I Wirtualny Bieg Świąteczny " Rusz rzyć od stołu" - I Wirtualny Bieg Świąteczny " Rusz rzyć od stołu"

Data
27.12.2019
Godzina
00:05
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Marta Sroka 1988 Kobieta Opłacony
2 Kamila Kolasińska 1987 Kobieta Opłacony
3 Agnieszka Frischke 1983 Kobieta Opłacony
4 Grzegorz Sikorski 1973 Mężczyzna Opłacony
5 Joanna Andrzejczak 1990 1990 Kobieta Opłacony
6 Magda Nos Siemianowice i Przyjaciele Biegają 1983 Kobieta Opłacony
7 Tadeusz Muzyczka 1966 Mężczyzna Opłacony
8 Karolina Betka 1983 Kobieta Opłacony
9 Marta Adamczak 1989 Kobieta Opłacony
10 Malwina Kuczerka KB LEW LEGNICA 1985 Kobieta Opłacony
11 Beata Durczok Brak 1980 Kobieta Opłacony
12 Sylwia Musiolik 1981 Kobieta Opłacony
13 Izabela Grzempka Szalone One 1972 Kobieta Opłacony
14 Agnieszka Schmidt 1985 Kobieta Opłacony
15 Mariola Skrzyńska Herbalife Nutrition 1987 Kobieta Opłacony
16 Dorota Stefańska 1982 Kobieta Opłacony
17 Izabela Małecka Żółwikersi 1982 Kobieta Opłacony
18 Katarzyna Klabacha 1975 Kobieta Opłacony
19 Marysia Zielińska 1990 Kobieta Opłacony
20 Agnieszka Szymańska Carbon OCR Racing Team 1982 Kobieta Opłacony
21 Jarosław Góralski Smerfy biegają razem po 0.7 1966 Mężczyzna Opłacony
22 Andżelina Pomian 1997 Kobieta Opłacony
23 Mariusz Frączek 1981 Mężczyzna Opłacony
24 Marcin Wandycz 1980 Mężczyzna Opłacony
25 Szymon Boryczka PoWoli do celu 1980 Mężczyzna Opłacony
26 EWA ŚWIĄTEK 1957 Kobieta Opłacony
27 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
28 Rafał Skrzyński Runonline.pl 1984 Mężczyzna Opłacony
29 Karolina Romankiewicz 1989 Kobieta Opłacony
30 Marlena Pawlukiewicz 1991 Kobieta Opłacony
31 Bożena Zbieć Darfik Team 1960 Kobieta Opłacony
32 Ewelina Nowak TriAmator 1987 Kobieta Opłacony
33 Łukasz Bieniak 1984 Mężczyzna Opłacony
34 Waldemar Nowak TriAmator Ewelina Nowak 1963 Mężczyzna Opłacony
35 Urszula Nowak TriAmator Ewelina Nowak 1966 Kobieta Opłacony
36 Mateusz Wronski-Tusik MKS LIMANOVIA 1973 Mężczyzna Opłacony
37 Joanna Buszewska 1987 Kobieta Opłacony
38 Zbyszek Buszewski 1987 Mężczyzna Opłacony
39 Ola Sawa 1978 Kobieta Opłacony
40 Agnieszka Sitarska 1984 Kobieta Opłacony
41 Małgorzata Skibińska 1975 Kobieta Opłacony
42 Robert Wowra 1986 Mężczyzna Opłacony
43 Agata Wowra 1986 Kobieta Opłacony
44 Kinga Gawle Dearedevilstraiathlon Team/Heineken Krakow Running Club 1984 Kobieta Opłacony
45 Krystyna Roguska 1956 Kobieta Opłacony
46 Alicja Mekier 1982 Kobieta Opłacony
47 Janusz Bacik 1970 Mężczyzna Opłacony
48 Aneta Maruszak 1972 Kobieta Opłacony
49 Paweł Kopaczel Biegam U KOLESI 1983 Mężczyzna Opłacony
50 Joanna Majer-Zagórska 1979 Kobieta Opłacony
51 Anna Piotrowska Huragan Ligota 1979 Kobieta Opłacony
52 Łukasz Walczak OSP Lusowo 1983 Mężczyzna Opłacony
53 Ewa Bogacz 1962 Kobieta Opłacony
54 Krystyna Bębas Bo jak nie my to kto 1956 Kobieta Opłacony
55 Robert Otlewski 1974 Mężczyzna Opłacony
56 Oksana Szczepańska 1971 Kobieta Opłacony
57 Natalia Pawlak 2001 Kobieta Opłacony
58 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
59 Andrzej Adamek Malczusia team 1970 Mężczyzna Opłacony
60 Ewa Wiśniewska 1968 Kobieta Opłacony
61 Adam Kucharski 1965 Mężczyzna Opłacony
62 Iza Mosica Wkurw team 1980 Kobieta Opłacony
63 Katarzyna Nowakowska 1973 Kobieta Opłacony
64 Aneta Kornicka 1974 Kobieta Opłacony
65 Anita Chryplewicz 1981 Kobieta Opłacony
66 Patryk Gronowski 1983 Mężczyzna Opłacony
67 Ewelina Centkowska WKBM 1979 Kobieta Opłacony
68 Mateusz Pryca 1988 Mężczyzna Opłacony
69 Sylwia Fabia 1991 Kobieta Opłacony
70 Katarzyna Paczkowska 1983 Kobieta Opłacony
71 Asia Uliasz 1986 Kobieta Opłacony
72 Adam Sędrowski 1994 Mężczyzna Opłacony
73 Agnieszka Hendrich 1987 Kobieta Opłacony
74 Agnieszka Rosicka 1976 Kobieta Opłacony
75 Grzegorz Korczyc 1982 Mężczyzna Opłacony
76 Ania Kaźmierczak Wataha WMK 1987 Kobieta Opłacony
77 Piotr Dalke Wataha WMK 1983 Mężczyzna Opłacony
78 Tomasz Mocek Strzelno Biega 1971 Mężczyzna Opłacony
79 Agnieszka Wójcik 1978 Kobieta Opłacony
80 Justyna Wilczek 1987 Kobieta Opłacony
81 Bożena Borkowska 1973 Kobieta Opłacony
82 Agnieszka Skupień Skupiony Łabędź 1979 Kobieta Opłacony
83 Monika Stube Strzelno Biega 1992 Kobieta Opłacony
84 Paulina Żeromińska 1988 Kobieta Opłacony
85 Anna Szwej Grupa Mocnego Uderzenia 1982 Kobieta Opłacony
86 TERESA Kaczmarek 1985 Kobieta Opłacony
87 Monika Bułatek Wolny biegacz 1985 Kobieta Opłacony
88 Jolanta Skowyrska 1975 Kobieta Opłacony
89 Magdalena Górska Kutno biega 1977 Kobieta Opłacony
90 Eliza Nadacy 4Drinki 1991 Kobieta Opłacony
91 Paweł Brzeczkowski Power Training 1981 Mężczyzna Opłacony
92 Iwona Cichoń Huragan Ligota 1976 Kobieta Opłacony
93 Anna Tomalik Synthos Oświęcim 1972 Kobieta Opłacony
94 Alina Łukowiak 1977 Kobieta Opłacony
95 Michał Frankowski Lodożercy Chodzież 1988 Mężczyzna Opłacony
96 Łukasz Jędrusik Biegowa Kuźnia 1983 Mężczyzna Opłacony
97 Martyna Frankowska 1990 Kobieta Opłacony
98 Agnieszka Tarka-Piekarska 1980 Kobieta Opłacony
99 Monika Chodukiewicz 2001 Kobieta Opłacony
100 Tomasz Łączyński FC Szamotuły 1983 Mężczyzna Opłacony
101 Dawid Zych Spartanie Dzieciom 1974 Mężczyzna Opłacony
102 Artur Szkutnik 1989 Mężczyzna Opłacony
103 Anna Tkacz Morsy na koksie 1983 Kobieta Opłacony
104 Katarzyna Marcinkowska Fitlarwy 1991 Kobieta Opłacony
105 Piotr Maciejewski 1995 Mężczyzna Opłacony
106 Diana Darłowska Jadźka goń 1986 Kobieta Opłacony
107 Jakub Popardowski Fitlarwy 1995 Mężczyzna Opłacony
108 Bartłomiej Łopatka 1984 Mężczyzna Opłacony
109 RENATA WERNER 1978 Kobieta Opłacony
110 Łukasz Bekus 1986 Mężczyzna Opłacony
111 Paulina Staniszewska 1993 Kobieta Opłacony
112 Beata Grachel 1970 Kobieta Opłacony
113 Agata Wąż Łobuzy team 1992 Kobieta Opłacony
114 Alicja Chrząstek 1989 Kobieta Opłacony
115 Tomasz Szczepaniak 1976 1976 Mężczyzna Opłacony
116 Katarzyna Ulman #byledomety 1987 Kobieta Opłacony
117 Karolina Kubryń 1980 Kobieta Opłacony
118 Małgorzata Rąbek 1992 Kobieta Opłacony
119 Magdalena Zimoń Runeda 1985 Kobieta Opłacony
120 Adam Gwizdała Bukowiec 1984 Mężczyzna Opłacony
121 Bernadeta Serzysko-Wieczorek Mafia Team Lubliniec 1986 Kobieta Opłacony
122 Karolina Sajewska 1985 Kobieta Opłacony
123 Andrzej Adamek Malczusia team 1970 Mężczyzna Opłacony
124 Dawid Kubik Carbon OCR Racing Team 1988 Mężczyzna Opłacony
125 Wojciech Zimnicki 1983 Mężczyzna Opłacony
126 Ewa Ochocka 1978 Kobieta Opłacony
127 Łukasz Ochocki 1981 Mężczyzna Opłacony
128 Edyta Wydra 1972 Kobieta Opłacony
