Wirtualny Półmaraton Letni - Wirtualny Półmaraton Letni

Data
23.09.2020
Godzina
05:38
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
21,09 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Piotr DZIEPAK 1BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE 1980 Mężczyzna Opłacony
2 Grzegorz Leszczyński 1969 Mężczyzna Opłacony
3 Renata Krugiolka Aktywnie w pniewach 1985 Kobieta Opłacony
4 Anna Flak-Wancerz TTC 1984 Kobieta Opłacony
5 Andrzej Lenkiewicz Piękny 1956 Mężczyzna Opłacony
6 Alicja Kopystyńska 1983 Kobieta Opłacony
7 Ewa Ziółkowska 1987 Kobieta Opłacony
8 Mirosław Schwann Wejherowskie Łabędzie 1968 Mężczyzna Opłacony
9 maria slisz Decathlon Przyjaciele 1974 Kobieta Opłacony
10 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
11 Hubert Sawiński Biegożercy 1989 Kobieta Opłacony
12 Agnieszka Kubiak 1976 Kobieta Opłacony
13 Robert Michalski Zabiegany Wołomin 1982 Mężczyzna Opłacony
14 Kamil Gohla 2000 Mężczyzna Opłacony
15 Izabela Małecka Żółwikersi 1982 Kobieta Opłacony
16 Paweł Kotusiewicz Brak 1985 Mężczyzna Opłacony
17 Anna Cygan Dream Run 1969 Kobieta Opłacony
18 Andrzej Pogorzelski Mazovia ProActiv 1969 Mężczyzna Opłacony
19 Urszula Łabocka 1982 Kobieta Opłacony
20 Anna Nowakowska 1979 Kobieta Opłacony
21 Mariusz Zamożniewicz Nie 1979 Mężczyzna Opłacony
22 Jarosław Koszarowski Pruszcz Biega / Straszyn Biega / Straszyn Ultra Team 1974 Mężczyzna Opłacony
23 JOANNA ZALEWSKA 1978 Kobieta Opłacony
24 Arkadiusz Kownacki WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE / DRUŻYNA SZPIKU 1967 Mężczyzna Opłacony
25 Jarek Smolski 1978 Mężczyzna Opłacony
26 Wojciech Gocek NIWKA 1977 Mężczyzna Opłacony
27 Izabela Bierła 1979 Kobieta Opłacony
28 Bartosz Skrzeczewski 1987 Mężczyzna Opłacony
29 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
30 Agnieszka Kędzierska Kijkowe Trzemeszno 1976 Kobieta Opłacony
31 Gosia Rocka 1976 Kobieta Opłacony
32 Marek Maluchnik Blue Runner 1973 Mężczyzna Opłacony
33 Paweł Sobolewski 1984 Mężczyzna Opłacony
34 Anita Matyskiel 1974 Kobieta Opłacony
35 Piotr Stegliński Brak 1982 Mężczyzna Opłacony
36 SŁAWOMIR STAŃCZYK 1988 Mężczyzna Opłacony
37 Konrad Staszewski "Aktywna Pszczyna" Runners Team 1982 Mężczyzna Opłacony
38 Krystian Michalski 1993 Mężczyzna Opłacony
39 Adam Rożek 1974 Mężczyzna Opłacony
40 Błażej Urbaniak TEAM bez majtek 1984 Mężczyzna Opłacony
41 Anna Górska TEAM bez majtek 1984 Kobieta Opłacony
42 Karolina Michalak 1980 Kobieta Opłacony
43 KAROLINA aDAMSKA MOGILNO TEAM 1979 Kobieta Opłacony
44 Ganesh Gupta GCC3D 1978 Mężczyzna Opłacony
45 Mariusz Gajewski Sobotni Biegacze Świnoujście 1978 Mężczyzna Opłacony
46 Marcin Siemiątkowski 1987 Mężczyzna Opłacony
47 Paweł Kuczyński Lublin, Górki Czechowskie 1974 Mężczyzna Opłacony
48 Grażyna Hachoł 1957 Kobieta Opłacony
49 Agata Szafrańska 1992 Kobieta Opłacony
50 Wioletta Warszewska 1977 Kobieta Opłacony
51 Katarzyna Elsner 1987 Kobieta Opłacony
52 Małgorzata Helak 1981 Kobieta Opłacony
53 Robert Lach 1976 Mężczyzna Opłacony
54 Helena Urbańczyk 1985 Kobieta Opłacony
55 Tina Szwed 1990 Kobieta Opłacony
56 Renata Rutkowska #PolishRunTime 1981 Kobieta Opłacony
57 Waldemar Ścigała Jelenia Plast Sport Team 1974 Mężczyzna Opłacony
