ITAKI Bieg Dla Par - ITAKI Bieg Dla Par

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5,4 km
Dostępne pakiety
77/300
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Sylwia Osińska Chrumkacze 1977 Kobieta Opłacony
2 Olaf Pierzak Chrumkacze 1974 Mężczyzna Opłacony
3 Monika Krasińska Energy People 1986 Kobieta Opłacony
4 Piotr Mirończuk Energy People 1982 Mężczyzna Opłacony
5 IWONA ROMAŃCZYK Run4Fun 1979 Kobieta Opłacony
6 Dom Kacprzak 1971 Kobieta Opłacony
7 Andrzej Chabiera 1996 Mężczyzna Opłacony
8 Olga Zaremba 1996 Kobieta Opłacony
9 Grzegorz Mostowski Chrum 1984 Mężczyzna Opłacony
10 Magdalena Liberadzka SuperWomen 1976 Kobieta Opłacony
11 Edyta Piotrowska SuperWomen 1977 Kobieta Opłacony
12 Marek Kozłowski Goat Team 1978 Mężczyzna Opłacony
13 Magdalena Rycio Goat Team 1990 Kobieta Opłacony
14 ANGELIKA ZBIEĆ DARFIK Team 1984 Kobieta Opłacony
15 Dariusz Zbieć DARFIK Team 1982 Mężczyzna Opłacony
16 Karolina Sajewska 1985 Kobieta Opłacony
17 Anna Zalewska Power Rangers 1993 Kobieta Opłacony
18 Wojciech Kawecki Power Rangers 1992 Mężczyzna Opłacony
19 Anna Buchowiecka Dudki 1983 Kobieta Opłacony
20 Radosław Buchowiecki Dudki 1983 Mężczyzna Opłacony
21 Andrzej Cichocki 1969 Mężczyzna Opłacony
22 Katarzyna Cichocka 1983 Kobieta Opłacony
23 Magdalena Różańska MRR 1976 Kobieta Opłacony
24 Robert Różański MRR 1969 Mężczyzna Opłacony
25 karolina ŁĄCZKA 1985 Kobieta Opłacony
26 kamil prusinowski K&K 1985 Mężczyzna Opłacony
27 Agata Czerczak Miniowie 1964 Kobieta Opłacony
28 Krystyna Paszek Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1961 Kobieta Opłacony
29 Andrzej Czerczak Miniowie 1964 Mężczyzna Opłacony
30 KRYSTYNA PAWELEC Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1953 Kobieta Opłacony
31 Agnieszka Kacprzak-Klejna Klejna Team 1978 Kobieta Opłacony
32 Mariusz Klejna Klejna Team 1974 Mężczyzna Opłacony
33 Agnieszka Halot Chrum 1985 Kobieta Opłacony
34 Anna Łobejko I-Taka I-Taki 1980 Kobieta Opłacony
35 Arkadiusz Łobejko I-Taka I-Taki 1977 Mężczyzna Opłacony
36 Karolina Szymczak Warbud Runing Team 1985 Kobieta Opłacony
37 Karion Szeszko SzyszkiTeam 1995 Mężczyzna Opłacony
38 Marta Leonkiewicz SzyszkiTeam 1994 Kobieta Opłacony
39 Jacek Szymczak BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1980 Mężczyzna Opłacony
40 Izabela Grudzień Mr&Mars December 1982 Kobieta Opłacony
41 Dariusz Grudzień Mr&Mars December 1983 Mężczyzna Opłacony
42 Dariusz Drzewiecki HARPAGAJE 1978 Mężczyzna Opłacony
43 Agnieszka Fijałkowska HARPAGAJE 1984 Kobieta Opłacony
44 Aleksandra Gruszka Dream Team Pear Team 1979 Kobieta Opłacony
