Wirtualny Bieg Walentynkowy - Wirtualny Bieg Walentynkowy

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
9870/10000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Piotr Rogala Fc Wołów 1983 Mężczyzna Opłacony
2 Agnieszka Wierzyńska 1979 Kobieta Opłacony
3 Dorota Kostulska 1984 Kobieta Opłacony
4 Kamila Szyller Gabinet Lekarski Kamila Szyller 1970 Kobieta Opłacony
5 AGNIESZKA Dolacinska 1985 Kobieta Opłacony
6 Magdalena Domagała 1982 Kobieta Opłacony
7 Staszek Safin Wataha 1979 Mężczyzna Opłacony
8 Marta Adamczak 1989 Kobieta Opłacony
9 Ewa Linka-Panek 1973 Kobieta Opłacony
10 Dorota Olejniczak 1972 1972 Kobieta Opłacony
11 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
12 MARTA WIŚNIEWSKA WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1976 Kobieta Opłacony
13 Iwona Molęda 1990 Kobieta Opłacony
14 Bogusław Monczyński KTR CYKLISTA 1953 Mężczyzna Opłacony
15 Szymon Boryczka PoWoli do celu 1980 Mężczyzna Opłacony
16 Alicja Chrząstek 1989 Kobieta Opłacony
17 Monika Chodukiewicz 2001 Kobieta Opłacony
18 Andrzej Adamek Malczusia team 1970 Mężczyzna Opłacony
19 Monika Gomółka-Bigus Step by Step Trójmiasto 1971 Kobieta Opłacony
20 Ewa OCHOCKA 1978 Kobieta Opłacony
21 Łukasz OCHOCKI 1981 Mężczyzna Opłacony
22 Joanna Budzisz Bez Kija Nie Podchodź 1973 Kobieta Opłacony
23 Robert Jarzabek SGB 1973 Mężczyzna Opłacony
24 Dorota Stefańska 1982 Kobieta Opłacony
25 Łucja Bryła "Złota Trójka" Swim-Run-Bike 1982 Kobieta Opłacony
26 Anna Kaczmarczyk 1987 Kobieta Opłacony
27 Katarzyna Wilamowicz 1994 Kobieta Opłacony
28 Robert Pieprzowski 1972 Mężczyzna Opłacony
29 Małgorzata Malczewska 1987 Kobieta Opłacony
30 Krzysztof Barański 1980 Mężczyzna Opłacony
31 Janusz Więckowski Zawsze W Formie Sierpc 1970 Mężczyzna Opłacony
32 JOANNA GLEGOCIŃSKA ZAWSZE W FORMIE DIERPC 1971 Kobieta Opłacony
33 Mariusz Gajewski 1974 Mężczyzna Opłacony
34 Piotr Galusek 1988 Mężczyzna Opłacony
35 Bartłomiej Lubaś LubasTeam 1979 Mężczyzna Opłacony
36 Maria Knapińska 1972 Kobieta Opłacony
37 Irena Miniszewska 1980 Kobieta Opłacony
38 Grażyna Siwczyk Lecymy Durś 1958 Kobieta Opłacony
39 Dawid Stankiewicz Nowy Staw Biega 1987 Mężczyzna Opłacony
40 Stanisław Rojek 1970 Mężczyzna Opłacony
41 Iwona Jambur 1980 Kobieta Opłacony
42 Aneta Turczyn-Pakuła 1977 Kobieta Opłacony
43 Karina Osiewicz 1982 Kobieta Opłacony
44 Renata Klepacz Szybkie Żółwię Opatów 1987 Kobieta Opłacony
45 Jerzy Szymala Szybkie Żółwie Opatów 1968 Mężczyzna Opłacony
46 Joanna Wojnarowicz 1979 Kobieta Opłacony
47 Paulina Tęcza Paulina Tęcza 1990 Kobieta Opłacony
48 Michaela Pośpiech 1999 Kobieta Opłacony
49 Ewelina Krystek Pszczyna Biega 1981 Kobieta Opłacony
50 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
51 Ewa Bogacz Hakuna Matata 1962 Kobieta Opłacony
52 Bożena Zbieć DARFIK Team 1960 Kobieta Opłacony
53 Arkadiusz Kownacki WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE / DRUŻYNA SZPIKU 1967 Mężczyzna Opłacony
54 Grzegorz Pamuła 1970 Mężczyzna Opłacony
55 Ewelina Rasińska 1989 Kobieta Opłacony
56 Joanna Oronowicz 1973 Kobieta Opłacony
57 Maria Załucka 1999 Kobieta Opłacony
58 Joanna Brandyk 1982 Kobieta Opłacony
59 Maria Rybarczyk 1980 Kobieta Opłacony
60 Marta Tuzel - 1980 Kobieta Opłacony
61 Dariusz Kikut 1965 Mężczyzna Opłacony
