Wirtualny Półmaraton Wiosenny - Wirtualny Półmaraton Wiosenny

Data
02.05.2020
Godzina
00:30
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
21,09 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Piotr DZIEPAK 1BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE 1980 Mężczyzna Opłacony
2 Marzena Majer Marzena Majer 1969 Kobieta Opłacony
3 Tomasz Popczyński Team Aero Żółwiki 1975 Mężczyzna Opłacony
4 Adam Wiśniewski 1987 Mężczyzna Opłacony
5 Alicja Kopystyńska 1983 Kobieta Opłacony
6 Aneta Spich 1977 Kobieta Opłacony
7 Krzysztof Leś 1977 Mężczyzna Opłacony
8 Marek Maluchnik Blue Runner 1973 Mężczyzna Opłacony
9 Anna Kiwertz Run Vegan Team 1979 Kobieta Opłacony
10 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
11 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
12 Karolina Michalak 1980 Kobieta Opłacony
13 Leszek Borkowski NoWi Siedlce - NW Wschód 1966 Mężczyzna Opłacony
14 Izabela Małecka Żółwikersi 1982 Kobieta Opłacony
15 SŁAWOMIR STAŃCZYK 1988 Mężczyzna Opłacony
16 Anna Borawska Mała Lady Pank Biegam dla Siebie 1977 Kobieta Opłacony
17 SŁAWEK Kacprzak RAZEM TRENUJEMY SPORT 1975 Mężczyzna Opłacony
18 Andrzej Lenkiewicz Piękny 1956 Mężczyzna Opłacony
19 Konrad Pucułek 1989 Mężczyzna Opłacony
20 MACIEJ POPEK WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM - ANETA TEAM 1977 Mężczyzna Opłacony
21 Małgorzata Gawron 1988 Kobieta Opłacony
22 KATARZYNA RAJTAR 1989 Kobieta Opłacony
23 Monika Jankowska 1990 Kobieta Opłacony
24 Zbigniew Madzio 1968 1968 Mężczyzna Opłacony
25 Ewa Mirakowska Biegiem Radom 1977 Kobieta Opłacony
26 JÓZEF DZIEDZIC Zabiegany Wołomin 1968 Mężczyzna Opłacony
27 Karolina Zięciak Kuźnia triathlonu 1986 Kobieta Opłacony
28 Anna Kiwertz Run Vegan Team 1979 Kobieta Opłacony
29 Pablo Gierasiński KKB DYSTANS KRAKÓW 1975 Mężczyzna Opłacony
30 Łukasz Szrywer 1989 Mężczyzna Opłacony
31 Anna Owczarczak 1980 Kobieta Opłacony
32 Grzegorz Brzeziński 1986 Mężczyzna Opłacony
33 Rafał Mol Grupa Biegowa Energy Kaczory 1975 Mężczyzna Opłacony
34 Justyna Ławniczak 1981 Kobieta Opłacony
35 maria slisz Decathlon Przyjaciele 1974 Kobieta Opłacony
36 Stefanie Friedrich #CałyWyźrałBiega 1989 Kobieta Opłacony
37 Karolina Adamska Mogilno Team 1979 Kobieta Opłacony
38 Łukasz Gachowski 1976 Mężczyzna Opłacony
39 Krzysztof Maciąg 1975 Mężczyzna Opłacony
40 Ania Jaruga Wołów Biega 1968 Kobieta Opłacony
41 Sebastian Wasilewski 1979 Mężczyzna Opłacony
42 Jarek Smolski 1978 Mężczyzna Opłacony
43 Iwona Guła 1967 Kobieta Opłacony
44 Sławomir Surmaczyński Amator Głuszyca 1971 Mężczyzna Opłacony
45 Paweł Jasiński VIKTUS RĘBKÓW 1968 Mężczyzna Opłacony
46 Paweł Wójciuk 1986 Mężczyzna Opłacony
47 Robert Michalski Zabiegany Wołomin 1982 Mężczyzna Opłacony
48 Wojciech Oczkowski 1980 Mężczyzna Opłacony
49 Paweł Kotusiewicz KOTUŚ OLYMPIC FAMILLY TEAM 1985 Mężczyzna Opłacony
50 Łukasz Zieleniewski 1990 Mężczyzna Opłacony
51 Aleksander Dziadosz 1978 Mężczyzna Opłacony
52 Edyta Drozdek 1979 Kobieta Opłacony
53 Anna Kiwertz Run Vegan Team 1979 Kobieta Opłacony
54 Tomasz Konwalinka Kowal Run 1980 Mężczyzna Opłacony
55 Wojciech Gocek NIWKA 1977 Mężczyzna Opłacony
56 Jarosław Lichocki 1987 Mężczyzna Opłacony
57 Tomasz Malewski 1986 Mężczyzna Opłacony
58 Łukasz Smużny Kat Cross Wałbrzych 2002 Mężczyzna Opłacony
59 Krzysztof Domagała Psarusy 87' 1987 Mężczyzna Opłacony
60 Sebastian Koza Ssw Team Krośnice 1993 Mężczyzna Opłacony
