Wirtualny Bieg Powstania Warszawskiego - Powstańcza piątka

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
4762/5000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Piotr Rogala Fc Wołów 1983 Mężczyzna Opłacony
2 Michał Muras 22 ODN 1974 Mężczyzna Opłacony
3 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
4 Ewelina Borowicz 1991 Kobieta Opłacony
5 Malgorzata Buczek #caływyźrałbiega 1983 Kobieta Opłacony
6 Wiesław Perlik TadMax 1954 Mężczyzna Opłacony
7 Małgorzata Piątek 1986 Kobieta Opłacony
8 Daniel Capaja 1996 Mężczyzna Opłacony
9 GENADIUSZ CIEMNOŁOŃSKI - 1953 Mężczyzna Opłacony
10 Justyna Jaworska 1978 Kobieta Opłacony
11 Sylwia Tabaka-Mierzejewska 1975 Kobieta Opłacony
12 Grzegorz Czasak Witkowo Biega 1971 Mężczyzna Opłacony
13 Staszek Safin Wataha-Łaczy Nas Bieganie 1979 Mężczyzna Opłacony
14 Wioleta Grajewska Wataha-Łaczy Nas Bieganie 1981 Kobieta Opłacony
15 Krzysztof Tondel 1982 Mężczyzna Opłacony
16 Aneta Panek 1975 Kobieta Opłacony
17 Robert Nosek Noski Trzy 1971 Mężczyzna Opłacony
18 Jan Nosek NOSKI TRZY 2005 Mężczyzna Opłacony
19 Malgorzata Mierzejewska 1981 Kobieta Opłacony
20 Dariusz SAPA Bydgoskie Żółwie 1967 Mężczyzna Opłacony
21 Ryszard Tylek - 1977 Mężczyzna Opłacony
22 Kinga Lis-Tylek - 1982 Kobieta Opłacony
23 Aleksandra Przybylska Elite Team 1970 Kobieta Opłacony
24 Jacek Hanuszkiewicz 1972 Mężczyzna Opłacony
25 Tomasz Krasowski 1978 Mężczyzna Opłacony
26 Aleksandra Kaczmarek 1964 Kobieta Opłacony
27 Dorota Florczak 1983 Kobieta Opłacony
28 Włodzimierz Szymczewski 1956 Mężczyzna Opłacony
29 Paulina Czarnecka 1989 Kobieta Opłacony
30 Magdalena Różańska 1976 Kobieta Opłacony
31 Robert Różański 1969 Mężczyzna Opłacony
32 Michał Damps Broniewski Klub Sportowy SZYBKI STRUŚ 1986 Mężczyzna Opłacony
33 Kinga Czarnecka Lisowisko 1989 Kobieta Opłacony
34 Aneta Suligowska Markowi biegacze 1974 Kobieta Opłacony
35 Krzysztof Jagielski 1995 Mężczyzna Opłacony
36 Wojciech Gil 1971 Mężczyzna Opłacony
37 Daria Lelito LISOWISKO 1989 Kobieta Opłacony
38 Mirosław Schwann Wejherowskie Łabędzie 1968 Mężczyzna Opłacony
39 Anna Kasprzak Sztangi Wolsztyn 1985 Kobieta Opłacony
40 tomasz Kasprzak Sztangi Wolsztyn 1985 Mężczyzna Opłacony
41 Mieszko Olszewski 1983 Mężczyzna Opłacony
42 Jerzy Urbanowicz 1978 Mężczyzna Opłacony
43 Klaudia Szczepaniak Wataha Łączy Nas Bieganie /Drużyna Szpiku 1987 Kobieta Opłacony
44 BARBARA OLSZEWSKA 1965 Kobieta Opłacony
45 Sławomir Gajewski 1973 Mężczyzna Opłacony
46 Mateusz Wroński-Tusik MKS LIMANOVIA 1973 Mężczyzna Opłacony
47 Jarosław Żebrowski 1961 Mężczyzna Opłacony
48 PIOTR ROŻENTALSKI DRUŻYNA PIERŚCIENIA 1978 Mężczyzna Opłacony
49 Łukasz Sajduda 1986 Mężczyzna Opłacony
50 Jarosław Domański SPARTAKUS BEŁCHATÓW 1963 Mężczyzna Opłacony
51 Adam Pawełczyk 1978 Mężczyzna Opłacony
52 Paweł Tuzinek Zabiegany Skaryszew 1973 Mężczyzna Opłacony
53 ANNA CYANKIEWICZ Kijanki 1950 Kobieta Opłacony
