Zawody Łyżworolkarzy - Mini K2 Roll and Ski

Typ zawodów
Zawody dla dzieci
Dystans
1000 m
Roczniki
2007 - 2020
Dostępne pakiety
3/40
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Sandra Syguła Tomaszów Mazowiecki 2009 Kobieta Opłacony
2 Tatiana Ciborowska SPEED JASŁO 2012 Kobieta Opłacony
3 Jakub Ratajewski UKS SPRINT SANOK 2007 Mężczyzna Opłacony
4 Oliwia Ratajewska UKS SPRINT SANOK 2011 Kobieta Opłacony
5 Paulina Gadzala 2011 Kobieta Opłacony
6 Gabriela Stec RollRunersa 2007 Kobieta Opłacony
7 Tatiana Ciborowska SPEED Jasło 2012 Kobieta Opłacony
8 ALEKSANDRA KLOCEK 2010 Kobieta Opłacony
9 ZUZANNA KLOCEK 2020 Kobieta Opłacony
10 Kacper Gądek WNUCKOPOL TEAM 2007 Mężczyzna Opłacony
11 Martyna Gądek WNUCKOPOL TEAM 2011 Kobieta Opłacony
12 Szczepan Gądek WNUCKOPOL TEAM 2017 Mężczyzna Opłacony
13 Oliwia Wojtunik KS Speed Jasło 2009 Kobieta Opłacony
14 Anna Frodyma KS Speed Jasło 2008 Kobieta Opłacony
15 Wiktoria Biesiada KS Speed Jasło 2008 Mężczyzna Opłacony
16 Kamila Jarecka KS Speed Jasło 2008 Kobieta Opłacony
17 Wiktoria Wideł KS Speed Jasło 2007 Kobieta Opłacony
18 Natalia Wideł KS Speed Jasło 2009 Kobieta Opłacony
19 Weronika Pruchnik KS Speed Jasło 2008 Kobieta Opłacony
20 Emi Baczyńska Nowosadeccy Freeskaterzy 2009 Kobieta Opłacony
21 Emilia Zawadowicz 2015 Kobieta Opłacony
22 Karol Gambowski 2014 Mężczyzna Opłacony
23 Akeksandra Górecka UKS Sprint Sanok 2008 Kobieta Opłacony
24 Aurelia Bułdys SPRINT Sanok 2014 Kobieta Opłacony
25 Nikola Bułdys SPRINT Sanok 2010 Kobieta Opłacony
26 Aleks Apola KKSW KRAK Rollerblade 2020 Mężczyzna Opłacony
27 Aleks Apola KKSW KRAK Rollerblade 2013 Mężczyzna Opłacony
28 Tymon Apola KKSW KRAK Rollerblade 2010 Mężczyzna Opłacony
29 Laura Bluj UKS SPRINT SANOK 2013 Kobieta Opłacony
30 Bianka Bluj UKS SPRINT SANOK 2011 Kobieta Opłacony
31 Michał Niemczyk UKS Sprint Sanok 2011 Mężczyzna Opłacony
32 Zofia Niemczyk UKS Sprint Sanok 2008 Kobieta Opłacony
33 Lena Wisłocka UKS SPRINT SANOK 2009 Kobieta Opłacony
34 Aleksander Doskowski UKS Sprint Sanok 2014 Mężczyzna Opłacony
35 Paula Doskowska UKS Sprint Sanok 2007 Kobieta Opłacony
36 Bartosz Łożański UKS SPRINT SANOK 2011 Mężczyzna Opłacony
37 Natalia Łożańska UKS SPRINT SANOK 2007 Kobieta Opłacony