Wirtualne Wyzwanie "Stu kilometrowy Biegacz Zawodowy" - Wirtualne Wyzwanie "Stu kilometrowy Biegacz Zawodowy" WYZWANIE NA JEDEN MIESIĄC

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
100 km
Dostępne pakiety
9872/10000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Sylwia Dragulska 1993 Kobieta Opłacony
2 Mariusz Janik Ścinawka Średnia 1986 Mężczyzna Opłacony
3 Marek Krupiński DĄBROWSKI TEAM 1995 Mężczyzna Opłacony
4 Mirosław Rajtar Toronto80 1980 Mężczyzna Opłacony
5 Jarosław Sikorski 1978 Mężczyzna Opłacony
6 Marlena Pawlukiewicz 1991 Kobieta Opłacony
7 Małgorzata Cichocka 1987 Kobieta Opłacony
8 DAMIAN Łacinik 1979 Mężczyzna Opłacony
9 Odetta Ostapczuk 1971 Kobieta Opłacony
10 Anita Skoczylas MUAY Running Team 1973 Kobieta Opłacony
11 Iwona Kuśmierz 1978 Kobieta Opłacony
12 Paweł Biedka Calisia 1976 Mężczyzna Opłacony
13 Anna Kolińska - Śnieg 1972 Kobieta Opłacony
14 Aneta Borzęcka 1979 Kobieta Opłacony
15 Sebastian Kowalski Brak 1979 Mężczyzna Opłacony
16 Darek Banasik 1981 Mężczyzna Opłacony
17 Wojciech Bukolt 1973 Mężczyzna Opłacony
18 Żanetta Gabrich Klub Zdrowia Fit24 1972 Kobieta Opłacony
19 Grzegorz Wójcik 1979 Mężczyzna Opłacony
20 Agnieszka Ślusarek 1968 Kobieta Opłacony
21 Justyna Terlecka 1983 Kobieta Opłacony
22 Michał Spoczyński IESE Running Team 1973 Mężczyzna Opłacony
23 Oliwia Grom 1991 Kobieta Opłacony
24 Łukasz Muszyński Amator 1984 Mężczyzna Opłacony
25 Magdalena Wesołowska 1983 Kobieta Opłacony
26 Adam Serafin LifeMed 1987 Mężczyzna Opłacony
27 Justyna Mazurek 1983 Kobieta Opłacony
28 Adam Gumiela MelvitRun 1987 Mężczyzna Opłacony
29 Marcin Kaczmarek 1983 Mężczyzna Opłacony
30 Dariusz Karbownik Biegacze Radomsko 1992 Mężczyzna Opłacony
31 Edyta Strzeszewska - 1973 Kobieta Opłacony
32 Mariola Kisłowska 1986 Kobieta Opłacony
33 Adam Godlewski Ciechanowiec biega 1979 Mężczyzna Opłacony
34 Katarzyna Dura 1980 Kobieta Opłacony
35 Ula Szymańska rUrA team 1981 Kobieta Opłacony
36 Ewa Makuch 1964 Kobieta Opłacony
37 Justyna Bula 1977 Kobieta Opłacony
38 Monika Brzezińska 1975 Kobieta Opłacony
39 Stefan Skłodowski 20BBZ 1974 Mężczyzna Opłacony
40 Adrian Niewczas Łopuszno Active Team 1989 Mężczyzna Opłacony
41 Beata Zawadzka AGB TORFY 1971 Kobieta Opłacony
42 Edyta Oleksy 1973 Kobieta Opłacony
43 Tomasz Łysikowski Zakopane 1975 Mężczyzna Opłacony
44 Barbara Wierzbicka 1969 Kobieta Opłacony
45 Marlena Soboń Łopuszno Active Team 1995 Kobieta Opłacony
46 Robert Jarzabek SGB 1973 Mężczyzna Opłacony
47 Roman Gołda 1975 Mężczyzna Opłacony
48 Magdalena Jankowska Filipek Endorfiny Wschowa 1981 Kobieta Opłacony
49 Paulina Pichlińska 1990 Kobieta Opłacony
50 Anna Skibińska Ett-Elbląg Triathlon Team 1977 Kobieta Opłacony
51 Sylwia Musiolik 1981 Kobieta Opłacony
52 Rafał Domański Gallop 1985 Mężczyzna Opłacony
53 Renata Fuławka Razem Raźniej 1967 Kobieta Opłacony
54 Łukasz Tobiasz BUGAJ_RULES 1982 Mężczyzna Opłacony
55 Jerzy Wróblewski 1984 Mężczyzna Opłacony
56 Ilona M. Stec 1986 Kobieta Opłacony
57 Wioletta Gulbicka Slow jogging Olsztyn 1976 Kobieta Opłacony
58 Klaudia Kucharczyk 1987 Kobieta Opłacony
59 Beata Sieńko 1969 Kobieta Opłacony
60 Karolina Mikołajczyk 1984 Kobieta Opłacony
61 Joanna Czelińska - 1978 Kobieta Opłacony
62 Justyna Kołodziejska 1980 Kobieta Opłacony
63 Marta Wasiak 1977 Kobieta Opłacony
64 Mariusz Gajewski 1974 Mężczyzna Opłacony
65 Joanna Knutelska 1979 Kobieta Opłacony
66 SYLWIA ZIÓŁKOWSKA SKB STALOWA-WOLA 1969 Kobieta Opłacony
67 Edyta Januszewska 1991 Kobieta Opłacony
68 Mariusz Lichodziejewski Najebane Księżniczki 1990 Mężczyzna Opłacony
69 Staszek Safin Wataha 1979 Mężczyzna Opłacony
70 Milena Kaleta Leśni Olimpijczycy 1983 Kobieta Opłacony
71 Mateusz Cybulski 1991 Mężczyzna Opłacony
72 Ernest Grudziński Burzyn-Bierza Team 1963 Mężczyzna Opłacony
73 Agnieszka Kud 1991 Kobieta Opłacony
74 Robert Skibiński Ett-Elbląg Triathlon Team 1973 Mężczyzna Opłacony
75 Edyta Mróz 1983 Kobieta Opłacony
76 Paulina Halec Razem Raźniej ❤️ 1988 Kobieta Opłacony
77 Małgorzata Kościańska 1981 Kobieta Opłacony