129 Damian Warych 1979 Mężczyzna Opłacony
130 Daniel Słowik Gang Zakręconych Mastersów 1987 Mężczyzna Opłacony
131 Katarzyna Kowalska 1979 Kobieta Opłacony
132 Mariusz Koziatek 1972 Mężczyzna Opłacony
133 Viola Wolff Bukowski Klub Biegacza 1967 Kobieta Opłacony
134 Katarzyna Kucharska Rembertów Team 1980 Kobieta Opłacony
135 Beata Góra Step by Step Trójmiasto 1971 Kobieta Opłacony
136 Anna Szubert 1993 Kobieta Opłacony
137 Anna Żółta-Matuła 1986 Kobieta Opłacony
138 Grzegorz Mandziej Wataha 1976 Mężczyzna Opłacony
139 Krzysztof Fandrych 1972 Mężczyzna Opłacony
140 Marek Kaleta 1960 Mężczyzna Opłacony
141 Magdalena Bryl Kutno Biega 1987 Kobieta Opłacony
142 Anna Siwy-Hudowska 1977 Kobieta Opłacony
143 Adam Wisniewski 1987 Mężczyzna Opłacony
144 Karolina Czarnecka 82040405607 1982 Kobieta Opłacony
145 Rafał Bodo ZOZKosz Koszalin 1982 Mężczyzna Opłacony
146 Monika Nowak 1979 Kobieta Opłacony
147 Monika Polak Gotartow Team 1981 Kobieta Opłacony
148 Katarzyna Sobieszczańska Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 1981 Kobieta Opłacony
149 Natalia Plewniak Fitlarwy 1996 Kobieta Opłacony
150 Jolka Wolnik Smerfy biegają razem po 0.7 1979 Kobieta Opłacony
151 Agata Mendla 1983 Kobieta Opłacony
152 Jolanta Rybsztajn Brak 1968 Kobieta Opłacony
153 Barbara Zielińska-Woźnica Wróg sportu 1970 Kobieta Opłacony
154 Ewa Czajkowska Szalone One 1975 Kobieta Opłacony
155 Ewelina Borowicz 1991 Kobieta Opłacony
156 Agnieszka ŁYSIAK 1978 Kobieta Opłacony
157 Arkadiusz Figan 1997 Mężczyzna Opłacony
158 Joanna Olejniczak 1989 Kobieta Opłacony
159 Piotr Grzempka Szalone One 1972 Mężczyzna Opłacony
160 Piotr Bajer Kujawscy Runners 1984 Mężczyzna Opłacony
161 Joanna Kuc 1983 Kobieta Opłacony
162 Monika Gomółka-Bigus Step by Step Trójmiasto 1971 Kobieta Opłacony
163 Iwona Jambur 1980 Kobieta Opłacony
164 Urszula Rubaszka 1972 Kobieta Opłacony
165 Kamilla Wesołowska- Czajka Czajka Team 1979 Kobieta Opłacony
166 Marcin Wątor (ZOOSZOP) 1979 Mężczyzna Opłacony
167 GRZEGORZ SIERPIŃSKI 1974 Mężczyzna Opłacony
168 JOWITA SIERPIŃSKA 1974 Kobieta Opłacony
169 Łukasz Dzierżęga 1983 Mężczyzna Opłacony
170 Sandra Laskowska 1986 Kobieta Opłacony
171 Monika Lasak 1988 Kobieta Opłacony
172 Ksawery Stefański 1981 Mężczyzna Opłacony
173 Eliza Stefańska 2000 Kobieta Opłacony
174 Agnieszka Stefańska 1982 Kobieta Opłacony
175 Grzegorz Liwoch 1967 Mężczyzna Opłacony
176 Magdalena Majcherczyk 1977 Kobieta Opłacony
177 Anita Chryplewicz 1981 Kobieta Opłacony
178 Katarzyna Chanc 1985 Kobieta Opłacony
179 honorata uminska 1976 Kobieta Opłacony
180 Milena Mastalerek 1990 Kobieta Opłacony
181 Mateusz Nowak 1996 Mężczyzna Opłacony
182 Kinga Stolarczyk 1996 Kobieta Opłacony
183 Hanna Harmata 1986 Kobieta Opłacony
184 Paweł Wójcicki 1980 Mężczyzna Opłacony
185 Sylwia Strambowska-Gralak 1977 Kobieta Opłacony
186 Anna Kołda 1973 Kobieta Opłacony
187 Klaudia Kołda 2000 Kobieta Opłacony
188 Magdalena Klein 1969 Kobieta Opłacony
189 Laura Kisiel BBKTS - biegam bo kocham ten stan 1961 Kobieta Opłacony
190 Agnieszka Kudeń 1973 Kobieta Opłacony
191 Monika Twarda 1992 Kobieta Opłacony
192 Elżbieta Piontek 1957 Kobieta Opłacony
193 Rafal Zienkiewicz Biegający Tczew 1988 Mężczyzna Opłacony
194 Katarzyna Perłowska Team Zalesice 1991 Kobieta Opłacony
195 Grażyna Siwczyk Lecymy Durś 1958 Kobieta Opłacony
196 Krystyna Drozd Cidry Lotajom 1961 Kobieta Opłacony
197 Sabina Musialik Lecymy Durs 1979 Kobieta Opłacony
198 Beata Ciereszko 1988 Kobieta Opłacony
199 Aleksandra Bober MK Team Siemianowice Śląskie 1969 Kobieta Opłacony
200 Monika Słotosz 1983 1983 Kobieta Opłacony
201 Marta Panuś 1991 Kobieta Opłacony
202 Marek Falkiewicz 1963 Mężczyzna Opłacony
203 Magdalena Falkiewicz 1964 Kobieta Opłacony
204 Konrad Helwich Adidas Runners Warsaw 1985 Mężczyzna Opłacony
205 Magdalena Kiełbik 1989 Kobieta Opłacony
206 Anna Wołkowska 1994 Kobieta Opłacony
207 Katarzyna Wadas NOWA HUTA TEAM 1970 Kobieta Opłacony
208 Dariusz Antonski 1966 Mężczyzna Opłacony
209 Marek Buzek 1974 Mężczyzna Opłacony
210 Malgorzata Waszczyk Fit Radoszyce 1975 Kobieta Opłacony
211 Tadeusz Nowak Runanywhere 1981 Mężczyzna Opłacony
212 Magdalena Kaliszewska-Dembek 1980 Kobieta Opłacony
213 Adam Perz 1966 Mężczyzna Opłacony
214 Kamila Stolarczyk 1991 Kobieta Opłacony
215 Marcin Szukalski 1986 Mężczyzna Opłacony
216 Marcin Furmański Green Essence 1986 Mężczyzna Opłacony
217 Magdalena Orzeszyna Szybkie żółwie 1974 Kobieta Opłacony
218 Magdalena Usińska 1981 Kobieta Opłacony
219 Adam Twardy 1988 Mężczyzna Opłacony
220 Iwona Molęda 1990 Kobieta Opłacony
221 Paulina Czapkiewicz 1992 Kobieta Opłacony
222 Alicja Pawlik PalKoz 1990 Kobieta Opłacony
223 Janusz Kozak PalKoz 1980 Mężczyzna Opłacony
224 Monika Kuchta Potrenujemy? 1988 Kobieta Opłacony
225 SŁAWEK Kacprzak RAZEM TRENUJEMY SPORT 1975 Mężczyzna Opłacony
226 Magdalena Wachowiak-Muszyńska 1972 Kobieta Opłacony
227 Bartosz Stypka 1988 Mężczyzna Opłacony
228 Ewa Galuhn 1983 Kobieta Opłacony
229 Katarzyna Bratz - 1993 Kobieta Opłacony
230 Katarzyna Malec 1982 Kobieta Opłacony
231 Marcin Bil LITPOLUKRBRIG 1975 Mężczyzna Opłacony
232 Paula Kret 1988 Kobieta Opłacony
233 Magdalena Smagacka 1986 Kobieta Opłacony
234 Magdalena Obst 1977 Kobieta Opłacony
235 Małgorzata Tys Wataha-łączy nas bieganie 1969 Kobieta Opłacony
236 Joanna Moniakowska 1980 Kobieta Opłacony
237 Marzena Witała Huragan Ligota 1981 Kobieta Opłacony
238 BARTOSZ NIEZGODA 1986 Mężczyzna Opłacony
239 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
240 Kaja Iwan 1990 Kobieta Opłacony
241 Karolina Becker 1982 Kobieta Opłacony
242 Edyta Damas 1975 Kobieta Opłacony
243 Barbara Barć BB Team 1982 Kobieta Opłacony
244 Renata Jarczewska 1967 Kobieta Opłacony
245 Jacek Łuczka 1978 Mężczyzna Opłacony
246 Rafał Domański Gallop 1985 Mężczyzna Opłacony
247 Maria Ryll 1975 Kobieta Opłacony
248 Marcin Domański 1992 Mężczyzna Opłacony
249 Katarzyna Fornalik Fornalosteam 1975 Kobieta Opłacony
250 Aleksandra Miodek 1984 Kobieta Opłacony
251 Katarzyna Banasik 1988 Kobieta Opłacony
252 Anna Wlach 1977 Kobieta Opłacony
253 Jolanta Wolnik smerfy biegaja razem po 0.7 1979 Kobieta Opłacony
254 Marta Cyganek 1985 Kobieta Opłacony
255 Nina Dworaczek 1986 Kobieta Opłacony
256 Magdalena Polak 1982 Kobieta Opłacony
257 Karolina Pawlak Endorfina Wschowa 1990 Kobieta Opłacony
258 Małgorzata Futro Futroteam 1981 Kobieta Opłacony
259 Tomasz Futro Futroteam 1979 Mężczyzna Opłacony