54 Ryszard Hahn Niezrzeszony 1974 Mężczyzna Opłacony
55 Sabina Wojtaszewska BBL Racibórz 1983 Kobieta Opłacony
56 Elżbieta Piontek 1957 Kobieta Opłacony
57 Agnieszka Stefańska Gwiazdy z Darżyna 1982 Kobieta Opłacony
58 Ksawery Stefański Gwiazdy z Darżyna 2009 Mężczyzna Opłacony
59 Eliza Stefańska Gwiazdy z Darżyna 2011 Kobieta Opłacony
60 Andrzej Czuchraj 1980 Mężczyzna Opłacony
61 Maciej Kamiński 1984 Mężczyzna Opłacony
62 Angelika Gawrońska 1991 Kobieta Opłacony
63 Przemek Laskowski 1978 Mężczyzna Opłacony
64 Magdalena Czarnecka NW CZŁAPSKITEAM 1976 Kobieta Opłacony
65 Tomasz KACZMAREK 1978 Mężczyzna Opłacony
66 Jakub Jackowski 1984 Mężczyzna Opłacony
67 Agnieszka Morawiec WATAHA 1974 Kobieta Opłacony
68 Ewa Psiuk 1992 Kobieta Opłacony
69 Robert Dolicher 1972 Mężczyzna Opłacony
70 Iwona Racilewicz 1971 Kobieta Opłacony
71 Anna Bartoś 1986 Kobieta Opłacony
72 Krystian Kopeć 1994 Mężczyzna Opłacony
73 Agnieszka Cyankiewicz Kijanki 1975 Kobieta Opłacony
74 Mateusz Kopec 1991 Mężczyzna Opłacony
75 Joanna Kryszczak 1978 Kobieta Opłacony
76 Krzysztof Góral 1984 Mężczyzna Opłacony
77 Marek Maluchnik Blue Runner 1973 Mężczyzna Opłacony
78 Tomasz Kornobis Oś. ŚRODULA 1987 Mężczyzna Opłacony
79 Dominik Wołosik opp 1989 Mężczyzna Opłacony
80 ANDRZEJ DĄBROWSKI 1957 Mężczyzna Opłacony
81 Karolina Grabowska Gazella Team 1972 Kobieta Opłacony
82 Tomasz Grabowski GAZELLA Team 1970 Mężczyzna Opłacony
83 Jakub Frąk 1975 Mężczyzna Opłacony
84 Tomasz Konwalinka Kowal Run 1980 Mężczyzna Opłacony
85 Jerzy Hnatyk Hufiec ZHP Ostrów Wielkopolski 1971 Mężczyzna Opłacony
86 Marcin Przybyszewski 12BZ 1990 Mężczyzna Opłacony
87 Jacek Fedrau 1989 Mężczyzna Opłacony
88 Katarzyna Nowak 1980 Kobieta Opłacony
89 Sebastian Kopeć 1988 Mężczyzna Opłacony
90 Paweł Wesołowski Szybkie Wesołki 1977 Mężczyzna Opłacony
91 Marcin Grabowicz Cswląd Poznań 1988 Mężczyzna Opłacony
92 Grażyna Bronk Brak 1964 Kobieta Opłacony
93 Krzysztof Stańczyk KB V-MAX Adamów 1947 Mężczyzna Opłacony
94 Karolina Maryniak 2001 Kobieta Opłacony
95 Dorota Osuch NWST 1974 Kobieta Opłacony
96 Jarosław Kluziak 1985 Mężczyzna Opłacony
97 Violetta Czworowska RPH Gutki Hufiec Kępno 1974 Kobieta Opłacony
98 Grzegorz Turczyn Night Runners Słupsk 1970 Mężczyzna Opłacony
99 Bartosz Jabłonka 1984 Mężczyzna Opłacony
100 Mariusz Zalewski Fizjoterapia dziecięca Damian Zalewski 1969 Mężczyzna Opłacony
101 Rafał Mol Grupa Biegowa Energy Kaczory 1975 Mężczyzna Opłacony
102 PAWEŁ PARSZYWKA 1981 Mężczyzna Opłacony
103 Magdalena Parszywka 1980 Kobieta Opłacony
104 Mateusz Grzegocki Grzegocki 1992 Mężczyzna Opłacony
105 Krzysztof Rozmarynowski 1989 Mężczyzna Opłacony
106 Michał Hnytko 1988 Mężczyzna Opłacony
107 Tomasz Paczkowski 1975 Mężczyzna Opłacony
108 Izabela Jakubiec 1980 Kobieta Opłacony
109 Pawel Boreczek 1984 Mężczyzna Opłacony
110 Aneta Gdańska 1973 Kobieta Opłacony
111 Tomasz Ziemiński "Radosław44" 1971 Mężczyzna Opłacony
