Mikołajkowy MarszoBieg - Mikołajkowy MarszoBieg (1km dzieci, 3km dorośli)

Data
07.12.2019
Godzina
10:15
Typ zawodów
Bieg
Dystans
3 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Jadwiga Zajączkowska Łomiankowska grupa bieegowa 1980 Kobieta Opłacony
2 Kuba Zajączkowski 2002 Mężczyzna Opłacony
3 Sebastian Więckowski Łomiankowska Grupa Biegowa 2008 Mężczyzna Opłacony
4 Olivier Wasilewski Łomiankowska Grupa Biegowa 2012 Mężczyzna Opłacony
5 Zuzanna Gromadka Łomiankowska Grupa Biegowa 2007 Kobieta Opłacony
6 Grzegorz Gromadka Łomiankowska Grupa Biegowa 2008 Mężczyzna Opłacony
7 Magdalena Nowogródzka 1977 Kobieta Opłacony
8 Natalia Nowogródzka 2007 Kobieta Opłacony
9 Dorota Olszewska Rodzinny 1979 Kobieta Opłacony
10 Hanna Olszewska Rodzinny 2010 Kobieta Opłacony
11 Zofia Olszewska Rodzinny 2005 Kobieta Opłacony
12 Katarzyna Ogonek 2007 Kobieta Opłacony
13 Małgorzata Ogonek 2008 Kobieta Opłacony
14 Bartłomiej Ogonek 2010 Mężczyzna Opłacony
15 Asia Lutomirska SP3 KUSY Łomianki / AZS AWF Warszawa 2010 Kobieta Opłacony
16 Ewa Lutomirska 1976 Kobieta Opłacony
17 Ela Ulman Norel team 1968 Kobieta Opłacony
18 Grzegorz Targoński Łomiankowska Grupa Biegowa 1978 Mężczyzna Opłacony
19 Piotr Targoński Łomiankowska Grupa Biegowa 2008 Mężczyzna Opłacony
20 MONIKA MAZUREK 1985 Kobieta Opłacony
21 Michal Mazurek 1980 Mężczyzna Opłacony
22 Oliwia MAZUREK 2010 Mężczyzna Opłacony
23 KACPER MAZUREK 2015 Mężczyzna Opłacony
24 Alicja Mikołajczak 2007 Kobieta Opłacony
25 Karolina Orłowska 2007 Kobieta Opłacony
26 Karolina Grzejszczak - 2000 Kobieta Opłacony
27 Dorota Chudzik Łomiankowska Grupa Biegowa 1978 Kobieta Opłacony
28 Jan Chudzik Łomiankowska Grupa Biegowa 2013 Mężczyzna Opłacony
29 Kacper Chudzik Łomiankowska Grupa Biegowa 2013 Mężczyzna Opłacony
30 Łukasz Bożek ŁGB 1980 Mężczyzna Opłacony
31 Hanna Bożek ŁGB 2011 Kobieta Opłacony
32 Kinga Maliszewska ŁGB 1985 Kobieta Opłacony
33 Kamila Urbańska 1965 Kobieta Opłacony
34 Danuta Żelechowska STOWARZYSZENIE UCZNIOWIE-SENIORZY S.P. LOMIANEK 1954 Kobieta Opłacony
35 Elżbieta Juźwiak Rodzinny 1950 Kobieta Opłacony
36 Szymon Pawlak-Kaminski 2010 Mężczyzna Opłacony
37 Olgierd Kaperzyński 2008 Mężczyzna Opłacony
38 Oskar Szczepaniec rodzina 2007 Mężczyzna Opłacony
39 Barbara SZCZEPANIEC Stowarzyszenie Uczniowie Seniorzy Szkoły Podstawowej w Łomiankach 1949 Kobieta Opłacony
40 Agata Brzeska Łomiankowska Grupa Biegowa 1976 Kobieta Opłacony