78 Aleksandra Szklarek Aktywni Kamieńsk 1981 Kobieta Opłacony
79 Paweł Saj Dzikie Mustangi 1982 Mężczyzna Opłacony
80 Sławomir Olech 1977 Mężczyzna Opłacony
81 Sonia Pietrucha 1993 Kobieta Opłacony
82 Joanna Brandyk 1982 Kobieta Opłacony
83 Katarzyna Świątek 1982 Kobieta Opłacony
84 Milena Lisiewska 1984 Kobieta Opłacony
85 Leszek Borkowski NoWi Siedlce - NW Wschód 1966 Mężczyzna Opłacony
86 Paweł Wójcik 1981 Mężczyzna Opłacony
87 Anna Talaga 1979 Kobieta Opłacony
88 Tomasz Rymszewicz Węgorzewski Klub Karate Kyokushin 1980 Mężczyzna Opłacony
89 Jacek Szymański 1977 Mężczyzna Opłacony
90 Violetta Krzesińska 1995 Kobieta Opłacony
91 ADRIANA TOMALA Decathlon&Przyjaciele 1980 Kobieta Opłacony
92 Mirosław Jeziorny Zjednoczeni w błocie 1978 Mężczyzna Opłacony
93 Magdalena Leśniczak 1995 Kobieta Opłacony
94 Szymon Suchodolski Biegam bo biegam 1990 Mężczyzna Opłacony
95 Daniel Stańczyk 1980 Mężczyzna Opłacony
96 Marek Maciocha 1989 Mężczyzna Opłacony
97 Sławomir Bartoszek 1979 Mężczyzna Opłacony
98 Grzegorz Marzeion 1974 Mężczyzna Opłacony
99 Kamil Borkusewicz KS Dąbrowica 1992 Mężczyzna Opłacony
100 Adam Knyps OPONY SERAFINOWSKI 1979 Mężczyzna Opłacony
101 Jakub Lewandowski Lecimy Tutej 1992 Mężczyzna Opłacony
102 Małgorzata Małysza 1982 Kobieta Opłacony
103 Marta Korczowska 1984 Kobieta Opłacony
104 Mirosław Sznajder 1977 Mężczyzna Opłacony
105 Krzysztof Komainda k.k._wrocław 1981 Mężczyzna Opłacony
106 Mateusz Nowicki 1987 Mężczyzna Opłacony
107 Rafał Kasprzak Ślężak Team 1984 Mężczyzna Opłacony
108 Piotr Stawarz 1982 Mężczyzna Opłacony
109 Zbigniew Madzio 1968 Mężczyzna Opłacony
110 Dorota Socha DDESocha 1981 Kobieta Opłacony
111 Damian Socha DDESocha 1981 Mężczyzna Opłacony
112 Robert Kiełtyka 1974 Mężczyzna Opłacony
113 Izabela Mądrzak 1983 Kobieta Opłacony
114 Roman Pizoń 1968 Mężczyzna Opłacony
115 Katarzyna Kończak Team Ujście 1978 Kobieta Opłacony
116 Marcin Oksieniuk TurboDziki 1982 Mężczyzna Opłacony
117 Sebastian Siurnik Bastek 1984 Mężczyzna Opłacony
118 Andrzej Pogorzelski Mazovia ProActiv 1967 Mężczyzna Opłacony
119 Zbyszek Konobrocki Gołdap Team 1980 Mężczyzna Opłacony
120 Iwona Gutowska 1993 Kobieta Opłacony
121 Jacek Wasylów ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚL 1980 Mężczyzna Opłacony
122 Katarzyna Wajchert 1979 Kobieta Opłacony
123 Justyna Zdrojewska Team Ujście 1974 Kobieta Opłacony
124 Aleksandra Ławniczak 1979 Kobieta Opłacony
125 Klaudia Szczepaniak 1987 Kobieta Opłacony
126 Joanna Wesołowska 1982 Kobieta Opłacony
127 Aleksandra Misztal 1995 Kobieta Opłacony
128 MONIKA SIEKERSKA 1974 Kobieta Opłacony
[brak] Adrian Tryk 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Anua Okpis 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edyta Januszewska 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Kołodziej STADION ŚLĄSKI 1968 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jolanta Bojarszczuk AVANGARDA PUŁAWY 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kamil Podwysocki CzewaRunTiM 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamila Nienartowicz 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karina Terech-Kondub 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Wajchert 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marek Gajewski 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] MARIOLA BROL 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marzena Krawczynska Agroturystyka W Lesie 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Mateusz Soszka Team Ozimek 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Milena Staszewska Browar Gzub 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paulina Tomala 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Stefan Wilchowski Samotny Dzik 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Okoński KB Sobótka 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Zablocki 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zdzisia Sołtysik Pędzące Żółwie 1977 Kobieta Nieopłacony