XVIII Bieg Naftowy - Mini Bieg Naftowy

Typ zawodów
Zawody dla dzieci
Dystans
100 m
Roczniki
2008 - 2020
Dostępne pakiety
0/200
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Jan Rachwał Maraton Gorlice 2011 Mężczyzna Opłacony
2 Zosia Rachwał Maraton Gorlice 2018 Kobieta Opłacony
3 Gabriela Bryg GGB #gorlickie lwy 2011 Kobieta Opłacony
4 Łucja Rusin 2016 Kobieta Opłacony
5 Maja Bobrek Bobry Team 2013 Kobieta Opłacony
6 Julita Świątek 2014 Kobieta Opłacony
7 Kinga Bryg #gorlickielwy 2009 Kobieta Opłacony
8 KAROLINA RAMS 2011 Kobieta Opłacony
9 ALEKSANDER RAMS 2012 Mężczyzna Opłacony
10 Malwinka Bogusz Clico Team 2016 Kobieta Opłacony
11 Adelka Bogusz Clico Team 2019 Kobieta Opłacony
12 Emilia Dyczko 2011 Kobieta Opłacony
13 Oliwier Wielgosz 2015 Mężczyzna Opłacony
14 Stanisław Wrona 2015 Mężczyzna Opłacony
15 Karol Zwoliński 2015 Mężczyzna Opłacony
16 Jan Młynarczyk 2017 Mężczyzna Opłacony
17 Gabriel Młynarczyk 2011 Mężczyzna Opłacony
18 Miłosz Duran 2011 Mężczyzna Opłacony
19 Alan Warcholik 2011 Mężczyzna Opłacony
20 Marcel Mruczek 2015 Mężczyzna Opłacony
21 Marcin Mruczek 2017 Mężczyzna Opłacony
22 Lilianna Batory 2016 Kobieta Opłacony
23 OLIWIER SZEWCZYK 2014 Mężczyzna Opłacony
24 ARKADIUSZ SZEWCZYK 2008 Mężczyzna Opłacony
25 Zuzanna Wojtas 2012 Kobieta Opłacony
26 Alicja Wojtas 2015 Kobieta Opłacony
27 Aurelia Litwa 2016 Kobieta Opłacony
28 Julia Rojek 2012 Kobieta Opłacony
29 Mikolaj Rojek 2014 Mężczyzna Opłacony
30 Antoni Lichoń 2016 Mężczyzna Opłacony
31 Dawid Tokarczyk 2014 Mężczyzna Opłacony
32 Antoni Gumowski AserekTeam Gorlice 2012 Mężczyzna Opłacony
33 Iga Ligęza Parcela Team 2016 Kobieta Opłacony
34 Hanna Dybaś Parcela Team 2017 Kobieta Opłacony
35 Zuzanna Dybaś Parcela Team 2009 Kobieta Opłacony
36 Ksawery Leszczyński 2011 Mężczyzna Opłacony
37 Liwia Leszczyńska 2016 Kobieta Opłacony
38 Milena Myśliwy 2013 Kobieta Opłacony
39 Jakub Jagoda 2014 Mężczyzna Opłacony
40 Damian Jagoda 2010 Mężczyzna Opłacony
41 Urszula Wac 2011 Kobieta Opłacony
42 Anna Wac 2015 Kobieta Opłacony
43 Elena Sendecka 2013 Kobieta Opłacony
44 Piotr Kostrzewa Akademia Glinik Gorlice Babmini 2014 Mężczyzna Opłacony
45 Maksymilian Tajak 2008 Mężczyzna Opłacony
46 Karolina Podraza Wilki Jodłowa 2012 Kobieta Opłacony
47 Natalia Szczepanik 2011 Kobieta Opłacony
48 Daniel Szczepanik 2013 Mężczyzna Opłacony
49 Hanna Mirek Bieg malucha-przedszkolaki 2015 Kobieta Opłacony
50 Zuzanna Ruchała Bieg malucha przedszkolaka 2020-2014 2016 Kobieta Opłacony
51 Julia Budka 2008 Kobieta Opłacony
52 Martynka Budka 2017 Kobieta Opłacony
53 Natan Staszewski Krosno 2015 Mężczyzna Opłacony
54 Emilia Staszewska KB Krościenko Wyżne 2012 Kobieta Opłacony
55 Zuzanna Zima 2009 Kobieta Opłacony
56 Zofia Zima 2011 Kobieta Opłacony
57 Miłosz Martuś BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA 2012 Mężczyzna Opłacony
58 Leon Skoczylas 2014 Mężczyzna Opłacony
59 Franciszek Skoczylas 2014 Mężczyzna Opłacony
60 Julia Szary 2011 Kobieta Opłacony
61 Pola Szary 2013 Kobieta Opłacony
62 Eliza Szary 2018 Kobieta Opłacony
