III Las Masakras 2020 - Las Masakras v.3.0

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
8 km
Dostępne pakiety
454/700
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Marzena Wasiluk 1986 Kobieta Opłacony
2 Piotr Wasilewski 1983 Mężczyzna Opłacony
3 Marta Miller Pszczółkowski team 1989 Kobieta Opłacony
4 Izabela Białousz Pszczółkowski Team 1978 Kobieta Opłacony
5 Lech Wieczorkiewicz 1976 Mężczyzna Opłacony
6 Przemek Róziecki Green Hops 1979 Mężczyzna Opłacony
7 Wojciech Bogucki 1980 Mężczyzna Opłacony
8 Piotrek Kasperski 1985 Mężczyzna Opłacony
9 Mateusz Popiołek Oceanicus 1985 Mężczyzna Opłacony
10 Cezary Gembicki Drewimpex 1970 Mężczyzna Opłacony
11 Andrzej Leśny Mont Blanc Team 1979 Mężczyzna Opłacony
12 Oliwia Motyka BigYellowFoot Adventure Team 1999 Kobieta Opłacony
13 Patryk Szulcek BigYellowFoot Adventure Team 1992 Mężczyzna Opłacony
14 Izabela Bagińska Poza Prawem 1985 Kobieta Opłacony
15 Joanna Petryczko Poza Prawem 1982 Kobieta Opłacony
16 Katarzyna Turemko Poza Prawem 1985 Kobieta Opłacony
17 Marcin Turemko Poza Prawem 1986 Mężczyzna Opłacony
18 Marta Ćwiekowska Poza Prawem 1988 Kobieta Opłacony
19 Ewa Granacka Poza prawem 1983 Kobieta Opłacony
20 Adrian Horodecki Poza Prawem 1988 Mężczyzna Opłacony
21 Krzysztof Czyż 4W-M BOT 1984 Mężczyzna Opłacony
22 Mariusz Królikowski 1987 Mężczyzna Opłacony
23 Aleksander Klik R.AMBO DRUGA CREW 1993 Mężczyzna Opłacony
24 Cezary Klik R.AMBO DRUGA CREW 1972 Mężczyzna Opłacony
25 Magdalena Klik R.AMBO Druga Crew 1997 Kobieta Opłacony
26 Bartosz Nienadowski R.AMBO Druga Crew 1986 Mężczyzna Opłacony
27 Jacek Żebrowski R.AMBO DRUGA CREW 1984 Mężczyzna Opłacony
28 Julita Richter R.Ambo Druga Crew 1972 Kobieta Opłacony
29 kamil szydlik R.ambo Druga Crew 1985 Mężczyzna Opłacony
30 Klaudia Knap R.ambo Druga Crew 1987 Kobieta Opłacony
31 Łukasz Kuśmierczyk R.AMBO Druga Crew 1995 Mężczyzna Opłacony
32 Marcin Dublaszewski R.AMBO Druga Crew 1978 Mężczyzna Opłacony
33 Michał Cupiał 1979 Mężczyzna Opłacony
34 Michał Komissarow R.AMBO DRUGA CREW 1989 Mężczyzna Opłacony
35 Michał Rytelewski R.AMBO DRUGA CREW 1990 Mężczyzna Opłacony
36 Radosław Graw R.AMBO Druga Crew 1983 Mężczyzna Opłacony
37 Radosław Kramek Rambo Druga Crew 1978 Mężczyzna Opłacony
38 Rysiek Gerlich R.AMBO Druga Crew 1980 Mężczyzna Opłacony
39 szymon staniaszek rambo druga crew 1986 Mężczyzna Opłacony
40 Tomasz Luma R. AMBO Druga Crew 1982 Mężczyzna Opłacony
41 Waldemar Gracki R.AMBO Druga Crew 1983 Mężczyzna Opłacony
42 Adam Truszkowski R. AMBO Druga Crew 1985 Mężczyzna Opłacony
43 Piotr Kołakowski Team R.AMBO Druga Crew 1983 Mężczyzna Opłacony
44 Paweł Milewski R.ambo Druga Crew 1989 Mężczyzna Opłacony
46 Patryk Mówiński R.Ambo Druga Crew 1989 Mężczyzna Opłacony
47 Marta Jakubiak Bartas Team 1987 Kobieta Opłacony
48 Paweł Tołkacz Bartas Team 1989 Mężczyzna Opłacony
49 Brtłomiej Jakubiak Bartas Team 1987 Mężczyzna Opłacony
50 Ewelina Domarecka 1982 Kobieta Opłacony
51 Michał Gilewski Bartas Team 1981 Mężczyzna Opłacony
52 Paweł Lewandowski 1983 Mężczyzna Opłacony
