Wirtualny Bieg Truskawki - Truskawkowe Wyzwanie

Data
31.07.2020
Godzina
23:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Agnieszka Grzybowska 1978 Kobieta Opłacony
2 Magda Kreft-Wiraszka 1978 Kobieta Opłacony
3 Dorota Ramotowska 1982 Kobieta Opłacony
4 Dorota Wojciechowska 1993 Kobieta Opłacony
5 Dorota Przygoda Dorota Przygoda 1971 Kobieta Opłacony
6 Sławomir Przygoda 1968 Mężczyzna Opłacony
7 Arkadiusz Kownacki WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE / DRUŻYNA SZPIKU 1967 Mężczyzna Opłacony
8 Iwona Żebrowska 1985 Kobieta Opłacony
9 Monika Merklinghaus-Kober Speed Feet '16/parkrun Kościan/12WBOT 1975 Kobieta Opłacony
10 Larysa Sugay - 1976 Kobieta Opłacony
11 Magdalena Różańska 1976 Kobieta Opłacony
12 Robert Różański 1969 Mężczyzna Opłacony
13 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
14 Agnieszka Cyankiewicz Kijanki 1975 Kobieta Opłacony
15 Sławomir Walczak 1970 Mężczyzna Opłacony
16 ANNA CYANKIEWICZ Kijanki 1950 Kobieta Opłacony
17 Elżbieta Piontek 1957 Kobieta Opłacony
18 Grzegorz Tomaszek 1983 Mężczyzna Opłacony
19 Anna Franczak 1968 Kobieta Opłacony
20 Marek Maluchnik Blue Runner 1973 Mężczyzna Opłacony
21 Magdalena Delung Piotrowickie Beboki 1989 Kobieta Opłacony
22 Szymon Boryczka PoWoli do celu 1980 Mężczyzna Opłacony
23 Anna Ciąder 1983 Kobieta Opłacony
24 Jolanta Bednarska 1984 Kobieta Opłacony
25 Elwira Wróbel 1975 Kobieta Opłacony
26 Justyna Chronowska 1990 Kobieta Opłacony
27 Michał Janiszewski 1988 Mężczyzna Opłacony
28 dorota biezumow 1984 Kobieta Opłacony
29 Mariusz Rudzewicz 1984 Mężczyzna Opłacony
30 alicja reda NW CZŁAPSKI TEAM 1960 Kobieta Opłacony
31 Adam Budziarek #BBKTS 1976 Mężczyzna Opłacony
32 Lidia Woźniak 1968 Kobieta Opłacony
33 Dariusz SOLECKI Bo jak nie My, to Kto? 1965 Mężczyzna Opłacony
34 Joanna WOSK Bo jak nie My, to Kto? 1962 Kobieta Opłacony
35 Mateusz Muskała WIRUSY 1987 Mężczyzna Opłacony
36 Małgorzata Malczewska 1987 Kobieta Opłacony
37 Monika Gawron Grupa Wilki 1985 Kobieta Opłacony
38 Halina Gasińska GEUPA WILKI 1957 Kobieta Opłacony
39 Joanna Dąbrowska 1986 Kobieta Opłacony
40 Ida Krasowska 1978 Kobieta Opłacony
41 Marcin Urbankiewicz Piotrowickie Beboki 1986 Mężczyzna Opłacony
42 Kamila Kotlicka 1980 Kobieta Opłacony
43 Marcin Handke Wataha łączy nas bieganie 1981 Mężczyzna Opłacony
44 Krzysztof Kąkol 1976 Mężczyzna Opłacony
45 Grzegorz Neska 1994 Mężczyzna Opłacony
46 Bartłomiej Walkiewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
47 Aneta Papiernik Markowi Biegacze 1980 Kobieta Opłacony
48 Blanka Cabańska Markowi Biegacze 1975 Kobieta Opłacony
49 Joanna Nosek NOSKI TRZY 1972 Kobieta Opłacony
50 Edyta RATUŚ 1992 Kobieta Opłacony
51 PIOTR EWERTOWSKI SENSOR CLINIQ RUN TEAM 1967 Mężczyzna Opłacony
52 Anna Biernacka 1976 Kobieta Opłacony
53 Wojciech Gil 1971 Mężczyzna Opłacony
54 Kostiantyn Korsakov - 1972 Mężczyzna Opłacony
