Wirtualny Bieg Obrońców Ojczyzny 1939 - Symboliczna piątka

Data
01.09.2020
Godzina
00:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Piotr DZIEPAK 1BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE 1980 Mężczyzna Opłacony
2 Barbara Sadłowska 1987 Kobieta Opłacony
3 Piotr Grajewski BBKTS 1988 Mężczyzna Opłacony
4 Dariusz SAPA Bydgoskie Żółwie 1967 Mężczyzna Opłacony
5 Kasia Szewczyk Wirusy 1978 Kobieta Opłacony
6 Ewa Niesporek 1958 Kobieta Opłacony
7 Sławomir Gajewski 1973 Mężczyzna Opłacony
8 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
9 MIROSŁAW KAWUCHA KRS FORMOZA 1969 Mężczyzna Opłacony
10 GENADIUSZ CIEMNOŁOŃSKI - 1953 Mężczyzna Opłacony
11 Łukasz Schabek #czeladzbiega 1992 Mężczyzna Opłacony
12 Elżbieta Czapura MK Team 1957 Kobieta Opłacony
13 Artur Janaszek 1963 Mężczyzna Opłacony
14 Daniel Rówiński 1980 Mężczyzna Opłacony
15 Agnieszka Cyankiewicz Kijanki 1975 Kobieta Opłacony
16 Piotr Gołdyn UAM Poznań 1973 Mężczyzna Opłacony
17 Malgorzata Buczek #caływyźrałbiega 1983 Kobieta Opłacony
18 Marcin Przybyszewski 12BZ 1990 Mężczyzna Opłacony
19 Piotr Pietrzak SST Lubcza 1971 Mężczyzna Opłacony
20 Roman Rożkowski 1958 Mężczyzna Opłacony
21 Anna Kiwertz Run Vegan Team 1979 Kobieta Opłacony
22 Grzegorz Siwek Lanckorona 1974 Mężczyzna Opłacony
23 Joanna Nosek NOSKI TRZY 1972 Kobieta Opłacony
24 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
25 Andrzej Rzędzian 1976 Mężczyzna Opłacony
26 Wojtek Florek Dzikie Mustangi 1987 Mężczyzna Opłacony
27 Marek Bojko 1972 Mężczyzna Opłacony
28 Wojciech Szwaluk KS ACTIVE URAN 1958 Mężczyzna Opłacony
29 Tomasz Kornobis Oś. ŚRODULA 1987 Mężczyzna Opłacony
30 Anna Sosnowska 1991 Kobieta Opłacony
31 Andrzej Mitrosz BRAT ALBERT TEAM 1956 Mężczyzna Opłacony
32 Jakub Jackowski 1984 Mężczyzna Opłacony
33 Ireneusz Lewinski Lewy240 1979 Mężczyzna Opłacony
34 Piotr Ewertowski Sensor Cliniq Run Team 1967 Mężczyzna Opłacony
35 Marcin Prądziński 1977 Mężczyzna Opłacony
36 Dariusz Horbacz 1971 Mężczyzna Opłacony
37 Mateusz Michalak 1988 Mężczyzna Opłacony
38 Sebastian Skrzypczyński KZKG RP 1980 Mężczyzna Opłacony
39 Andrzej Gizot 1986 Mężczyzna Opłacony
40 Andrzej Leszczawski 1962 Mężczyzna Opłacony
41 Mirosław PAJKOWSKI SL SALOS SZCZECIN 1965 Mężczyzna Opłacony
42 Małgorzata Küchler JARBUD 1976 Kobieta Opłacony
43 Agnieszka Przyborowska Mitrosz BRAT ALBERT TEAM 1984 Mężczyzna Opłacony
44 EWA ŚWIĄTEK 1957 Kobieta Opłacony
45 Ryszard Nagórski 1956 Mężczyzna Opłacony
