Wirtualne Wyzwanie "Dwustukilometrowy Biegacz Zawodowy" WYZWANIE NA JEDEN MIESIĄC - Wirtualne Wyzwanie "Dwustukilometrowy Biegacz Zawodowy" WYZWANIE NA JEDEN MIESIĄC

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
200 km
Dostępne pakiety
9901/10000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 MAŁGORZATA KOŚCIAŃSKA 1981 Kobieta Opłacony
2 Katarzyna Kwiatkowska 1988 Kobieta Opłacony
3 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
4 Anna Flak-Wancerz TTC 1984 Kobieta Opłacony
5 Rafał Mol Grupa Biegowa Energy Kaczory 1975 Mężczyzna Opłacony
6 Paweł Saj Dzikie Mustangi 1982 Mężczyzna Opłacony
7 Anna Brzezińska 1972 Kobieta Opłacony
8 Sylwia Walęga 1987 Kobieta Opłacony
9 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
10 JOANNA ZALEWSKA 1978 Kobieta Opłacony
11 Monika Jankowska Samotny wilk :) 1990 Kobieta Opłacony
12 Tomasz Łysikowski Zakopane 1975 Mężczyzna Opłacony
13 Piotr Dymel 12Tri.pl 1952 Mężczyzna Opłacony
14 Anna Kiwertz Run Vegan Team 1979 Kobieta Opłacony
15 Grzegorz Wójcik 1979 Mężczyzna Opłacony
16 Tomasz Kopeć 1974 Mężczyzna Opłacony
17 Justyna Bartczak KSF 1979 Kobieta Opłacony
18 Mateusz Jarząbek 1999 Mężczyzna Opłacony
19 Katarzyna Burda 1976 Kobieta Opłacony
20 Iwona Matuszczak-Szulc 1970 1970 Kobieta Opłacony
21 Paweł Kotusiewicz Brak 1985 Mężczyzna Opłacony
22 Karolina Januchowska 1980 Kobieta Opłacony
23 Wojciech Lukasik 1978 Mężczyzna Opłacony
24 Adrian CHUPTYŚ RUNDORFINA 1982 Mężczyzna Opłacony
25 Wiesław Pastuszka Maratończyk Lubsko 1952 Mężczyzna Opłacony
26 Andrzej Lenkiewicz Piękny 1956 Mężczyzna Opłacony
27 Marcin MARCZAK SW 1986 Mężczyzna Opłacony
28 Janusz Jaroński Sowiński Team 1980 Mężczyzna Opłacony
29 Marcin Ferdynus Szybkie Żółwie Opatów 1991 Mężczyzna Opłacony
30 Rafał Aleksandrzak 1984 Mężczyzna Opłacony
31 Grzegorz Rduch 1975 Mężczyzna Opłacony
32 Marlena Kania 1990 Kobieta Opłacony
33 adam trąbała Rozbiegane Mysłowice 1973 Mężczyzna Opłacony
34 Agata Błaut Bez klubu 1970 Kobieta Opłacony
35 Marek Król Parkrun Kalisz 1987 Mężczyzna Opłacony
36 JÓZEF WOJTECZEK KGHM O/LEGNICA 1965 Mężczyzna Opłacony
37 Dariusz Pachała Morsy Nowiniec 1969 Mężczyzna Opłacony
38 Adam Knyps OPONY SERAFINOWSKI 1970 Mężczyzna Opłacony
39 Marek Maluchnik Blue Runner 1973 Mężczyzna Opłacony
40 Roman Gołda 1975 Mężczyzna Opłacony
41 Andrzej Karczewski 1981 Mężczyzna Opłacony
42 Aleksander Piasecki 1989 Mężczyzna Opłacony
43 Daniel Kubaczka 1982 Mężczyzna Opłacony
44 Aneta Trzaska 1995 Kobieta Opłacony
45 Jacek Januchowski DAMY RADE ZEGRZE 1949 Mężczyzna Opłacony
46 Jakub Kuźma 1989 Mężczyzna Opłacony
47 Sandra Sawicka 1990 Kobieta Opłacony
48 Jola Karpiel 1981 Kobieta Opłacony
49 Maciej Woźniak Koszanowo Power 1971 Mężczyzna Opłacony
50 Gabriela Haratyk 1983 Kobieta Opłacony
51 Paulina Tomala 1987 Kobieta Opłacony
52 Michał Ostaszewski 1983 Mężczyzna Opłacony
53 Ilona Wasilewska 1986 Kobieta Opłacony
54 Katarzyna Błędowska 1976 Kobieta Opłacony
55 Tomasz Błędowski 1975 Mężczyzna Opłacony