112 Marcin Handke Wataha łączy nas bieganie 1981 Mężczyzna Opłacony
113 Andrzej Staruch 1957 Mężczyzna Opłacony
114 Paweł Nałysnyk 1992 Mężczyzna Opłacony
115 Marcin Mały 1989 Mężczyzna Opłacony
116 Dorota Grzegorczyk Orange Polska 1970 Kobieta Opłacony
117 Rafał Mazur 1980 Mężczyzna Opłacony
118 Pawel Bujak 1992 Mężczyzna Opłacony
119 Andrzej Kiciński 42 BLSz 1986 Mężczyzna Opłacony
120 Dorota Nadowska Mieszanka Studencka 1979 Kobieta Opłacony
121 Paweł Zachciał Zachary team 1987 Mężczyzna Opłacony
122 Elżbieta Czapura MK Team 1957 Kobieta Opłacony
123 Tomasz Urbański Turborun 1972 Mężczyzna Opłacony
124 JÓZEF DZIEDZIC Zabiegany Wołomin 1968 Mężczyzna Opłacony
125 Tomasz Odrowski Lamba 1976 Mężczyzna Opłacony
126 Monika Merklinghaus-Kober Speed Feet '16/parkrun Kościan/12WBOT 1975 Kobieta Opłacony
127 Małgorzata Marczewska GosiaM 1978 Kobieta Opłacony
128 Mariusz Bednarz 1974 Mężczyzna Opłacony
129 Natalia Dworacka 1983 Kobieta Opłacony
130 Zuzanna Dworacka 2008 Kobieta Opłacony
131 Michał Dworacki 1981 Mężczyzna Opłacony
132 Jacek Januchowski DAMY RADE ZEGRZE 1949 Mężczyzna Opłacony
133 Michał Dybiec 1990 Mężczyzna Opłacony
134 Marcin Jasinski 1978 Mężczyzna Opłacony
135 Jakub Muszyński 1983 Mężczyzna Opłacony
136 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
137 Jakub Nowak 2002 Mężczyzna Opłacony
138 Andrzej Worotyński GrupaAW65 1965 Mężczyzna Opłacony
139 Adam Nieznański Nieznański Team 1973 Mężczyzna Opłacony
140 Jacek Fajfer 1960 1960 Mężczyzna Opłacony
141 Sebastian Pisowodzki KS Debiut Wieleń 1976 Mężczyzna Opłacony
142 Dorota Raczkowska Bractwo biegowe BGK 1975 Kobieta Opłacony
143 Xavier Socko Polacy biegają w UK 2010 Mężczyzna Opłacony
144 Mariusz Socko Polacy biegają w UK 2013 Mężczyzna Opłacony
145 Witek Snopek 1962 Mężczyzna Opłacony
146 Artur Adamiak 1988 Mężczyzna Opłacony
147 Aleksander Malinowski Malinowscy team 1979 Mężczyzna Opłacony
148 Angelika Malinowska Malinowscy team 1982 Kobieta Opłacony
149 zbigniew Miciuła 1959 Mężczyzna Opłacony
150 anna szymanowska 1975 Kobieta Opłacony
151 Anna Kicińska 1989 Kobieta Opłacony
152 Mariusz Potyraj 2 ORel 1974 Mężczyzna Opłacony
153 Kasia Szewczyk Wirusy 1978 Kobieta Opłacony
154 Mirosław Szadkowski Olimpijczyk 1965 Mężczyzna Opłacony
155 Łukasz Rybak 1984 Mężczyzna Opłacony
156 Hubert Rybak 2011 Mężczyzna Opłacony
157 Jan Kulczycki 1950 Mężczyzna Opłacony
158 Magda Sikora 1981 Kobieta Opłacony
159 Karolina Gajda 1993 Kobieta Opłacony
160 Dariusz Stoński 1967 Mężczyzna Opłacony
161 Jakub Koral 1993 Mężczyzna Opłacony
162 Izabela Towarnicka 1972 Kobieta Opłacony
163 Mateusz Wołczański 2001 Mężczyzna Opłacony
164 Mariusz Jarczewski HDK Strzelec 1972 Mężczyzna Opłacony
165 Michał Radek 1977 Mężczyzna Opłacony
166 Tomasz Kaczyński RGH Szwadron Żandarmerii 1970 Mężczyzna Opłacony
167 Agnieszka Ruta-Serewa 1980 Kobieta Opłacony
168 Wojciech Sadowski OSP KRÓLOWA GÓRNA 1981 Mężczyzna Opłacony