63 Eliza Kurzeja 2011 Kobieta Opłacony
64 Krzysztof Miazga MKS Sandecja SA, UKS Jedynka Biecz 2009 Mężczyzna Opłacony
65 Adam Jasion 2014 Mężczyzna Opłacony
66 Michal jasion 2017 Mężczyzna Opłacony
67 WIKTORIA MENTEL 2016 Kobieta Opłacony
68 Zofia Wojtaczka Bobowska Grupa Biegowa 2017 Kobieta Opłacony
69 Martyna Krzemińska Krzemionka Team 2015 Kobieta Opłacony
70 Hubert Krzemiński Krzemionka Team 2011 Mężczyzna Opłacony
71 Jeremi Kosiński 2014 Mężczyzna Opłacony
72 Dobrawa Kosińska 2016 Kobieta Opłacony
73 Nela Markowicz 2017 Kobieta Opłacony
74 Jan Stec 2010 Mężczyzna Opłacony
75 Wiktor Kurzeja 2015 Mężczyzna Opłacony
76 Stanisław Stec 2016 Mężczyzna Opłacony
77 Aleksandra Szymańska 2009 Kobieta Opłacony
78 Gabriel Langkafel 2015 Mężczyzna Opłacony
79 Nadi Markowicz 2009 Kobieta Opłacony
80 Nikola Markowicz 2011 Kobieta Opłacony
81 Kacer Mruk 2015 Mężczyzna Opłacony
82 Filip Mruk 2017 Mężczyzna Opłacony
83 Tymoteusz Kosiński 2015 Mężczyzna Opłacony
84 Adam Synowiec Brak 2015 Mężczyzna Opłacony
85 Damian Chrypliwy 2011 Mężczyzna Opłacony
86 Wojciech Bajorek 2016 Mężczyzna Opłacony
87 Antoni Tomasik 2016 Mężczyzna Opłacony
88 Tymon Tomasik 2018 Mężczyzna Opłacony
89 Zofia Ligęza 2013 Kobieta Opłacony
90 Hanna Ligęza 2013 Kobieta Opłacony
91 Maja Cieśla 2012 Kobieta Opłacony
92 Iga Cieśla 2013 Kobieta Opłacony
93 Daria Pyznar 2010 Kobieta Opłacony
94 Julia Pyznar 2013 Kobieta Opłacony
95 Lena Urbanik 2015 Kobieta Opłacony
96 Adrian Baran WILKI JODŁOWA 2015 Mężczyzna Opłacony
97 Aleksandra Baran WILKI JODŁOWA 2010 Kobieta Opłacony
98 Antoni Kwaśnik 2016 Mężczyzna Opłacony
99 Róża Niepokój 2018 Kobieta Opłacony
100 Adam Labut 2014 Mężczyzna Opłacony
101 Zofia Labut 2016 Kobieta Opłacony
102 Liliana Galas 2016 Kobieta Opłacony
103 Patryk Galas 2011 Mężczyzna Opłacony
104 Antoni Tumidajewicz 2015 Mężczyzna Opłacony
105 Borys Kuna 2013 Mężczyzna Opłacony
106 Patrycja Gorzkowicz 2012 Kobieta Opłacony
107 Amelia Głóg 2010 Kobieta Opłacony
108 Piotr Głóg 2013 Mężczyzna Opłacony
109 Weronika Malatinec 2012 Kobieta Opłacony
110 Kornelia Malatinec 2014 Kobieta Opłacony
111 Olivier Woźniak 2009 Mężczyzna Opłacony
112 Kajetan Wolski 2011 Mężczyzna Opłacony
113 Lena Grzywacz 2011 Kobieta Opłacony
114 Alexander Södgård 2016 Mężczyzna Opłacony
115 Hanna Södgård 2018 Kobieta Opłacony
116 Jan Pyznar 2017 Mężczyzna Opłacony
117 Leon Pater #gorlickielwy 2018 Mężczyzna Opłacony
118 Filip Trzaskoś 2015 Mężczyzna Opłacony
119 Adrian Mosoń 2015 Mężczyzna Opłacony
120 Julia Galas Parcela team 2016 Kobieta Opłacony
121 Gabriela Mituś 2016 Kobieta Opłacony
122 Maria Majczak 2015 Kobieta Opłacony
123 Stefan Majczak Sp nr 4 w Gorlicach 2009 Mężczyzna Opłacony
124 Oliwier Jędrusik 2015 Mężczyzna Opłacony
125 Natan Haluch 2015 Mężczyzna Opłacony
126 Zuzanna Kruczak 2012 Kobieta Opłacony
127 Tymoteusz Kruczak 2015 Mężczyzna Opłacony
128 Magdalena Matuszyk 2015 Kobieta Opłacony
129 Bartłomiej Matuszyk 2011 Mężczyzna Opłacony
130 Maja Czyżowicz SP nr 12 Jasło 2012 Kobieta Opłacony
