ITAKI Bieg Dla Par - ITAKI Bieg Dla Par

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5,4 km
Dostępne pakiety
229/300
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Sylwia Osińska Chrumkacze 1977 Kobieta Opłacony
2 Olaf Pierzak Chrumkacze 1974 Mężczyzna Opłacony
3 Monika Krasińska Energy People 1986 Kobieta Opłacony
4 Piotr Mirończuk Energy People 1982 Mężczyzna Opłacony
5 IWONA ROMAŃCZYK Run4Fun 1979 Kobieta Opłacony
6 Dom Kacprzak 1971 Kobieta Opłacony
7 Andrzej Chabiera 1996 Mężczyzna Opłacony
8 Olga Zaremba 1996 Kobieta Opłacony
9 Grzegorz Mostowski Chrum 1984 Mężczyzna Opłacony
10 Magdalena Liberadzka SuperWomen 1976 Kobieta Opłacony
11 Edyta Piotrowska SuperWomen 1977 Kobieta Opłacony
12 Marek Kozłowski 1978 Mężczyzna Opłacony
13 Magdalena Rycio 1990 Kobieta Opłacony
14 ANGELIKA ZBIEĆ DARFIK Team 1984 Kobieta Opłacony
15 Dariusz Zbieć DARFIK Team 1982 Mężczyzna Opłacony
16 Karolina Sajewska 1985 Kobieta Opłacony
17 Anna Zalewska Power Rangers 1993 Kobieta Opłacony
18 Wojciech Kawecki Power Rangers 1992 Mężczyzna Opłacony
19 Anna Buchowiecka Dudki 1983 Kobieta Opłacony
20 Radosław Buchowiecki Dudki 1983 Mężczyzna Opłacony
21 Andrzej Cichocki 1969 Mężczyzna Opłacony
22 Katarzyna Cichocka 1983 Kobieta Opłacony
23 Magdalena Różańska MRR 1976 Kobieta Opłacony
24 Robert Różański MRR 1969 Mężczyzna Opłacony
25 karolina ŁĄCZKA 1985 Kobieta Opłacony
26 kamil prusinowski K&K 1985 Mężczyzna Opłacony
27 Agata Czerczak Miniowie 1964 Kobieta Opłacony
28 Krystyna Paszek Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1961 Kobieta Opłacony
29 Andrzej Czerczak Miniowie 1964 Mężczyzna Opłacony
30 KRYSTYNA PAWELEC Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1953 Kobieta Opłacony
31 Agnieszka Kacprzak-Klejna Klejna Team 1978 Kobieta Opłacony
32 Mariusz Klejna Klejna Team 1974 Mężczyzna Opłacony
33 Agnieszka Halot Chrum 1985 Kobieta Opłacony
34 Anna Łobejko I-Taka I-Taki 1980 Kobieta Opłacony
35 Arkadiusz Łobejko I-Taka I-Taki 1977 Mężczyzna Opłacony
36 Karolina Szymczak Warbud Runing Team 1985 Kobieta Opłacony
37 Karion Szeszko SzyszkiTeam 1995 Mężczyzna Opłacony
38 Marta Leonkiewicz SzyszkiTeam 1994 Kobieta Opłacony
39 Jacek Szymczak BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1980 Mężczyzna Opłacony
40 Izabela Grudzień 1982 Kobieta Opłacony
41 Dariusz Grudzień 1983 Mężczyzna Opłacony
42 Dariusz Drzewiecki HARPAGAJE 1978 Mężczyzna Opłacony
43 Agnieszka Fijałkowska HARPAGAJE 1984 Kobieta Opłacony
44 Aleksandra Gruszka Dream Team Pear Team 1979 Kobieta Opłacony
45 Jakub Gruszka Dream Team Pear Team 1984 Mężczyzna Opłacony
46 Paweł Kamiński Łośki 1986 Mężczyzna Opłacony
47 Joanna Jakimiuk Łośki 1991 Kobieta Opłacony
48 Paweł Żurawski Leniwce Team 1978 Mężczyzna Opłacony
49 Renata Żurawska Leniwce Team 1978 Kobieta Opłacony
50 Marta Szewczyk Grażynki OCR 1993 Kobieta Opłacony
51 Rafał Biliński Asia&Rafał 1979 Mężczyzna Opłacony
52 Joanna Bilińska Asia&Rafał 1984 Kobieta Opłacony
53 Mariusz Koziatek 1972 Mężczyzna Opłacony
54 Celina Biela Bielaki 1982 Kobieta Opłacony
55 Wojciech Biela Bielaki 1980 Mężczyzna Opłacony
56 Agnieszka Wrona Compensa Aktywni 1985 Kobieta Opłacony
57 Weronika Horoszko Ranne łosie 1999 Kobieta Opłacony
58 Paweł Fryszka Ranne łosie 2000 Mężczyzna Opłacony
59 Michał Maciejowicz 1984 Mężczyzna Opłacony
60 Aneta Bogucka 1978 Kobieta Opłacony
61 Dariusz Perło Perełki 1972 Mężczyzna Opłacony
62 Dorota Perło Perełki 1972 Kobieta Opłacony
63 Grzegorz Zwoliński Reebok run Crew 1972 Mężczyzna Opłacony
64 MONIKA METRYCKA Reebok run Crew 1973 Kobieta Opłacony
65 Beata Szafran pump!T 1977 Kobieta Opłacony
66 Marcin Petrycki pump!T 1977 Mężczyzna Opłacony
67 Alicja Sieczych-Drzewiecka LOVEyers 1988 Kobieta Opłacony
68 Krzysztof Drzewiecki LOVEyers 1988 Mężczyzna Opłacony
69 Monika Wojno Wojniaki 1976 Kobieta Opłacony
70 Mariusz Wojno Wojniaki 1975 Mężczyzna Opłacony
71 Monika Krasnodembska-Lange LOT Runners 1964 Kobieta Opłacony
[brak] Agata Waszczak WRT 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Pec Babcia i dziadek 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bartosz Waszczak WRT 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Beata Burczyńska ZakręcOna 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Pietrasik SBRT Warszawa 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Maja Łagodzka M&M Team 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marek Bakuła SBRT Warszawa 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mariusz Łagodzki M&M Team 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marta Leonkiewicz SzyszkiTeam 1994 Kobieta Nieopłacony
[brak] Michał Maciejowicz Nessi Team 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Monika Pec Babcia i dziadek 1971 Kobieta Nieopłacony