53 Piotr Lamparski Jakoś się Doturlam 1988 Mężczyzna Opłacony
54 Marcin Smoliński R.AMBO Druga Crew 1980 Mężczyzna Opłacony
55 Anna Cupiał R.AMBO DRUGA CREW 1979 Kobieta Opłacony
56 Tomasz Besser Rycerze Srebrnej Piersiówki spod Monopolowego 1988 Mężczyzna Opłacony
57 Edyta Mucha 1991 Kobieta Opłacony
58 Lukasz Wasyliszyn ///!!! //// 1983 Mężczyzna Opłacony
59 Adriana Rozicka 1991 Kobieta Opłacony
60 Arkadiusz Tatarewicz BigYellowFoot Adwentyre Team 1980 Mężczyzna Opłacony
61 Anna Milczarek 1986 Kobieta Opłacony
62 Maciej Milczarek 1986 Mężczyzna Opłacony
63 Monika Bralska 1984 Kobieta Opłacony
64 Paweł Szarnowski 1986 Mężczyzna Opłacony
65 Piotr Pabich 1988 Mężczyzna Opłacony
66 Ewa Grzegorzewska Druzyna 1986 Kobieta Opłacony
67 Dorota Kłys 1984 Kobieta Opłacony
68 Adam Mierzejewski 1974 Mężczyzna Opłacony
69 Slawek Rudnicki 1987 Mężczyzna Opłacony
70 Jarosław Gulewski 1979 Mężczyzna Opłacony
71 Mateusz Popiołek Oceanicus 1985 Mężczyzna Opłacony
72 Grzegorz Staranowicz Dziki z Afryki 1979 Mężczyzna Opłacony
73 Marta Juchniewicz Dziki z Afryki 1984 Kobieta Opłacony
74 Joanna Tawkin Dziki z Afryki 1981 Kobieta Opłacony
75 Sylwia Mierzejewska Dziki z Afryki 1982 Kobieta Opłacony
76 Olaf Stopiński Dziki z Afryki 1975 Mężczyzna Opłacony
77 Agnieszka Drapiewska Wojowniczki Iława 1982 Kobieta Opłacony
78 Klaudia Greger Wojowniczki Iława 1992 Kobieta Opłacony
79 Karolina Rypińska Wojowniczki Iława 1984 Kobieta Opłacony
80 Katarzyna Konecka Wojowniczki Iława 1980 Kobieta Opłacony
81 Magdalena Rosińska Wojowniczki Iława 1987 Kobieta Opłacony
82 Sybilla Bąk Wojowniczki Iława 1994 Kobieta Opłacony
83 Marta Zalewska Wojowniczki Iława 1979 Kobieta Opłacony
84 Maciej Gołębiowski 1987 Mężczyzna Opłacony
85 Magdalena Bolechowska 1993 Kobieta Opłacony
86 Lech Wieczorkiewicz 1976 Mężczyzna Opłacony
87 Agnieszka Sawicka Nie W Szczepionkę Team 1979 Kobieta Opłacony
88 Mariusz Laskowski Linoskoczki bagienne 1981 Mężczyzna Opłacony
89 Krystian Filochowski 1989 Mężczyzna Opłacony
90 Dominik Barski 1992 Mężczyzna Opłacony
91 Tomasz Hohmann 1991 Mężczyzna Opłacony
92 Robert Hohmann 1990 Mężczyzna Opłacony
93 Bartosz Michna 1988 Mężczyzna Opłacony
94 Paweł Laskowski 1988 Mężczyzna Opłacony
95 Joanna Laskowska 1988 Kobieta Opłacony
96 Mariusz Malinowski 1987 Mężczyzna Opłacony
97 Daniel Łabęcki 1992 Mężczyzna Opłacony
98 Piotr Grabowski 1993 Mężczyzna Opłacony
99 Agnieszka Biesiekierska 4W-MBOT 1989 Kobieta Opłacony
100 Łukasz Kozak Linoskoczki bagienne 1987 Mężczyzna Opłacony
101 Wojciech Duszeńko Devil's Ghost 1984 Mężczyzna Opłacony
102 Paweł Misiewicz Linoskoczki bagienne 1983 Mężczyzna Opłacony
103 PATRYCJA CHODKOWSKA PYŚKA&KAMIL 1982 Kobieta Opłacony
104 kamil filipczak PYŚKA&KAMIL 1977 Mężczyzna Opłacony
105 Ewa Waszkiewicz 1990 Kobieta Opłacony
106 Monika Grochalska 1981 Kobieta Opłacony
107 Jacek Drzewiecki 1991 Mężczyzna Opłacony
108 Ewelina Dobrowolska 1985 Kobieta Opłacony
109 Anna Lesniewka CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1985 Kobieta Opłacony