45 Jakub Gruszka Dream Team Pear Team 1984 Mężczyzna Opłacony
46 Paweł Kamiński Łośki 1986 Mężczyzna Opłacony
47 Joanna Jakimiuk Łośki 1991 Kobieta Opłacony
48 Paweł Żurawski Leniwce Team 1978 Mężczyzna Opłacony
49 Renata Żurawska Leniwce Team 1978 Kobieta Opłacony
50 Marta Szewczyk Grażynki OCR 1993 Kobieta Opłacony
51 Rafał Biliński Asia&Rafał 1979 Mężczyzna Opłacony
52 Joanna Bilińska Asia&Rafał 1984 Kobieta Opłacony
53 Mariusz Koziatek 1972 Mężczyzna Opłacony
54 Celina Biela Bielaki 1982 Kobieta Opłacony
55 Wojciech Biela Bielaki 1980 Mężczyzna Opłacony
56 Agnieszka Wrona Compensa Aktywni 1985 Kobieta Opłacony
57 Weronika Horoszko Ranne łosie 1999 Kobieta Opłacony
58 Paweł Fryszka Ranne łosie 2000 Mężczyzna Opłacony
59 Michał Maciejowicz 1984 Mężczyzna Opłacony
60 Aneta Bogucka 1978 Kobieta Opłacony
61 Dariusz Perło Perełki 1972 Mężczyzna Opłacony
62 Dorota Perło Perełki 1972 Kobieta Opłacony
63 Grzegorz Zwoliński Reebok run Crew 1972 Mężczyzna Opłacony
64 MONIKA METRYCKA Reebok run Crew 1973 Kobieta Opłacony
65 Beata Szafran pump!T 1977 Kobieta Opłacony
66 Marcin Petrycki pump!T 1977 Mężczyzna Opłacony
67 Alicja Sieczych-Drzewiecka LOVEyers 1988 Kobieta Opłacony
68 Krzysztof Drzewiecki LOVEyers 1988 Mężczyzna Opłacony
69 Monika Wojno Wojniaki 1976 Kobieta Opłacony
70 Mariusz Wojno Wojniaki 1975 Mężczyzna Opłacony
71 Monika Krasnodembska-Lange LOT Runners 1964 Kobieta Opłacony
72 Paweł Machowski Klaudyna i Paweł 1992 Mężczyzna Opłacony
73 Klaudyna Główka Klaudyna i Paweł 1996 Kobieta Opłacony
74 Marek Bakuła SBRT Warszawa 1979 Mężczyzna Opłacony
75 Elżbieta Pietrasik SBRT Warszawa 1985 Kobieta Opłacony
76 Natalia Krzemień Kuce z Bronksu 2002 Kobieta Opłacony
77 Grzegorz Wojno Kuce z Bronksu 2000 Mężczyzna Opłacony
78 Marta Tshisense Cała Twoja 1969 Kobieta Opłacony
79 Ryszard Warchoł Cała Twoja 1967 Mężczyzna Opłacony
80 Dorota Hajkowicz HajkiTeam 1978 Kobieta Opłacony
81 Adam Hajkowicz HajkiTaem 1968 Mężczyzna Opłacony
82 Małgorzata Wargocka CASA EN SOL 1986 Kobieta Opłacony
83 Marcin Borski CASA EN SOL 1973 Mężczyzna Opłacony
84 Agata Partyka 1982 Kobieta Opłacony
85 Darek Partyka 1973 Mężczyzna Opłacony
86 Agata Waszczak WRT 1989 Kobieta Opłacony
87 Bartosz Waszczak WRT 1987 Mężczyzna Opłacony
88 Edyta Majewska Banda Franka 1983 Kobieta Opłacony
89 Tomasz Majewski Banda Franka 1980 Mężczyzna Opłacony
90 Sylwia Urban Piękny&Bestia 1984 Kobieta Opłacony
91 Marcin Gaudyn Piękny&Bestia 1984 Mężczyzna Opłacony
92 Anna Michalak GLADIATOR I ANECZKA 1978 Kobieta Opłacony
