Wirtualny Bieg VIRUN - Endorfinowa Piątka

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
943/1000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 SŁAWOMIR STAŃCZYK 1988 1988 Mężczyzna Opłacony
2 Michał Narloch Dovista Active Team 1986 Mężczyzna Opłacony
3 Małgorzata Haliniak 1975 Kobieta Opłacony
4 Małgorzata Brzoska Bractwo Biegowe BGK 1973 Kobieta Opłacony
5 Elżbieta Czerwińska 1989 Kobieta Opłacony
6 Robert Lach 1976 Mężczyzna Opłacony
7 Dariusz Błażejewski 1968 Mężczyzna Opłacony
8 Magdalena Kreft 1978 Kobieta Opłacony
9 Agnieszka Grzybowska 1978 Kobieta Opłacony
10 Leszek Borkowski NoWi Siedlce - NW Wschód 1966 Mężczyzna Opłacony
11 Piotr Sulejczyk 1.BLTr 1973 Mężczyzna Opłacony
12 Konrad Staszewski "Aktywna Pszczyna" Runners Team 1982 Mężczyzna Opłacony
13 Daniel Słowik Gang Zakręconych Mastersów 1987 Mężczyzna Opłacony
14 Magdalena Kopyś 1989 Kobieta Opłacony
15 DAGMARA WIECZORKOWSKA Wychodzę z kijami 1972 Kobieta Opłacony
16 ANNA WALTER 2015 1987 Kobieta Opłacony
17 Paulina jasionowska SP 16 GDYNIA/GORILLAZ 2008 Kobieta Opłacony
18 Adriana Kaszuba szkoła średnia , szkoła podstawowa 1977 Kobieta Opłacony
19 Sylwia Student KS M. E. T. A 1981 Kobieta Opłacony
20 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
21 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
22 Krzysztof JASTRZĘBSKI 1972 Toruń 1972 Mężczyzna Opłacony
23 Robert Orłowski Biegnę do Mordoru 1988 Mężczyzna Opłacony
24 Jan Kulczycki 1950 Mężczyzna Opłacony
25 Piotr Wiklik Wataha team 1966 Mężczyzna Opłacony
26 Agata Dropińska 1988 Kobieta Opłacony
27 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
28 Jakub Mazur 1996 Mężczyzna Opłacony
29 Wiktor Łaszczyński 1985 Mężczyzna Opłacony
30 Paweł Pestka Koźminbiega 1986 Mężczyzna Opłacony
31 Anna Kasprzak Sztangi Wolsztyn 1985 Kobieta Opłacony
32 Tomasz Kasprzak Sztangi Wolsztyn 1982 Mężczyzna Opłacony
33 Arkadiusz Kownacki WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE / DRUŻYNA SZPIKU 1967 Mężczyzna Opłacony
34 Arleta Utrata Sztangi Wolsztyn 1977 Kobieta Opłacony
35 Ryszard Nagórski 1956 Mężczyzna Opłacony
36 Marek Maluchnik Blue Runner 1973 Mężczyzna Opłacony
37 Agnieszka Sijer 1978 Kobieta Opłacony
38 Bernadeta Serzysko-Wieczorek Mafia Team Lubliniec 1986 Kobieta Opłacony
39 Pawel Malinowski LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA 1995 Mężczyzna Opłacony
40 mikołaj milewski gosir stare babice 2005 Mężczyzna Opłacony
41 mariusz milewski gosir stare babice 1975 Mężczyzna Opłacony
42 Krzysztof Perzyna 1982 Mężczyzna Opłacony
43 Radosław Kitala Wilk Trenuje Family (WTF) 1984 Mężczyzna Opłacony
44 Dominik Hojniak 2000 Mężczyzna Opłacony
45 Konrad Bujalski Farmacja Tarchomin 1999 Mężczyzna Opłacony
46 Iwona Walczyk 1964 Kobieta Opłacony
47 Robert Michalski Zabiegany Wołomin 1982 Mężczyzna Opłacony
48 Piotr Świstak 1984 Mężczyzna Opłacony
49 Wioletta Molenda 1974 Kobieta Opłacony
50 Marta Ignaciuk 1981 Kobieta Opłacony
51 Monika Drzymała SZTANGI WOLSZTYN 1975 Kobieta Opłacony
52 Joanna Wójcik 1996 Kobieta Opłacony
53 Krzysztof Kowalczyk Kris ;-) 1986 Mężczyzna Opłacony
54 Marzena Sychowiec Mazia 🙂 1982 Kobieta Opłacony
55 Piotr DZIEPAK 1BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE 1980 Mężczyzna Opłacony
56 Marta Jankowska 1975 Kobieta Opłacony
57 Grzegorz Bajura Run Forrest, run ! 1989 Mężczyzna Opłacony
[brak] Krzysztof Kowalczyk 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marlena Tomaszewska 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] mikołaj milewski gosir stare babice 2005 Mężczyzna Nieopłacony