Wirtualne Wyzwanie "Stu kilometrowy Biegacz Zawodowy" - Wirtualne Wyzwanie "Stu kilometrowy Biegacz Zawodowy" WYZWANIE NA DWA MIESIĄCE

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
100 km
Dostępne pakiety
9773/10000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Wiola Rutka 1983 Kobieta Opłacony
2 Agnieszka Szymańska 1982 Kobieta Opłacony
3 Sławomir Ołub 1976 Mężczyzna Opłacony
4 Agnieszka Wierzyńska 1979 Kobieta Opłacony
5 Tomasz Pasek Kosztuch 1977 Mężczyzna Opłacony
6 IZABELA GRZEMPKA Szalone One 1972 Kobieta Opłacony
7 Ewa Czajkowska Szalone One 1975 Kobieta Opłacony
8 Kamil Latawiec 1994 Mężczyzna Opłacony
9 Edyta Damas 1975 Kobieta Opłacony
10 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
11 Bernadeta Serzysko-Wieczorek Mafia Team Lubliniec 1986 Kobieta Opłacony
12 Małgorzata Sójka 1982 Kobieta Opłacony
13 Katarzyna Klabacha 1975 Kobieta Opłacony
14 Donata Ogończyk 1991 Kobieta Opłacony
15 Dariusz Sochocki 1968 Mężczyzna Opłacony
16 Oksana Szczepańska 1971 Kobieta Opłacony
17 Marek Kaleta 1960 Mężczyzna Opłacony
18 Piotr Grzempka 1972 Mężczyzna Opłacony
19 Beata Urzędowicz 1970 Kobieta Opłacony
20 Marzena Krupczak 1982 Kobieta Opłacony
21 Dariusz Kowalczuk Aliplast Extrusion 1985 Mężczyzna Opłacony
22 Mariola Żuraw 1985 Kobieta Opłacony
23 Michał Zalewski 1980 Mężczyzna Opłacony
24 Kordian Banach Rozbiegane Mysłowice 1976 Mężczyzna Opłacony
25 Ewa Mirakowska Biegiem Radom 1977 Kobieta Opłacony
26 Karolina Pawlak Endorfina Wschowa 1990 Kobieta Opłacony
27 Marcin Witkowski 1987 Mężczyzna Opłacony
28 Konrad Pucułek 1989 Mężczyzna Opłacony
29 Sylwia Walęga 1987 Kobieta Opłacony
30 Emilia Pułka-Pupecka 1983 1983 Kobieta Opłacony
31 Monika Kuchta Potrenujemy? 1988 Kobieta Opłacony
32 Mariola Kostecka Biegam bo lubię 1980 Kobieta Opłacony
33 Rafał Maniecki 1972 Mężczyzna Opłacony
34 ARTUR Kościelniak R2D2 1978 Mężczyzna Opłacony
35 Monika Myszywoda 1990 Kobieta Opłacony
36 Cedryk Zakrzewski 2001 Mężczyzna Opłacony
37 Izabela Ponicka TEAM UJŚCIE 1974 Kobieta Opłacony
38 Łukasz Wrona Aktywny Wałbrzych 1981 Mężczyzna Opłacony
39 Beata Jaskułowska Wariacki Team 1976 Kobieta Opłacony
40 Urszula Zawiślak 1965 Kobieta Opłacony
41 Jakub Kučerka Kasia i Kuba 1991 Mężczyzna Opłacony
42 Tomasz Bielak 1989 Mężczyzna Opłacony
43 Maciej Waliniak 1981 Mężczyzna Opłacony
44 Ewa Wiśniewska 1968 Kobieta Opłacony
45 Adam Kucharski 1965 Mężczyzna Opłacony
46 Michał Rogowski 1989 Mężczyzna Opłacony
47 Katarzyna Burda 1976 Kobieta Opłacony
48 DAGMARA WIECZORKOWSKA 1972 Kobieta Opłacony
49 MIROSŁAW KAWUCHA KRS FORMOZA 1969 Mężczyzna Opłacony
50 Łucja Nowicka 1988 Kobieta Opłacony
51 Kamil Pogorzelski 1997 Mężczyzna Opłacony
52 Wioletta Marzec-Supeł 1982 Kobieta Opłacony
53 zbigniew madzio 1968 Mężczyzna Opłacony
54 Daniel Pawlak LKS ISKRA JASZKOWA 1979 Mężczyzna Opłacony
55 Aleksander Dziadosz 1978 Mężczyzna Opłacony
56 Jacek Bernacki KRS Formoza 1969 Mężczyzna Opłacony
57 Maciej Bendik 1981 Mężczyzna Opłacony
58 Emilia Kokotajlo 1975 Kobieta Opłacony
59 Iwona Wiśniewska 1980 Kobieta Opłacony
60 Anna Mundzia 1965 Kobieta Opłacony