93 Aleksander Jakubowski Gladiator i Aneczka 1987 Mężczyzna Opłacony
94 Edyta Strzemecka Meccy 1977 Kobieta Opłacony
95 Maciej Strzemecki Meccy 1977 Mężczyzna Opłacony
96 Aleksandra Abramczyk Drużyna A 1984 Kobieta Opłacony
97 Albert Abramczyk Drużyna A 1974 Mężczyzna Opłacony
98 Bartosz Budny ŻaBa 1985 Mężczyzna Opłacony
99 Żaneta Budna ŻaBa 1984 Kobieta Opłacony
100 Dorota Kapaon lot runners 1959 Kobieta Opłacony
101 Dariusz Rdzonek Biegające Rodzynki 1983 Mężczyzna Opłacony
102 Ewa Rdzonek Biegające Rodzynki 1983 Kobieta Opłacony
103 Agnieszka Orłowska WABO team 1984 Kobieta Opłacony
104 Aleksandra Kucharska Three Paws Club 1987 Kobieta Opłacony
105 Błażej Kucharski Three Pass Club 1987 Mężczyzna Opłacony
106 Teresa Mikoś Mikosie 1963 Kobieta Opłacony
107 Roman Mikoś Mikosie 1966 Mężczyzna Opłacony
108 Joanna Pomorska Trifamily 1981 Kobieta Opłacony
109 Wiesław Bakuła WABO team 1968 Mężczyzna Opłacony
110 Ivo Vuco Groch i Ale 1977 Mężczyzna Opłacony
111 Kamila Gala Groch i Ale 1981 Kobieta Opłacony
112 Sebastian Kolęda Azule 1992 Mężczyzna Opłacony
113 Kornelia Kucharczyk Azule 1991 Kobieta Opłacony
114 Małgorzata Ptaszyńska Wiesio & Grażynka 1990 Kobieta Opłacony
115 Paweł Marczak Wiesio & Grażynka 1979 Mężczyzna Opłacony
116 Andrzej Konarowski POTWORY 1964 Mężczyzna Opłacony
117 Zosia Konarowska Potwory 1998 Kobieta Opłacony
118 FLORIAN PYSZEL Buenos Dias Florek 1995 Mężczyzna Opłacony
119 Magdalena Dias Buenos Dias Florek 1997 Kobieta Opłacony
120 Linus Lewandowski Homokomando 1992 Mężczyzna Opłacony
121 Rafał Belka Homokomando 1991 Mężczyzna Opłacony
122 Damian Opałka MyRace 1987 Mężczyzna Opłacony
123 Sylwia Michałek MyRace 1988 Kobieta Opłacony
124 Monika Kochanowska Kochanosie 1978 Kobieta Opłacony
125 Sebastian Kochanowski Kochanosie 1978 Mężczyzna Opłacony
126 Jagoda Guzik Wydry 1987 Kobieta Opłacony
127 Wojciech Nowakowski Wydry 1987 Mężczyzna Opłacony
128 Damian Wojdat Biegowe Świeżaki 1990 Mężczyzna Opłacony
129 Renata Kudła Biegowe Świeżaki 1991 Kobieta Opłacony
130 Mirosław Pasek MMP 1977 Mężczyzna Opłacony
131 Monika Pasek MMP 1979 Kobieta Opłacony
132 Piotr Dobosz Wściekłe Pięści Węża 1988 Mężczyzna Opłacony
133 Aneta Dobosz Wściekłe Pięści Węża 1988 Kobieta Opłacony
134 Marlena Mazur-Rudnicka Kapibary 1987 Kobieta Opłacony
135 Piotr Rudnicki Kapibary 1987 Mężczyzna Opłacony
136 Sylwia Binkiewicz Binki Team 1985 Kobieta Opłacony
137 Grzegorz Binkiewicz Binki Team 1984 Mężczyzna Opłacony
138 MONIKA Nawrat Biegające Kurczaki 1988 Kobieta Opłacony
139 Robert Kasowski 1978 Mężczyzna Opłacony
