XVIII Bieg Naftowy - Półmaraton

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
21 km
Dostępne pakiety
19/100
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Ewa Janik - Dybaś 1990 Kobieta Opłacony
2 Dagmara Pyż 1975 Kobieta Opłacony
3 Anna Samborska Jasielskie Pioruny 1974 Kobieta Opłacony
4 Marcin Rembiasz 1977 Mężczyzna Opłacony
5 BEATA RAMS 1986 Kobieta Opłacony
6 Bartłomiej Olbrych 1987 Mężczyzna Opłacony
7 Grzegorz Danicz KS Ryglice 1994 Mężczyzna Opłacony
8 Halina Ćwiąkała Athletic Zręcin 1976 Kobieta Opłacony
9 SŁAWOMIR GOZDALIK 1968 Mężczyzna Opłacony
10 Magdalena Lenartowicz 1978 Kobieta Opłacony
11 Maciek Nalepa Impala race Team 1984 Mężczyzna Opłacony
12 Wiesław Wiktor Dębickie Gepardy 1965 Mężczyzna Opłacony
13 Agnieszka Dziuban 1994 Kobieta Opłacony
14 Stanisław Sztorc Maratończyk Dębica 1962 Mężczyzna Opłacony
15 Agnieszka Olbrot Jasielskie Pioruny 1976 Kobieta Opłacony
16 Stefan Baran Visegrad Maraton Rytro 1973 Mężczyzna Opłacony
17 Marek Ślęzak CARABUS Nowy Sącz 1978 Mężczyzna Opłacony
18 Adrien Bouessay 1985 Mężczyzna Opłacony
19 Mateusz Baran Gorlicka Grupa Biegowa 1989 Mężczyzna Opłacony
20 RYSZARD Bogdan Biecka Szkoła Katów 1951 Mężczyzna Opłacony
21 Daniel Chmielowiec Gorlicka Grupa Biegowa 1984 Mężczyzna Opłacony
22 Jan Rosiek Gorlicka Grupa Biegowa 1982 Mężczyzna Opłacony
23 Marek Konieczny gorlicka grupa biegowa 1952 Mężczyzna Opłacony
24 Jacek Martuś 1978 Mężczyzna Opłacony
25 Jacek Kosiński Free Rider 1988 Mężczyzna Opłacony
26 Bartłomiej Kosiński 1980 Mężczyzna Opłacony
27 Ireneusz Łachmanek 1990 Mężczyzna Opłacony
28 Jan Adamczyk Gorlicka Grupa Biegowa 1957 Mężczyzna Opłacony
29 Arkadiusz Gubała Grupetto Gorlice 1994 Mężczyzna Opłacony
30 Edyta Grzyb 1991 Kobieta Opłacony
31 Aleksander Szurek Gorlicka Grupa Biegowa 1976 Mężczyzna Opłacony
32 Maja Poźniak-Styczyńska DDC 1990 Kobieta Opłacony
33 Artur Borycki TGR 1976 Mężczyzna Opłacony
34 Grzegorz Czyż Grupa Azoty - Automatyka Tarnów 1967 Mężczyzna Opłacony
35 Dominik Caputa 1998 Mężczyzna Opłacony
36 Mikołaj Baranowski 1998 Mężczyzna Opłacony
37 Michał Byrtek 1995 Mężczyzna Opłacony
38 Przemysław Królikowski BeFit24Team 1974 Mężczyzna Opłacony
39 Krzysztof Wójcik Night Runners 1979 Mężczyzna Opłacony
40 MAREK STĘPIEŃ Klub Biegowy Perła 1961 Mężczyzna Opłacony
41 Paweł Suchanicz 1996 Mężczyzna Opłacony
42 Daniel Król - 1996 Mężczyzna Opłacony
43 Michał Liana 1990 Mężczyzna Opłacony
44 Faustyna Łasut 1998 Kobieta Opłacony
45 Marek Klara Bobowska Grupa Biegowa 1979 Mężczyzna Opłacony
46 Jozef Dzikowski K B PERLA 1953 Mężczyzna Opłacony
47 Gabriel Litwinczuk Olkuszbiega.pl 1979 Mężczyzna Opłacony
