HELL MISSION POSSIBLE 2020 - edycja 4 - HELL MISSION POSSIBLE 2020

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
42 km
Dostępne pakiety
0/80
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Katarzyna Romańska Ekipa Na Kijach 1970 Kobieta Opłacony
2 Marcin Płuciennik NW CZŁAPSKI TEAM 1974 Mężczyzna Opłacony
3 Joanna Ciałkowska - Płuciennik NW CZŁAPSKI TEAM 1981 Kobieta Opłacony
4 Barbara Małszycka Farm Frites Poland SA 1972 Kobieta Opłacony
5 Sylwia Wachowiak Dynamic 1974 Kobieta Opłacony
6 KATARZYNA GOLAK-WEGIERA ROXKIJE ROKIETNICA 1970 Kobieta Opłacony
7 Hanna Tietz Dynamic 1977 Kobieta Opłacony
8 Tomasz Taisner Nordic Team Ruda Śląska 1971 Mężczyzna Opłacony
9 Dorota Noskiewicz 1978 Kobieta Opłacony
10 Grażyna Jasoń 1962 1962 Kobieta Opłacony
11 Agnieszka Kozłowska DYNAMIC 1973 Kobieta Opłacony
12 Agnieszka Szewczyk 1975 1975 Kobieta Opłacony
13 Anna Rogulska Nordic Walking Pasłęk 1978 Kobieta Opłacony
14 Anna Wróblewska ROXKIJE ROKIETNICA 1976 Kobieta Opłacony
15 Aleksandra Taisner Nordic Team Ruda Śląska 1979 Kobieta Opłacony
16 Marcin Jażdżewski 1978 Mężczyzna Opłacony
17 Iweta Burna ZAWSZE W FORMIE 1973 Kobieta Opłacony
18 GRZEGORZ WEGIERA ROXKIJE ROKIETNICA 1974 Mężczyzna Opłacony
19 Bartek Woźniak Toszanka 1976 Mężczyzna Opłacony
20 Karol Stawniak 1948 Mężczyzna Opłacony
21 Magda Januszewska Dynamic 1974 Kobieta Opłacony
22 Jolanta Dąbrowska 1973 1973 Kobieta Opłacony
23 Robert Rokosz StepByStep 1970 Mężczyzna Opłacony
24 Agnieszka Górska NordicowelovePolice 1976 Kobieta Opłacony
25 Sebastian "Kaszana" Strzelecki Sailing Team Ferajna 1973 Mężczyzna Opłacony
26 Mariola Tomaszewska FACE NORDIC WALKING TEAM 1968 Kobieta Opłacony
27 Dariusz Kosicki ROXKIJE ROKIETNICA 1966 Mężczyzna Opłacony
28 Marek Szewczyk Face Nordic Walking Team 1959 Mężczyzna Opłacony
29 Gosia Pawłowska-Woźniak Toszanka 1978 Kobieta Opłacony
30 Karolina Błaszczyk Elite Team 1979 Kobieta Opłacony
31 ANNA TEUBERT ROXKIJE ROKIETNICA 1972 Kobieta Opłacony
32 Barbara Jezusek EKIPA NA KIJACH 1960 Kobieta Opłacony
33 Joanna Łukaszewicz Green Team Zielona Góra 1970 Kobieta Opłacony
34 Beata Wasiela 1974 Kobieta Opłacony
35 Tomasz Rogulski Nordic Walking Pasłęk 1973 Mężczyzna Opłacony
36 Monika Zuber Ekipa Na Kijach 1979 Kobieta Opłacony
37 Janusz Więckowski Zawsze W Formie Sierpc 1970 Mężczyzna Opłacony
38 Natalia Skolarus Roxkije Rokietnica 1971 Kobieta Opłacony
39 Małgorzata Strzelecka Sailing Team Ferajna 1972 Kobieta Opłacony
40 Beata Kosicka ROXKIJE ROKIERNICA 1968 Kobieta Opłacony
41 Małgorzata Maciuszonek Nordic Walking Pasłęk 1965 Kobieta Opłacony
42 Iwona Górska Lęborskie Lwy 1973 Kobieta Opłacony
43 Olga Pilarska 1979 Kobieta Opłacony
44 Hanna Szudobaj Niezniszczalni Słupsk 1967 Kobieta Opłacony
45 Aga Zientkiewicz Elite Team 1971 Kobieta Opłacony
46 ANNA BABIŃSKA DYNAMIC 1973 Kobieta Opłacony
47 Waldemar Badziąg Niezniszczalni Słupsk 1965 Mężczyzna Opłacony
48 Sebastian Skolarus Roxkije Rokietnica 1975 Mężczyzna Opłacony
49 Małgorzata Dubnowsla 1979 Kobieta Opłacony
50 Bożena Kłaniecka ROXKIJE 1957 Kobieta Opłacony
51 Marek Kiełbik DWAMARKI 1957 Mężczyzna Opłacony
52 Izabela Szyjka NORDIKI 1983 Kobieta Opłacony
53 Piotr Kłaniecki ROXKIJE 1960 Mężczyzna Opłacony
54 Małgorzata Wojnarowska Nordiki 1984 Kobieta Opłacony
55 Anna Szymanowska Lęborskie Lwy 1960 Kobieta Opłacony
56 Katarzyna Nowy 1967 Kobieta Opłacony
57 Dariusz Kopczewski Elite Team 1965 Mężczyzna Opłacony
58 Witold Zientkiewicz Elite Team 1970 Mężczyzna Opłacony
59 Eugeniusz Szymanowski Lęborskie Lwy 1958 Kobieta Opłacony
60 Sławomir Dalecki Ekipa Na Kijach 1976 Mężczyzna Opłacony
61 Jakub STRYKOWSKI 1971 Mężczyzna Opłacony
62 Katarzyna Dalecka Ekipa Na Kijach 1976 Kobieta Opłacony
63 Janina Smaruj - Sadowska 1951 Kobieta Opłacony
64 Radoslaw Olejko 1971 Mężczyzna Opłacony
65 Beata Sibik Lęborskie Lwy 1966 Kobieta Opłacony
66 Joanna Chojnicka NW Pasłęk 1971 Kobieta Opłacony
67 Gabriela Bikowska Lęborskie Lwy 1961 Kobieta Opłacony
68 Mariola Tomaszewska FACE NORDIC WALKING TEAM 1968 Kobieta Opłacony
69 Sylwia Kudaj 1963 Kobieta Opłacony
70 Joanna Radomska STEP PY STEP TRÓJMIASTO 1970 Kobieta Opłacony
71 Katarzyna Owczarek 1977 Kobieta Opłacony
72 Jacek Owczarek 1974 Mężczyzna Opłacony
73 Lesław Spychała Biała 1962 Mężczyzna Opłacony
74 Marcin Jankowski Nordic Walking Pasłęk 1976 Mężczyzna Opłacony
75 Beata Góra Step by Step Trójmiasto 1971 Kobieta Opłacony
76 Monika Gomółka-Bigus Step by Step Trójmiasto 1971 Kobieta Opłacony
77 Marzena Spychała Biała 1970 Kobieta Opłacony
78 Maria Kutniewska Face Nordic Walking Team 1958 Kobieta Opłacony
79 Marta Kowalczyk-Lachowska Nordiki 1980 Kobieta Opłacony
80 Katarzyna Szpilman 1968 Kobieta Opłacony