56 Rafał Machera 1990 Mężczyzna Opłacony
57 Mariusz Gębski 1978 Mężczyzna Opłacony
58 Mieczysław Gębski 1955 Mężczyzna Opłacony
59 Ewelina Nowak 1997 Kobieta Opłacony
60 Beata Jaskułowska Wariacki Team 1976 Kobieta Opłacony
61 Paweł Trubiło 1996 Mężczyzna Opłacony
62 Bartłomiej Sobczak Łódź Kocha Sport 1985 Mężczyzna Opłacony
63 Karolina Głowacka 1983 Kobieta Opłacony
64 Robert Lach 1976 Mężczyzna Opłacony
65 Jaroslaw Gapski Rodzina 1981 Mężczyzna Opłacony
66 Tomasz Pastuszka Maratończyk Lubsko 1969 Mężczyzna Opłacony
67 Marian Kukielski 1951 Mężczyzna Opłacony
68 Anna Grecman 1979 Kobieta Opłacony
69 Wojciech Rygiewicz Biegowe Świry 1965 Mężczyzna Opłacony
70 Anna Karaaslan 1985 Kobieta Opłacony
71 Alan Przezdziak 1993 Mężczyzna Opłacony
72 Adam Rożek 1974 Mężczyzna Opłacony
73 Marcin Wiącek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 1979 Mężczyzna Opłacony
74 Agnieszka Cichoń 1974 Kobieta Opłacony
75 Bartosz Gersztyn 1984 Mężczyzna Opłacony
76 Michał Harasimowicz 12. BBSP 1987 Mężczyzna Opłacony
77 Artur Pawelec 1973 Mężczyzna Opłacony
78 Tomasz Czapla 1979 Mężczyzna Opłacony
79 Anna Cieślak 1994 Kobieta Opłacony
80 Łukasz Miazek 1979 Mężczyzna Opłacony
81 Aneta Jabcoń 1993 Kobieta Opłacony
82 TOBIASZ MICHALAK 1994 Mężczyzna Opłacony
83 WIOLETTA Wieczorek 1985 Kobieta Opłacony
84 Cezariusz Frąckowiak 1965 Mężczyzna Opłacony
85 Marta Kostecka 1991 Kobieta Opłacony
86 Maja Mrozińska 1992 Kobieta Opłacony
87 Krystian Michalski 1993 Mężczyzna Opłacony
88 Przemysław Tyndyra 1984 Mężczyzna Opłacony
89 Damian Foks RUNTEAM Pawłowice 1969 Mężczyzna Opłacony
90 Beata Oleś-Zdechlik 1988 Kobieta Opłacony
91 Piotr Chara 1984 Mężczyzna Opłacony
92 ADAM JUREK 1975 Mężczyzna Opłacony
93 Gabriela Gąsiorek 2000 Kobieta Opłacony
94 Dawid Sobiło 1999 Mężczyzna Opłacony
95 MAREK PAWSKI JW 3936 1979 Mężczyzna Opłacony
96 RAFAŁ WIERCIOCH 1974 Mężczyzna Opłacony
97 Anna Bojanowska 1978 Kobieta Opłacony
98 Bartosz Kozicki KS Rapid Śrem 1976 Mężczyzna Opłacony
99 Sabina Brygider 1995 Kobieta Opłacony
[brak] Anna Lalak 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Woźnica Brak 1996 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bogumila Okrent 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Cezariusz Frąckowiak 1965 Kobieta Nieopłacony
[brak] Damian Foks RUNTEAM Pawłowice 1969 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Gryglicki 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Pietrzak 37Pluton Różańca 1961 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] KRZYSZTOF OŚKO 1998 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mirosław Rajtar Toronto 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mirosław Rajtar 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Pawel Gasior Rozbiegany Susz 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] rafał szynalski 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Czapla 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Zamorski LW 1979 Mężczyzna Nieopłacony