61 KLAUDIA FALGIER DRUŻYNA SZPIKU/GRUPA MOCNEGO UDERZENIA 1988 Kobieta Opłacony
62 Tomek Rusin 1983 Mężczyzna Opłacony
63 Jarek Kaniewski Triathlon Serwis 1984 Mężczyzna Opłacony
64 Paweł Akutko 1984 Mężczyzna Opłacony
65 konrad hajder 1986 Mężczyzna Opłacony
66 Mateusz Soszka team ozimek 1987 Mężczyzna Opłacony
67 Paulina Janik Brak 1990 Kobieta Opłacony
68 Mariusz Pawlak Wataha 1986 Mężczyzna Opłacony
69 Kazimierz Klimek 1965 Mężczyzna Opłacony
70 Marta Grodzicka - Śpiączka 1992 Kobieta Opłacony
71 Kamil Hendrich 1987 Mężczyzna Opłacony
72 Grzegorz Pyrchała 1989 Mężczyzna Opłacony
73 Renata Grzegorczyk 1981 Kobieta Opłacony
74 Bartosz Macholc Zimnokrwisci 1983 Mężczyzna Opłacony
75 Sławomir Frąk Team Ozimek 1981 Mężczyzna Opłacony
76 Agnieszka Bachowicz 1977 Kobieta Opłacony
77 Adam Jagodziński Łódź Kocha Sport 1985 Mężczyzna Opłacony
78 Mirosław PAJKOWSKI SL SALOS SZCZECIN 1965 Mężczyzna Opłacony
79 BOGUMIŁA SKWAREK 1967 Kobieta Opłacony
80 Emilia Maj 1981 Kobieta Opłacony
81 Renata Zielińska WillaRubin 1967 Kobieta Opłacony
82 Iwona Jankowska 1989 Kobieta Opłacony
83 Piotr DZIEPAK 1BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE 1980 Mężczyzna Opłacony
84 Kamila Januszewska Beauty Academy 1981 Kobieta Opłacony
85 Patrycja Paralusz 1992 Kobieta Opłacony
86 DAWID TOMALA Osiek Biega 1998 Mężczyzna Opłacony
87 Anna Dyczko 1979 Kobieta Opłacony
88 Marzena Mejza Apex Gym 1982 Kobieta Opłacony
89 Staszek Safin 1979 Mężczyzna Opłacony
90 Bogdan Grzebieniewski 1989 Mężczyzna Opłacony
91 Mateusz Chełmiński 1983 Mężczyzna Opłacony
92 Michał Niewiadomski 1984 Mężczyzna Opłacony
93 Aneta Płachta Nie ma 1975 Kobieta Opłacony
94 JÓZEF WOJTECZEK KGHM O/LEGNICA 1965 Mężczyzna Opłacony
95 Piotr Rychłowski Leniwe Buły Mierzyn 1980 Mężczyzna Opłacony
96 Monika Kwiatkowska 1975 Kobieta Opłacony
97 Mariusz Kwaśniewski 1972 Mężczyzna Opłacony
98 Jędrzej Łuczewski Kibole w biegu 1989 Mężczyzna Opłacony
99 Alicja Trykacz 1974 Kobieta Opłacony
100 Jolanta Pietrowiak Cartel Eugena 1979 Kobieta Opłacony
101 Magdalena Krystyniak 1987 Kobieta Opłacony
102 Sławomir Hałgas 1979 1979 Mężczyzna Opłacony
103 Sebastian JANKOWSKI Wikęd Luzino 1987 Mężczyzna Opłacony
104 Wojciech Oczkowski 1980 Mężczyzna Opłacony
105 Anna Gagatek-Woźniak Wieluń Biega 1979 Kobieta Opłacony
106 Karol Zwiruk Szybkie Kopyto Ultra 1977 Mężczyzna Opłacony
107 Monika Ginter 1993 Kobieta Opłacony
108 Tomasz Kopeć 1974 Mężczyzna Opłacony
109 Tomasz wisniewski Sanotny 1966 Mężczyzna Opłacony
110 ROBERT GRZELAK GMINA GARDEJA BIEGA 1969 Mężczyzna Opłacony
111 Rafal Zienkiewicz Biegający Tczew 1988 Mężczyzna Opłacony
112 Barbara Kuczyńska 1976 Kobieta Opłacony
113 Małgorzata Palus Kotwica Brzeg 1967 Kobieta Opłacony
114 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
115 Monika Cywińska 1983 Kobieta Opłacony
116 Tomasz Dębski 1968 Mężczyzna Opłacony
117 Ewelina Sulima 1990 Kobieta Opłacony
118 TERESA WOJTECZEK Biegam bo lubię 1970 Kobieta Opłacony
119 Krzysztof PŁONKA 1975 Mężczyzna Opłacony
120 Piotr Przewoźnik 1993 Mężczyzna Opłacony
121 Justyna Bartczak 1979 1978 Kobieta Opłacony