62 Ewa Soczynska ska 1984 Kobieta Opłacony
63 Monika Kowalik 1991 Kobieta Opłacony
64 Zdzisia Sołtysik Pędzące Żółwie 1977 Kobieta Opłacony
65 Agnieszka Janik 1977 Kobieta Opłacony
66 Krystyna Bartosik 1958 Kobieta Opłacony
67 Agnieszka Kowalska 1974 Kobieta Opłacony
68 Klaudia Szymańska 1976 Kobieta Opłacony
69 Oksana Szczepańska 1971 Kobieta Opłacony
70 MONIKA KARMONIK 1981 Kobieta Opłacony
71 Radosław Lenckowski 1988 Mężczyzna Opłacony
72 Dorota Pasierowska LA Team 1970 Kobieta Opłacony
73 Iwona Lorenc 1993 Kobieta Opłacony
74 Patryk Gronowski 1983 Mężczyzna Opłacony
75 Łukasz Zubrzak 1988 Mężczyzna Opłacony
76 Wioletta Włóka TEAM UJŚCIE 1970 Kobieta Opłacony
77 Jolanta Majdosz 1972 Kobieta Opłacony
78 Staszek Safin Wataha 1979 Mężczyzna Opłacony
79 Sylwia Walęga 1987 Kobieta Opłacony
80 Malgorzata Kmiotek 1972 Kobieta Opłacony
81 Oliwia Grom 1991 Kobieta Opłacony
82 Jacek Adamus LA TRENER 1981 Mężczyzna Opłacony
83 MAGŁORZATA KOZERA 1975 Kobieta Opłacony
84 Renata Joachimczyk 1974 Kobieta Opłacony
85 Agnieszka Gołaszewska 1981 Kobieta Opłacony
86 Marcin Gołaszewski 1978 Mężczyzna Opłacony
87 Małgorzata Rzepecka 1987 Kobieta Opłacony
88 Justyna Lewandowicz 1983 Kobieta Opłacony
89 Piotr Sanikowski 1980 Mężczyzna Opłacony
90 Ula Sanikowska 1979 Kobieta Opłacony
91 Angelika Kowalczyk 1985 Kobieta Opłacony
92 Monika Lasak 1988 Kobieta Opłacony
93 Krzysztof Kąkol 1976 Mężczyzna Opłacony
94 Karolina Kobierska Krasnal 1987 Kobieta Opłacony
95 Beata Grachel 1970 Kobieta Opłacony
96 Ewa Mleczko 1989 Kobieta Opłacony
97 Dariusz Kuźnik 1987 Mężczyzna Opłacony
98 Alicja Mekier 1982 Kobieta Opłacony
99 Halina Zięciak 1958 Kobieta Opłacony
100 Maryla Wielgo-Pskiet 1984 Kobieta Opłacony
101 Anna Rosa 1976 Kobieta Opłacony
102 Monika Kafel Friends team 1978 Kobieta Opłacony
103 Magdalena Kaba 1979 Kobieta Opłacony
104 Piotr Kaba 1982 Mężczyzna Opłacony
105 Izabela Jakubiec-Stawicka 1981 Kobieta Opłacony
106 Krystyna Drozd Cidry Lotajom 1961 Kobieta Opłacony
107 Aneta Szymańska 1980 Kobieta Opłacony
108 ZBIGNIEW SZYMAŃSKI 1976 Mężczyzna Opłacony
109 Dorota Szymańska 1974 Kobieta Opłacony
110 Ewa Pielechata Stowarzyszenie Be Happy 1976 Kobieta Opłacony
111 Marcin Siedler Friends team 1981 Mężczyzna Opłacony
112 Barbara Ruban 1983 Kobieta Opłacony
113 Bożena Misiewicz 1961 Kobieta Opłacony
114 Krystiana Czekalska 1975 Kobieta Opłacony
115 Radosław Połczyński MORSJANIE Kozienice 1988 Mężczyzna Opłacony
116 Karolina Konieczna 1983 Kobieta Opłacony
117 Agnieszka Wikiera - Koza Zryw Parzymiechy 1973 Kobieta Opłacony
118 Aleksandra Frąckowiak 1993 Kobieta Opłacony
119 KRZYSZTOF TALAŚKA 1979 Mężczyzna Opłacony
120 Agata Gwizdała Bukowiec 1988 Kobieta Opłacony
121 Adam Gwizdała Bukowiec 1984 Mężczyzna Opłacony
122 KRYSTYNA ROGUSKA 1956 Kobieta Opłacony
123 Kasia Nowakowska 1984 Kobieta Opłacony
124 Anna Górska 1991 Kobieta Opłacony
125 BEATA DROZD 1987 Kobieta Opłacony
126 Filip Żaguń 91122004272 1991 Mężczyzna Opłacony
127 Monika Nowak 1979 Kobieta Opłacony
128 Weronika Rola 1989 Kobieta Opłacony
129 Marlena Werner Klub Zdrowego Stylu Życia "20-tka" 1983 Kobieta Opłacony
130 Magdalena Wiśniewska-Saja 1980 Kobieta Opłacony