110 Paweł Leśniewski CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1979 Mężczyzna Opłacony
111 Arkadiusz Siwanowicz CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1990 Mężczyzna Opłacony
112 Jakub Gwoździk CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1979 Mężczyzna Opłacony
113 Olga Zadrożna Cross Trening Mazovia Ciechanów 1986 Kobieta Opłacony
114 Krzysztof Zadrożny Cross Trening Mazovia Ciechanów 1986 Mężczyzna Opłacony
115 Przemysław Ruszkowski cross trening mazovia ciechanów 1987 Mężczyzna Opłacony
116 Monika Obudzińska CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1979 Kobieta Opłacony
117 Marcin Obudziński Cross Trening Mazovia ciechanów 1979 Mężczyzna Opłacony
118 Łukasz Matras CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1983 Mężczyzna Opłacony
119 Monika Dziewiątkowska Cross trening mazovia ciechanów 1981 Kobieta Opłacony
120 Martyna Wyrzykowska Cross Trening Mazovia Ciechanów 1994 Kobieta Opłacony
121 Bogumiła Szczepańska cross trening mazovia ciechanów 1977 Kobieta Opłacony
122 Ewa Długokęcka Cross Trening Mazovia Ciechanów 1979 Kobieta Opłacony
123 Marcin Długokęcki Cross Trening Mazovia Ciechanów 1977 Mężczyzna Opłacony
124 Anna Ruszkowska cross trening mazovia ciechanów 1978 Kobieta Opłacony
125 Magdalena Rzeplińska Cross Trening Mazovia Ciechanów 1994 Kobieta Opłacony
126 Joanna Bonisławska Cross Trening Mazovia Ciechanów 1989 Kobieta Opłacony
127 Konrad Uliczny CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1981 Mężczyzna Opłacony
128 Paweł Kosuda CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1977 Mężczyzna Opłacony
129 Krzysztof Kołakowski CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1988 Mężczyzna Opłacony
130 Dorota Smosarska CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1983 Kobieta Opłacony
131 Ariel Zawadka CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1991 Mężczyzna Opłacony
132 Damian Dąbkowski CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1990 Mężczyzna Opłacony
133 Dawid Kowalczyk Straz Pozarna Olsztyn 1989 Mężczyzna Opłacony
134 Sebastian Taranowski DREWNIAKI 1981 Mężczyzna Opłacony
135 Krzysztof Dmowski Pampasowiec 1979 Mężczyzna Opłacony
136 Agnieszka Urbańska DREWNIAKI 1989 Kobieta Opłacony
137 Mariusz Marciniak 1985 Mężczyzna Opłacony
138 KRZYSZTOF KŁOS Straż Pożarna Olsztyn 1978 Mężczyzna Opłacony
139 ANETA KOŻUCH 1991 Kobieta Opłacony
140 Ariel Szczerba Linoskoczki bagienne 1988 Mężczyzna Opłacony
141 Michał Zglinicki Straż Pożarna Olsztyn 1988 Mężczyzna Opłacony
142 Kamila Radzieńska BigYellowFoot Adventure Team 1983 Kobieta Opłacony
143 Maciej Radzieński 1983 Mężczyzna Opłacony
144 Radosław Kaczmarczyk 1993 Mężczyzna Opłacony
145 Michał Kopeć Straż Pożarna Olsztyn 1991 Mężczyzna Opłacony
146 Daniel Kilanowski DREWNIAKI 1979 Mężczyzna Opłacony
147 Iwona Szynaka DREWNIAKI 1989 Kobieta Opłacony
148 Jacek Kołodziej DREWNIAKI 1985 Mężczyzna Opłacony
149 Jacek Topolewski DREWNIAKI 1971 Mężczyzna Opłacony
150 Maciej Szypnik DREWNIAKI 1972 Mężczyzna Opłacony