140 Natalia Sobieska 1986 Kobieta Opłacony
141 Jarosław Sobieski 1986 Mężczyzna Opłacony
142 Dagmara Karaga 1988 Kobieta Opłacony
143 Magdalena Kocieńska 1988 Kobieta Opłacony
144 Wojciech Gil 1971 Mężczyzna Opłacony
145 Natalia Litwiniuk 23BLP 1986 Kobieta Opłacony
146 Sławomir Karwowski 23BLP 1990 Mężczyzna Opłacony
147 Ewa Bohusz-Rubaszewska Spiesz się powoli 1955 Kobieta Opłacony
148 Paweł Rubaszewski Spiesz się powoli 1961 Mężczyzna Opłacony
149 Magdalena Klimek-Majewska RozbiegaMy Nowy Dwór 1982 Kobieta Opłacony
150 Magdalena Łuszczyk Łuszczyki 1984 Kobieta Opłacony
151 Andrzej Łuszczyk Łuszczyki 1981 Mężczyzna Opłacony
152 Klaudia Szmigiel Klub Biegowy Gepard 1996 Kobieta Opłacony
153 Sebastian Łukasiewicz Klub Biegowy Gepard 1988 Mężczyzna Opłacony
154 Bogdan Kowalczyk ZOMBKI 1962 Mężczyzna Opłacony
155 Tomasz Usarek Kotki Psotki 1990 Mężczyzna Opłacony
156 KATARZYNA BALCERZAK-JAŁTUSZEWSKA ZOMBKI 1980 Kobieta Opłacony
157 Jolanta Ladyca-Skuza 1989 Kobieta Opłacony
158 Rafał Skuza 1976 Mężczyzna Opłacony
159 Michał ZAŁĘCKI LOTOS Running Team 1982 Mężczyzna Opłacony
160 Karolina Usarek Kotki Psotki 1988 Kobieta Opłacony
161 Piotr Krupa Bank Pocztowy 1985 Mężczyzna Opłacony
162 Tomasz Wilk Wilki 1984 Mężczyzna Opłacony
163 Izabela Sasin-Wilk Wilki 1984 Kobieta Opłacony
164 Michał Głodowski M&M's 1991 Mężczyzna Opłacony
165 Marta Głodowski M&M's 1991 Kobieta Opłacony
166 Marek Stolarczuk AMSTO 1968 Mężczyzna Opłacony
167 Jacek Ruszkowski AJRUSZ PRUSZKÓW 1970 Mężczyzna Opłacony
168 Anna Ruszkowska AJRUSZ PRUSZKÓW 1973 Kobieta Opłacony
169 Piotr Chilczuk Power couple 1989 Mężczyzna Opłacony
170 Natalia Rytelewska-Chilczuk Power couple 1989 Kobieta Opłacony
171 Łukasz Socha soszki_team 1977 Mężczyzna Opłacony
172 Karolina Karasińska soszki_team 1980 Kobieta Opłacony
173 Kamila Gordon Pitusie 1997 Kobieta Opłacony
174 Jan Popławski Pitusie 1993 Mężczyzna Opłacony
175 Aneta Pyrgiel Biegnę z miłością 1975 Kobieta Opłacony
176 Grzegorz Małek Biegnę z miłością 1987 Mężczyzna Opłacony
177 Agnieszka Torzewska Torzaki 1974 Kobieta Opłacony
178 Janusz Torzewski Torzaki 1973 Mężczyzna Opłacony
179 Bartosz Choroszewski Rebelki 1975 Mężczyzna Opłacony
180 Urszula Karczewska Rebelki 1975 Kobieta Opłacony
181 Maciej Pylak 1984 Mężczyzna Opłacony
182 Joanna Szymańska 1986 Kobieta Opłacony
183 Łukasz Majewski 1982 Mężczyzna Opłacony
184 Sebastian Mróz 1976 Mężczyzna Opłacony
185 Paweł Krywczuk Zabiegani w sobie 1985 Mężczyzna Opłacony
186 Małgorzata Wągrodzka Zabiegani w sobie 1981 Kobieta Opłacony
187 Anna Leszczyńska Fochy 1989 Kobieta Opłacony