260 Magdalena Kopacz Skawina Biega 1980 Kobieta Opłacony
261 Renata Zielińska WillaRubin 1967 Kobieta Opłacony
262 Kamil Kuźma 1993 Mężczyzna Opłacony
263 Katarzyna Perłowska Team Zalesice 1991 Kobieta Opłacony
264 Marzena Pawlusińska 1982 Kobieta Opłacony
265 Karolina Fobke 1990 Kobieta Opłacony
266 Bogusia Barwikowska 1974 Kobieta Opłacony
267 Magdalena Gogolin 1986 Kobieta Opłacony
268 Katarzyna Ustjanowska 1986 Kobieta Opłacony
269 Justyna Grzybkowska 1983 Kobieta Opłacony
270 Mariusz Motyl 1981 Mężczyzna Opłacony
271 PATRYK GERMAN FATrunner 1984 Mężczyzna Opłacony
272 Agata Gwizdała 1988 Kobieta Opłacony
273 Kordian Banach Rozbiegane Mysłowice 1976 Mężczyzna Opłacony
274 SŁAWOMIR STAŃCZYK 1988 1988 Mężczyzna Opłacony
275 Kasia Szewczyk Wirusy 1978 Kobieta Opłacony
276 Mirosław Grygoruk hajnowka biega 1980 Mężczyzna Opłacony
277 Martyna Tarczyńska 1993 Kobieta Opłacony
278 Agnieszka Bachowicz 1977 Kobieta Opłacony
279 Sylwia Walęga 1987 Kobieta Opłacony
280 Piotr Symonik 1991 Mężczyzna Opłacony
281 Agnieszka Biegała Renegat Inowrocław 1982 Kobieta Opłacony
282 Aleksandra Dahlke 1992 Kobieta Opłacony
283 Andrzej Słomiński 1993 Mężczyzna Opłacony
284 Przemysław Perucki 1972 Mężczyzna Opłacony
285 Adrian Rabirski 1982 Mężczyzna Opłacony
286 Karolina Makowiecka 1987 Kobieta Opłacony
287 Arkadiusz Sitko 1977 1977 Mężczyzna Opłacony
288 Agnieszka Tagowska 1978 Kobieta Opłacony
289 Irena Miniszewska 1980 Kobieta Opłacony
290 Maja Jenszak 1984 Kobieta Opłacony
291 Tatiana Nowak Kościan team 1977 Kobieta Opłacony
292 Joanna Michalska-Ćwiek 1973 Kobieta Opłacony
293 Małgorzata Lao 1976 Kobieta Opłacony
294 Jakub Kučerka Kasia i Kuba 1991 Mężczyzna Opłacony
295 Katarzyna Kučerka Kasia i Kuba 1990 Kobieta Opłacony
296 Madzia Maćkowska 1985 Kobieta Opłacony
297 Emilia Kokotajlo 1975 Kobieta Opłacony
298 Monika Maj Vege Runners 1975 Kobieta Opłacony
299 Piotr Smardzewski 1978 Mężczyzna Opłacony
300 Ewa Solecka 1967 Kobieta Opłacony
301 Matylda Pernal 1977 Kobieta Opłacony
302 Mariusz Brzozowski 1988 Mężczyzna Opłacony
303 Beata Wojtaszyk 1983 Kobieta Opłacony
304 Marta Krawczyk 1970 Kobieta Opłacony
305 Mirosława Zajdel Zawadzkie Biegnie 1966 Kobieta Opłacony
306 Elżbieta Zajdel Zawadzkie Biegnie 1998 Kobieta Opłacony
307 Robert Wojtaszyk 1979 Mężczyzna Opłacony
308 Dorota Sieczka 1972 Kobieta Opłacony
309 Radosław Witkowski 1974 Mężczyzna Opłacony
310 Monika Leis-Zakrzewska 1989 Kobieta Opłacony
311 Rafał Pawłowski 1979 Mężczyzna Opłacony
312 Idalia Marcewicz Lubelski Klub Morsów 1970 Kobieta Opłacony
313 Magdalena Pietruszka SNG Wild Ducks 1979 Kobieta Opłacony
314 Natalia Rzeszutko 1985 Kobieta Opłacony
315 Marcin Garnczarek Running Workmen 1983 Mężczyzna Opłacony
316 Marlena Pyrchała 1989 Kobieta Opłacony
317 Marek Fornalik FORNALOSTEAM 1975 Mężczyzna Opłacony
318 Grzegorz Korczyc 1982 Mężczyzna Opłacony
319 Mateusz Soszka team ozimek 1987 Mężczyzna Opłacony
320 Bogumiła Skwarek 1967 Kobieta Opłacony
321 Hanna Grelak Domowy Klub Sportowy 1986 Kobieta Opłacony
322 Natalia Zygmunt 1992 Kobieta Opłacony
323 TOMASZ PIEKARSKI 1975 Mężczyzna Opłacony
324 Paulina Niegmańska Czarne Biega 1991 Kobieta Opłacony
325 Agnieszka Świercz 1979 Kobieta Opłacony
326 Beata Skałecka Kościan Team 1969 Kobieta Opłacony
327 Samuel Spionkowski 1987 Mężczyzna Opłacony
328 Robert Jarzabek SGB 1973 Mężczyzna Opłacony
329 Anna Guster 1989 Kobieta Opłacony
330 Ewelina Żynda 1978 Kobieta Opłacony
331 Anna Jabłońska 1981 Kobieta Opłacony
332 Arkadiusz Kownacki WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE / DRUŻYNA SZPIKU 1967 Mężczyzna Opłacony
333 Barbara Saukens "NO BUJAJ SIĘ BAŚKA " 1967 Kobieta Opłacony
334 Leszek Respondek Husaria Race Team 1980 Mężczyzna Opłacony
335 Agata Wasilewska 1994 Kobieta Opłacony
336 BARBARA KOSOWSKA Wiewiórki i Kleszcze 1981 Kobieta Opłacony
337 Agnieszka Gołaszewska 1981 Kobieta Opłacony
338 Monika Jakoniuk 1990 Kobieta Opłacony
339 Agnieszka Schwan Biegowe Dziewczyny 1983 Kobieta Opłacony
340 Anna Kwiatkowska 1972 Kobieta Opłacony
341 Marcin Gołaszewski 1978 Mężczyzna Opłacony
342 Joanna Sapiejewska 1981 Kobieta Opłacony
343 Krzysztof Wrona 1979 Mężczyzna Opłacony
344 Urszula Dzięcielska 1978 Kobieta Opłacony
345 Anna Woźniak 1979 Kobieta Opłacony
346 RENATA OSTROWSKA 1979 Kobieta Opłacony
347 Szymon Lisztwan 1982 Mężczyzna Opłacony
348 Grzegorz Budek Phu AB 1984 Mężczyzna Opłacony
349 Elżbieta Studzińska 1974 Kobieta Opłacony
350 Jan Rajwa Bziegacze 1989 Mężczyzna Opłacony
351 Grzegorz Zwoliński Reebok run Crew 1972 Mężczyzna Opłacony
352 KATARZYNA WITKOWSKA FitnessFitback 1980 Kobieta Opłacony
353 Łukasz Krauze Łukasz Krauze 1984 Mężczyzna Opłacony
354 Małgorzata Rzepecka 1987 Kobieta Opłacony
355 Anna GŁUSZYK 1995 Kobieta Opłacony
356 Grażyna Tylak TRITON KONIN 1979 Kobieta Opłacony
357 Małgorzata Leszko-Bąk 1986 Kobieta Opłacony
358 Pawel Bieszke 1963 Mężczyzna Opłacony
359 Paulina Soltysiak 1989 Kobieta Opłacony
360 Katarzyna Kubaś 1976 Kobieta Opłacony
361 Magdalena Domagała 1982 Kobieta Opłacony
362 Adam Serafin Lifemed 1987 Mężczyzna Opłacony
363 Dorota Burak Wataha 1984 Kobieta Opłacony
364 Daria Wojtkowiak-Szwedziak Team Run Gołańcz 1987 Kobieta Opłacony
365 Katarzyna Nowicka TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 1977 Kobieta Opłacony
366 Łukasz Szymczak 1983 Mężczyzna Opłacony
367 Justyna Łoszajć Wirusy 1978 Kobieta Opłacony
368 Agnieszka Drach 1973 Kobieta Opłacony
369 Dalia Malara Carbon OCR Racing Team 1989 Kobieta Opłacony
370 Lena Koperska 1988 Kobieta Opłacony
371 alicja reda 1960 Kobieta Opłacony
372 Anna Żabicka 1989 Kobieta Opłacony
373 Maria Knapińska 1972 Kobieta Opłacony
374 Bartosz Mróz Wracam z urlopu 1991 Mężczyzna Opłacony
375 Iwona Feliksiewicz Bingo 1986 Kobieta Opłacony
376 Beata Gorka 1982 Kobieta Opłacony
377 Magda Gwiazda 1975 Kobieta Opłacony
378 Adrianna Banasiak 1982 Kobieta Opłacony
379 Elwira Wróbel 1975 Kobieta Opłacony
380 Magda Haduła 1989 Kobieta Opłacony
381 JUSTYNA GŁOWACKA 1991 Kobieta Opłacony
382 Grzegorz Pamuła 1970 Mężczyzna Opłacony
383 Alicja Winkler 1978 Kobieta Opłacony
384 Izabela Jonda ZATYRANI 1987 Kobieta Opłacony
385 Magdalena Andrysz 1975 Kobieta Opłacony
386 Aleksandra Chadryś 1990 Kobieta Opłacony
387 Monika Bińczarska 1981 Kobieta Opłacony
388 Magdalena Krystyniak 1987 Kobieta Opłacony
389 Oliwia Grom 1991 Kobieta Opłacony
390 Michał Machaj 1980 Mężczyzna Opłacony
391 Katarzyna Salachna 1985 Kobieta Opłacony