151 Mariusz Pielenc Drewniaki 1981 Mężczyzna Opłacony
152 Adam Kirchner Straż Pożarna Olsztyn 1993 Mężczyzna Opłacony
153 Krystian Lesiak 1981 Mężczyzna Opłacony
154 Marek Hajduk Straż Pożarna Olsztyn 1995 Mężczyzna Opłacony
155 Patryk Jankowski DREWNIAKI 1999 Mężczyzna Opłacony
156 Beata Lewandowska 1982 Kobieta Opłacony
157 Piotr Sokołowski Bezimienni Iława 1990 Mężczyzna Opłacony
158 Patryk Kunwalt Bezimienni Iława 1995 Mężczyzna Opłacony
159 Marek Gerych Bezimienni Iława 1996 Mężczyzna Opłacony
160 Emil Makowski Bezimienni Ilawa 1993 Mężczyzna Opłacony
161 Adam Sękowski Bezimienni Iława 1993 Mężczyzna Opłacony
162 Katarzyna Danielewska 1984 Kobieta Opłacony
163 Magda Nasuta 1978 Kobieta Opłacony
164 Marta Czaplicka 1978 Kobieta Opłacony
165 Kamil Czajkowski 1995 Mężczyzna Opłacony
166 Marcin Cieślak Biskupiec biega 1981 Mężczyzna Opłacony
167 Krzysztof Szczerbowski 1997 Mężczyzna Opłacony
168 Mariusz Gutmański Team Kopeć 1996 Mężczyzna Opłacony
169 Dawid Szalast KETTLEBELL CROSS TEAM 1993 Mężczyzna Opłacony
170 Izabela Sandra Włodarczyk KETTLEBELL CROSS TEAM 1996 Kobieta Opłacony
171 karolina bouchnag 1984 Kobieta Opłacony
172 Taha Bouchnag 1984 Mężczyzna Opłacony
173 Mykola Danyliuk 1997 Mężczyzna Opłacony
174 Marek Łajkowski NBA 1985 Mężczyzna Opłacony
175 Piotr Kołosowski KungFu Panda 4 Life 1982 Mężczyzna Opłacony
176 Aleksandra Wieczorek 1992 Kobieta Opłacony
177 Beata Czarnotta 1976 Kobieta Opłacony
178 Róża Waleryn 1995 Kobieta Opłacony
179 Arkadiusz Maciołek 1980 Mężczyzna Opłacony
180 Joanna Sobocińska 1993 Kobieta Opłacony
181 Andrzej Kochaniak Podlaski Bimber 1982 Mężczyzna Opłacony
182 Justyna Sobiela 1989 Kobieta Opłacony
183 Bartosz Bocianowski BigYellowFoot Adventure Team 1981 Mężczyzna Opłacony
184 Justyna Bocianowska BigYellowFoot Adventure Team 1981 Kobieta Opłacony
185 Katarzyna Dambiec BigYellowFoot Adventure Team 1983 Kobieta Opłacony
186 Filip Cegłowski BigYellowFoot Adventure Team 1984 Mężczyzna Opłacony
187 Piotr Pietrucha 4W-MBOT 1991 Mężczyzna Opłacony
188 Agnieszka Linow MPEC 1977 Kobieta Opłacony
189 Anna Broniek MPEC 1981 Kobieta Opłacony
190 Marcin Gałęza MPEC OLSZTYN 1980 Mężczyzna Opłacony
191 MARIA STACHEWICZ MPEC 1980 Kobieta Opłacony
192 JAKUB STACHEWICZ MPEC 1980 Mężczyzna Opłacony
193 Marta Kozłowska MPEC 1979 Kobieta Opłacony
194 Olga Sadowska MPEC 1980 Kobieta Opłacony
195 Tomasz Kozłowski MPEC 1977 Mężczyzna Opłacony
196 Paweł Sadowski MPEC 1978 Mężczyzna Opłacony
197 Katarzyna Wiecek 1989 Kobieta Opłacony
198 Julita Dziełak KETTLEBELL CROSS TEAM 1991 Kobieta Opłacony
199 Pasemko Pasemko 1967 1967 Mężczyzna Opłacony
200 Adrianna (Czarna) Czarnecka BigYellowFoot Adventure Team 1982 Kobieta Opłacony
201 Arkadiusz Zoń 1990 Mężczyzna Opłacony
202 Przemysław Chmielewski Straż Pożarna Olsztyn 1991 Mężczyzna Opłacony
203 Tomasz Dziczek Bartas TEAM 1987 Mężczyzna Opłacony
204 Piotr Alancewicz Straż pozarna 1986 Mężczyzna Opłacony
205 Łukasz Kurek Nie łam się 1989 Mężczyzna Opłacony
206 Marzena Galińska Nie łam się 1992 Kobieta Opłacony