55 Emilia Piperek 1985 Kobieta Opłacony
56 Dorota olszewska-zajac 1979 Kobieta Opłacony
57 Monika Tadzik 1977 Kobieta Opłacony
58 Elżbieta Mikołajczyk MIRAZ RACE TEAM 1983 Kobieta Opłacony
59 Zdzisław Heller herbmaratonow.pl 1956 Mężczyzna Opłacony
60 Mariola Szlęzak 1979 Kobieta Opłacony
61 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
62 Remigiusz Kiedrowski 1977 Mężczyzna Opłacony
63 Mariusz Chmiel 1971 Mężczyzna Opłacony
64 Marika Szejna Kino na Wileńskiej 1980 Kobieta Opłacony
65 Michał Urbanowicz niezrzeszony 1979 Mężczyzna Opłacony
66 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
67 Barbara Kurcz Babeczki Koszalin 1971 Kobieta Opłacony
68 Małgorzata Küchler JARBUD 1976 Kobieta Opłacony
69 Kinga Czarnecka Lisowisko 1989 Kobieta Opłacony
70 Izabela Zarzycka 1977 Kobieta Opłacony
71 Maciej Kulik 1979 Mężczyzna Opłacony
72 Dominika Janiak 1984 Kobieta Opłacony
73 Daria Lelito LISOWISKO 1989 Kobieta Opłacony
74 anna wójcik 1981 Kobieta Opłacony
75 MAŁGORZATA KOMOROWSKA Perfect Squad 1985 Kobieta Opłacony
76 Katarzyna Maciąg Perfect Squad 1985 Kobieta Opłacony
77 Justyna Sobolewska Perfec Squad 1979 Kobieta Opłacony
78 Marta Chmielewska-Kursa Stowarzyszenie Perfect Squad 1979 Kobieta Opłacony
79 Monika Kowalczyk Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 1982 Kobieta Opłacony
80 Robert Lach 1976 Mężczyzna Opłacony
81 Sylwia Szmigiel 1998 Kobieta Opłacony
82 Roman Rożkowski 1958 Mężczyzna Opłacony
83 Daniel Rówiński 1980 Mężczyzna Opłacony
84 Maria Anyż Kije w dobrych rękach 1951 Kobieta Opłacony
85 Aleksandra Dyrgalska Kije w dobrych rękach 1954 Kobieta Opłacony
86 Krystyna Biedra Kije w dobrych rękach 1947 Kobieta Opłacony
87 Dorota Kulińska Kije w dobrych rękach 1959 Kobieta Opłacony
88 Malwina Kuczerka KB LEW LEGNICA 1985 Kobieta Opłacony
89 Łukasz Baranowski 1989 Mężczyzna Opłacony
90 Joanna Rolniczak Trzcianka 1980 Kobieta Opłacony
91 Robert Wójcik 1985 Mężczyzna Opłacony
92 Agnieszka Wójcik 1986 Kobieta Opłacony
93 Jakub Brol Brak 2005 Mężczyzna Opłacony
94 Eliza Grabowska-Szweicer 1977 Kobieta Opłacony
95 Justyna Łoszajć 1978 Kobieta Opłacony
96 Bożena Zbieć DARFIK Team 1960 Kobieta Opłacony
97 PATRYCJA MISIAK 1980 Kobieta Opłacony
98 Monika Nowak 1979 Kobieta Opłacony
99 Renata Krugiolka Aktywnie w pniewach 1985 Kobieta Opłacony
100 Aleksandra Gierka 1995 Kobieta Opłacony
101 Monika Mikołajczyk 1981 Kobieta Opłacony
102 Paulina Czarnecka 1989 Kobieta Opłacony
103 ADAM GRABARA 1973 Mężczyzna Opłacony
104 ANNA KRZYSIAK 1978 Kobieta Opłacony
105 Beata Bondarczuk 1969 Kobieta Opłacony
106 Waldemar Nowak TriAmator Ewelina Nowak 1963 Mężczyzna Opłacony
107 Urszula Nowak TriAmator Ewelina Nowak 1966 Kobieta Opłacony
108 Anita Skoczylas MUAY Running Team 1973 Kobieta Opłacony
109 tomasz talecki 1PBOT 1980 Mężczyzna Opłacony
110 Michał Serocki 1984 Mężczyzna Opłacony