131 Oskar First Sura Team 2015 Mężczyzna Opłacony
132 Hubert Dziuban 2014 Mężczyzna Opłacony
133 ADRIAN PASTERNAK 2011 Mężczyzna Opłacony
134 ANNA PASTERNAK 2012 Kobieta Opłacony
135 Emilia Dziuban 2011 Kobieta Opłacony
136 Maja Szopa Szopa Team 2014 Kobieta Opłacony
137 Kacper Szopa Szopa Team 2010 Mężczyzna Opłacony
138 Emilia Duda 2008 Kobieta Opłacony
139 Gabriela Górska 2011 Kobieta Opłacony
140 Emilia Górska 2011 Kobieta Opłacony
141 Jan Mrozek 2017 Mężczyzna Opłacony
142 Piotr Mordarski Gorlicki Klub Sportów Walki 2017 Mężczyzna Opłacony
143 Zuzanna Kowalczyk 2014 Kobieta Opłacony
144 Paweł Zapłata 2010 Mężczyzna Opłacony
145 Maja Malatinec 2018 Kobieta Opłacony
146 Adaś Cisowski 2010 Mężczyzna Opłacony
147 Kaja Szczygieł 2015 Kobieta Opłacony
148 Paweł Pabis 2014 Mężczyzna Opłacony
149 Łucja Pabis 2017 Kobieta Opłacony
150 Filip Roszak 2011 Mężczyzna Opłacony
151 Maria Bazan 2011 Kobieta Opłacony
152 Ewa Bazan 2014 Kobieta Opłacony
153 Jan Obrzut 2016 Mężczyzna Opłacony
154 Marcel Giemza 2017 Mężczyzna Opłacony
155 Lena Szura 2014 Kobieta Opłacony
156 Gabriela Szura 2012 Kobieta Opłacony
157 Mikołaj Michalak 2010 Mężczyzna Opłacony
158 Maksym Michalak 2008 Mężczyzna Opłacony
159 Grzegorz Michalak 2012 Mężczyzna Opłacony
160 Dominik Jojczyk 2015 Mężczyzna Opłacony
161 Kamila Jojczyk 2017 Kobieta Opłacony
162 Franek Trajdos Biegam bo lubie 2017 Mężczyzna Opłacony
163 Tomasz Szymański 2013 Mężczyzna Opłacony
164 Anna Gruca 2012 Kobieta Opłacony
165 Dominik Mazur 2014 Mężczyzna Opłacony
166 Iga Radzik 2015 Kobieta Opłacony
167 Zuzanna Chrząszcz 2011 Kobieta Opłacony
168 Hanna Chrząszcz 2017 Kobieta Opłacony
169 Mateusz Rępalski 2015 Mężczyzna Opłacony
170 Maja Rępalska 2017 Kobieta Opłacony
171 Mikołaj Wal 2012 Mężczyzna Opłacony
172 Oliwia Tabor 2015 Kobieta Opłacony
173 Dagmara Tabor 2012 Kobieta Opłacony
174 Amelia Urzędowska 2009 Kobieta Opłacony
175 Natalia Rachel 2013 Kobieta Opłacony
176 Adrian Rachel 2018 Kobieta Opłacony
177 Martyna Chramęga 2012 Kobieta Opłacony
178 Blanka Chramęga 2015 Kobieta Opłacony
179 Anita Niemiec 2013 Kobieta Opłacony
180 Leonia Szukalska 2012 Kobieta Opłacony
181 Anna Gruca 2011 Kobieta Opłacony
182 Alan Dyga S.p nr 1 2a 2012 Mężczyzna Opłacony
183 Alan Korzec-Tutko 2011 Mężczyzna Opłacony
184 Tymon Załęski S.P. nr 1 Gorlice 2013 Mężczyzna Opłacony
185 Bogusław Sepioł 2013 Mężczyzna Opłacony
186 Oskar Zięba 2009 Mężczyzna Opłacony
187 Iga Załęska Przedszkolak 2017 Kobieta Opłacony
188 Daria Piórkowska 2010 Kobieta Opłacony
189 Kaja Piórkowska 2013 Kobieta Opłacony
190 Bartosz Świstak 2013 Mężczyzna Opłacony
191 Seweryn Pietrzycki 2016 Mężczyzna Opłacony
192 Antonina Piskorz 2014 Kobieta Opłacony
193 Liliana Piskorz 2017 Kobieta Opłacony
194 Magdalena Muzyka 2011 Kobieta Opłacony
195 Michał Muzyka 2009 Mężczyzna Opłacony
196 Hanna Chłanda Grupetto Gorlice 2014 Kobieta Opłacony
197 Anna Zydroń 2008 Kobieta Opłacony
198 Filip Bajorek 2008 Mężczyzna Opłacony
199 Adam Bajorek 2012 Mężczyzna Opłacony
200 Hanna Rosiek Gorlicka Grupa Biegowa 2010 Kobieta Opłacony