[brak] Agnieszka First 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Kowalska 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Krata 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Pytka-Marzycka Snopkow Trail 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Warcholińska Eko-okna runners 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bernadeta Plucinska 1969 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bernadeta Plucinska 1969 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bernadeta Plucinska 1969 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dariusz Kikut 1965 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Kuźnik 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Eliza Ferfet Szkoła Języków Obcych Professional School 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Eliza Ferfet Szkoła Języków Obcych Professional School 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Eliza Ferfet Szkoła Języków Obcych Professional School Chojna 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Kozłowska 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Pielechata Stowarzyszenie Be Happy 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Grażyna Kujawa 1961 Kobieta Nieopłacony
[brak] Izabela Litwiniak Dziewczyny z Kijkami 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jacek Kałwak - 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jaroslaw Zagun Klub Zdrowego Stylu Życia „20-tka” 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Domański KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW 1963 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Żaguń Klub Zdrowego Stylu Życia „20-tka” 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Joanna Dubiela 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Szukiłowicz 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Szukiłowicz 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Lewandowska Rozbiegana Kruszwica 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Nowak 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Konrad Słodownik Szkoła Języków Obcych Professional School Chojna 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krystyna Drozd Cidry Lotajom 1961 Kobieta Nieopłacony
[brak] KRYSTYNA KUJAWA 1961 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Pawlak 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Karwacki 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maria Dojerska 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Wiśniewska WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Martyna Trzeciak 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Monika Rolewska 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Monika Romanowska HeavyTeam 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Piotr Kaba 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radosław Rolewski 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Renata Wichert 1965 Kobieta Nieopłacony
[brak] Sebastian Piechol 1910 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Teresa Bierdzio 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Urszula Cłapka 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Weronika Pączek WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1999 Kobieta Nieopłacony
[brak] Żaneta Kaleńska 1992 Kobieta Nieopłacony