46 Kamil Hendrich 1987 Mężczyzna Opłacony
47 Mirosław Przeracki PGB Sportowa Paczka 1970 Mężczyzna Opłacony
48 Grzegorz Krerowicz Biegam bo lubię 1971 Mężczyzna Opłacony
49 Tomasz Frączek 1991 Mężczyzna Opłacony
50 Marcin Mrówka 1978 Mężczyzna Opłacony
51 Alina Woźniak 1965 Kobieta Opłacony
52 Mariusz Pietrusiński 1973 Mężczyzna Opłacony
53 Krzysztof Stój Bester Sklejki Running Team 1989 Mężczyzna Opłacony
54 Jacek Pikuła Biegnę Byle Dobiec 1981 Mężczyzna Opłacony
55 Andrzej Janicki 1964 Mężczyzna Opłacony
56 Serhii Maliarenko 1985 Mężczyzna Opłacony
57 SŁAWOMIR RZEPECKI 1972 Mężczyzna Opłacony
58 Jerzy Hnatyk Hufiec ZHP Ostrów Wielkopolski 1971 Mężczyzna Opłacony
59 Cecylia Chrzanowska Aktywne Lisewo 1959 Kobieta Opłacony
60 Dariusz Mędrek Rembertów Team 1971 Mężczyzna Opłacony
61 Jakub Brol 2005 Mężczyzna Opłacony
62 Sebastian Gaidas 1978 Mężczyzna Opłacony
63 Bolesław Mizeracki 1955 Mężczyzna Opłacony
64 Krzysztof Sośnicki helski zefirek 1948 Mężczyzna Opłacony
65 Jerzy Wroblewski Parkrun Szczecinek 1956 Mężczyzna Opłacony
66 Krzysztof Fandrych 1972 Mężczyzna Opłacony
67 Agnieszka Krasińska Krasik Team 1978 Kobieta Opłacony
68 Tomasz Krasiński Krasik Team 1975 Mężczyzna Opłacony
69 Jan Kulczycki 1950 Mężczyzna Opłacony
70 Bożena Zbieć DARFIK Team 1960 Kobieta Opłacony
71 Krzysztof Stańczyk KB V-MAX Adamów 1947 Mężczyzna Opłacony
72 Ryszard Fałatowicz 1958 Mężczyzna Opłacony
73 Natalia Wilk-Szałkiewicz 1975 Kobieta Opłacony
74 Tomasz Biernacki 1973 Mężczyzna Opłacony
75 Rafał Biernat 1976 Mężczyzna Opłacony
76 Mariola Ceglińska 1968 Kobieta Opłacony
77 Łukasz Błachuta Ultras Stal Ostrów 1992 Mężczyzna Opłacony
78 marta czekałowska 1984 Kobieta Opłacony
79 Małgorzata Witek FUNDACJA GROT 1996 Kobieta Opłacony
80 Paweł Rybicki Pawełek 1981 Mężczyzna Opłacony
81 Mirosław Matuszewski 1962 Mężczyzna Opłacony
82 Krzysztof Binder 1981 Mężczyzna Opłacony
83 Laura Kisiel BBKTS 1961 Kobieta Opłacony
84 Leszek Borkowski NoWi Siedlce - NW Wschód 1966 Mężczyzna Opłacony
85 Damian Ernst 1991 Mężczyzna Opłacony
86 Kuba Paleczny Ragnarok 1982 Mężczyzna Opłacony
87 Dorota Repińska 1972 Kobieta Opłacony
88 JÓZEF DZIEDZIC Zabiegany Wołomin 1968 Mężczyzna Opłacony
89 Marcin Mały 1989 Mężczyzna Opłacony
90 Adrian Tratwal 17 WBZ 1994 Mężczyzna Opłacony
91 Robert Kuzikiewicz Sokół Kalsk 1976 Mężczyzna Opłacony
92 Agnieszka Rakowska Legnicka Grupa Głuchych 1975 Kobieta Opłacony
93 Włodzimierz Szymczewski 1956 Mężczyzna Opłacony
94 Sebastian Własinowicz ORT ŁOMIANKI 1990 Mężczyzna Opłacony
