Wirtualny Półmaraton Zimowy - Wirtualny Półmaraton Zimowy

Data
07.02.2020
Godzina
22:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
21 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
2 Robert Jarzabek SGB 1973 Mężczyzna Opłacony
3 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
4 Agnieszka Wierzyńska 1979 Kobieta Opłacony
5 JOANNA ZALEWSKA 1978 Kobieta Opłacony
6 Przemysław Zaremba Farina Team 1982 Mężczyzna Opłacony
7 MARTA WIŚNIEWSKA WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1976 Kobieta Opłacony
8 Sylwia Kuzaniak KS Grucha 1977 Kobieta Opłacony
9 Karolina Fijak Grażynki OCR 1984 Kobieta Opłacony
10 Agata Mendla 1983 Kobieta Opłacony
11 Joanna Gransort 1972 Kobieta Opłacony
12 Piotr Frąckowiak 1975 Mężczyzna Opłacony
13 Karolina Michalak 1980 Kobieta Opłacony
14 Piotr DZIEPAK 1BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE 1980 Mężczyzna Opłacony
15 Ewa Korzemska 1964 Kobieta Opłacony
16 Michał Książek T 1985 Mężczyzna Opłacony
17 Ewa Czajkowska Szalone One 1975 Kobieta Opłacony
18 Anita Matyskiel 1974 Kobieta Opłacony
19 Ewa Wiza 1996 Kobieta Opłacony
20 Krystyna Żołneczko Warsztat Formy Tychy 1971 Kobieta Opłacony
21 IZABELA GRZEMPKA Szalone One 1972 Kobieta Opłacony
22 Paulina Andre 1999 Kobieta Opłacony
23 Agnieszka Kudeń 1973 Kobieta Opłacony
24 marzena gniadek 2000 1982 Kobieta Opłacony
25 Radosław Dukat #śremchodzi 1975 Mężczyzna Opłacony
26 Jacek Kowalski RUNHOGS Tychy 1971 Mężczyzna Opłacony
27 Karolina Adamska Mogilno Team 1978 Kobieta Opłacony
28 Konrad Staszewski "Aktywna Pszczyna" Runners Team 1982 Mężczyzna Opłacony
29 Adrian Puc Łyda Musi Podawać 1983 Mężczyzna Opłacony
30 Dawid Rejnowicz 1992 Mężczyzna Opłacony
31 Staszek Safin Wataha 1979 Mężczyzna Opłacony
32 Tomasz Otrąbek Sportczesna 1982 Mężczyzna Opłacony
33 Artur Domżalski Kotomiśki 1980 Mężczyzna Opłacony
34 Michał Spoczyński IESE Running Team 1973 Mężczyzna Opłacony
35 Łukasz Fecowicz Traktor team gmina kwidzyn 1983 Mężczyzna Opłacony
36 Aleskandra Sukiennik Viking Training Center 1985 Kobieta Opłacony
37 Marek Przywara Marek Przywara 1972 Mężczyzna Opłacony
38 Elżbieta Wojtarowicz 1984 Kobieta Opłacony
39 Małgorzata Küchler JARBUD 1976 Kobieta Opłacony
40 Przemysław Budniak ENEA - Biegamy Zbieramy Pomagamy 1980 Mężczyzna Opłacony
41 Kamil Bieda 1982 Mężczyzna Opłacony
42 Justyna Karanowska Polish Run Team Bruxelles 1980 Kobieta Opłacony
43 Alicja Kopystynska 1983 Kobieta Opłacony
44 Lucyna Długosz Druzyna ML 1964 Kobieta Opłacony
45 Urszula Zawiślak 1965 Kobieta Opłacony
46 Izabela Małecka Żółwikersi 1982 Kobieta Opłacony
47 Zdzisław Małolepszy Jednoosobowy Team 1970 Mężczyzna Opłacony
48 Katarzyna Kwiatkowska 1988 Kobieta Opłacony
49 DAGMARA WIECZORKOWSKA 1972 Kobieta Opłacony
50 Iwona Jambur 1980 Kobieta Opłacony
51 Mariusz Gajewski 1974 Mężczyzna Opłacony
52 Maria Knapińska 1972 Kobieta Opłacony
53 Sebastian Nowak 1984 Mężczyzna Opłacony
54 Magdalena Pluskota 1976 Kobieta Opłacony
55 Jakub Mioducki 1993 Mężczyzna Opłacony