111 Lena Walentynowicz Pruszcz Biega 2009 Kobieta Opłacony
112 Xavier Szwarnowski 2003 Mężczyzna Opłacony
113 Mirosława Smoczyk 1975 Kobieta Opłacony
114 Tomasz Przybylski 1985 Mężczyzna Opłacony
115 Marta Małasiewicz 1971 Kobieta Opłacony
116 Amelia MUSIOŁ KATOWICE 2014 Kobieta Opłacony
117 Zbigniew Sojka 1937 Mężczyzna Opłacony
118 Katarzyna Pielorz 1985 Kobieta Opłacony
119 Izabela Towarnicka 1972 Kobieta Opłacony
120 Mariola Kirsz NORDICUS Strzybnica 1976 Kobieta Opłacony
121 Franciszek Drynda NORDICUS Strzybnica 1948 Mężczyzna Opłacony
122 Bożena Chechelska 1958 Kobieta Opłacony
123 Agnieszka Hajdukiewicz 1981 Kobieta Opłacony
124 tomasz talecki 1pbot 1980 Mężczyzna Opłacony
125 Piotr Krakowski SzymanowskiTeam 1990 Mężczyzna Opłacony
126 Anna Kiwertz Run Vegan Team 1979 Kobieta Opłacony
127 Małgorzata Kuprewicz Kyokushin Węgorzewo 1982 Kobieta Opłacony
128 Karina Kuprewicz Kyokushin Węgorzewo 2008 Kobieta Opłacony
129 Martyna Kuprewicz Kyokushin Węgorzewo 2012 Kobieta Opłacony
130 Kamil Surdel 1986 Mężczyzna Opłacony
131 Emilia Surdel 1990 Kobieta Opłacony
132 IZABELA GRZEMPKA Szalone One 1972 Kobieta Opłacony
133 Monika Ochenkowska 1982 Kobieta Opłacony
134 Marek Kochanowicz KB WIKON 1972 Mężczyzna Opłacony
135 Aneta Kulik 1986 Kobieta Opłacony
136 Monika Sławska MORSY KONIN 1975 Kobieta Opłacony
137 Ewa Janko-Mielcarska Korona Wilanów 1958 Kobieta Opłacony
138 Beata Talarowska Łódzkie Morsy 1981 Kobieta Opłacony
139 Sylwester Piechota Łódzkie Morsy 1981 Mężczyzna Opłacony
140 Małgorzata Tworzydło 1970 Kobieta Opłacony
141 Paulina Galer 1990 Kobieta Opłacony
142 Longina Cholewinska 1966 Kobieta Opłacony
143 Jarosław Siess 1961 Mężczyzna Opłacony
144 Marek Krupiński DĄBROWSKI TEAM 1995 Mężczyzna Opłacony
145 Ewa Czajkowska SZALONE ONE 1975 Kobieta Opłacony
146 Iwona Ostrowska-Lentas 1977 Kobieta Opłacony
147 Ewelina Nowak TriAmator 1987 Kobieta Opłacony
148 Łukasz Bieniak 1984 Mężczyzna Opłacony
149 Piotr Gołdyn 1973 Mężczyzna Opłacony
150 Małgorzata Gołdyn 1964 Kobieta Opłacony
151 Barbara Zielińska-Woźnica Wróg sportu 1970 Kobieta Opłacony
152 KAMILA STĘPNIEWSKA 1982 Kobieta Opłacony
153 Bartosz Stawicki Super Stawik Team 1986 Mężczyzna Opłacony
154 Agnieszka Rakowska Legnicka Grupa Głuchych 1975 Kobieta Opłacony
155 Artur Janaszek 1963 Mężczyzna Opłacony
156 Adam Zimmerman Zet 1980 Mężczyzna Opłacony
157 Marek Więckowski 1982 Mężczyzna Opłacony
158 Konrad Woźniak 1984 Mężczyzna Opłacony
159 Sonia Barwicka 1985 Kobieta Opłacony
160 Jerzy Wroblewski Parkrun Szczecinek 1956 Mężczyzna Opłacony
161 Karolina Błażejczyk 1992 Kobieta Opłacony
162 Dariusz Kucharski Spartanie Dzieciom 1978 Mężczyzna Opłacony
163 Klaudia Jasinska 1974 Kobieta Opłacony
164 Michał Staniaszek 1970 Mężczyzna Opłacony
165 Radosław Gwóźdź Lechia Zielona Góra 1996 Mężczyzna Opłacony