122 Dariusz Kikut 1965 Mężczyzna Opłacony
123 Stanisław Rojek 1970 Mężczyzna Opłacony
124 Klaudia Sztuka 1987 Kobieta Opłacony
125 Sylwester Młynarski Biegiem Radom 1984 Mężczyzna Opłacony
126 Marcin Karwacki 1993 Mężczyzna Opłacony
127 Rafał Ignasiak Klub Rowerowy Opatów 1977 Mężczyzna Opłacony
128 Izabela Góralczyk 1973 Kobieta Opłacony
129 Anna Nowak Dream Run 1983 Kobieta Opłacony
130 Łukasz Lechański 1981 Mężczyzna Opłacony
131 Anna Duda #GrodziecRun 1994 Kobieta Opłacony
132 Adam Skałka 1970 Mężczyzna Opłacony
133 Mariusz Maliński 1989 Mężczyzna Opłacony
134 Katarzyna Stozek 1981 Kobieta Opłacony
135 Anna Drabyk 1979 Kobieta Opłacony
136 Tomasz Katner 1979 Mężczyzna Opłacony
137 Angelika Śliwińska 1993 Kobieta Opłacony
138 Dawid Włodarczyk Kutno Biega 1990 Mężczyzna Opłacony
139 Sylwia Machlańska 1991 Kobieta Opłacony
140 Iwona Molęda 1990 Kobieta Opłacony
141 Maciej Chrystek Colian na Start 1976 Mężczyzna Opłacony
142 Ewa Korzemska 1964 Kobieta Opłacony
143 Tomasz Wiśniewski #fitdad 1986 Mężczyzna Opłacony
144 Bartosz Celer Wojsko polskie 1984 Mężczyzna Opłacony
145 Marek Przywara 1972 Mężczyzna Opłacony
146 Aleksander Kroszkin 1973 Mężczyzna Opłacony
147 Arkadiusz Prokop Kat Cross Wałbrzych 1980 Mężczyzna Opłacony
148 Anna Janus 1982 Kobieta Opłacony
149 EWA KALINOWSKA BIEGAM BO LUBIĘ 1982 Kobieta Opłacony
150 Mateusz Tulik 1990 Mężczyzna Opłacony
151 Piotr Błaszków lub wybierz z listy 1987 Mężczyzna Opłacony
152 Dorota Warmuz 1980 Kobieta Opłacony
153 Krzysztof Warmuz 1970 Mężczyzna Opłacony
154 Mariusz Zawadzki 1983 Mężczyzna Opłacony
155 Justyna Kasperek 1982 Kobieta Opłacony
156 Monika Bińczarska 1981 Kobieta Opłacony
157 Marcin Domański 1992 Mężczyzna Opłacony
158 Marek Gelata 1987 Mężczyzna Opłacony
159 Łukasz Goldman BBL Zduńska Wola 1978 Mężczyzna Opłacony
160 Dariusz SOLECKI Bo jak nie My, to Kto? 1965 Mężczyzna Opłacony
161 Julita Gadaj 1979 Kobieta Opłacony
162 Barbara Wróbel Biegający Świdnik 1976 Kobieta Opłacony
163 Krzysztof Wróbel Biegający Świdnik 1977 Mężczyzna Opłacony
164 Weronika Widyńska 1992 Kobieta Opłacony
165 Agnieszka Janiszewska 1978 1978 Kobieta Opłacony
166 Łukasz Chorębała Jaguar FIT 1979 Mężczyzna Opłacony
167 Łukasz Baranowski 1989 Mężczyzna Opłacony
168 Michał Książek T 1985 Mężczyzna Opłacony
169 ILONA KULA KOPER TEAM 1974 Kobieta Opłacony
170 Ilona Wasilewska 1986 Kobieta Opłacony
171 Łukasz Klate Droga Do Ultra 1978 Mężczyzna Opłacony
172 Paweł Włodarski biegusiem. pl 1977 Mężczyzna Opłacony
173 Marcin Wandycz 1980 Mężczyzna Opłacony
174 Bożena Kornacka Bravehearts Legionowo 1987 Kobieta Opłacony
175 Zdzisław Dropik Tim Cichowo 1969 Mężczyzna Opłacony
176 Magdalena Pawlak 1983 Kobieta Opłacony
177 Katarzyna Skowroń-Giniewska 1977 Kobieta Opłacony
178 Piotr Giniewski SeeSite 1975 Mężczyzna Opłacony
179 Patryk Szczęsny 1982 Mężczyzna Opłacony
180 JOANNA ZALEWSKA 1978 Kobieta Opłacony
181 Monika Gabryś 1981 Kobieta Opłacony
182 Anna Kowalska Brak 1979 Kobieta Opłacony
183 Robert Białczyk 1972 Mężczyzna Opłacony
184 MAŁGORZATA ZŁOTOROICZ 1973 Kobieta Opłacony
185 Andrzej Grabowski 1968 Mężczyzna Opłacony
