Wirtualny Bieg Wielkanocny “ Rusz Rzyć od Stołu “ - Wirtualny Bieg Wielkanocny “ Rusz Rzyć od Stołu “

Data
12.04.2020
Godzina
00:30
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 IZABELA GRZEMPKA Szalone One 1972 Kobieta Opłacony
2 PIOTR GRZEMPKA 1972 Mężczyzna Opłacony
3 MAREK KALETA 1960 Mężczyzna Opłacony
4 Paulina Cedrowska 1987 Kobieta Opłacony
5 Beata Cedrowska 1966 Kobieta Opłacony
6 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
7 Marek Maluchnik Blue Runner 1973 Mężczyzna Opłacony
8 Marcin Bajor 1973 Mężczyzna Opłacony
9 Halina Szmyt #Śremchodzi 1961 Kobieta Opłacony
10 MARTA WIŚNIEWSKA WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1976 Kobieta Opłacony
11 Dorota Socha 1981 Kobieta Opłacony
12 Grazyna Kujawa 1961 Kobieta Opłacony
13 Anna Flak-Wancerz TTC 1984 Kobieta Opłacony
14 Elżbieta Piontek 1957 Kobieta Opłacony
15 Hanna Błaszczyk 1982 Kobieta Opłacony
16 KRYSTYNA KUJAWA 1961 Kobieta Opłacony
17 Agnieszka Ślusarek 1968 Kobieta Opłacony
18 alicja reda 1960 Kobieta Opłacony
19 Patryk Gronowski 1983 Mężczyzna Opłacony
20 Gabriela Jasińska 1992 Kobieta Opłacony
21 Hubert Piasek 1978 Mężczyzna Opłacony
22 Agnieszka Pisarek 1978 Kobieta Opłacony
23 Łukasz Walczak OSP Lusowo 1983 Mężczyzna Opłacony
24 Agnieszka Snoch 1993 Kobieta Opłacony
25 Joanna Muller - 1967 Kobieta Opłacony
26 Aleksandra Wesołowska 1978 Kobieta Opłacony
27 DARIUSZ WESOŁOWSKI 1970 Mężczyzna Opłacony
28 ŁUKASZ Kusztelak KUBICA TEAM 1984 Mężczyzna Opłacony
29 Lidiia Horbatiuk 1986 Kobieta Opłacony
30 Monika Piotrowiak 1990 Kobieta Opłacony
31 Konrad Orlik 1981 Mężczyzna Opłacony
32 Jacek Adamus LA TRENER 1981 Mężczyzna Opłacony
33 Jarosław Zięciak 1958 Mężczyzna Opłacony
34 KRYSTYNA BARTOSIK 1958 Kobieta Opłacony
35 Krzysztof Barański 1989 Mężczyzna Opłacony
36 Bożena Zbieć DARFIK Team 1960 Kobieta Opłacony
37 Lucyna Gogol 1968 Kobieta Opłacony
38 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
39 Leszek Borkowski NoWi Siedlce - NW Wschód 1966 Mężczyzna Opłacony
40 Izabela Małecka Żółwikersi 1982 Kobieta Opłacony
41 Anna Kiwertz Run Vegan Team 1979 Kobieta Opłacony
42 SŁAWOMIR STAŃCZYK 1988 Mężczyzna Opłacony
43 Marta Dzięgielewska 1983 Kobieta Opłacony
44 Maria Stępień 1961 Kobieta Opłacony
45 Ewelina Sienkiewicz Aerogirls 1983 Kobieta Opłacony
46 MACIEJ POPEK WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM - ANETA TEAM 1977 Mężczyzna Opłacony
47 Ewa Czajkowska Szalone One 1975 Kobieta Opłacony
48 Waldemar Maciński 1982 Mężczyzna Opłacony
49 Piotr Świeca 1972 Mężczyzna Opłacony
50 Jolanta Micor AZS UMED Łódź - Running Team 1992 Kobieta Opłacony
51 KATARZYNA RAJTAR 1989 Kobieta Opłacony
52 Zbigniew Madzio 1968 Mężczyzna Opłacony
53 Adam Knyps OPONY SERAFINOWSKI 1979 Mężczyzna Opłacony
54 Anna Kiwertz Run Vegan Team 1979 Kobieta Opłacony
55 Ewelina Giejda 1988 Kobieta Opłacony
56 SŁAWEK Kacprzak RAZEM TRENUJEMY SPORT 1975 Mężczyzna Opłacony
57 Iwona Wandzel 1990 Kobieta Opłacony
58 Magdalena Domagała Borkowice 1982 Kobieta Opłacony
59 Renata Joachimczyk 1974 Kobieta Opłacony
60 Karina Fruba STOPA Słupsk / KORONA Szczecin 1983 Kobieta Opłacony
61 Stefanie Friedrich #CałyWyźrałBiega 1989 Kobieta Opłacony
62 Renata Krugiolka Aktywnie w pniewach 1985 Kobieta Opłacony
63 Gabriela Zapadka 2001 Kobieta Opłacony
64 Monika Osińska 1984 Kobieta Opłacony
65 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
