Wirtualne Wyzwanie "Stukilometrowy Biegacz Zawodowy" - "Stukilometrowy Biegacz Zawodowy" WYZWANIE NA DWA MIESIĄCE

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
100 km
Dostępne pakiety
9909/10000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Dorota Mikłuszka 1976 Kobieta Opłacony
2 Damian Marcinkowski 1993 Mężczyzna Opłacony
3 Paweł Kotusiewicz Brak 1985 Mężczyzna Opłacony
4 Aleksander Rybicki SŁUŻBA WIĘZIENNA 1988 Mężczyzna Opłacony
5 Damian wyciszkiewicz Brak 1990 Mężczyzna Opłacony
6 Iwo Sobusiak Klub biegacza Provident Polska 1994 Mężczyzna Opłacony
7 Mateusz Figat 1991 Mężczyzna Opłacony
8 Jacek Minda Pasja Biegania 1980 Mężczyzna Opłacony
9 Krzysztof Jurak 1983 Mężczyzna Opłacony
10 Anna Kozarzewska SNG WILD DUCKS 1983 Kobieta Opłacony
11 Magdalena Kopyś 1989 Kobieta Opłacony
12 Dariusz Pankowski 1983 Mężczyzna Opłacony
13 Wiesław Pastuszka Morsy Nowiniec 1952 Mężczyzna Opłacony
14 Agnieszka Wietrzyńska Masz Przebiegane 1989 Kobieta Opłacony
15 Martyna Moskwa Masz Przebiegane 1994 Kobieta Opłacony
16 Patrycja Jewgiejuk 1990 Kobieta Opłacony
17 Przemysław Jewgiejuk 1990 Mężczyzna Opłacony
18 Anna Michniacka-Matecka 1989 Kobieta Opłacony
19 Arkadiusz Grabowiec Decathlon Okęcie 2000 Mężczyzna Opłacony
20 Emilia Serowiec 1979 Kobieta Opłacony
21 Andrzej Lenkiewicz Piękny 1956 Mężczyzna Opłacony
22 Krzysztof Wiącek Powielarnia Madas 1961 Mężczyzna Opłacony
23 Agata Felcenloben 1994 1994 Kobieta Opłacony
24 Rafał Jaruga 1986 Mężczyzna Opłacony
25 Anna Michniacka-Matecka 1989 Kobieta Opłacony
26 Grzegorz Urgacz INTERTALENT 1973 Mężczyzna Opłacony
27 Katarzyna Stec Team Gryfitów 1974 Kobieta Opłacony
28 Kamil Śladewski -- 1993 Mężczyzna Opłacony
29 ARTUR PUDA BBZG 1967 Mężczyzna Opłacony
30 KRZYSZTOF Wiśnioch 1978 Mężczyzna Opłacony
31 Adrian CHUPTYŚ RUNDORFINA 1982 Mężczyzna Opłacony
32 Marek Maluchnik Blue Runner 1973 Mężczyzna Opłacony
33 Anna Korpysa 1979 Kobieta Opłacony
34 Małgorzata Ungehojer 1981 Kobieta Opłacony
35 Anna Kiwertz Run Vegan Team 1979 Kobieta Opłacony
36 Bartłomiej Sobczak Łódź Kocha Sport 1985 Mężczyzna Opłacony
37 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
38 Rafał Nizio 1997 Mężczyzna Opłacony
39 Marta GŁuszkiewicz Laski Vegaski 1982 Kobieta Opłacony
40 Małgorzata Juchniewicz Laski Wegaski 1979 Kobieta Opłacony
41 Dorota Nałęcz-Powideł Laski Vegaski 1970 Kobieta Opłacony
42 Pawel Gasior Rozbiegany Susz 1986 Mężczyzna Opłacony
43 TOMASZ ZAMORSKI 1979 Mężczyzna Opłacony
44 Edyta Kielczyk 1975 Kobieta Opłacony
45 Grzegorz Kos 1985 Mężczyzna Opłacony
46 Arkadiusz Kołacz Maraton Team 1966 Mężczyzna Opłacony
47 Krzysztof Tondel 1982 Mężczyzna Opłacony
48 Estera Babiarz 1992 Kobieta Opłacony