41 Edyta Brzeska Łomiankowska Grupa Biegowa 2002 Kobieta Opłacony
42 Aneta Brzeska Łomiankowska Grupa Biegowa 2006 Kobieta Opłacony
43 Dorota Gaweł 1980 Kobieta Opłacony
44 Piotr Gaweł Łomiankowska Grupa Biegowa 1978 Mężczyzna Opłacony
45 Natalia Gaweł 2011 Kobieta Opłacony
46 Adam Gaweł 2009 Mężczyzna Opłacony
47 Beata Kordek Łomiankowska Grupa biegowa 1977 Kobieta Opłacony
48 Jan Śnigurowicz 2007 Mężczyzna Opłacony
49 Tadeusz Wojtasik 1950 Mężczyzna Opłacony
50 Magdalena Ogonek 2013 Kobieta Opłacony
51 Grzegorz Ogonek 1980 Mężczyzna Opłacony
52 Katarzyna Ogonek 1980 Kobieta Opłacony
53 Mirosława Wojtasik 1951 Kobieta Opłacony
54 Katarzyna Leszczyńska 1985 Kobieta Opłacony
55 Sebastian Zalewski 1977 Mężczyzna Opłacony
56 Wojtek Zalewski 2007 Mężczyzna Opłacony
57 Wiktor Sodoma 2011 Mężczyzna Opłacony
58 Antoni Zalewski 2010 Mężczyzna Opłacony
59 Alicja Sodoma 2013 Kobieta Opłacony
60 Paulina Wysocka 1980 Kobieta Opłacony
61 Szymon Wysocki 2012 Mężczyzna Opłacony
62 Helena Skarbek STOWARZYSZENIE UCZNIOWIE-SENIORZY S.P. LOMIANEK 1949 Kobieta Opłacony
63 Wiesława Hryniewicz STOWARZYSZENIE UCZNIOWIE-SENIORZY S.P. LOMIANEK 1951 Kobieta Opłacony
64 Paulina Smoleńska 1984 Kobieta Opłacony
65 Dorota Zielińska 1987 Kobieta Opłacony
66 Sylwester Piechowski ŁGB 1970 Mężczyzna Opłacony
67 Ewa Piechowska Rodzina 1977 Kobieta Opłacony
68 Antoni Piechowski Rodzina 2007 Mężczyzna Opłacony
69 Olgierg Piechowski Rodzina 2009 Mężczyzna Opłacony
70 Hanna Husak 1977 Kobieta Opłacony
71 Błażej Husak 2011 Mężczyzna Opłacony
72 Patryk Husak 2004 Mężczyzna Opłacony
73 Blanka Husak 2007 Kobieta Opłacony
74 Agnieszka MINKINA Drużyna Wysokich Lotów 1979 Kobieta Opłacony
75 Joanna Wasilewska Łomiankowska Grupa Biegowa 1978 Kobieta Opłacony
76 Adam Wasilewski Łomiankowska Grupa Biegowa 1978 Mężczyzna Opłacony
77 Sławomir Rawa Łomiankowska Grupa Biegowa 1977 Mężczyzna Opłacony
78 Izabela Leszczyńska Rodzina 1988 Kobieta Opłacony
79 Amelia Szczepaniec Rodzina 2014 Kobieta Opłacony
80 Małgorzata Gromadka CMKP TEAM / ŁGB 1979 Kobieta Opłacony
81 Blanka Minkina Drużyna Wysokich Lotów 2009 Kobieta Opłacony
82 Leon Minkina Drużyna Wysokich Lotów 2006 Kobieta Opłacony
83 Ilona Czarnecka Łomiankowska Grupa Biegowa 1974 Kobieta Opłacony
84 Aneta Zaleska Łomiankowska Grupa Biegowa 1982 Kobieta Opłacony
85 Natalia Zaleska Łomiankowska Grupa Biegowa 2006 Kobieta Opłacony
[brak] Angelina Szczepaniec Angelina Szczepaniec 1981 Kobieta Nieopłacony