66 Daniel Nowak Złotów Team 1988 Mężczyzna Opłacony
67 DOROTA JASKUŁA 1998 Kobieta Opłacony
68 Anastazja Fifer Team Ujście 1986 Kobieta Opłacony
69 Żaneta Marszałkiewicz 1999 Kobieta Opłacony
70 Ewelina Marszałkiewicz 1994 Kobieta Opłacony
71 Katarzyna Leśniak TESS 1980 Kobieta Opłacony
72 Mateusz Cybulski 1991 Mężczyzna Opłacony
73 Linda Aleksandrowicz 1983 Kobieta Opłacony
74 Justyna Łuczak 1996 Kobieta Opłacony
75 Anna Kulak 1977 Kobieta Opłacony
76 Paulina Polańczyk 1987 Kobieta Opłacony
77 Jarek Smolski 1978 Mężczyzna Opłacony
78 Ewa Seroczyńska 1984 Kobieta Opłacony
79 Magdalena Baran 1971 Kobieta Opłacony
80 Ewa Piwonska 1970 Kobieta Opłacony
81 Laura Kisiel BBKTS 1961 Kobieta Opłacony
82 Daria Dowgiałło Czajka Team 1993 Kobieta Opłacony
83 Katarzyna Kotarba 1987 Kobieta Opłacony
84 Iwona Śledź Miraz Race Team 1975 Kobieta Opłacony
85 Agnieszka Tiebler MIRAZ RACE TEAM 1983 Kobieta Opłacony
86 Sebastian Koza Ssw Team Krośnice 1993 Mężczyzna Opłacony
87 TOMASZ MARKUSIK MIRAZ RACE TEAM 1982 Mężczyzna Opłacony
88 MALWINA PACANEK 1987 Kobieta Opłacony
89 Paulina Księżak 1992 Kobieta Opłacony
90 Robert Michalski Zabiegany Wołomin 1982 Mężczyzna Opłacony
91 Natalia Wielgopolan 1986 Kobieta Opłacony
92 Maciej Dzieszko 1983 Mężczyzna Opłacony
93 Bogna Warzycha Take Run 1975 Kobieta Opłacony
94 Dominika Krupa 1996 Kobieta Opłacony
95 Maciej Waliniak 1981 Mężczyzna Opłacony
96 Jacek Mrówka Śląsk Runners 1975 Mężczyzna Opłacony
97 michał przybylski 1981 Mężczyzna Opłacony
98 Anna Kiwertz Run Vegan Team 1979 Kobieta Opłacony
99 Jarosław Putaj Grohe 1980 Kobieta Opłacony
100 Katarzyna Kwiatkowska 1988 Kobieta Opłacony
101 Paweł Lewandowski Czarne Dziki 1993 Mężczyzna Opłacony
102 Paulina Stępień 1996 1996 Kobieta Opłacony
103 Michał Janiszewski 1988 Mężczyzna Opłacony
104 Justyna Chronowska 1990 Kobieta Opłacony
105 Agnieszka Marciniak Biegamy dla medali 1985 Kobieta Opłacony
106 Radosław Kitala Wilk Trenuje Family (WTF) 1984 Mężczyzna Opłacony
107 Wacław Drwiła 1971 Mężczyzna Opłacony
108 Marcin Bednarek DoradcaRN.pl 1985 Mężczyzna Opłacony
109 Ewa Piotrowska Grupa Biegowa Energy Kaczory 1980 Kobieta Opłacony
110 Krystian Stankowski LASY 1987 Mężczyzna Opłacony
111 Ada Dębowska Pasat Końskie 1991 Kobieta Opłacony
112 Wojciech Pasek Pasat Końskie 1959 Mężczyzna Opłacony
113 Paweł Banaszek 1977 Mężczyzna Opłacony
114 Łukasz Smużny Kat Cross Wałbrzych 2002 Mężczyzna Opłacony
115 Mariusz Majkrzak MOCNI POMOCNI 1976 Mężczyzna Opłacony
116 Arkadiusz Kownacki WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE / DRUŻYNA SZPIKU 1967 Mężczyzna Opłacony
117 Arkadiusz Krakowski Nordea Runners 1982 Mężczyzna Opłacony
118 Andrzej Słomiński 1993 Mężczyzna Opłacony
119 Aleksandra Dahlke 1992 Kobieta Opłacony
120 Artur Zyskowski Biegam Bo Lubię Ostrołęka 1976 Mężczyzna Opłacony
121 Wiesław Perlik TadMax 1954 Mężczyzna Opłacony
122 Ewa Papaj 1979 Kobieta Opłacony
123 Edyta Strzeszewska 1973 Kobieta Opłacony
124 Jerzy Patraszewski 1977 Mężczyzna Opłacony
[brak] Agnieszka Badzioch 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Marciniak Biegamy dla medali 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Przybylska 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Zawadzka 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Monika Hampel 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Wojciech Pasek Pasat Końskie 1959 Mężczyzna Nieopłacony