95 Krzysztof Jurkiewicz 1973 Mężczyzna Opłacony
96 Elżbieta Piontek 1957 Kobieta Opłacony
97 Arkadiusz Szefler 1996 Mężczyzna Opłacony
98 Agnieszka Schmidt 1985 Kobieta Opłacony
99 Zdzisław Heller herbmaratonow.pl 1956 Mężczyzna Opłacony
100 Marek Maluchnik Blue Runner 1973 Mężczyzna Opłacony
101 Janina Smaruj - Sadowska 1951 Kobieta Opłacony
102 violetta czworowska niema 1974 Kobieta Opłacony
103 Paweł Szewczyk 1981 Mężczyzna Opłacony
104 Monika Sobczak-Waliś 1980 Kobieta Opłacony
105 Grzegorz Leszczyński 1969 Mężczyzna Opłacony
106 Kamila Kotlicka 1980 Kobieta Opłacony
107 Stanisław Gaździcki 1957 Mężczyzna Opłacony
108 Krzysztof Sawarzyński Biegacze Józefa Noji 1980 Mężczyzna Opłacony
109 Mirosław Hołdyñski WKB "META" Lubliniec 1961 Mężczyzna Opłacony
110 Zbigniew Lewandowski Biegam bo lubię 1983 Mężczyzna Opłacony
111 Sławomir Adamczewski 1965 Mężczyzna Opłacony
112 Izabela Jakubiec-Stawicka 1981 Kobieta Opłacony
113 Bogdan Janik 1967 Mężczyzna Opłacony
114 Dariusz Stoński 1967 Mężczyzna Opłacony
115 Arkadiusz Fotek FOTEK TEAM 1973 Mężczyzna Opłacony
116 Adam Młodzik Drużyna Easy Rider 1967 Mężczyzna Opłacony
117 Dorota Majorke 1975 Kobieta Opłacony
118 Tadeusz Michniewicz 1959 1959 Mężczyzna Opłacony
119 Gerard Michaś 1976 Mężczyzna Opłacony
120 Katarzyna Kuchta Night Runners Pyskowice 1989 Kobieta Opłacony
121 Robert Toboła 1975 Mężczyzna Opłacony
122 Mariusz Majewski 1982 Mężczyzna Opłacony
123 Mirosław Kozłowski X 1962 Mężczyzna Opłacony
124 Mateusz Hinc 1996 Mężczyzna Opłacony
125 Paweł Majcher Netgraph 1981 Mężczyzna Opłacony
126 Paweł Racinowski 1963 Mężczyzna Opłacony
127 Sławomir Kowalczyk Strażak na szlaku 1971 Mężczyzna Opłacony
128 Magdalena Trybuła 1977 Kobieta Opłacony
129 Marek Trybuła 1979 Mężczyzna Opłacony
130 Aneta Binger 1990 Kobieta Opłacony
131 Adam Skałka Biegam Bo Lubię 1970 Mężczyzna Opłacony
132 Kamil Bińczak 1987 Mężczyzna Opłacony
133 Marcin Pabiszczak 1992 Mężczyzna Opłacony
134 Sławomir Zając Ratownictwo Medyczne Sławomir Zając 1978 Mężczyzna Opłacony
135 Szczepan Thomas Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego 1961 Mężczyzna Opłacony
136 Ryszard Bochynek 1960 Mężczyzna Opłacony
137 Anna Madejak 1992 Kobieta Opłacony
138 Darek Jaskulski Sam Sobie 1980 Mężczyzna Opłacony
139 Tomasz Lijewski AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ 1978 Mężczyzna Opłacony
140 Sebastian Zieliński 1979 Mężczyzna Opłacony
141 Wiesław Perlik TadMax 1954 Mężczyzna Opłacony