58 Tomasz Konwalinka Kowal Run 1980 Mężczyzna Opłacony
59 Grzegorz Bajura Run Forest run ! 1989 Mężczyzna Opłacony
60 Robert Dul 1974 Mężczyzna Opłacony
61 Justyna Karanowska Polish Run Team 1980 Kobieta Opłacony
62 Tomasz Zaborowski 1988 Mężczyzna Opłacony
63 ŻANETA JESIONOWSKA 1975 Kobieta Opłacony
64 Hanna Dobruch 1968 Kobieta Opłacony
65 ŁUKASZ ZAWIDZKI OSTROVIA BOANERGES 1989 Mężczyzna Opłacony
66 Joanna Trojszczak 1978 Kobieta Opłacony
67 Mariusz Wilk DA Radom 1979 Mężczyzna Opłacony
68 Łukasz Mucha DA Radom 1991 Mężczyzna Opłacony
69 Krzysztof Fojt 1990 Mężczyzna Opłacony
70 Karolina Mikołajczyk 1984 Kobieta Opłacony
71 Marcin Gwara 1992 Mężczyzna Opłacony
72 Michał Jakóbiak 1982 Mężczyzna Opłacony
73 Paweł Wiśniewski 1984 Mężczyzna Opłacony
74 Piotr Karoń 1980 Mężczyzna Opłacony
75 Alicja Czaja RODZEŃSTWO 1977 Kobieta Opłacony
76 Monika Sapuła 1976 Kobieta Opłacony
77 Krzysztof Sawicki 1989 Mężczyzna Opłacony
78 mariusz figiel 1970 Mężczyzna Opłacony
79 KAMIL Kubiś 5K 1977 Mężczyzna Opłacony
80 Wojciech Kopciewicz 1983 Mężczyzna Opłacony
81 Mariusz Ćwik 1974 Mężczyzna Opłacony
82 Anna Gać 1979 Kobieta Opłacony
83 Radosław Reszkiewicz 1975 Mężczyzna Opłacony
84 ANETA NARÓĆ 1973 Kobieta Opłacony
85 Adam Michalczyk 1972 Mężczyzna Opłacony
86 Monika Michalczyk 1974 Kobieta Opłacony
87 Kamil Smoleń 1985 Mężczyzna Opłacony
88 Anna Wojtanowska 1976 Kobieta Opłacony
89 Dorota Kędzior 1980 Kobieta Opłacony
90 Qba Grzybowski NTQ 1979 Mężczyzna Opłacony
91 Mikołaj Początek 1985 Mężczyzna Opłacony
92 Kostiantyn Korsakov 1972 Mężczyzna Opłacony
93 Paweł Mreńca 1979 Mężczyzna Opłacony
94 Henryk Chudy K s Olszewski i synowie 1955 Mężczyzna Opłacony
95 Janusz Jóźwiak 1954 Mężczyzna Opłacony
[brak] ADELANE ROMERO ADSROF 0823 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Andrzej Barucha KB Odra Opole 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Podlecki 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Anna Banasik 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Borawska Mała Lady Pank Biegam dla Siebie 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] ARTUR PUDA BBZG 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] ARTUR PUDA BBZG 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Sarosiek Alpas Artur Sarosiek 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Gabriel Sieruga 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Hubert Sawiński Biegożercy 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Janusz Gabryś BESTIA 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Katarzyna Dudziak Katarzyna Dudziak 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Lucyna Długosz Drużyna ML 1964 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Kozłowski 1994 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Martyna Sukiennik 1997 Kobieta Nieopłacony
[brak] Natalia Grochowina 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Natalia Wilk 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Peter Krenn Die Kochaniles 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tadeusz Nachyła 1958 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wojciech Rygiewicz Biegowe Świry 1965 Mężczyzna Nieopłacony