48 ANETA Litwinczuk Olkuszbiega.pl 1983 Kobieta Opłacony
49 Marcelina Gaborek KBKW 1991 Kobieta Opłacony
50 Michał Fila 1988 Mężczyzna Opłacony
51 Paweł Puścizna Saint-Gobain SQUAD 1968 Mężczyzna Opłacony
52 Zdzisław Haszto Nowosarzyńska Grupa Biegowa 1955 Mężczyzna Opłacony
53 Jerzy Kamiński Maraton Gorlice 1959 Mężczyzna Opłacony
54 Mateusz Ćwierz 1981 Mężczyzna Opłacony
55 Ryszard Fiega Maraton Gorlice 1958 Mężczyzna Opłacony
56 Piotr Czyżykiewicz Gorlicka Grupa Biegowa 1969 Mężczyzna Opłacony
57 Sebastian Wojtas 1990 Mężczyzna Opłacony
58 Jan Adamczyk Gorlicka Grupa Biegowa 1957 Mężczyzna Opłacony
59 Wojciech Pietrzyk Lacho Team 1977 Mężczyzna Opłacony
60 Arkadiusz Penar 1969 Mężczyzna Opłacony
61 Wojciech Zapłata 1978 Mężczyzna Opłacony
62 Bogusława Garczyńska-Wąs 4TRI Team 1977 Kobieta Opłacony
63 Andrzej Wąs 1970 Mężczyzna Opłacony
64 Paweł Tomkiewicz 1992 Mężczyzna Opłacony
65 Arkadiusz Trajdos Biegam bo lubię 1990 Mężczyzna Opłacony
66 Paweł Mroczka Prisjakt 1990 Mężczyzna Opłacony
67 Agata Repalska 1986 Kobieta Opłacony
68 Marcin Rępalski Brygada RR 1977 Mężczyzna Opłacony
69 Jolanta Zaręba 1965 Kobieta Opłacony
70 Piotr Kobylarz Rzeszowskie Gazele i Gepardy 1986 Mężczyzna Opłacony
71 Leszek Brzozowski Maraton Gorlice 1955 Mężczyzna Opłacony
72 Tadeusz Sypień 1985 Mężczyzna Opłacony
73 Karol Galas Parcela Team 1989 Mężczyzna Opłacony
74 Łukasz Kubicki 3PBOT 1984 Mężczyzna Opłacony
75 Jacek Heliński Dzikie Życie Run Team 1972 Mężczyzna Opłacony
76 Grzegorz Wnuk 100MC Polska 1968 Mężczyzna Opłacony
77 Katarzyna Albrycht 1982 Kobieta Opłacony
78 Marta Prajzner 1981 Kobieta Opłacony
79 Grzegorz Słowik OSP Iskrzynia/aktywnakorczyna.pl 1980 Mężczyzna Opłacony
80 Bartosz Smolik Turaszówka 1993 Mężczyzna Opłacony
81 Patryk Zabawa Gorlicka Grupa Biegowa 1992 Mężczyzna Opłacony
[brak] Barbara Woźniak 1955 Kobieta Nieopłacony
[brak] Irena Kisińska Visegrad Maraton Rytro 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jan Wydra MOK Mszana Dolna 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Kisiński Visegrad Maraton Rytro 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Lukáš Scholz Powerslide Sokolov 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mateusz Baran Gorlicka Grupa Biegowa 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paulina Jagodzińska Zabiegani Mielec/Wkurw_Team 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Rafał Budziak 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Polański Noćne wołki 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Radzik Gorlicka Grupa Biegowa 1991 Mężczyzna Nieopłacony