392 Anna Gruszka 1991 Kobieta Opłacony
393 Izabela Mizia 1992 Kobieta Opłacony
394 Barbara Kopeczek 1991 Kobieta Opłacony
395 Paulina Stuglik 1995 Kobieta Opłacony
396 Robert Mizera Kuźnia Damiana 1973 Mężczyzna Opłacony
397 Beata Mizera Kuźnia Damiana 1974 Kobieta Opłacony
398 MONIKA SIEKERSKA 1974 Kobieta Opłacony
399 Iwona Gutowska 1993 Kobieta Opłacony
400 Joanna Orlinska Skawina Biega 1975 Kobieta Opłacony
401 Adam Michniewicz 1968 Mężczyzna Opłacony
402 Sandra Grzegorczyk 1995 Kobieta Opłacony
403 Agata Łasicka 1996 Kobieta Opłacony
404 Łukasz Dąbrowski Biegnę dla Tobiego 1984 Mężczyzna Opłacony
405 Marcin Walczak JEJKOWICE BIEGAJĄ 1978 Mężczyzna Opłacony
406 Katarzyna Walczak JEJKOWICE BIEGAJĄ 1980 Kobieta Opłacony
407 Aneta Lawrenc-Chrobak 1988 Kobieta Opłacony
408 Michał Prochal 1990 Mężczyzna Opłacony
409 Ewa Czapska Huragan Ligota 1962 Kobieta Opłacony
410 Izabela Burkiewicz 1969 Kobieta Opłacony
411 Dariusz SOLECKI Bo jak nie My, to Kto? 1965 Mężczyzna Opłacony
412 SYLWIA SOWA 1973 Kobieta Opłacony
413 Joanna WOSK Bo jak nie My, to Kto? 1962 Kobieta Opłacony
414 Barbara Sołtysek 1978 Kobieta Opłacony
415 Marcin Sołtysek 1975 Mężczyzna Opłacony
416 Monika Zawadzka Avangarda Puławy 1974 Kobieta Opłacony
417 Katarzyna Szymocha 1976 Kobieta Opłacony
418 Agnieszka Jarmuło 1981 Kobieta Opłacony
419 Małgorzata Burakowska Zabiegani Nauczyciele 1974 Kobieta Opłacony
420 Weronika Hetmańczyk 1994 Kobieta Opłacony
421 Sylwester Klimowicz Amator 1972 Mężczyzna Opłacony
422 Przemysław Giedrojc Ekipa Kryzys 1985 Mężczyzna Opłacony
423 Kamil Korduba 1992 Mężczyzna Opłacony
424 Aleksandra Janikowska FIZJOACTIVE 1994 Kobieta Opłacony
425 Monika Cywińska 1983 Kobieta Opłacony
426 Marlena Hulboj 1990 Kobieta Opłacony
427 Ewelina Chyl 1980 Kobieta Opłacony
428 Maryla Wielgo-Pskiet 1984 Kobieta Opłacony
429 Gabriela Ziętarska 1979 Kobieta Opłacony
430 Teresa Kałuża Ekipa na kijach 1952 Kobieta Opłacony
431 Katarzyna Landowska 1990 Kobieta Opłacony
432 Piotr Kuchta KB Pionier Szczecin 1988 Mężczyzna Opłacony
433 Rafał Kasprzak Ślężak Team 1984 Mężczyzna Opłacony
434 Wojciech Duda Skawina Biega 1972 Mężczyzna Opłacony
435 Agnieszka Grzybowska 1978 Kobieta Opłacony
436 Karolina Stawska 1996 Kobieta Opłacony
437 Jolanta Sączek Iron Monique Team 1980 Kobieta Opłacony
438 Małgorzata Konieczna 1988 Kobieta Opłacony
439 Katarzyna Suszanowicz 1968 Kobieta Opłacony
440 Beata Topolewska Moniqe Team 1971 Kobieta Opłacony
441 Angelika Grzymala Ciasteczka 1973 Kobieta Opłacony
442 Dominika Michalak 1984 Kobieta Opłacony
443 Małgorzata Borowicz Klub Zdrowia 1973 Kobieta Opłacony
444 Tomasz Baran Avangarda Puławy 1980 Mężczyzna Opłacony
445 Urszula Walewska - 1973 Kobieta Opłacony
446 Mikołaj Marut 1993 Mężczyzna Opłacony
447 Iwona Kosińska 1987 Kobieta Opłacony
448 Paulina Tomala 1987 Kobieta Opłacony
449 Barbara Chuchmacz 1966 Kobieta Opłacony
450 Mateusz Habasiński 1991 Mężczyzna Opłacony
451 Agnieszka Wróbel 1986 Kobieta Opłacony
452 KAROL Kilijanek 1980 Mężczyzna Opłacony
453 Ewa Sadowska Kijowe Królowe 1970 Kobieta Opłacony
454 Magdalena Wesołowska 1983 Kobieta Opłacony
455 Grzegorz Wójcik 1979 Mężczyzna Opłacony
456 Monika Wójcik 1982 Kobieta Opłacony
457 Marta Tuzel - 1980 Kobieta Opłacony
458 Monika Kasolik 1986 Kobieta Opłacony
459 Aneta Ćwiklińska 1994 Kobieta Opłacony
460 Marta Cholewa 1972 Kobieta Opłacony
461 Anna Piskorz Team Zalesice 1955 Kobieta Opłacony
462 Anna Karwasiecka 1978 Kobieta Opłacony
463 Aleksandra Marciniak 1997 Kobieta Opłacony
464 Adam Malinowski 1974 Mężczyzna Opłacony
465 Paulina Pichlińska 1990 Kobieta Opłacony
466 Katarzyna Węglińska 1976 Kobieta Opłacony
467 Paweł Złotorowicz 1973 Mężczyzna Opłacony
468 Roman Gołda 1975 Mężczyzna Opłacony
469 Agnieszka Gołda 1980 Kobieta Opłacony
470 Michał Bojanowski 1977 Mężczyzna Opłacony
471 Grzegorz Tomaszek Nowa Huta Team/Anton Team 1983 Mężczyzna Opłacony
472 Konrad Toczyski FIZJOACTIVE 1994 Mężczyzna Opłacony
473 Sylwia Wacław 1991 Kobieta Opłacony
474 Bartosz Stangreciak 1990 Mężczyzna Opłacony
475 Ewa Wiza 1996 Kobieta Opłacony
476 Aneta Komarnicka-Kostka 1990 Kobieta Opłacony
477 Sebastian Walotek 1980 Mężczyzna Opłacony
478 KAROLINA SZYNKAREK 1982 Kobieta Opłacony
479 Monika Gabryś 1981 Kobieta Opłacony
480 Wioletta Franiak Jaworska Grupa Nordic Walking 1978 Kobieta Opłacony
481 Dorota Jamroży xyz 1984 Kobieta Opłacony
482 Kuba Dolecki 1978 Mężczyzna Opłacony
483 Anna Szczepańska ANRA 1972 Kobieta Opłacony
484 Magdalena Pawlak 1983 Kobieta Opłacony
485 Aleksandra Krygier 1981 Kobieta Opłacony
486 Anna Bodzioch LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI 1977 Kobieta Opłacony
487 Krystyna Żołneczko Warsztat Formy Tychy 1971 Kobieta Opłacony
488 Karolina Mak 1982 Kobieta Opłacony
489 Barbara Sawicka-Mak 1952 Kobieta Opłacony
490 Aneta Płachta Nie ma 1975 Kobieta Opłacony
491 Joanna Wyrwiak 1993 Kobieta Opłacony
492 Aneta Patoń 1989 Kobieta Opłacony
493 Sabina Haczek Wellnessowy TEAM BIEGOWY 1984 Kobieta Opłacony
494 Mirosław Sobol CZI 1967 Mężczyzna Opłacony
495 Lutka Walewska 1977 Kobieta Opłacony
496 Aleksandra Gubernat Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Słupsku 1979 Kobieta Opłacony
497 Grażyna Trześniewska 1974 Kobieta Opłacony
498 Anna Sobkowiak Żłobkowe Ciocie 1983 Kobieta Opłacony
499 Adam Sayna 1973 Mężczyzna Opłacony
500 Agnieszka Nochowska 1986 Kobieta Opłacony
501 Justyna Danielczyk Żłobkowe Ciocie 1992 Kobieta Opłacony
502 Emilia Wronowska 1979 Kobieta Opłacony
503 Kamil Gryboś 1991 Mężczyzna Opłacony
504 Andrzej Kalita OSP Radomyśl Wielki 1989 Mężczyzna Opłacony
505 Laura Podlewska 1994 Kobieta Opłacony
506 Kamila Kopko KOPIKO TEAM 1980 Kobieta Opłacony
507 Wioletta Molenda 1974 Kobieta Opłacony
508 Dorota Kostulska 1984 Kobieta Opłacony
509 Bogumiła Borejszo-Jarmińska Stowarzyszenie ABC 1978 Kobieta Opłacony
510 Marzena Ilnicka 1973 Kobieta Opłacony
511 Michał Wachnik 1989 Mężczyzna Opłacony
512 Natalia Śliwinska 1987 Kobieta Opłacony
513 Monika Kubiak 1980 Kobieta Opłacony
514 Jacek Krawiec Jacek& Łukasz 1985 Mężczyzna Opłacony
515 Malwina Greczkowska 1986 Kobieta Opłacony
516 Marcin Greczkowski 1985 Mężczyzna Opłacony
517 Katarzyna Jastrząbek 1980 Kobieta Opłacony
518 Katarzyna Amernik Szczypta Szczecina 1976 Kobieta Opłacony
519 Agnieszka Ślusarek 1968 Kobieta Opłacony
520 Paulina Gadowska Nie prowokuj Lochy! 1987 Kobieta Opłacony
521 Wojciech Gadowski Nie prowokuj Lochy! 1985 Mężczyzna Opłacony