49 Agnieszka Kulesza 1996 Kobieta Opłacony
50 Tymoteusz Sadowski 1997 Mężczyzna Opłacony
51 Anna Majkut BCH GF 1988 Kobieta Opłacony
52 Arkadiusz Piszczek SPARTA KĄTY 1994 Mężczyzna Opłacony
53 Agata Cejner 1994 Kobieta Opłacony
54 Paweł Kamieniecki 1986 Mężczyzna Opłacony
55 Jakub Lipiński 1986 Mężczyzna Opłacony
56 Mateusz Szczepański Brak 1995 Mężczyzna Opłacony
57 Anna Stokfisz 1977 Kobieta Opłacony
58 Marta Steglińska 1985 Kobieta Opłacony
59 Mateusz Stokfisz 2002 Mężczyzna Opłacony
60 Artur Skrzypczyk 1985 Mężczyzna Opłacony
61 Hubert Kołacz 1991 Mężczyzna Opłacony
62 Zbigniew Babczyński 1989 Mężczyzna Opłacony
63 Iwona Kulesza Kulesza Team 1974 Kobieta Opłacony
64 Jacek Madejski 1994 Mężczyzna Opłacony
65 Waldemar Walenczak 1978 Mężczyzna Opłacony
66 Patrycja Walaszek Never Back Down Team 1992 Kobieta Opłacony
67 Milena Szymanowska 1997 Kobieta Opłacony
68 Sandra Czerwińska 2001 Kobieta Opłacony
69 Łukasz Kowolik Tauron Team 1987 Mężczyzna Opłacony
70 Stanisław Zięba SOUTHERN BEER KILLERS 1986 Mężczyzna Opłacony
71 Sławomir Puchowski indywidualista 1952 Mężczyzna Opłacony
72 Karol Bilczewski 1990 Mężczyzna Opłacony
73 Bartosz Grabiwoda Southern Barbarian Killers 1986 Mężczyzna Opłacony
74 Edyta Fijak 1992 Kobieta Opłacony
75 Grzegorz Popowski Kiper 1975 Mężczyzna Opłacony
76 kamil zawada DAMY RADĘ !!! 1986 Mężczyzna Opłacony
77 Paulina Cegielska-Magierek 1991 Kobieta Opłacony
78 Justyna Lączak Asseco Active Team 1979 Kobieta Opłacony
79 Julia Walesiewicz 1997 Kobieta Opłacony
80 KRZYSZTOF GABOR 1976 Mężczyzna Opłacony
81 Artur Zduńczyk Razem Trenujemy Sport 1980 Mężczyzna Opłacony
82 Mariusz CZUBKOWSKI 17wbz 1982 Mężczyzna Opłacony
83 Katarzyna Bąk 1976 Kobieta Opłacony
84 Marlena Kaczmarska 1988 Kobieta Opłacony
85 Grzegorz Stańczyk 1966 Mężczyzna Opłacony
86 Lidia Galiczek Opel Active Team 1963 Kobieta Opłacony
87 Bronisław Galiczek Opel Active Team 1962 Mężczyzna Opłacony
88 Dominika Wiktorowicz Łabiszyn Runners 1987 Kobieta Opłacony
89 Wioletta Warszewska 1977 Kobieta Opłacony
90 Hanna Dobruch 1968 Kobieta Opłacony
91 Beata Szafran pump!T 1977 Kobieta Opłacony
[brak] Agata Cejner 1994 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Karaaslan 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Nałęcz-Powideł Laski Vegaski 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jarosław Krysiak 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Julia Myszkowska LUXTORPEDA CZERWIONKA 1998 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kristinka Hricova MARAS team 2001 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Juchniewicz Laski Wegaski 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Piotr Purchalak STC Stargard 1976 Mężczyzna Nieopłacony