166 Tomasz Bastrzyk 1972 Mężczyzna Opłacony
167 Bartosz Jabłonka 1984 Mężczyzna Opłacony
168 Barbara Wrona Biegam, bo lubię! 1981 Kobieta Opłacony
169 Sandra Walentynowicz Pruszcz Biega 1999 Kobieta Opłacony
170 Sylwia Sajur 1993 Kobieta Opłacony
171 Aneta Walentynowicz LOTOS Running Team/ Pruszcz Biega 1977 Kobieta Opłacony
172 Tomasz Lewicki 1979 Mężczyzna Opłacony
173 Karolina Stachura 1977 Kobieta Opłacony
174 Urszula Lawnik Fundacja Oko w Oko z Rakiem 1958 Kobieta Opłacony
175 Agata Siemiątkowska AGABAS 1974 Kobieta Opłacony
176 Paweł Przybylak 1963 Mężczyzna Opłacony
177 Arkadiusz Brodzik 1982 Mężczyzna Opłacony
178 Paulina Łata 1990 Kobieta Opłacony
179 Sebastian Gaidas 1978 Mężczyzna Opłacony
180 Cezary Sułek 1968 Mężczyzna Opłacony
181 Kamil Dyrtkowski 1985 Mężczyzna Opłacony
182 Aleksander Giera 1992 Mężczyzna Opłacony
183 Halina Pietrzak 1975 Kobieta Opłacony
184 Marcin Szczeszek 1989 Mężczyzna Opłacony
185 Janusz Pilch Piwosz 1972 Mężczyzna Opłacony
186 Marzena Psik Hernik Team 1969 Kobieta Opłacony
187 Marek Urbaniak 1975 Mężczyzna Opłacony
188 Grażyna Siwczyk Lecymy Durś 1958 Kobieta Opłacony
189 Anna Pawlikiewicz Hall om mig 1991 Kobieta Opłacony
190 Ewa Kwiatkowska 1985 Kobieta Opłacony
191 Robert Kuzikiewicz Sokół Kalsk 1976 Mężczyzna Opłacony
192 Jolanta Borzyszkowska Bez kija nie podchodź 1958 Kobieta Opłacony
193 Jarosław Jankowski 1980 Mężczyzna Opłacony
194 Tomasz Góralczyk Aktywni Kamieńsk 1997 Mężczyzna Opłacony
195 Justyna Wiśniewska 1982 Kobieta Opłacony
196 Agata Szplit Korona Pabianice 1988 Kobieta Opłacony
197 Amelia Haupa 2004 Kobieta Opłacony
198 Monika Osiecka 1977 Kobieta Opłacony
199 Maria Kornacka 1993 Kobieta Opłacony
200 MACIEJ ZABOROWSKI RUCH PRZYJACIÓŁ HARCERSTWA ZHP JAROCIN 1974 Mężczyzna Opłacony
201 Krzysztof Sadowski 1987 Mężczyzna Opłacony
202 Joanna Kilkowska 1969 Kobieta Opłacony
203 Barbara Woźniak 1955 Kobieta Opłacony
204 Justyna Książek 1981 Kobieta Opłacony
205 Paweł Kowalski 1991 Mężczyzna Opłacony
206 Szymon Maciąg 1991 Mężczyzna Opłacony
207 Beata Dorożyńska 1974 Kobieta Opłacony
208 Małgorzata Marczewska GosiaM 1978 Kobieta Opłacony
209 Monika Obolewska 1998 Kobieta Opłacony
210 Grażyna Szczepaniak 1966 Kobieta Opłacony
211 Łukasz Szumielewicz Legion Głogów 1978 Mężczyzna Opłacony
212 Anna Kałużna Kolej na marsz 1953 Kobieta Opłacony
213 Jacek Krawczyk 1974 Mężczyzna Opłacony
214 Marzena Feliksiak 1977 Kobieta Opłacony
215 Adam Polok 1992 Mężczyzna Opłacony
216 Monika Myrta 1982 Kobieta Opłacony
217 Jarosław Niewiarowski Biegiem po piwo 1979 Mężczyzna Opłacony
218 Beata Nowak STEP BY STEP Trójmiasto 1970 Kobieta Opłacony
219 Marcin Chałas MCH +MF 1985 Mężczyzna Opłacony
220 Mateusz Szczepański 2000 Mężczyzna Opłacony
221 Magdalena Fronczek MCH +MF 1985 Kobieta Opłacony
222 Szymon Zduniak 2017 Mężczyzna Opłacony
223 Karolina Jabłońska 1996 Kobieta Opłacony