522 Anna Musiał 1970 Kobieta Opłacony
523 Jacek Mostowski 1975 Mężczyzna Opłacony
524 Grzegorz Polak 1980 Mężczyzna Opłacony
525 Adrian Kozłowski - 1990 Mężczyzna Opłacony
526 Danka Błotna 1973 Kobieta Opłacony
527 Bernadeta Plucinska KB KOSYNIER 1969 Kobieta Opłacony
528 Agata Włodarczyk-Piszcz 1981 Kobieta Opłacony
529 Ewa Korzemska 1964 Kobieta Opłacony
530 Katarzyna Sobczak 1991 Kobieta Opłacony
531 Marta Gąsior CTS Team Olsztyn 1979 Kobieta Opłacony
532 Łukasz Lech 1990 Mężczyzna Opłacony
533 Monika Zapart Grupa Biegowa Tristone Wałbrzych 1979 Kobieta Opłacony
534 Grażyna Gierszewska 1970 Kobieta Opłacony
535 Karolina Kośla Upgrade. Studio 1989 Kobieta Opłacony
536 Anna Bojanowska 1989 Kobieta Opłacony
537 Łukasz Barański 1981 Mężczyzna Opłacony
538 Adriana Barańska 1982 Kobieta Opłacony
539 Iwona Tatoń 1987 Kobieta Opłacony
540 Anna Prukop 1988 Kobieta Opłacony
541 Krzysztof Warmuz 1970 Mężczyzna Opłacony
542 Dorota Warmuz 1980 Kobieta Opłacony
543 Katarzyna Król - 1973 Kobieta Opłacony
544 Monika Szlendak 1976 Kobieta Opłacony
545 Aleksandra Bondel 1995 Kobieta Opłacony
546 Przemysław Matysiak Przemo 2000 Mężczyzna Opłacony
547 Łukasz Kąkol Jacek&Łukasz 1988 Mężczyzna Opłacony
548 Donata Ogończyk 1991 Kobieta Opłacony
549 Marcin Orzyłowski Centrum Zasobów Informatycznych 1988 Mężczyzna Opłacony
550 Liudmila Korsun 1972 Kobieta Opłacony
551 Beata Kisiel 1979 Kobieta Opłacony
552 Lena Wojciechowska z 1999 Kobieta Opłacony
553 Wiesława Człapa 1965 Kobieta Opłacony
554 Krzysztof Witkowski 1980 Mężczyzna Opłacony
555 Agnieszka Oczkowska Ogniki 1984 Kobieta Opłacony
556 Małgorzata Gotowalska Ogniki 1959 Kobieta Opłacony
557 Sylwia Wiśniewska 1983 Kobieta Opłacony
558 Renata Wasiak KORBA 1972 Kobieta Opłacony
559 Honorata Karpowicz 1978 Kobieta Opłacony
560 Edyta Zych 1975 Kobieta Opłacony
561 Piotr Drążkowski 1969 Mężczyzna Opłacony
562 Łukasz Michalak 1988 Mężczyzna Opłacony
563 Mirosław Gubernat Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Słupsku 1979 Mężczyzna Opłacony
564 Malgorzata Kmiotek 1972 Kobieta Opłacony
565 Żaneta Kogut Jejkowice biegają 1982 Kobieta Opłacony
566 Agnieszka Sijer 1978 Kobieta Opłacony
567 Anna Brzezińska 1972 Kobieta Opłacony
568 Agnieszka Kuder 1987 Kobieta Opłacony
569 Joanna Lewandowska Banda Drombo 1988 Kobieta Opłacony
570 Bartosz TKACZYK Banda Drombo 1981 Mężczyzna Opłacony
571 Joanna Morgała 1982 Kobieta Opłacony
572 Olga Delegiewicz 1978 Kobieta Opłacony
573 Krzysztof Koj PPP GLIWICE 1982 Mężczyzna Opłacony
574 Joanna TKACZYK Banda Drombo 1982 Kobieta Opłacony
575 Sebastian Zduńczyk 1979 Mężczyzna Opłacony
576 Weronika Zduńczyk 1987 Kobieta Opłacony
577 Karolina Stachura Rok 1977 Kobieta Opłacony
578 Marzena Kulikowska 1980 Kobieta Opłacony
579 Damian Lis 1989 Mężczyzna Opłacony
580 Piotr Błaszków lub wybierz z listy 1987 Mężczyzna Opłacony
581 Adam Nikołajów Oddzał Zabezpieczenia 1977 Mężczyzna Opłacony
582 Agnieszka Niewiadomska 1975 Kobieta Opłacony
583 Justyna Szkwarek 1978 Kobieta Opłacony
584 Agnieszka Bielska 1977 Kobieta Opłacony
585 Katarzyna Świątek 1982 Kobieta Opłacony
586 Anna Krajewska 1989 Kobieta Opłacony
587 Rafał Sawicki 1985 Mężczyzna Opłacony
588 Jakub Hejza 1989 Mężczyzna Opłacony
589 Marcin Maziarz 1987 Mężczyzna Opłacony
590 Anna Antoniak 1979 Kobieta Opłacony
591 ELŻBIETA WIDERA 1981 Kobieta Opłacony
592 Magdalena Pożoga 1990 Kobieta Opłacony
593 Barbara Kuśka Ino Lotej 1986 Kobieta Opłacony
594 Anna Flak-Wancerz 1984 Kobieta Opłacony
595 AGNIESZKA MADEJ DROSIŃSKA INO LOTEJ 1987 Kobieta Opłacony
596 Jolanta Micor AZS UMED Łódź - Running Team 1992 Kobieta Opłacony
597 Dorota Olejniczakd 1972 Kobieta Opłacony
598 Iwona Korzeniewska 1983 Kobieta Opłacony
599 PIOTR MOKICKI cersanit runing team 1971 Mężczyzna Opłacony
600 Katarzyna Szulc Szalone 1967 Kobieta Opłacony
601 Kamil Suder SGR/S12 1990 Mężczyzna Opłacony
602 Artur Domżalski 1980 Mężczyzna Opłacony
603 Anna Matera 1976 Kobieta Opłacony
604 Judyta Szcząchor 1970 Kobieta Opłacony
605 Monika Maciejewska 1975 Kobieta Opłacony
606 Zdzisia Sołtysik Pędzące Żółwie 1977 Kobieta Opłacony
607 Grzegorz Szkiłądź CZI 1978 Mężczyzna Opłacony
608 Dorota Kossakowska Morsy Węgrów 1970 Kobieta Opłacony
609 Agnieszka Lompert 1974 Kobieta Opłacony
610 Iwona Olejnik 1988 Kobieta Opłacony
611 Barbara Sadurska - Wierak Iron Monique Team 1982 Kobieta Opłacony
612 Klaudia Szymańska 1976 Kobieta Opłacony
613 Beata Boczar 1976 Kobieta Opłacony
614 Joanna Rękawiecka 1983 Kobieta Opłacony
615 Magdalena Włodarek 1991 Kobieta Opłacony
616 Ola Karwat 1985 Kobieta Opłacony
617 Jolanta Bojarszczuk AVANGARDA PUŁAWY 1977 Kobieta Opłacony
618 Beata Cher-Kożdoń Świeżaki z Cieszyna 1973 Kobieta Opłacony
619 Jakub Kożdoń-Cher Świeżaki z Cieszyna 1985 Mężczyzna Opłacony
620 Anna Koszowska 1982 Kobieta Opłacony
621 Iwona Górska Szabałowska Zumba Walking 1968 Kobieta Opłacony
622 GRAŻYNA BRYLOWSKA 1979 Kobieta Opłacony
623 Aleksandra Frąckowiak 1993 Kobieta Opłacony
624 Nikola Piskulska 2000 Kobieta Opłacony
625 Sebastian Pawłowski Klub 36minut Złotno 1991 Mężczyzna Opłacony
626 Mariusz Chmiel 1971 Mężczyzna Opłacony
627 Wojciech Gocek NIWKA 1977 Mężczyzna Opłacony
628 Magdalena Witczak 1976 Kobieta Opłacony
629 Jacek Przybycień Górale Niskopienni 1969 Mężczyzna Opłacony
630 Alina Chojnacka Górale Niskopienni 1979 Kobieta Opłacony
631 MAŁGORZATA SYREWICZ FitnessFitback 1978 Kobieta Opłacony
632 Agnieszka Ostrowska 1979 Kobieta Opłacony
633 Mateusz Husak Kręć Korbą 1992 Mężczyzna Opłacony
634 Ilona Wasilewska Żółwikersi 1986 Kobieta Opłacony
635 Barbara Mazurkiewicz 1980 Kobieta Opłacony
636 Jacek Tuzinek 1980 Mężczyzna Opłacony
637 Ewa Ostrowska 1991 Kobieta Opłacony
638 Aleksander Kroszkin 1973 Mężczyzna Opłacony
639 Adam Cieślok 1985 Mężczyzna Opłacony
640 Anna Jaszczurowska 1992 Kobieta Opłacony
641 Mateusz Nowicki 1987 Mężczyzna Opłacony
642 Barbara Rosik 1994 Kobieta Opłacony
643 Alicja Szablewska 1990 Kobieta Opłacony
644 Barbara Olech 1990 Kobieta Opłacony
645 Damian Rymsza 1987 Mężczyzna Opłacony
646 Monika Stępień Team Zalesice 1970 Kobieta Opłacony
647 Agnieszka Strzelewicz 1983 Kobieta Opłacony
648 Beata Majewska 1991 Kobieta Opłacony
649 Katarzyna Tomanek Siemianowice i Przyjaciele Biegają 1978 Kobieta Opłacony
650 Regina Markanicz 1976 Kobieta Opłacony
651 Elżbieta Pigla 1982 Kobieta Opłacony
652 Tadeusz Ilnicki 1977 Mężczyzna Opłacony
