Zawody Łyżworolkarzy - Półmaraton

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
22 km
Dostępne pakiety
4/60
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Wacław Śliwa 1962 Mężczyzna Opłacony
2 Jakub Kowalski 1984 Mężczyzna Opłacony
3 Jadwiga Lorenc 1984 Kobieta Opłacony
4 Agnieszka Szczepaniak 1995 Kobieta Opłacony
5 Tomasz Kroczek KKSW Krak Rollerblade 1973 Mężczyzna Opłacony
6 Łukasz Warchoł 1982 Mężczyzna Opłacony
7 Piotr Feliks Plichwyscig. Pl 1975 Mężczyzna Opłacony
8 Witold Kościelniak KKSW KRAK 1966 Mężczyzna Opłacony
9 Paweł Piejko KKSW KRAK 1974 Mężczyzna Opłacony
10 Paweł Wojszel YOLO 1987 Mężczyzna Opłacony
11 Adrianna Makowska 1993 Kobieta Opłacony
12 Magdalena Zalewka 1984 Kobieta Opłacony
13 Mariusz Burzyński 1977 Mężczyzna Opłacony
14 Igor Nagacz KS SPEED Jasło 2004 Mężczyzna Opłacony
15 MAREK RATAJCZAK 1957 Mężczyzna Opłacony
16 Jagoda Cerkiewnik Silesia Skating Tempish Team 1997 Kobieta Opłacony
17 Magdalena Słomka Rollvengers 1992 Kobieta Opłacony
18 Paulina Ordon Rollvengers 1996 Kobieta Opłacony
19 Mateusz Nocuń 1987 Mężczyzna Opłacony
20 Michał Ostalecki KS SUCHA STOPA 2004 Mężczyzna Opłacony
21 Dominik Dybka KS Speed Jasło 2000 Mężczyzna Opłacony
22 Karolina Gadzała 2005 Kobieta Opłacony
23 Iga Sochacka Amator 2006 Kobieta Opłacony
24 Dariusz Sochacki Amator 1971 Mężczyzna Opłacony
25 Eryk Muszyński Akademia Rolkarza 1992 Mężczyzna Opłacony
26 Paulina Czapla-Muszyńska Akademia Rolkarza 1994 Kobieta Opłacony
27 Włodzimierz Stec 1953 Mężczyzna Opłacony
28 Wojciech Sobieraj KKSW KRAK Rollerblade 1971 Mężczyzna Opłacony
29 Żaneta Kozon Karolina mnie zmusiła 1992 Kobieta Opłacony
30 Maria Chojnacka KKSW Krak 2002 Kobieta Opłacony
31 Krzysztof Chojnacki - 1981 Mężczyzna Opłacony
32 Klaudia Tyszkiewicz UKS Zwoleń-Team 2006 Kobieta Opłacony
33 Adrian Pietrzak UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI 1992 Mężczyzna Opłacony
34 Katarzyna Wideł KS SPEED Jasło 1981 Kobieta Opłacony
35 Bogusław Niedziela 1957 Mężczyzna Opłacony
36 Marcin Górecki Amator - Sanok 1975 Mężczyzna Opłacony
37 Dariusz Szymski KKSW Krak Rollerblade 1970 Mężczyzna Opłacony
38 Dariusz Apola KKSW KRAK Rollerblade 1981 Mężczyzna Opłacony
39 Marzena Apola KKSW KRAK Rollerblade 1981 Kobieta Opłacony
40 Agnieszka Zgrzywa Jabra RT Friends 1969 Kobieta Opłacony
41 Iwona Roj Silesia Skating Tempish team 1979 Kobieta Opłacony
42 Roksana Ciborowska KS Speed Jasło 2003 Kobieta Opłacony
43 Radosław Dybka KS SPEED jasło 2004 Mężczyzna Opłacony
44 Marcin Borowski 1988 Mężczyzna Opłacony
45 Ryszard Cygańczuk 1949 Mężczyzna Opłacony
46 Paweł Woźnicki speedskating łódź 1969 Mężczyzna Opłacony
47 Jagoda Sobczyk Biorytm Gorlice 1994 Kobieta Opłacony
48 Petr Buryan 1980 Mężczyzna Opłacony
49 Zofia Niemczyk UKS Sprint Sanok 2008 Kobieta Opłacony
50 Paula Doskowska UKS Sprint Sanok 2007 Kobieta Opłacony
51 Konradn Kita Team Jade Tylem 1996 Mężczyzna Opłacony
52 Karolina Barzyk Jade z Kitom 1998 Kobieta Opłacony
53 Natalia Łożańska UKS SPRINT SANOK 2007 Kobieta Opłacony
54 Klaudia Tyszkiewicz UKS Zwoleń-Team 2006 Kobieta Opłacony
55 Joanna Brach 1985 Kobieta Opłacony
57 Kamil Gacek 1993 Mężczyzna Opłacony
[brak] Jakub Engler RRTC 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paulina Czapla-Muszyńska Akademia Rolkarza 1994 Kobieta Nieopłacony
[brak] Wiktoria Wideł KS SPEED Jasło 2006 Kobieta Nieopłacony