Wirtualny Bieg Faworka i Pączusia - Pączusiowa Piątka

Data
23.02.2020
Godzina
23:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
2 Kamila Kępińska Kamyk Biega 1984 Kobieta Opłacony
3 Katarzyna Kadłuczka 1986 Kobieta Opłacony
4 Krystyna Bartosik 1958 Kobieta Opłacony
5 Aleksandra Hutkowska 1985 Kobieta Opłacony
6 Anna Barej 1982 Kobieta Opłacony
7 KAROLINA ZAJĄCZKOWSKA brak 1984 Kobieta Opłacony
8 Sebastian Walotek 1980 Mężczyzna Opłacony
9 Maria Knapińska 1972 Kobieta Opłacony
10 Jolanta Borzyszkowska Bez kija nie podchodź 1958 Kobieta Opłacony
11 Alicja Chrząstek 1989 1989 Kobieta Opłacony
12 Anita Cebernik 1985 Kobieta Opłacony
13 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
14 Beata Jaromin 1980 Kobieta Opłacony
15 Paulina Ledwoch 111111111 1989 Kobieta Opłacony
16 Robert Lach 1976 Mężczyzna Opłacony
17 Bożena Zbieć DARFIK Team 1960 Kobieta Opłacony
18 Jolanta Bednarska 1984 Kobieta Opłacony
19 Rafał Bryzik 1984 Mężczyzna Opłacony
20 Marek Maluchnik Blue Runner 1973 Mężczyzna Opłacony
21 Barbara Pałasz 1957 Kobieta Opłacony
22 alicja reda NW CZŁAPSKI TEAM 1960 Kobieta Opłacony
23 Ewa Rzepka 1980 Kobieta Opłacony
24 Agnieszka Oszust 1995 Kobieta Opłacony
25 Magdalena Olearczuk 1987 Kobieta Opłacony
26 Oksana Szczepańska 1971 Kobieta Opłacony
27 Marta Grodzicka-Śpiączka 1992 Kobieta Opłacony
28 Elżbieta Czapura MK Team 1957 Kobieta Opłacony
29 Anna Bartnicka FANTA TEAM 1979 Kobieta Opłacony
30 Karolina Stachura 1977 Kobieta Opłacony
31 Rafał Hamik Hamster Team 1982 Mężczyzna Opłacony
32 Klaudia Jargiło Nie ma letko 1995 Kobieta Opłacony
33 Iwona Radajewska 1978 Kobieta Opłacony
34 Joanna Król 1991 Kobieta Opłacony
35 Krzysztof Kąkol 1976 Mężczyzna Opłacony
36 Dorota Kołodziej 1983 Kobieta Opłacony
37 Magdalena Stachurska 1998 Kobieta Opłacony
38 Jacek Adamczyk DorwijCel.pl 1972 Mężczyzna Opłacony
39 SŁAWOMIR STAŃCZYK 1988 1988 Mężczyzna Opłacony
40 Filip Michałowski FSD RUN DREZDENKO 1994 Mężczyzna Opłacony
41 Marta Wikar 1983 Kobieta Opłacony
42 Michał Łęcki MicahTeam 1990 Mężczyzna Opłacony
43 Mirosław Salisz 1966 Mężczyzna Opłacony
44 Paweł Kownacki OBSTAWIAMY TYŁY TEAM 1984 Mężczyzna Opłacony
45 Aleksandra Wolańska OBSTAWIAMY TYŁY TEAM 1986 Kobieta Opłacony
46 Dariusz Grabowski 1987 Mężczyzna Opłacony
47 Joanna Kasperzec Jejkowice biegają 1980 Kobieta Opłacony
48 BARBARA ZNOJEK 1983 Kobieta Opłacony
49 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
50 Malgorzata Zieleń 1990 Kobieta Opłacony
51 Adam hamik Hamtarix 1984 Mężczyzna Opłacony
52 Magdalena Leszczyńska #teamGrażynki 1980 Kobieta Opłacony
[brak] MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Monika Kudlak Tarczyński Klub Biegowy 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paweł Kownacki OBSTAWIAMY TYŁY TEAM 1984 Mężczyzna Nieopłacony