Wirtualny Bieg Sylwestrowy - Sylwestrowa piątka

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
909/1000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Irena Skubiszak-Kalinowska ISK Kancelaria 1970 Kobieta Opłacony
2 Marcin Karwacki 1993 Mężczyzna Opłacony
3 Kinga Łęczycka 1990 Kobieta Opłacony
4 Agnieszka Słonecka Lemiesz team 1986 Kobieta Opłacony
5 Bożena Zbieć DARFIK Team 1960 Kobieta Opłacony
6 Monika Kuchta Potrenujemy? 1988 Kobieta Opłacony
7 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
8 Bernadeta Serzysko-Wieczorek Mafia Team Lubliniec 1986 Kobieta Opłacony
9 Katarzyna Paczkowska 1983 Kobieta Opłacony
10 Marlena Szostak Kobiety w biegu 1983 Kobieta Opłacony
11 Monika Andrzejewska 1990 Kobieta Opłacony
12 Ewa Bogacz 1962 Kobieta Opłacony
13 kamil Olejniczak Tenis kutno 2000 Mężczyzna Opłacony
14 Dariusz SOLECKI Bo jak nie My, to Kto? 1965 Mężczyzna Opłacony
15 Mateusz Sabała 1995 Mężczyzna Opłacony
16 Barbara Kuczyńska 1976 1976 Kobieta Opłacony
17 Barbara Pałasz 1957 Kobieta Opłacony
18 Dawid Dorosławski RunAttack Polkowice 1983 Mężczyzna Opłacony
19 Iwona Matusiak 1980 Kobieta Opłacony
20 Larysa Sugay 1976 Kobieta Opłacony
21 Pawel Sikora 1980 Mężczyzna Opłacony
22 Beata Dorożyńska 1974 Kobieta Opłacony
23 Elżbieta Czapura 1957 Kobieta Opłacony
24 Arkadiusz Kownacki WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1967 Mężczyzna Opłacony
25 Oksana Szczepańska 1971 Kobieta Opłacony
26 Małgorzata Grabowska Pani 1987 Kobieta Opłacony
27 Małgorzata Buczek #caływyźrałbiega 1983 Kobieta Opłacony
28 alicja reda 1960 Kobieta Opłacony
29 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
30 Barbara Lichorad Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry 1979 Kobieta Opłacony
31 Joanna Lichorad Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry 1977 Kobieta Opłacony
32 Małgorzata Rzepecka 1987 Kobieta Opłacony
33 Katarzyna Grad 1982 Kobieta Opłacony
34 Elżbieta Palej KB LEW LEGNICA 1953 Kobieta Opłacony
35 DAGMARA WIECZORKOWSKA 1972 Kobieta Opłacony
36 Sylwia Jastrzębska 1978 Kobieta Opłacony
37 Agnieszka Kucharska 1985 Kobieta Opłacony
38 Sylwia Zaręba Kobiety Biegają 1988 Kobieta Opłacony
39 Piotr DZIEPAK 1BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE 1980 Mężczyzna Opłacony
40 MAŁGORZATA SUTOR BKMM 1966 Kobieta Opłacony
41 RADOSŁAW SUTOR BKMM 2001 Mężczyzna Opłacony
42 JAROSŁAW SUTOR BKMM 2002 Mężczyzna Opłacony
43 Paweł Hermaszczuk Budzyń 1977 Mężczyzna Opłacony
44 Marek Skiwniewski 1984 Mężczyzna Opłacony
45 Michał Kuźmicki 1983 Mężczyzna Opłacony
46 Monika Gawron Grupa Wilki 1985 Kobieta Opłacony
47 Weroonika Pączek WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1999 Kobieta Opłacony
48 Aneta Turczyn-Pakuła 1977 Kobieta Opłacony
49 Konrad Staszewski "Aktywna Pszczyna" Runners Team 1982 Mężczyzna Opłacony
50 Małgorzata Piskorz 1987 Kobieta Opłacony
51 Beata Góra Step by Step Trójmiasto 1971 Kobieta Opłacony
52 Agata Falkiewicz 1990 Kobieta Opłacony
53 Anna Fałek-Ranos 1984 Kobieta Opłacony
54 SŁAWOMIR STAŃCZYK 1988 1988 Mężczyzna Opłacony
55 Sylwester Krysiński 1990 Mężczyzna Opłacony
56 Katarzyna Nowicka Traktor Team Gmina Kwidzyn 1977 Kobieta Opłacony
57 Karolina Zajączkowska brak 1984 Kobieta Opłacony
58 Beata Jakubowska 1991 Kobieta Opłacony
59 Agnieszka Cyankiewicz Kijanki 1975 Kobieta Opłacony
60 Przemek Gaworowski 1970 Mężczyzna Opłacony
61 Magdalena Król 1986 Kobieta Opłacony
62 Katarzyna Kubaś 1976 Kobieta Opłacony
63 Patryk Nowak Klub Biegacza Fartlek 1993 Mężczyzna Opłacony
64 Manuela Nowak 1994 Kobieta Opłacony
65 Ewa Wiśniewska 1968 Kobieta Opłacony
66 Adam Kucharski 1965 Mężczyzna Opłacony
67 Jacek Trembowski Kołobrzeg 1983 Mężczyzna Opłacony
68 Magdalena Michalak Wataha łączy nas bieganie 1980 Kobieta Opłacony
69 Bożena Kozłowska 1976 Kobieta Opłacony
70 Angelika Gawrońska 1991 Kobieta Opłacony
71 Jarosław Góralski Smerfy biegają razem po 0.7 1966 Mężczyzna Opłacony
72 Dawid Włodarczyk Kutno Biega 1990 Mężczyzna Opłacony
73 Natalia Kurzawa 1984 Kobieta Opłacony
74 Dorota Kurzawa 1965 Kobieta Opłacony
75 Anna Zakrzewska 1979 Kobieta Opłacony
76 Olaf Zakrzewski 1979 Mężczyzna Opłacony
77 Arkadiusz Sitko Szybkie Rysie TEAM 1977 Mężczyzna Opłacony
78 Monika Małek Najda 72072300782 1972 Kobieta Opłacony
79 Robert Jarzabek SGB 1973 Mężczyzna Opłacony
80 Aneta Roman 1988 Kobieta Opłacony
81 Katarzyna Gurmińska 1993 Kobieta Opłacony
82 Jolanta Wolnik smerfy biegają razem po 0.7 1979 Kobieta Opłacony
83 Józef Dziedzic Zabiegany Wołomin 1968 Mężczyzna Opłacony
84 Agata Łasicka 1996 Kobieta Opłacony
85 Justyna Łoszajć 1978 Kobieta Opłacony
86 MARLENA ŁASICKA 1993 Kobieta Opłacony
87 Agnieszka Wierzyńska 1979 Kobieta Opłacony
88 Iwona Jambur 1980 Kobieta Opłacony
89 Katarzyna Skowroń-Giniewska 1977 Kobieta Opłacony
90 Oliwia Grom 1991 Kobieta Opłacony
91 Dorota Sobala 1973 Kobieta Opłacony
[brak] Anna Borkowska Wataha 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jolanta Wolnik smerfy biegają razem po 0.7 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Monika Dolata 1987 Kobieta Nieopłacony