Wirtualne Wyzwanie "Stu kilometrowy Biegacz Zawodowy" - "Stu kilometrowy Biegacz Zawodowy" WYZWANIE NA JEDEN MIESIĄC

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
100 km
Dostępne pakiety
9920/10000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Krzysztof Zygis SingielRun 1983 Mężczyzna Opłacony
2 Marcin Gołaszewski 1978 Mężczyzna Opłacony
3 Beata Jaskułowska Wariacki Team 1976 Kobieta Opłacony
4 KRZYSZTOF SZUSTAK 1974 Mężczyzna Opłacony
5 Rafał Brzeziński 1973 Mężczyzna Opłacony
6 Agnieszka Janiszewska 1978 Kobieta Opłacony
7 Katarzyna Burda 1976 Kobieta Opłacony
8 Łukasz Zieleniewski 1990 Mężczyzna Opłacony
9 Marcin Ślizowski 1991 Mężczyzna Opłacony
10 Krzysztof Wierzba Run taem Danone 1979 Mężczyzna Opłacony
11 Aleksander Rybicki SŁUŻBA WIĘZIENNA 1988 Mężczyzna Opłacony
12 Adam Kołodziejczyk Kołodziejczyk 1994 Mężczyzna Opłacony
13 Przemysław Halicki 1995 Mężczyzna Opłacony
14 Andrzej Lenkiewicz Piękny 1956 Mężczyzna Opłacony
15 Wojtek Bielecki OSP WZGÓRZE 1983 Mężczyzna Opłacony
16 Przemysław Wójtowicz OSP Wzgórze 1984 Mężczyzna Opłacony
17 Mateusz Przybysz OSP Wzgórze 1993 Mężczyzna Opłacony
18 Kamilla Sadowska 1980 Kobieta Opłacony
19 Łukasz Szarpak 1984 Mężczyzna Opłacony
20 Benedykt Przysiecki 1992 Mężczyzna Opłacony
21 Sylwester Kuśmierz Markowi Biegacze 1978 Mężczyzna Opłacony
22 Barbara Mroczek Wiedźmy 1986 Kobieta Opłacony
23 Paweł Wroński 1992 Mężczyzna Opłacony
24 Adam Bielawski 1978 Mężczyzna Opłacony
25 Jarosław Glinicki UKS Diamond Athletics Białołęka 1976 Mężczyzna Opłacony
26 Krzysztof Kuźma 1987 Mężczyzna Opłacony
27 Patryk Koziej wsp17 1985 Mężczyzna Opłacony
28 Andrzej Skupiński 1977 Mężczyzna Opłacony
29 Kamil Nadrowski 1985 Mężczyzna Opłacony
30 Bartłomiej Nowogrodzki WSP 1988 Mężczyzna Opłacony
31 Anna Kiwertz Run Vegan Team 1979 Kobieta Opłacony
32 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
33 Ireneusz Kubiaczyk Drużyna Szpiku 1977 Mężczyzna Opłacony
34 MAteusz Król 1996 Mężczyzna Opłacony
35 Arkadiusz Płochowski 1978 Mężczyzna Opłacony
36 Krzysztof Płonka 1975 Mężczyzna Opłacony
37 Beata Popielarz 1973 Kobieta Opłacony
38 Justyna Wiejaczka Frygaci 1996 Kobieta Opłacony
39 Michał Grodzki Frygaci 1993 Mężczyzna Opłacony
40 Tomasz Katner 1979 Mężczyzna Opłacony
41 Michał Wasiewicz 1983 Mężczyzna Opłacony
42 Stefanie Friedrich #CałyWyźrałBiega 1989 Kobieta Opłacony
43 Kamil Milewski 1994 Mężczyzna Opłacony
44 Krzysztof Bukowiecki KB Maraton Turek 1982 Mężczyzna Opłacony
45 Edyta Zych Pani 1975 Kobieta Opłacony
46 Michał Sieprawski 1987 Mężczyzna Opłacony
47 Paweł Bojka Paweł Bojka 1989 Mężczyzna Opłacony
48 Janusz Górniak 1949 Mężczyzna Opłacony
49 Łukasz Banaś 1992 Mężczyzna Opłacony
50 Michał Szmagalski PKB KMP Kalisz / KB Maraton Turek 1991 Mężczyzna Opłacony
51 Damian Klocek UMKS KORAB ŁASK 1994 Mężczyzna Opłacony
52 Tomasz Kruczek Mistomislaw Team 1977 Mężczyzna Opłacony
53 Piotr Wojtkowski NW CZŁAPSKI TEAM 1985 Mężczyzna Opłacony
54 Stanisław Chorabik 1954 Mężczyzna Opłacony
55 Paweł Budzyń VISEGRAD MARATON RYTRO 1979 Mężczyzna Opłacony
56 Piotr Olechnowicz 1964 1964 Mężczyzna Opłacony
57 Agnieszka Konior 1981 Kobieta Opłacony
58 Kamil Czarnołęcki 1983 Mężczyzna Opłacony
59 Paweł Zimny OSWRiS 1987 Mężczyzna Opłacony
60 Wiesław Szewczak 1977 Mężczyzna Opłacony
61 Przemysław Nowak brak 1981 Mężczyzna Opłacony
62 Tomasz KACZMAREK 1978 Mężczyzna Opłacony
63 Radosław Kitala Wilk Trenuje Family (WTF) 1984 Mężczyzna Opłacony
64 Jarek Smolski 1978 Mężczyzna Opłacony
65 Marek Abucewicz Wataha łączy nas bieganie 1973 Mężczyzna Opłacony
66 Mateusz Nowak Nowak Team 1979 Mężczyzna Opłacony
67 Piotr Dymel 12Tri.pl 1952 Mężczyzna Opłacony
68 Agata Muchałowska OSP Ostróda 1978 Kobieta Opłacony
69 Marlena Kania 1990 Kobieta Opłacony
70 Daniel Ertman 1979 Mężczyzna Opłacony
71 Dariusz Rybka KP PSP KROTOSZYN 1969 Mężczyzna Opłacony
72 Maciej Cieślak 1994 Mężczyzna Opłacony
73 GEORGES REICHERT 1967 Mężczyzna Opłacony
74 Barbara Wrześniak Parakulos Kowal 1968 Kobieta Opłacony
75 Łukasz Kamrowski Łukasz Kamrowski 1978 Mężczyzna Opłacony
76 Mirosław Schwann Wejherowskie Łabędzie 1968 Mężczyzna Opłacony
77 Anna Flak-Wancerz TTC 1984 Kobieta Opłacony
78 Ryszard Burzynski 1974 Mężczyzna Opłacony
79 Sebastian Koza Ssw Team Krośnice 1993 Mężczyzna Opłacony
80 Iwona Guła 1967 Kobieta Opłacony
[brak] aneta kowalska 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] Beata Pocentajło 1967 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Łuczak NOA 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] GEORGES REICHERT 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] GEORGES REICHERT 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Iwona Pajek 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Iza Urbańska-Krawczyk 1958 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jarek Smolski 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Maruszewski 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Banaś 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Jandura 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Dawiec Fat Run Zabrze 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ramona Knopik 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Renata Michalska 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Tomasz Katner 1979 Mężczyzna Nieopłacony