56 Marcel Wałęza 1986 Mężczyzna Opłacony
57 Monika Jankowska 1990 Kobieta Opłacony
58 Krystyna Bartosik 1958 Kobieta Opłacony
59 Paulina Fastyn 1981 Kobieta Opłacony
60 Patryk Gronowski 1983 Mężczyzna Opłacony
61 Marzena Kocyła Kolorove Szpulki 1976 Kobieta Opłacony
62 Sławomir Antczak Zabiegany Szamocin 1983 Mężczyzna Opłacony
63 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
64 SONIA JOPEK 1982 Kobieta Opłacony
65 Agnieszka Figiel 1985 Kobieta Opłacony
66 Monika Merklinghaus-Kober Speed Feet '16/parkrun Kościan/12WBOT 1975 Kobieta Opłacony
67 Arkadiusz Kownacki WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE / DRUŻYNA SZPIKU 1967 Mężczyzna Opłacony
68 Katarzyna Sowińska 1990 Kobieta Opłacony
69 Andrzej Stulczewski Rozbiegane Braniewo 1967 Mężczyzna Opłacony
70 Magdalena Rogaczewska 1981 Kobieta Opłacony
71 Anna Jurgielewicz-Wilkiel Rozbiegane Braniewo 1978 Kobieta Opłacony
72 Małgorzata Błahut 1975 Kobieta Opłacony
73 Marta Praszczyńska 1991 Kobieta Opłacony
74 Ewa Wiśniewska 1968 Kobieta Opłacony
75 Adam Kucharski 1965 Mężczyzna Opłacony
76 Paweł Sobolewski 1984 Mężczyzna Opłacony
77 Daria Purchałka 1988 Kobieta Opłacony
78 ANNA MATYJA #śremchodzi 1970 Kobieta Opłacony
79 Andrzej Lenkiewicz Piękny 1956 Mężczyzna Opłacony
80 Monika Owczarczak 1984 Kobieta Opłacony
81 Beata Gajda 1965 Kobieta Opłacony
82 Marek Miketa G8S 1973 Mężczyzna Opłacony
83 Maria Kutniewska Face Nordic Walking Team 1958 Kobieta Opłacony
84 Zbigniew Madzio Bez nazwy 1968 Mężczyzna Opłacony
85 Katarzyna Rajtar 1989 Kobieta Opłacony
86 Jacek Śliwiński 1987 Mężczyzna Opłacony
87 Magda Słowik 1972 Kobieta Opłacony
88 Dorota Kuzdub Team Zalesice 1978 Kobieta Opłacony
89 Monika Lis-Piskorz Team Zalesice 1977 Kobieta Opłacony
90 Robert Piskorz Team Zalesice 1975 Mężczyzna Opłacony
91 Mateusz Tulik 1990 Mężczyzna Opłacony
92 Magdalena Maj GRAŻYNKI OCR 1984 Kobieta Opłacony
93 Martyna Chwila 1992 Kobieta Opłacony
94 Ela Strabel #śremchodzi 1957 Kobieta Opłacony
95 Wojciech Strabel #ŚREMCHODZI 1955 Mężczyzna Opłacony
96 Sławomir Pluskota 1974 Mężczyzna Opłacony
97 Damian Wiśniewski 1983 Mężczyzna Opłacony
98 Karolina Czarnecka 82040405607 1982 Kobieta Opłacony
99 Tomasz Łysikowski Zakopane 1975 Mężczyzna Opłacony
100 Dawid Rejnowicz 1992 Mężczyzna Opłacony
101 SŁAWOMIR STAŃCZYK 1988 Mężczyzna Opłacony
102 Wioletta Molenda 1974 Kobieta Opłacony
103 Halina Szmyt #Śremchodzi 1961 Kobieta Opłacony
104 Krzysztof Butowski Studio Nieruchomości 1981 Mężczyzna Opłacony
105 Lucyna Pykron 1985 Kobieta Opłacony
106 Jakub Mazur 1996 Mężczyzna Opłacony
[brak] Adam Skałka 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adam Skałka 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Barbara Kuczyńska 1976 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ireneusz Musiał Gorlicka Grupa Biegowa 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Patryk Stępień 1998 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zuzanna Bastek 1985 Kobieta Nieopłacony