653 Jarosław Putaj Grohe 1980 Mężczyzna Opłacony
654 Stanisław Anyszka 1953 Mężczyzna Opłacony
655 Anna Lason-Niejadlik 1988 1988 Kobieta Opłacony
656 Natalia Abrahamczyk 1991 Kobieta Opłacony
657 Katarzyna Wróbel 1985 Kobieta Opłacony
658 Oksana Kutsko 1994 Kobieta Opłacony
659 Ela Kulita Tak Lubię Sandomierz 1972 Kobieta Opłacony
660 Gienia Lysko Wirusy 1991 Kobieta Opłacony
661 Mirek Lysko Wirusy 1985 Mężczyzna Opłacony
662 Renata Irytowska #BBKTS 1975 Kobieta Opłacony
663 Wojciech Janik YanikY 1980 Mężczyzna Opłacony
664 Wojciech Zieniewicz 1975 Mężczyzna Opłacony
665 Aleksandra Matera 1977 Kobieta Opłacony
666 Aleksandra Boszczak 1984 Kobieta Opłacony
667 Stefan Skłodowski 20BBZ 1974 Mężczyzna Opłacony
668 Przemysław Dyjewski OstroBiec 1980 Mężczyzna Opłacony
669 Danuta Czarnecka 1967 Kobieta Opłacony
670 Monika Borowiecka Brojek Pani 1982 Kobieta Opłacony
671 Roman Trela Trucks Bulls 1980 Mężczyzna Opłacony
672 Bogusław Monczyński KTR CYKLISTA 1953 Mężczyzna Opłacony
673 Julita Gadaj 1979 Kobieta Opłacony
674 Paulina Grajnert Galibier bikefun team 1981 Kobieta Opłacony
675 Michał Rzepka BIE-RUN 1980 Mężczyzna Opłacony
676 Michał Sawicki 1987 Mężczyzna Opłacony
677 Katarzyna Andres Źle Kobiety 1981 Kobieta Opłacony
678 Piotr Holka Antałki 1985 Mężczyzna Opłacony
679 Aleksandra Janus-Holka Antałki 1982 Kobieta Opłacony
680 Joanna Baranowska 1978 Kobieta Opłacony
681 Patrycja Lis 1993 Kobieta Opłacony
682 Mateusz Spyrczyński Prądnicka Grupa Biegowa 1982 Mężczyzna Opłacony
683 joanna Nowak F.H.U. Orion 1973 Kobieta Opłacony
684 Izabela Perkowska Orion art-stal Run 1968 Kobieta Opłacony
685 Magda Tomaszewicz 1979 Kobieta Opłacony
686 Monika Hulboj 1970 Kobieta Opłacony
687 Kamil Jędrzejczyk TEMPIO - Piątkowski Klub Biegacza 1986 Mężczyzna Opłacony
688 Hubert Bilski 1989 Mężczyzna Opłacony
689 Paulina Przyłucka 1986 Kobieta Opłacony
690 Jacek Kacperski RAJSPORT Active 1982 Mężczyzna Opłacony
691 Sandra Frąckowiak 1988 Kobieta Opłacony
692 Magdalena Łapińska 1978 Kobieta Opłacony
693 Anna Kuczawska 1984 Kobieta Opłacony
694 Paweł Siuma FitnessFitback 1982 Mężczyzna Opłacony
695 Dariusz Bul FearTheReturn 1974 Mężczyzna Opłacony
696 Jakub Jaworski Kręć Korbą 1987 Mężczyzna Opłacony
697 MATEUSZ TULIK 1990 Mężczyzna Opłacony
698 Natalia Szczepańska Sista Gang 2001 Kobieta Opłacony
699 Ewa Białek 1977 Kobieta Opłacony
700 Magdalena Jankowska Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Marii Skłodowskiej-Curie 1985 Kobieta Opłacony
701 Beata Urzędowicz 1970 Kobieta Opłacony
702 Anna Czajkowska 1974 Kobieta Opłacony
703 Adam Godlewski Ciechanowiec biega 1979 Mężczyzna Opłacony
704 Violetta Czworowska niema 1974 Kobieta Opłacony
705 Wojciech Malinowski 1969 Mężczyzna Opłacony
706 Joanna Stępińska 1980 Kobieta Opłacony
707 Sylwia Osielska #BIEGANIENAWESOŁO 1988 Kobieta Opłacony
708 Jolanta Kostrzewska #Bieganienawesoło 1982 Kobieta Opłacony
709 Agnieszka Wilgusiak Feel the Freedom 1984 Kobieta Opłacony
710 Agnieszka Tkaczewska #byledomety 1977 Kobieta Opłacony
711 Konrad Słodownik Szkoła Języków Obcych Professional School 1981 Mężczyzna Opłacony
712 Dorota Kuźdub Team Zalesice 1978 Kobieta Opłacony
713 Karolina Jakubczyk - 1989 Kobieta Opłacony
714 Damian Orliński 1993 Mężczyzna Opłacony
715 Dariusz Malisiewicz 1994 Mężczyzna Opłacony
716 Jaroslaw Gałązka 1975 Mężczyzna Opłacony
717 Katarzyna Pepel Luxtorpeda Czerwionka 1982 Kobieta Opłacony
718 MAŁGORZATA GRUCHOT WBO 1976 Kobieta Opłacony
719 Michał Książek 1985 Mężczyzna Opłacony
720 KRZYSZTOF SZUSTAK 1974 Mężczyzna Opłacony
721 Łukasz Pietrzak Mechtal City 1983 Mężczyzna Opłacony
722 Marcin Gancarz 1982 Mężczyzna Opłacony
723 Bartek Bielinowicz Warzymice biegają 1973 Mężczyzna Opłacony
724 Ana Skoczeń 1988 Kobieta Opłacony
725 Łukasz Gajda EDŁŁK Team 1985 Mężczyzna Opłacony
726 Adrianna Jaśkiel 1990 Kobieta Opłacony
727 KRYSTYNA BARTOSIK 1958 Kobieta Opłacony
728 Sandra Stramowska-Jarczewska Monster Cross Team Wołczyn 1988 Kobieta Opłacony
729 Valentyn Strutynskyi 1993 Mężczyzna Opłacony
730 Agnieszka Kowalska 1974 Kobieta Opłacony
731 Jarosław Górniak Jarbud 1982 Mężczyzna Opłacony
732 Sebastian Mróz 1976 Mężczyzna Opłacony
733 Paweł Balawender Kraśnik Biega 1970 Mężczyzna Opłacony
734 Sebastian Binkowicz 2 Pułk Rozpoznawczy 1989 Mężczyzna Opłacony
735 Agnieszka Mróz 1982 Kobieta Opłacony
736 Marcin Mróz 1982 Mężczyzna Opłacony
737 Katarzyna Kopczyńska 1984 Kobieta Opłacony
738 Małgorzata Fortuniak Tajęcina 1977 Kobieta Opłacony
739 Małgorzata Borowiak Nowosolska Grupa Biegowa 1977 Kobieta Opłacony
740 Artur Górski HWT 1984 Mężczyzna Opłacony
741 Agnieszka Grzelak Koźmiński Runnig Team 1976 Kobieta Opłacony
742 Anna Łangowska 1978 Kobieta Opłacony
743 Monika Sztramska 1990 Kobieta Opłacony
744 Grzegorz Zając 1978 Mężczyzna Opłacony
745 Mirosław Herc Klub Biegacza Provident 1978 Mężczyzna Opłacony
746 Anna Domagała 1977 Kobieta Opłacony
747 Marta Kozak 1985 Kobieta Opłacony
748 Marcela Lachowicz 1979 Kobieta Opłacony
749 Przemek Lachowicz 1978 Mężczyzna Opłacony
750 MAŁGORZATA SKOTNICKA 1981 Kobieta Opłacony
751 ADAM KACZMARZYK DEFENDO DIABLO BOXING TEAM 1990 Mężczyzna Opłacony
752 Kamilla Frańczak-Brodowska Iron Monique Team 1975 Kobieta Opłacony
753 Ewa Heflich-Szewczyk 1974 Kobieta Opłacony
754 Marek Szewczyk 1972 Mężczyzna Opłacony
755 Sławomir Kołosowski 1966 Mężczyzna Opłacony
756 Sandra Patron 1978 Kobieta Opłacony
757 Anna Baniewicz 1976 Kobieta Opłacony
758 Natalia Socha 1993 Kobieta Opłacony
759 Aleksandra RACZYŃSKA STADION ŚLĄSKI NW 1938 Kobieta Opłacony
760 Damian Łacinik 1979 Mężczyzna Opłacony
761 Anna Przybylska 1980 Kobieta Opłacony
762 Ewelina Wilchelmi 1986 Kobieta Opłacony
763 Klaudia Marchewka ZaMARCHWIście 1993 Kobieta Opłacony
764 Karina Gułowska The Bear Time 1981 Kobieta Opłacony
765 Rafał Bednarz 1988 Mężczyzna Opłacony
766 Joanna Brandyk 1982 Kobieta Opłacony
767 Magdalena Kubicka 1986 Kobieta Opłacony
768 Alicja Zdanowska Górale Niskopienni 1965 Kobieta Opłacony
769 Wojciech Mikulski Prezesi Bogatynia 1969 Mężczyzna Opłacony
770 Dawid Kiełczyński TEAM DAVE BUKÓWKA 1989 Mężczyzna Opłacony
771 Małgorzata Adamek 1992 Kobieta Opłacony
772 Dorota Szwed 1983 Kobieta Opłacony
773 Maria Wolnik PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 1973 Kobieta Opłacony
774 Agneszka Stępniewska 1978 Kobieta Opłacony
775 Anita Telakowska 1980 Kobieta Opłacony
776 Zbigniew Czapor 1974 Mężczyzna Opłacony
777 Justyna Kozłowska Hiniole 1982 Kobieta Opłacony