169 Lidia Liżewska KB Wyszków 1980 Kobieta Opłacony
170 Łukasz Błachuta Ultras Stal Ostrów 1992 Mężczyzna Opłacony
171 Piotr Pietrzak 1971 Mężczyzna Opłacony
172 Katarzyna Dumka Heros Team Pabianice 1973 Kobieta Opłacony
173 Danuta Seryczyńska 1945 Kobieta Opłacony
174 Łucja Zimochocka Gołębie Pocztowe 1986 Kobieta Opłacony
175 Karol Zimochocki Gołębie Pocztowe 1986 Mężczyzna Opłacony
176 Ryszard Martyniuk GMINA STRZELCE OPOLSKIE 1984 Mężczyzna Opłacony
177 Anna Sosnowska 1991 Kobieta Opłacony
178 Łukasz Duda MIRAZ RACE TEAM 1984 Mężczyzna Opłacony
179 Andrzej Laskowski Stargard 1957 Mężczyzna Opłacony
180 Małgorzata Główczyńska Markowi Biegacze 1974 Kobieta Opłacony
181 Magdalena Gwiazdowska 1983 Kobieta Opłacony
182 Franciszek Gwiazdowski 2015 Mężczyzna Opłacony
183 Tomek Żuk 1963 Mężczyzna Opłacony
184 Łukasz Wasielczyk 1984 Mężczyzna Opłacony
185 Karolina Mrozińska 1983 Kobieta Opłacony
186 Marcin Mrówka 1978 Mężczyzna Opłacony
187 Radosław Smoliński 1974 Mężczyzna Opłacony
188 Wioletta Kozlowska 1977 Kobieta Opłacony
189 Arkadiusz Wójcik AUKAW Team 1980 Mężczyzna Opłacony
190 Józef Świderski AQ WIRING TEAM 1961 Mężczyzna Opłacony
191 Leszek Borkowski NoWi Siedlce - NW Wschód 1966 Mężczyzna Opłacony
192 zbigniew średziński 1965 Mężczyzna Opłacony
193 Jacek Expedyt Domański 1941 Mężczyzna Opłacony
194 Kamila Kotlicka 1980 Kobieta Opłacony
195 Magdalena Borkowska 1976 Kobieta Opłacony
196 Bożena Zbieć DARFIK Team 1960 Kobieta Opłacony
197 Bartłomiej Walkiewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
198 Eryk Brzeziński 1984 Mężczyzna Opłacony
199 Honorata Jaros 1971 Kobieta Opłacony
200 Karolina Boch Ryczywół 1992 Kobieta Opłacony
201 Izabela Stankiewicz 1977 Kobieta Opłacony
202 Mateusz Muskała 1987 Mężczyzna Opłacony
203 Jacek Marchel 1967 Mężczyzna Opłacony
204 Sylwia Sikora PGB Sportowa Paczka 1987 Kobieta Opłacony
205 Krzysztof Waligórska Markowi Biegacze 1964 Mężczyzna Opłacony
206 Piotr Wolski 1968 Mężczyzna Opłacony
207 Kate Wieczorek 1980 Kobieta Opłacony
208 Katarzyna Maziarczyk-Kotwica 1984 Kobieta Opłacony
209 Rafał Faleński 1978 Mężczyzna Opłacony
210 Jacek Gryz Bravehearts Legionowo 1979 Mężczyzna Opłacony
211 Ewa Gryz Bravehearts Legionowo 1983 Kobieta Opłacony
212 Klaudia Fera 1994 Kobieta Opłacony
213 Marcin Konat 1977 Mężczyzna Opłacony
214 Dorota Czarnota Bravehearts Legionowo 1981 Kobieta Opłacony
215 Magdalena Kaczmarek 1975 Kobieta Opłacony
216 Michał Goleń 1976 Mężczyzna Opłacony
217 Ewunia Goleń 1976 Kobieta Opłacony
218 Roman Rożkowski Dendrorunners 1958 Mężczyzna Opłacony
219 Piotr Roman 1968 Mężczyzna Opłacony
220 Miroslav Statkevič 1974 Mężczyzna Opłacony
221 Dariusz Jegierski 1975 Mężczyzna Opłacony
222 Ania Jegierska 26 1975 Kobieta Opłacony
223 Bogusława Darda 1975 Kobieta Opłacony
224 Olga Jędrzejewska 1994 Kobieta Opłacony
225 Agnieszka Osuch 1977 Kobieta Opłacony
