłacony
16 Piotr Kowalczyk Cienie wiatru 1987 Mężczyzna Opłacony
17 Jacek Adamczyk 1972 Mężczyzna Opłacony
18 Anna Maciorowska Rozbiegany Piastów 1985 Kobieta Opłacony
19 Elzbieta Maciorowska Rozbiegany Piastów 1988 Kobieta Opłacony
20 Tina Krawczyńska Rozbiegany Piastów 1976 Kobieta Opłacony
21 Marzena Turek Rozbiegany Piastów 1976 Kobieta Opłacony
22 Krzysztof Wroński Piastów 1975 Mężczyzna Opłacony
23 Agnieszka Brogowicz Stępniewska Grójec 1977 Kobieta Opłacony
24 ANNA ŚLUSARCZYK PRUSZKÓW 1981 Kobieta Opłacony
25 Marcin Giebułtowicz 1979 Mężczyzna Opłacony
26 Sebastian Mróz 1976 Mężczyzna Opłacony
27 Grzegorz Brycki 1983 Mężczyzna Opłacony
28 Henryka Dziewulska Rozbiegany Piastów 1965 Kobieta Opłacony
29 Renata Kwiatkowska KB Ożarów Mazowiecki Biega 1968 Kobieta Opłacony
30 Dominik Kiljańczyk 2000 Mężczyzna Opłacony
31 Marcin POŁEĆ Trjzi tim 1980 Mężczyzna Opłacony
32 Justyna Trzaskowska 1982 Kobieta Opłacony
33 Agnieszka Kujawska 1962 Kobieta Opłacony
34 Artur Koźlicki Krejzi Tim Błonie 1978 Mężczyzna Opłacony
35 Jacek Piekarski Kiedy zakwitnie agawa? 1966 Mężczyzna Opłacony
36 Filip Adamczyk 1983 Mężczyzna Opłacony
37 Jacek Nowocień UKS Rusiec 1959 Mężczyzna Opłacony
38 Piotr Litwiniuk 1982 Mężczyzna Opłacony
39 Aleksandra Szafrańska Rozbiegany Piastów 1992 Kobieta Opłacony
40 Robert Szulawski GSD.ŻOLIBORZ 1969 Mężczyzna Opłacony
41 Arkadiusz Pajdosz WPRUNNING Pruszków 1986 Mężczyzna Opłacony
42 Piotr DZIEPAK 1BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE 1980 Mężczyzna Opłacony
43 Michał Olszewski 1983 Mężczyzna Opłacony
44 pawel rybicki 1981 Mężczyzna Opłacony
45 ANDRZEJ DĄBROWSKI 1957 Mężczyzna Opłacony
46 Krzysztof Musiał LOTAMS Team 1991 Mężczyzna Opłacony
47 Sławomir Wasilewski PASJA Nordic Walking 1945 Mężczyzna Opłacony
48 Sebastian Mróz 1976 Mężczyzna Opłacony
49 Teresa Żywek Tripower 1947 Kobieta Opłacony
50 Małgorzata Koronkiewicz 1964 Kobieta Opłacony
51 Katarzyna Ścibor 1976 Kobieta Opłacony
52 Grzegorz Idzikowski Parkrun Pruszków 1964 Mężczyzna Opłacony
53 Radosław Jurczak 1973 Mężczyzna Opłacony
54 CZESŁAW NOWAKOWSKI Klub Biegacza GOCH 1947 Mężczyzna Opłacony
55 Sławek Waszczuk heros2000 1972 Mężczyzna Opłacony
56 Dariusz Przewoźny KB Ożarów Mazowiecki Biega 1983 Mężczyzna Opłacony
57 Marcin Wałdykowski Piastów 1977 Mężczyzna Opłacony
58 IGOR GLAPIŃSKI 1992 Mężczyzna Opłacony
59 Klaudia Szulc Złotokłos 1993 Kobieta Opłacony
60 Marek Żywień 1966 Mężczyzna Opłacony
61 Bartosz Nowicki Rozbiegany Piastów/ nFlo 1984 Mężczyzna Opłacony
62 Renata Lesiewicz 1973 Kobieta Opłacony
63 SEBASTIAN ROGALSKI 1987 Mężczyzna Opłacony
64 Małgorzata Rogalska 1990 Kobieta Opłacony
65 Irina Hulanicka Goggle PAE 1956 Kobieta Opłacony
66 Andrzej Hulanicki Goggle PAE 1958 Mężczyzna Opłacony
67 Paweł Krochmal Rozbiegany Piastów 1993 Mężczyzna Opłacony
68 Gabriela Mróz MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 1993 Kobieta Opłacony
69 Justyna Czajka 1979 Kobieta Opłacony
70 Krzysztof Bitowt 1970 Mężczyzna Opłacony
71 Szymon Maszkowski 1998 Mężczyzna Opłacony
72 Rafał Bilinski 1985 Mężczyzna Opłacony
73 Agata Matyjasek Rozbiegany Piastów 1975 Kobieta Opłacony
74 Wiesław Kamiński NASIELSK BASZTA TEAM 1967 Mężczyzna Opłacony
75 Robert Chojnowski 1966 Mężczyzna Opłacony
76 JOANNA ZIARKO 1976 Kobieta Opłacony
77 Krzysztof Mentrak 1977 Mężczyzna Opłacony
78 Jarosław Popowski UNTS Warszawa 1969 Mężczyzna Opłacony
79 Marta Schmidt 1992 Kobieta Opłacony
80 Igor Kalbarczyk Igor Kalbarczyk 1984 Mężczyzna Opłacony
81 Konrad Kisielewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
82 Katarzyna Pilarska Rozbiegany Piastów 1984 Kobieta Opłacony
83 Janusz Kępczyński KB Ożarów Mazowiecki Biega 1949 Mężczyzna Opłacony
84 Dominika Sosnowska 1998 Kobieta Opłacony
85 Michał Kępka Piastun 1992 Mężczyzna Opłacony
86 Marcin Krasowski 1984 Mężczyzna Opłacony
87 Andrzej Grochowski KP PIASTÓW 1973 Mężczyzna Opłacony
88 Wojciech Bartoń 1979 Mężczyzna Opłacony
89 Roman Mikoś 1966 Mężczyzna Opłacony
90 Teresa Mikoś 1963 Kobieta Opłacony
91 Tadeusz Kieszek Dystans Leszno 1956 Mężczyzna Opłacony
92 Dorota Luberska Rozbiegany Piastów 1960 Kobieta Opłacony
93 Borys Kozakow Legia Warszawa 1944 Mężczyzna Opłacony
[brak] Borys Kozakow 1944 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dominika Sosnowska 1998 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Luberska Rozbiegany Piastów 1960 Kobieta Nieopłacony
[brak] Gabriela Mróz MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Pilarska Rozbiegany Piastów 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Stanisław Kamiński GOS Nadarzyn 1958 Mężczyzna Nieopłacony