Zawody Łyżworolkarzy - Maraton

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
42 km
Dostępne pakiety
24/100
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Janusz Sobczyk Maraton Gorlice 1960 Mężczyzna Opłacony
2 Janusz Roj Silesia Skating Tempish Team 1976 Mężczyzna Opłacony
3 Dariusz Łata Silesia Skating Tempish Team 1966 Mężczyzna Opłacony
4 Tomasz Budek 1986 Mężczyzna Opłacony
5 Anna Bijak Silesia Skating Tempish Team 1975 Kobieta Opłacony
6 Grzegorz Adamczyk 1993 Mężczyzna Opłacony
7 Małgorzata Tokarz 1994 Kobieta Opłacony
8 Krzysztof Karykowski 1962 Mężczyzna Opłacony
9 Krzysztof Kopeć KKSW Krak 1975 Mężczyzna Opłacony
10 Wojciech Gądek Silesia Skating Tempish Team 1971 Mężczyzna Opłacony
11 Katarzyna Gądek Silesia Skating Tempish Team 1974 Kobieta Opłacony
12 Zbigniew Pawelec Jabra RT Friends 1953 Mężczyzna Opłacony
13 Jarosław Zioło Silesia Skating Tempish Team 1968 Mężczyzna Opłacony
14 Henryk Olszowski KKSW KRAK ROLLERBLADE 1960 Mężczyzna Opłacony
15 Paweł Ciężki Mercateo.pl Plichwyscig.pl ROLLERBLADE 1991 Mężczyzna Opłacony
16 zbigniew wroniszewski energetyka 1996 Mężczyzna Opłacony
17 Marcin Siurmicki 1979 1979 Mężczyzna Opłacony
18 Justyna Wojtaś Silesia Skating Team 1993 Kobieta Opłacony
19 Jerzy Morgalla 1970 Mężczyzna Opłacony
20 Wojciech Kościelniak KKSW KRAK 2001 Mężczyzna Opłacony
21 Zbigniew Andruszko 1960 Mężczyzna Opłacony
22 Sebastian Wypych 1976 Mężczyzna Opłacony
23 KASIA CEBULSKA 1968 Kobieta Opłacony
24 mateusz solga plich wyścig.pl 1988 Mężczyzna Opłacony
25 Jerzy Rojkowski 1981 Mężczyzna Opłacony
26 Rafał Gaweł UKS ZWOLEN TEAM 1991 Mężczyzna Opłacony
27 Krzysztof Burmer 1969 Mężczyzna Opłacony
28 Bolesław Michałowski Pamięci Szczepana 1976 Mężczyzna Opłacony
29 Mariusz Rawski 1982 Mężczyzna Opłacony
30 Łukasz Balacha inmoveskates.pl 1995 Mężczyzna Opłacony
31 Marcin Bujacz I Love Rolki 1989 Mężczyzna Opłacony
32 Mikołaj Kubski 1995 Mężczyzna Opłacony
33 Daniel Gabryś - 1999 Mężczyzna Opłacony
34 Jan Zoremba AZS AWF katowice RT 1953 Mężczyzna Opłacony
35 Karolina Kubicka 1995 Kobieta Opłacony
36 Konrad Kubicki 2003 Mężczyzna Opłacony
37 Adam Kot 2003 Mężczyzna Opłacony
38 Piotr Cerkiewnik Silesia Skating Tempish Team 1968 Mężczyzna Opłacony
39 Jan Kopyt SAM 1946 Mężczyzna Opłacony
40 Martyna Żądło Silesia Skating Tempish Team 1982 Kobieta Opłacony
41 Maciej Mońka Cafemobil Team 1969 Mężczyzna Opłacony
42 Mikołaj Bafia KS Kikut 1995 Mężczyzna Opłacony
43 Henryk Ziejewski 1962 Mężczyzna Opłacony
44 Michał Wójcik Rollvengers 1994 Mężczyzna Opłacony
45 Mateusz Pronobis Silesia Skating Tempish Team 1982 Mężczyzna Opłacony
46 Kamila Klich Silesia Skating Tempish Team 1989 Kobieta Opłacony
47 Dorota Milewska Silesia Skating Tempish Team 1980 Kobieta Opłacony
48 Łukasz Maślanka 1975 Mężczyzna Opłacony
49 Kamil Kryń 1989 Mężczyzna Opłacony
50 Weronika Zielińska 1997 Kobieta Opłacony
51 Magdalena Mądro 1996 Kobieta Opłacony
52 Maksymilian Lewicki 1992 Mężczyzna Opłacony
53 Mateusz Chojnacki UKS ZwoleńTeam 1998 Mężczyzna Opłacony
54 Bartłomiej Chojnacki KKSW Krak 2003 Mężczyzna Opłacony
55 Grzegorz Kurasz 1984 Mężczyzna Opłacony
56 Maciej Kazała Rollvengers 1994 Mężczyzna Opłacony
57 Aliaksandr Blahadziorau InMove 1982 Mężczyzna Opłacony
58 Kamil Skrzypiec ProLube Speed Team 2004 Mężczyzna Opłacony
59 Krzysztof Lewicki KKSW Krak Rollerblade 1986 Mężczyzna Opłacony
60 Marek Zgrzywa Jabra Roller Team 2003 Mężczyzna Opłacony
61 Adam Gałosz 1968 Mężczyzna Opłacony
62 KASIA CEBULSKA METODY NA PRZESZKODY 1968 Kobieta Opłacony
63 Karol Bogusławski ROLL4LIFE PLICHWYSCIG.PL 1995 Mężczyzna Opłacony
64 Alan Ciborowski KS Speed Jasło 2000 Mężczyzna Opłacony
65 Damian Ciborowski KS Speed Jasło 1973 Mężczyzna Opłacony
66 Tomasz Nowak 1966 Mężczyzna Opłacony
67 Bartłomiej Łukawski KRK 1988 Mężczyzna Opłacony
68 Dominika Drzemicka 1993 Kobieta Opłacony
69 Artur Lelito Rollvengers 1998 Mężczyzna Opłacony
70 Robert Przychodniak 1991 Mężczyzna Opłacony
71 Wacław Faliński amator 1947 Mężczyzna Opłacony
72 Tomasz Kroczek KKSW Krak Rollerblade 1973 Mężczyzna Opłacony
73 Magdalena Borczyk 1996 Kobieta Opłacony
74 Łukasz Paraszka MinionsSpeedTeam 1987 Mężczyzna Opłacony
75 Danuta Leśniewicz MinionsSpeedTeam 1985 Kobieta Opłacony
76 Ireneusz Sajdak SPEED JASŁO 1959 Mężczyzna Opłacony
[brak] Gabriela Vagner Inline Třinec 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Greta Matłosz 1997 Kobieta Nieopłacony
[brak] Henrich Nemec Ludanice 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jakub Engler RRTCl 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jana Benediková RRTC Košice 1968 Kobieta Nieopłacony
[brak] Lukas Benedik InlineTrainer.com 1994 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Flejszer UKS Zwoleń-Team 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maksymilian Lewicki 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marian Vrabel Žabiačik 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Miroslav Benedik RRTC Košice 1964 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Pavol Dzurák Inline Borievka 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Scholz Lukáš Powerslide 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] tomasz syrek 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zbigniew Glinkowski Angels Salos Wrocław 1956 Mężczyzna Nieopłacony