61 Arkadiusz Kownacki WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE / DRUŻYNA SZPIKU 1967 Mężczyzna Opłacony
62 Konrad Staszewski "Aktywna Pszczyna" Runners Team 1982 Mężczyzna Opłacony
63 Tomasz Łysikowski Zakopane 1975 Mężczyzna Opłacony
64 Robert Bojara Biegiem radom 1976 Mężczyzna Opłacony
65 Marta Wasik EDC Runners 1983 Kobieta Opłacony
66 Aga Sieradzka EDC Runners Friend 1992 Kobieta Opłacony
67 Michal Wasik EDC Runners Friend 1987 Mężczyzna Opłacony
68 Przemysław Wójtowicz OSP Wzgórze 1984 Mężczyzna Opłacony
69 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 Mężczyzna Opłacony
70 Janusz Czerwiński Damy Rade Zegrze 1960 Mężczyzna Opłacony
71 Jakub Koral 1993 Mężczyzna Opłacony
72 Ryszard Burzynski 1974 Mężczyzna Opłacony
73 Mariusz Komuda Satori Sport Klub 1979 Mężczyzna Opłacony
74 Wiesław Perlik Inwestycyjny Nadzór w Budownictwie Wiesław Perlik 1954 Mężczyzna Opłacony
75 Magdalena Wechterowicz 1973 Kobieta Opłacony
76 Paweł Saj Dzikie Mustangi 1982 Mężczyzna Opłacony
77 Krystian Stankowski LASY 1987 Mężczyzna Opłacony
78 Anna Stańczak-Maniecka 1980 Kobieta Opłacony
79 Daniel Ozimek 1998 Mężczyzna Opłacony
80 Anna Rapior 1978 Kobieta Opłacony
81 Mariusz Nawrocki 1984 Mężczyzna Opłacony
82 Dorota Mazurkiewicz 1984 Kobieta Opłacony
83 Bartłomiej Warzocha WARSZAWSKA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO 1983 Mężczyzna Opłacony
84 Robert Maciejewski 1981 Mężczyzna Opłacony
85 Barbara Piela Figielek & Basia (to proszę wpisać przy numerze startowym) 1985 Kobieta Opłacony
86 Ewa Pytlarz-Ozga 1984 Kobieta Opłacony
87 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
88 Jolanta Cieślińska 1969 Kobieta Opłacony
89 Anna Bodnar 1982 Kobieta Opłacony
90 Monika Bińczarska WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 1981 Kobieta Opłacony
91 Mateusz Cybulski 1991 Mężczyzna Opłacony
92 Jacek Januchowski DAMY RADE ZEGRZE 1949 Mężczyzna Opłacony
93 Karolina Drabek City Fit 1994 Kobieta Opłacony
94 JOANNA SULEJA SZWLA 1960 Kobieta Opłacony
95 Marek Kalinowski Fundacja Piłka Jest Kobietą 1978 Mężczyzna Opłacony
96 Elżbieta Kornacka 1964 Kobieta Opłacony
97 Ola Kornacka 1991 Kobieta Opłacony
98 Jacek Gryz Bravehearts Legionowo 1979 Mężczyzna Opłacony
99 Marek Kwadrans 1972 Mężczyzna Opłacony
100 Rafał Aleksandrzak 1984 Mężczyzna Opłacony
101 Agnieszka Szczygielska 1976 Kobieta Opłacony
102 Anita Matyskiel 1974 Kobieta Opłacony
103 Jan Kulczycki 1950 Mężczyzna Opłacony
104 Agnieszka Kędzierska Kijkowe Trzemeszno 1976 Kobieta Opłacony
105 Adam Michalczyk 1972 Mężczyzna Opłacony
106 ŁUKASZ ZAWIDZKI OSTROVIA BOANERGES 1989 Mężczyzna Opłacony
107 Krzysztof Butowski Studio Nieruchomości 1981 Mężczyzna Opłacony
[brak] Julia Myszkowska LUXTORPEDA CZERWIONKA 1998 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karol Brillowski SRK 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Butowski Studio Nieruchomości 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Butowski Studio Nieruchomości 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Domagała Psarusy 87' 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Grzela 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Sobolewski 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Bojara Biegiem radom 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tatiana Nowak Kościan Team 1977 Kobieta Nieopłacony