778 Michał Kozłowski Hiniole 1981 Mężczyzna Opłacony
779 Magdalena Kaba 1979 Kobieta Opłacony
780 Piotr Kaba 1982 Mężczyzna Opłacony
781 Natalia Podlodowska 1995 Kobieta Opłacony
782 Agnieszka Konieczna 1981 1981 Kobieta Opłacony
783 Ewa Wójcik 1981 Kobieta Opłacony
784 Lidia Krefft 1969 Kobieta Opłacony
785 Paweł Sobolewski 1984 Mężczyzna Opłacony
786 Katarzyna Szafka Fajna Babka 1971 Kobieta Opłacony
787 Iwona Mostowska 1976 Kobieta Opłacony
788 Daria Górniak Dzioba 1973 Kobieta Opłacony
789 Dariusz Kowalczuk Aliplast Extrusion 1985 Mężczyzna Opłacony
790 Katarzyna Tomczak przyGOdowo 1973 Kobieta Opłacony
791 Jacek Tomczak przyGOdowo 1976 Mężczyzna Opłacony
792 Anna Lubowiecka 1977 Kobieta Opłacony
793 Joanna Majewską - Szymczyk Mistral’s Team 1985 Kobieta Opłacony
794 Sylwia Marciniec Run Team Dąbrowa Tarnowska 1978 Kobieta Opłacony
795 Daniel Kubiak Precon Polska 1988 Mężczyzna Opłacony
796 Agnieszka Reiman 1981 Kobieta Opłacony
797 Gabriela Żelech PoWoli do celu 1981 Kobieta Opłacony
798 Milena Sumorek 1989 Kobieta Opłacony
799 Julita Medejszo - 1977 Kobieta Opłacony
800 Katarzyna Mróz 1982 Kobieta Opłacony
801 Jacek Marcinkowski BydŁódź 1965 Mężczyzna Opłacony
802 Monika Stasiak -Magryta 1982 Kobieta Opłacony
803 Margerita Łaszyn 1991 Kobieta Opłacony
804 Sylwia Rumińska 1988 Kobieta Opłacony
805 Maggalena Żurek 1979 Kobieta Opłacony
806 Agnueszka Janik 1977 Kobieta Opłacony
807 Grzegorz Neska 1994 Mężczyzna Opłacony
808 Anna Pietrowska Grupa Biegowa Czarna Białostocka 1968 Kobieta Opłacony
809 Justyna Nierwińska 1991 Kobieta Opłacony
810 Manuela Królicka Fajki 1987 Kobieta Opłacony
811 Alicja Sitak 1962 Kobieta Opłacony
812 Izabela Wideryńska Fajki 1979 Kobieta Opłacony
813 Marcin Rozmus RUN GA RAM 1983 Mężczyzna Opłacony
814 Ewelina Wojtasik 1990 Kobieta Opłacony
815 Sylwia Pawlik 1997 Kobieta Opłacony
816 Agnieszka Likus Parkrun Chrzanów 1979 Kobieta Opłacony
817 Agnieszka Matysiak 1981 Kobieta Opłacony
818 Barbara Brzozowska 1979 Kobieta Opłacony
819 Luiza Kolasa 1977 Kobieta Opłacony
820 Agnieszka Gąsiorowska EVErRUN 1982 Kobieta Opłacony
821 Roman Afelt Drużyna 1964 Mężczyzna Opłacony
822 Halina Zięciak 1958 Kobieta Opłacony
823 Andrzej Łęcki KoperTeam 1988 Mężczyzna Opłacony
824 Joanna Hess 1985 Kobieta Opłacony
825 Tomasz Konwalinka Kowal 1980 Mężczyzna Opłacony
826 Monika Przybylska-Pelc 1977 Kobieta Opłacony
827 Anna Kaminska Suchowicz Strength4Body 1984 Kobieta Opłacony
828 Magda Lalik 1972 Kobieta Opłacony
829 ILONA KULA KOPER TEAM 1974 Kobieta Opłacony
830 Justyna Horyńczuk-Haraf 1979 Kobieta Opłacony
831 Aneta Różalska 1974 Kobieta Opłacony
832 Izabela Przybyło Iron Monique Team 1985 Kobieta Opłacony
833 Iwona Jaskulska 1979 Kobieta Opłacony
834 Katarzyna Śmigielska 1983 Kobieta Opłacony
835 Magda Słowik 1972 Kobieta Opłacony
836 Anna Skibińska ETT-Elbląg Triathlon Team 1977 Kobieta Opłacony
837 Rafał Wójcik Stowarzyszenie ABC 1974 Mężczyzna Opłacony
838 Dorota Grabska-Reszka 1983 Kobieta Opłacony
839 Izabela Góralczyk 1973 Kobieta Opłacony
840 CLAUDIA Tanona Żary Runner Team 1991 Kobieta Opłacony
841 Beata Gajda 1965 Kobieta Opłacony
842 Magdalena Kasprzak 1980 Kobieta Opłacony
843 ARTUR KUKIEŁKO Crazy Twins z nad Zatoki 1971 Mężczyzna Opłacony
844 Agnieszka Bondia 1978 Kobieta Opłacony
845 Anna Niewiarowska Ciechanowiec biega 1974 Kobieta Opłacony
846 Barbara Mandziej 1980 Kobieta Opłacony
847 Edyta Niedźwiedzka Zdrowe jedzenie - zdrowsza ja 1984 Kobieta Opłacony
848 Ewa Rozpędowska 1960 Kobieta Opłacony
849 Anna Piechowska 1977 Kobieta Opłacony
850 Szymon Rusznica 1990 Mężczyzna Opłacony
851 Katarzyna Paszkowska 1978 Kobieta Opłacony
852 Jakub Żynda 1980 Mężczyzna Opłacony
853 Robert Magryta 1979 Mężczyzna Opłacony
854 Jakub Glama Luxiona 1986 Mężczyzna Opłacony
855 Włodzimierz Kowalski Judo Team Masters Gliwice 1981 Mężczyzna Opłacony
856 Patrycja Przybyłek BGS Iława 1986 Kobieta Opłacony
857 Anna Górska 1991 Kobieta Opłacony
858 Dorota Pasierowska Team LA 1970 Kobieta Opłacony
859 NATALIA NOWAKOWSKA Czarna Mamba 1992 Kobieta Opłacony
860 Zuzanna Szczepańska Sista Gang 1997 Kobieta Opłacony
861 Karolina Rachwalik Rozbiegani z PCz 1995 Kobieta Opłacony
862 Katarzyna Olschimke Night Runners Śląsk 1982 Kobieta Opłacony
863 Małgorzata Małecka Zumba Lovers 1978 Kobieta Opłacony
864 Ewa Januszewska Sokół Bodzanów 1975 Kobieta Opłacony
865 Justyna Katzy 1990 Kobieta Opłacony
866 Angelika Kowalczyk 1985 Kobieta Opłacony
867 Ews Karatków 1977 Kobieta Opłacony
868 Joanna Raczek 1978 Kobieta Opłacony
869 Sylwia Machlańska 1991 Kobieta Opłacony
870 Weronika Widyńska 1992 Kobieta Opłacony
871 Alina Łupikasza BABY 1981 Kobieta Opłacony
872 Oksana Malinovska Ketllebell sport 1987 Kobieta Opłacony
873 Joanna Knutelska 1979 Kobieta Opłacony
874 OLA ROZPĘDOWSKA Zielona GóroZacznij Biegać 1983 Kobieta Opłacony
875 Justyna Czyżewska 1983 Kobieta Opłacony
876 Marzena Mucha 1978 Kobieta Opłacony
877 Przemysław Kukliński 1990 Mężczyzna Opłacony
878 Michał Rynkiewicz 2000 Mężczyzna Opłacony
879 Tomasz Słoma WSP 1987 Mężczyzna Opłacony
880 Adam Banaszewski 1974 Mężczyzna Opłacony
881 Beata Czajka 1989 Kobieta Opłacony
882 Janusz Lewandowski Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1959 Mężczyzna Opłacony
883 Iwona Kuśmierz 1976 Kobieta Opłacony
884 Barbara Jurkiewicz-Filiks 1978 Kobieta Opłacony
885 Edyta Karpiusz JAtrenuje 1974 Kobieta Opłacony
886 Maciej Myrlak 1978 Mężczyzna Opłacony
887 Oliwia Napieralska Ślężak Team 1999 Kobieta Opłacony
888 Mirosław Napieralski Ślężak Team 1981 Mężczyzna Opłacony
889 Piotr Kasprowicz JW 1515 1982 Mężczyzna Opłacony
890 Małgorzata Horzela 1977 Kobieta Opłacony
891 Zbigniew Kontny 1978 Mężczyzna Opłacony
892 Anna Warych 1970 Kobieta Opłacony
893 Aneta Łozowska 1978 Kobieta Opłacony
894 Karolina Wrzosek #czeladzbiega 1989 Kobieta Opłacony
895 KLAUDIA JASINSKA 1974 Kobieta Opłacony
896 Natalia Słupianek 1995 Kobieta Opłacony
897 Beata Tomkowicz Beata Tomkowicz 1977 Kobieta Opłacony
898 Leszek Filiks 1978 Mężczyzna Opłacony
899 SŁAWOMIR BANASZEK BIEGACZE ZJADACZE KM ŻARY 1976 Mężczyzna Opłacony
900 Zuzanna Posłuszny Wellnessowy Team Biegowy 1983 Kobieta Opłacony
901 Justyna Jastrzebska 1977 Kobieta Opłacony
902 Alicja Wańczyk 1981 Kobieta Opłacony
903 Tomasz Kopeć 1974 Mężczyzna Opłacony
904 Żanetta Gabrich Klub Zdrowia Fit24 1972 Kobieta Opłacony
905 Grzegorz Sikorski Międzyrzeckie Gazele 1980 Mężczyzna Opłacony