207 Marta Bartoszewicz MPEC 1984 Kobieta Opłacony
208 Małgorzata Świder MPEC 1985 Kobieta Opłacony
209 Magda Dąbrowska MPEC 1984 Kobieta Opłacony
210 Łukasz Lamparski Jakoś się doturlam 1991 Mężczyzna Opłacony
211 Daniel Rudszewski Jonkowo Biega 1977 Mężczyzna Opłacony
212 Anna Liśkiewicz 9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej 1985 Kobieta Opłacony
213 Rafał Koziar 9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej 1984 Mężczyzna Opłacony
214 Robert Wileński 9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej 1994 Mężczyzna Opłacony
215 Piotr Niski Błyskawice 1980 Mężczyzna Opłacony
216 Anna Niska Błyskawice 1980 Kobieta Opłacony
217 Monika Najmowicz Błyskawice 1991 Kobieta Opłacony
218 Dariusz Najmowicz Błyskawice 1991 Mężczyzna Opłacony
219 Ewelina Kamińska Błyskawice 1984 Kobieta Opłacony
220 Paweł Kamiński Błyskawice 1985 Mężczyzna Opłacony
221 Ewa Okuniewska Błyskawice 1982 Kobieta Opłacony
222 Jakub Okuniewski Błyskawice 1983 Mężczyzna Opłacony
223 Joanna Lasota Błyskawice 1981 Kobieta Opłacony
224 Adam Adamczyk 1985 Mężczyzna Opłacony
225 Irek Bialkowski 1978 Mężczyzna Opłacony
226 jacek majewski KETTLEBELL CROSS TEAM 1983 Mężczyzna Opłacony
227 Marlena Majewska KETTLEBELL CROSS TEAM 1983 Kobieta Opłacony
228 Szymon Sikorski KETTLEBELL CROSS TEAM 1983 Mężczyzna Opłacony
229 edyta sikorska KETTLEBELL CROSS TEAM 1979 Kobieta Opłacony
230 Paweł Siemoński Kettlebell Cross Team 1983 Mężczyzna Opłacony
231 Przemysław Kozłowski KETTLEBELL CROSS TEAM 1986 Mężczyzna Opłacony
232 Wiktoria Antosik Kettlebell cross team 2002 Kobieta Opłacony
233 JOLANTA PUSZKO KETTLEBELL CROSS TEAEM 1983 Kobieta Opłacony
234 Agnieszka Sienkiewicz Kettlebell Cross 1979 Kobieta Opłacony
235 Mateusz Antosik KETTLEBELL CROSS TEAM 1998 Mężczyzna Opłacony
236 Patryk Januszewicz Kettlebell Cross Team 1987 Mężczyzna Opłacony
237 Rafał Wędrowski kettlebell Cross Team 1982 Mężczyzna Opłacony
238 Marzena Król KETTLEBELL CROSS TEAM 1985 Kobieta Opłacony
239 Piotr Drozdowski KETTLEBELL CROSS TEAM 1978 Mężczyzna Opłacony
240 Agata Bogdanowicz Kettlebell Cross Team 1990 Kobieta Opłacony
241 Arleta Flis KETTLEBELL CROSS TEAM. 1988 Kobieta Opłacony
242 Damian Gowkielewicz Kettlebell Cross Team 1988 Mężczyzna Opłacony
243 Magdalena Gowkielewicz Kettlebell Cross Team 1989 Kobieta Opłacony
244 Monika Dziadosz KETTLEBELL CROSS TEAEM 1981 Kobieta Opłacony
245 Marta Kadziewicz Kettlebell Cross Team 1975 Kobieta Opłacony
246 Piotr Deptuł R.AMBO 1993 Mężczyzna Opłacony
247 EMILIA MACKIEWICZ R.AMBO 1989 Kobieta Opłacony
[brak] Agnieszka Czajkowska zadzieramkieceilece 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewelina Dobrowolska 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Olga Marchwińska 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Sebastian Kajczyński R.AMBO Druga Crew 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sebastian Marchwińska 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sebastian Marchwińska 1991 Mężczyzna Nieopłacony