226 Kamil Przybyłowski Legijny Żyrardów 1989 Mężczyzna Opłacony
227 Tobiasz Ziemkowski 1984 Mężczyzna Opłacony
228 Ewelina Lewandowska Wataha Warszawa 1989 Kobieta Opłacony
229 Mirosław Salisz 1966 Mężczyzna Opłacony
230 ANNA JEGIERSKA AMATORKA 1981 Kobieta Opłacony
231 Danuta Murawska 1979 Kobieta Opłacony
232 Sebastian Leonardziak 1976 Mężczyzna Opłacony
233 Marek Borkowski 1974 Mężczyzna Opłacony
234 Grzegorz Grabowski Crossfit Częstochowa 1971 Mężczyzna Opłacony
235 Paweł Łagowski Lena / Szymon 1981 Mężczyzna Opłacony
236 Tadeusz Dzieniszewski 1957 Mężczyzna Opłacony
237 Michał Florkiewicz 1986 Mężczyzna Opłacony
238 Rafał Londzin 1974 Mężczyzna Opłacony
[brak] Adam Marcinkiewicz Zabiegany Skaryszew 1958 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Agata Mariola Groba 1999 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Goś 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Sosnowska 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Damian Prazimowski 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Damian Wiśniewski 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Zdyb BOHAR PALETY Runners 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Honorata Jaros 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jacek Expedyt Domański WKB META Lubliniec 1941 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamil Chmielewski 2003 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Hausman 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Waligórski Markowi Biegacze 1964 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Pietrzykowska 1999 Kobieta Nieopłacony
[brak] Malwina Kuczerka KB LEW LEGNICA 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Błyskun 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Błyskun 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Bil Amator 1958 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Biljjj Amator 1958 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Konopacki 1959 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marta Sobotka Stolica 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Michał Gołębowski 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mirosław Hołdyński WKB "META" LUBLINIEC 1961 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Oksana Szczepańska 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Rafał Faleński 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Sak Amatorska Grupa Biegową BIEGunka 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sebastian Piechol Razem Trenujemy Sport 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Seweryn Szczepanik 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wojciech Sadowski OSP KRÓLOWA GÓRNA 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] zbigniew Miciuła 1959 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] zbigniew średziński 1965 Mężczyzna Nieopłacony