906 Izabela Ledwoń Nauka Biega 1973 Kobieta Opłacony
907 Stefanie Friedrich 1989 Kobieta Opłacony
908 Maria Szlachta-Myrlak 1982 Kobieta Opłacony
909 Marcin Bełc 1990 Mężczyzna Opłacony
910 Danuta Piórko-Sapiechowska 1979 Kobieta Opłacony
911 Agnieszka Szymczukiewicz 1976 Kobieta Opłacony
912 Ewa Dziubczyńska 1967 Kobieta Opłacony
913 Piotr Piszkalski O.S.A. Bushcraft Grudziądz 1967 Mężczyzna Opłacony
914 Andrzej Latała Biegający Świdnik POLBRUK S. A. 1973 Mężczyzna Opłacony
915 Mateusz Kuchciak Ratownicy Rudna 1988 Mężczyzna Opłacony
916 Beata Biernat 1974 Kobieta Opłacony
917 Tomasz Banach Tomek Biega Grudziądz 1985 Mężczyzna Opłacony
918 Dorota Uryzaj-Gąsiorowska 1979 Kobieta Opłacony
919 Iwona Tankielun 1980 Kobieta Opłacony
920 Justyna Terlecka 1983 Kobieta Opłacony
921 Jagoda Dygan 1984 Kobieta Opłacony
922 Patrycja Brożek 1977 Kobieta Opłacony
923 Monika Ziolkowska Fajki 1980 Kobieta Opłacony
924 Dariusz Dudziak Pompa Team 1977 Mężczyzna Opłacony
925 Małgorzata Cichocka 1987 Kobieta Opłacony
926 ZBIGNIEW KOŁODZIEJ AIDG Pallotyni 1975 Mężczyzna Opłacony
927 ANNA BUGWICZ 1982 Kobieta Opłacony
928 Rafał Hanak Oddział prewencji policji w Katowicach 1976 Mężczyzna Opłacony
929 Peter Svancar Aaa 1977 Mężczyzna Opłacony
930 Marta Siedlecka 1971 Kobieta Opłacony
931 Jarosław Ziolkowski Fajki 1978 Mężczyzna Opłacony
932 Agnieszka Grabowska Runners Team Nysa 1990 Kobieta Opłacony
933 Qba Grzybowski NTQ s.c. 1979 Mężczyzna Opłacony
934 Mariusz Pawlak Wataha 1986 Mężczyzna Opłacony
935 Magdalena Michalak Wataha łączy nas bieganie 1980 Kobieta Opłacony
936 Magdalena Dziamska 1989 Kobieta Opłacony
937 Przemyslaw Malinowski 1972 Mężczyzna Opłacony
938 Bartosz Bialas Deaf runner 1985 Mężczyzna Opłacony
939 Paweł Ratajczak Lusowo 1985 Mężczyzna Opłacony
940 Dagmara Pogorzelska 1989 Kobieta Opłacony
941 Sylwia Sajur 1993 Kobieta Opłacony
942 Przemyslaw Świrko BOHAR PALETY RUNNERS 1972 Mężczyzna Opłacony
943 Zbigniew Onasz 1985 Mężczyzna Opłacony
944 MARCIN RZEPKOWSKI STEFAN RUN-TEM 1979 Mężczyzna Opłacony
945 Magdalena Koston Kato 1988 Kobieta Opłacony
946 Damian Knop Geberit Team 1989 Mężczyzna Opłacony
947 Marta Wandycz 1981 Kobieta Opłacony
948 Tomasz Brzuszkiewicz 1950 Mężczyzna Opłacony
949 Dawid Wojtal WOJTAL TEAM 1993 Mężczyzna Opłacony
950 Tadeusz Pęksa Misie 1984 Mężczyzna Opłacony
951 Bożena Plucińska 1979 Kobieta Opłacony
952 Ewelina Waliszko 1982 Kobieta Opłacony
953 Monika Pęksa Misie 1984 Kobieta Opłacony
954 Katarzyna Dura 1980 Kobieta Opłacony
955 Bartosz Świeca 1989 Mężczyzna Opłacony
956 Grzegorz Nidecki STG Spartan Tarnów 1982 Mężczyzna Opłacony
957 Agnieszka Zalewska 1985 Kobieta Opłacony
958 RENATA JANOWICZ 1975 Kobieta Opłacony
959 Anna Kochowicz Wataha Bydgoszcz 1971 Kobieta Opłacony
960 Ewa Noworzyn-Pilch Ekipa na kijach 1969 Kobieta Opłacony
961 Katarzyna MUSIAŁ-Łokietek 1977 Kobieta Opłacony
962 Maria Buczek-Jaszczurowska 1984 Kobieta Opłacony
963 Monika Kaczmarek Wf Team OCR 1985 Kobieta Opłacony
964 Marek Chmielinski Ino Lotej 1978 Mężczyzna Opłacony
965 Mariusz Końka Bogdan Team 1971 Mężczyzna Opłacony
966 Magdalena Niezborała 1983 Kobieta Opłacony
967 Łukasz Krzyżanowski Krzyżak Team 1989 Mężczyzna Opłacony
968 Izabela Krzyżanowska Krzyżak Team 1989 Kobieta Opłacony
969 Estera Rydlichowska 1990 Kobieta Opłacony
970 Marcin Katzy 1989 Mężczyzna Opłacony
971 Marcin Grabuńczyk 1987 Mężczyzna Opłacony
972 Joanna Grabuńczyk 1986 Kobieta Opłacony
973 Michał Jarząbek 1988 Mężczyzna Opłacony
974 Wojciech Jania 1967 Mężczyzna Opłacony
975 Dorota Delewska Night Runners Zabrze 1970 Kobieta Opłacony
976 Edyta Januszewska 1991 Kobieta Opłacony
977 Paweł Mielczarek Markowi Biegacze 1981 Mężczyzna Opłacony
978 Marcin Kaczmarek Wf Team OCR 1985 Mężczyzna Opłacony
979 Justyna Kasprzak Ślężak Team 1982 Kobieta Opłacony
980 Iwona Napieralska Ślężak Team 1980 Kobieta Opłacony
981 Ewelina Sienkiewicz Aerogirls 1983 Kobieta Opłacony
982 Aleksandra Kryska 1977 Kobieta Opłacony
983 Rafał Skórnicki 1976 Mężczyzna Opłacony
984 Sylwia Kuśnierek 1991 Kobieta Opłacony
985 Mariusz Słomka 1983 Mężczyzna Opłacony
986 Mirosława Smoczyk 1975 Kobieta Opłacony
987 Agnieszka Rakowska 1985 Kobieta Opłacony
988 Wioletta Bury brak 1980 Kobieta Opłacony
989 Iwona Giedrojc Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha 1985 Kobieta Opłacony
990 Żaneta Kajetaniak 1987 Kobieta Opłacony
991 Marek Tomkowicz 1977 Mężczyzna Opłacony
992 Paweł Tokarewicz Sokólska Grupa Biegowa 1981 Mężczyzna Opłacony
993 Michał Kopciński STATSCORE 1990 Mężczyzna Opłacony
994 Łukasz Dzięcielski DTZ 1978 Mężczyzna Opłacony
995 Monika Najda 1980 Kobieta Opłacony
996 Jarosław Jóźwiak Parkrun Jezioro Swarzędzkie 1976 Mężczyzna Opłacony
997 Paulina Sierocka 1990 Kobieta Opłacony
998 Justyna Komornicka Dirty Sparrows 1988 Kobieta Opłacony
999 Weronika Talentowska 1996 Kobieta Opłacony
1000 Bartosz Stawicki Super Stawik 1986 Mężczyzna Opłacony
1001 Anna Walter Magnum team 1987 Kobieta Opłacony
1002 Katarzyna Kowalczyk 1982 Kobieta Opłacony
1003 Paulina Hanysz-Worach 1986 Kobieta Opłacony
1004 Lilia Gajczyk 1980 Kobieta Opłacony
1005 Milena Greczycho 1992 Kobieta Opłacony
1006 Alicja Wojcik 1985 Kobieta Opłacony
1007 Wojciech Dzilne Drużyna Szpiku 1973 Mężczyzna Opłacony
1008 Magdalena Dzilne Drużyna Szpiku 1977 Kobieta Opłacony
1009 Basia Sudoł-Nowak 1982 Kobieta Opłacony
1010 Rafał Nowak 1982 Mężczyzna Opłacony
1011 Agata Kukla PoWoli do Celu 1984 Kobieta Opłacony
1012 ANNA STOCKA 1987 Kobieta Opłacony
1013 Agnieszka Kilanowska Rozbiegajmy Radomsko 1981 Kobieta Opłacony
1014 Katarzyna Muż 1979 Kobieta Opłacony
1015 Małgorzata Kozera 1975 Kobieta Opłacony
1016 Agnieszka Makarewicz 1976 Kobieta Opłacony
1017 Jakub Błaszczyk 1981 Mężczyzna Opłacony
1018 Karolina Krużycka 1988 Kobieta Opłacony
[brak] Beata Skałecka TEAM KOŚCIAN 1969 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dariusz Grad KlubyZdrowegoZyciaTychy 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Elżbieta Alker Alker Team 1966 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jadwiga Majerczyk - Godlewska 1968 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Szymura Zabiegani Nauczyciele 1972 Kobieta Nieopłacony
[brak] MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Moniks Sztramska 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Sandra Grzegorczyk 1995 Kobieta Nieopłacony
[brak] Zaneta Strzelewicz 1985 Kobieta Nieopłacony