186 Edyta Karpiusz JAtrenuje 1974 Kobieta Opłacony
187 Anna Flak-Wancerz 1984 Kobieta Opłacony
188 Anna Dudek 1975 Kobieta Opłacony
189 Dariusz Kucharski Spartanie Dzieciom 1978 Mężczyzna Opłacony
190 Łukasz Dzierżęga Klub Kokosa 1983 Mężczyzna Opłacony
191 Malgorzata Waszczyk 1975 Kobieta Opłacony
192 Dagmara Dudkowiak KB Wartko 1977 Kobieta Opłacony
193 Adrian Niewczas Łopuszno Active Team 1989 Mężczyzna Opłacony
194 Piotr Smardzewski 1978 Mężczyzna Opłacony
195 Dorota Abramik Bielawska Akademia Biegania 1984 Kobieta Opłacony
196 Paweł Ogorzelec Jaszczur &Przyjaciele 1991 Mężczyzna Opłacony
197 Monika Gomółka-Bigus Step by Step Trójmiasto 1971 Kobieta Opłacony
198 Anna Marczyk 1994 Kobieta Opłacony
199 Joanna Dalkowska 1977 Kobieta Opłacony
200 Katarzyna Kwiatkowska 1988 Kobieta Opłacony
201 Adam Wiśniewski 1987 Mężczyzna Opłacony
202 Jerzy Łątkowski JW 4498 1975 Mężczyzna Opłacony
203 Monika Pawłowska 1978 Kobieta Opłacony
204 Jolanta THOMANN Brak 1969 Kobieta Opłacony
205 Agata Marecik #JakDoTegoDoszloNieWiem 1995 Kobieta Opłacony
206 Maryla Wielgo-Pskiet 1984 Kobieta Opłacony
207 Joanna Goszczych 1977 Kobieta Opłacony
208 Agnieszka Niedźwiedzka 1974 Kobieta Opłacony
209 Joanna Morgała 1982 Kobieta Opłacony
210 Marcin Peter 1975 Mężczyzna Opłacony
211 Katarzyna Pieniążek 1983 Kobieta Opłacony
212 Sylwia Sierpowska 1985 Kobieta Opłacony
213 marzena kacperska ALA 1989 Kobieta Opłacony
214 ALEKSANDRA SUCHODOLSKA DZIKIE ŻÓŁWIE 1985 Kobieta Opłacony
215 KATARZYNA ZAKOŚCIELNA DZIKIE ŻÓŁWIE 1985 Kobieta Opłacony
216 Monika Romanowicz Dzikie Żółwie 1986 Kobieta Opłacony
217 Anna Obłoza - 1971 Kobieta Opłacony
218 Ilona Adamczyk KB Biała Biega 1979 Kobieta Opłacony
219 Diana Wladzinska 1990 Kobieta Opłacony
220 Renata Głowiak 1982 Kobieta Opłacony
221 Bartłomiej Chołuj Krioterapia 1992 Mężczyzna Opłacony
222 Waldemar Maciński 1982 Mężczyzna Opłacony
223 Elwira Wróbel 1975 Kobieta Opłacony
224 Robert Kiełtyka 1974 Mężczyzna Opłacony
225 Piotr Feliszek 1977 Mężczyzna Opłacony
226 Rafal Lalik 1992 Mężczyzna Opłacony
227 PAWEŁ RZYMIAŃSKI 1977 1977 Mężczyzna Opłacony
[brak] Agnieszka Gerula Dżemkowska 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Sosnowska 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Brygida Jurczak W pogoni za duchem 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Perlińska 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Perlińska 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Perlińska 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Patrycja Pengiel 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Roman Pizoń 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sebastian Buchman ABW 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sylwia OSIELSKA #Bieganienawesoło 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Sylwia OSIELSKA #Bieganienawesoło 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Teresa Bierdzio 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Tomasz Rolicz 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Wołyniec 1991 Mężczyzna Nieopłacony