IV Gorlickie Kryterium Kolarskie - Wyścig główny

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
42,25 km
Dostępne pakiety
121/200
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Renata Glazer 1982 Kobieta Opłacony
2 Mateusz Bienias Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 1984 Mężczyzna Opłacony
3 Adrian Oleśniewicz GKC Gorlice 1995 Mężczyzna Opłacony
4 Maciej Jurusik Gorlicki Klub Cyklistów 1966 Mężczyzna Opłacony
5 Sebastian Basałyga 1971 Mężczyzna Opłacony
6 Dawid Nytko 1996 Mężczyzna Opłacony
7 Jerzy Reczek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 1979 Mężczyzna Opłacony
8 Łukasz Kofin Iron Dragon Zabierzów 1979 Mężczyzna Opłacony
9 Tomasz Goraj 1989 Mężczyzna Opłacony
10 Ryszard Cieśla WTP Team 1973 Mężczyzna Opłacony
11 Przemysław Fornek 1983 Mężczyzna Opłacony
12 Paweł Kondrak 1979 Mężczyzna Opłacony
13 Mateusz Gogola Gogola Team 1990 Mężczyzna Opłacony
14 Bartłomiej Tajak 1991 Mężczyzna Opłacony
15 Ryszard Gorczyca 1965 Mężczyzna Opłacony
16 Krystian Menet Skate2City 1979 Mężczyzna Opłacony
17 Andrzej Zimny 1971 Mężczyzna Opłacony
18 Łukasz Dziuban 1983 Mężczyzna Opłacony
19 Piotr Kosiński WTP Team 1970 Mężczyzna Opłacony
20 Jan Pupczyk 1988 Mężczyzna Opłacony
21 Bogdan Karkut UKS Tiki Taka Kolbuszowa 1970 Mężczyzna Opłacony
22 Monika Węgrzyn Buffona Team Poland 2002 Kobieta Opłacony
23 Stanisław Świąder Bikebrothers 1979 Mężczyzna Opłacony
24 Sebastian Mruk 1976 Mężczyzna Opłacony
25 Adam Lizak 1978 Mężczyzna Opłacony
26 Piotr Jasiński STS Jordan Wola Mała 1971 Mężczyzna Opłacony
27 Jakub Śliwa 1994 Mężczyzna Opłacony
28 Piotr Szczepanik 1970 Mężczyzna Opłacony
29 Dominik Przybylowicz GGB 1998 Mężczyzna Opłacony
30 mariusz Łabędzki Zbiórka 1960 Mężczyzna Opłacony
31 Krzysztof Szadkowski 1973 Mężczyzna Opłacony
32 Michał Gzara 1973 Mężczyzna Opłacony
33 Józef Tarasek Elemeno 1995 Mężczyzna Opłacony
34 Marcin Biniek Pentel 1976 Mężczyzna Opłacony
35 Hubert Rębisz 1995 Mężczyzna Opłacony
36 Tomasz Maciuszek Limanowa 1979 Mężczyzna Opłacony
37 Wiesław Zawada Limanowa 1963 Mężczyzna Opłacony
38 Konrad Kaźmierczak 1987 Mężczyzna Opłacony
39 Maciej Mońka Cafemobil Team 1969 Mężczyzna Opłacony
40 Stanislaw Winiarski 1959 Mężczyzna Opłacony
41 FILIP MUSZ iSport TEAM 1998 Mężczyzna Opłacony
42 Marcin Wojciechowski Elemeno 1979 Mężczyzna Opłacony
43 Mateusz Chojnacki BORA hansgrohe Fanclub Poland 1998 Mężczyzna Opłacony
44 MAGDALENA CZUSZ 1993 Kobieta Opłacony
45 Jakub Milczanowski 1989 Mężczyzna Opłacony
46 Wojciech Gwozdek 1992 Mężczyzna Opłacony
47 Tomasz Gorzkowicz 1986 Mężczyzna Opłacony
48 Ireneusz Stafiej KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA 1972 Mężczyzna Opłacony
49 Andrzej Rybicki WM TRISELF 1986 Mężczyzna Opłacony
50 Sławomir Drzał 1986 Mężczyzna Opłacony
51 Marek Wrzecionek 1963 Mężczyzna Opłacony
52 Mateusz Burda STS Jordan Wola Mała 1999 Mężczyzna Opłacony
53 Włodzimierz Stec 1953 Mężczyzna Opłacony
54 Sebastian Skrzypek 1982 Mężczyzna Opłacony
55 Błażej Superson STS Jordan Wola Mała 2001 Mężczyzna Opłacony
56 Bartłomiej Milczanowski STS Jordan Wola Mała 1992 Mężczyzna Opłacony
57 Rafał Jezior 1987 Mężczyzna Opłacony
58 Krzysztof Gulba Pentel 1973 Mężczyzna Opłacony
59 Łukasz Kyrcz Kbm Complex 1981 Mężczyzna Opłacony
60 Wojciech Miękinia Lech Pol 4x4 Team 1976 Mężczyzna Opłacony
61 Agata Miekinia Lech Pol 4x4 Team 1978 Kobieta Opłacony
62 Artur Wojtowicz 1974 Mężczyzna Opłacony
63 Roman Ostrowski 1958 Mężczyzna Opłacony
64 Mateusz Moskal 1991 Mężczyzna Opłacony
65 Damian Ciborowski KS Speed Jasło 1973 Mężczyzna Opłacony
66 Dariusz Szczepaniak 1992 Mężczyzna Opłacony
67 Marcin Szydło STS Jordan Wola Mała 1991 Mężczyzna Opłacony
68 Grzegorz Urbaniak Zorza 1978 Mężczyzna Opłacony
69 Sebastian Cyran Jsc 1986 Mężczyzna Opłacony
70 Emil Kopek Gogola Team 1999 Mężczyzna Opłacony
71 Marcin Domin Nowotarski Klub Kolarski - Kompex 1980 Mężczyzna Opłacony
72 Tomasz Kubala 1972 Mężczyzna Opłacony
73 Rafał Sawczyn Grupetto Gorlice 1988 Mężczyzna Opłacony
74 Roman Załęski 1960 Mężczyzna Opłacony
75 Tomasz Toporkiewicz 1970 Mężczyzna Opłacony
76 Piotr Stanuch 1967 Mężczyzna Opłacony
77 Adrian Gogola 1996 Mężczyzna Opłacony
78 Arkadiusz Gubała Grupetto Gorlice 1994 Mężczyzna Opłacony
79 Tomasz Hajduk 1974 Mężczyzna Opłacony
[brak] Andrzej Kruszec AUGUSTA KRAKÓW, HARDA HORDA TEAM 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Paluch Szalowa Team 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Traciak Pentel 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dominik Rewak 2002 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jakub Janowski SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Janusz Bańka Gardner MIELEC 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Janusz Brzegowski KKSW KRAK 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Przybycinski Brak 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Weberbauer Lech Pol 4x4 Team 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ľubomír Štellmach Poprad 1966 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Lukáš Scholz Powerslide Sokolov 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Lukasz Cioch 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Łazinek Ptg sokół team mielec 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Jajko Sport Serwis Sandomierz 2002 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Ciężki IN MOGILANY / Mercateo Plichwyscig 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Krupa Depeche Mode 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ryszard Cygańczuk GKC 1949 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Lesniak jsc jaslo 1981 Mężczyzna Nieopłacony