224 Katarzyna Marchajska 1984 Kobieta Opłacony
225 AGNIESZKA KROSNOWSKA 1987 Kobieta Opłacony
226 Anna Musiał DBL 1991 Kobieta Opłacony
227 Sebastian Chruszczyński 1992 Mężczyzna Opłacony
228 Aleksandra Gliwa 1995 Kobieta Opłacony
229 Kamila Sapun 1981 Kobieta Opłacony
230 Sylwia Skorupka 2001 Kobieta Opłacony
231 Anita Zapotoczna 1986 Kobieta Opłacony
232 Wojciech Caruk 1981 Mężczyzna Opłacony
233 Sylwia Stachera 1972 Kobieta Opłacony
234 Karolina Niedźwiecka 2001 Kobieta Opłacony
235 Anita Madany 1965 Kobieta Opłacony
236 Monika Maciaszczyk 1993 Kobieta Opłacony
237 Kamila Bednarek Sierocka 1985 Kobieta Opłacony
238 Artur Zajączkowski Rozbiegane Działdowo 1978 Mężczyzna Opłacony
239 Marcin Kurzawa 1991 Mężczyzna Opłacony
240 Piotr Golombek 1967 Mężczyzna Opłacony
241 Elżbieta Czapura MK Team 1957 Kobieta Opłacony
242 Karolina Korzeniowska GaskaBalbinka 1984 Kobieta Opłacony
243 Jolanta Micor AZS UMED Łódź - Running Team 1992 Kobieta Opłacony
244 Przemysław Gliwa 1995 Mężczyzna Opłacony
245 SŁAWOMIR STAŃCZYK 1988 Mężczyzna Opłacony
246 Agnieszka Wilińska-Zywert 1979 Kobieta Opłacony
[brak] Adam Skałka Biegam Bo Lubię 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adam Skałka Biegam Bo Lubię 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Aleksandra Gierka 1995 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksandra Szomborg 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Amelia MUSIOŁ KATOWICE 2014 Kobieta Nieopłacony
[brak] Andrzej Dąbrowski Józefów 1957 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Żytkowski TKKF KRZNA 1963 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Angelika Nolka 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edyta Ratuś 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Lebuda 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jacek Mrówka Śląsk Runners 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Janusz Pilch Piwosz 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Joanna Dąbrowska 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Dąbrowska 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Korzeniowska Gąska Balbinka 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Szukiłowicz 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarína Krajňáková MARAS team 1967 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kostiantyn Korsakov - 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Kapral Bystrzyca Kłodzka 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marzena Kowzan Temmpo Wałbrzych 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Oksana Szczepańska 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paulina Łata 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] pawel rybicki Pawełek 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Waldemar Biskupski Waldek 1964 Mężczyzna Nieopłacony