188 Paweł Leszczyński Fochy 1990 Kobieta Opłacony
189 Monika Słodownik Wściekłe Ptaki 1996 Kobieta Opłacony
190 Kamil Ptaszyński Wściekłe Ptaki 1991 Mężczyzna Opłacony
191 Paweł Janicki Sikoreczki 1975 Mężczyzna Opłacony
192 Ewa Wiatr Sikoreczki 1989 Kobieta Opłacony
193 Michał szczygieł 1991 Mężczyzna Opłacony
194 Magdalena Wieczorkiewicz 1988 Kobieta Opłacony
195 Izabela Parszczyńska Team Parszczyńskich 1988 Kobieta Opłacony
196 Tomasz Roik ekipa z lisiej góry 1959 Mężczyzna Opłacony
197 Barbara Żołądź ekipa z lisiej góry 1968 Kobieta Opłacony
198 Katarzyna Kurzacz Kurzacz-e 1972 Kobieta Opłacony
199 Miłosz Kurzacz Kurzacz-e 1971 Mężczyzna Opłacony
200 Anna Stolarczuk AM STO 1969 Kobieta Opłacony
201 Natalia Filipowicz NatEw 1992 Kobieta Opłacony
202 Iwona Wicha OCRA POLAND 1987 Kobieta Opłacony
203 Piotr Łobodziński OCRA POLAND 1985 Mężczyzna Opłacony
204 Monika Kogut Run4Fun 1994 Kobieta Opłacony
205 Andrzej Klimek Run4Fun 1979 Mężczyzna Opłacony
206 Ewa Regulska NatEw 1983 Kobieta Opłacony
207 Marcin Poss nieżona i niemąż 1973 Mężczyzna Opłacony
208 Jacek Chołuj Happy Runners 1972 Mężczyzna Opłacony
209 Olga Wilińska Happy Runners 1978 Kobieta Opłacony
210 Anna Jakubowska nieżona i niemąż 1980 Kobieta Opłacony
211 Katarzyna Byliniak Byliniakowie MILA 1985 Kobieta Opłacony
212 Mariusz Byliniak Byliniakowie MILA 1985 Mężczyzna Opłacony
213 Paulina Mrowiec LezzGo 1991 Kobieta Opłacony
214 Anna Maria Kaczmarczyk LezzGo 1991 Kobieta Opłacony
215 KAROLINA ŁĄCKA 1987 Kobieta Opłacony
216 TOMASZ MIŚKIEWICZ 1986 Mężczyzna Opłacony
217 Piotr Fajkowski AP Runners 1986 Mężczyzna Opłacony
218 Agnieszka Jagiełło-Fajkowska AP Runners 1987 Kobieta Opłacony
219 Monika Jabłońska 1985 Kobieta Opłacony
220 Katarzyna Kallinowska 1978 Kobieta Opłacony
221 Kacper Kaulak 1976 Mężczyzna Opłacony
222 Malwina Piechura Omega Kleszczów 2000 Kobieta Opłacony
223 Przemysław Krzywiec 1986 Mężczyzna Opłacony
[brak] Barbara Łozak-Sereda Zabiegany Wołomin 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bogdan Kowalczyk ZOMBKI 1962 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] BRODZIK ARKADIUSZ PIANKA KUFLEW 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] GRZEGORZ sereda F.H.U. GOLD DACH GRZEGORZ SEREDA 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jacek Łowczak Team ZabieganeDni 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] LUCIA SHARIF 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Nowicka 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Tomczak Koci Pazur 1980 Mężczyzna Nieopłacony