142 Marzena Beyer-Briks 1970 Kobieta Opłacony
143 ALEKSANDER KWIATKOWSKI IPA KATOWICE VI 1962 Mężczyzna Opłacony
144 Ania Nowak 1994 Kobieta Opłacony
145 Łukasza Sajduda 1986 Mężczyzna Opłacony
146 Leszek Krasowski Saint Gobain SQUAD 1959 Mężczyzna Opłacony
147 Dariusz Różański - 1967 Mężczyzna Opłacony
148 Maciej Woźniak Koszanowo Power 1971 Mężczyzna Opłacony
149 Grzegorz Budek Phu AB 1984 Mężczyzna Opłacony
150 Bogdan Liberacki 1972 Mężczyzna Opłacony
151 Jarosław Domański SPARTAKUS BEŁCHATÓW 1963 Mężczyzna Opłacony
152 Marcin Błyskun 1980 Mężczyzna Opłacony
153 Jolanta Malarska Fitnessacja 1970 Kobieta Opłacony
154 Oliwier Niedoba 1994 Mężczyzna Opłacony
155 Łukasz Świerczyński 1988 Mężczyzna Opłacony
156 Arkadiusz Łuczak 1981 Mężczyzna Opłacony
157 Marcin Adamiak 1980 Mężczyzna Opłacony
158 Jacek Krawczyk 1974 Mężczyzna Opłacony
159 Jacek Fedrau 1989 Mężczyzna Opłacony
160 Robert Ciszek RCI Wrocław 1967 Mężczyzna Opłacony
161 Jarosław Domagała Nie zrzeszony 1966 Mężczyzna Opłacony
162 Grzegorz Juszczyk 1979 Mężczyzna Opłacony
163 BARBARA GAJDZIK-PAWLISZYN Kozaki biegają 1975 Kobieta Opłacony
164 Bożena Pepek 1983 Kobieta Opłacony
165 Adam Polański DM Nowy Tomyśl 1978 Mężczyzna Opłacony
166 Jakub Myszczyński --- 1993 Mężczyzna Opłacony
167 Angelika Kulik 1983 Kobieta Opłacony
168 Grzegorz Potyrała Sudety z plecakiem 1977 Mężczyzna Opłacony
169 Sławomir Walczak 1970 Mężczyzna Opłacony
170 Tomasz Łączyński FC Szamotuły 1983 Mężczyzna Opłacony
171 Wojciech Caruk 1981 Mężczyzna Opłacony
172 Łukasz Gołębiewski 1987 Mężczyzna Opłacony
173 Justyna Trojanowicz 1985 Kobieta Opłacony
174 Barbara Orlon Fiolka Run Happy 1970 Kobieta Opłacony
175 Tomasz Zaleski Brak 1989 Mężczyzna Opłacony
176 Krzysztof Szaruta 1967 Mężczyzna Opłacony
177 Tomasz Rytlewski 1984 Mężczyzna Opłacony
178 Mariusz Sielewoniak 1979 Mężczyzna Opłacony
179 Małgorzata Saunders 1970 Kobieta Opłacony
180 Marcin Antas 1986 Mężczyzna Opłacony
181 Stanisław Rojek 1970 Mężczyzna Opłacony
182 Elzbieta Zywko Rozbiegane Dzialdowo 1952 Kobieta Opłacony
183 Stanisław Stramski 1982 Mężczyzna Opłacony
184 Jacek Borkowski 1984 Mężczyzna Opłacony
185 Andrzej Staruch 1957 Mężczyzna Opłacony
186 Zbigniew Lewandowski Biegam bo lubię 1983 Mężczyzna Opłacony
187 Kamila Stępniewska 1982 Kobieta Opłacony
188 Jarosław Kosiaty Róbmy Swoje 1970 Mężczyzna Opłacony
189 Bartosz Dziedzic Aktywny Lublin 1984 Mężczyzna Opłacony
190 Monika Misztal 1971 Kobieta Opłacony
191 Zbigniew Pasternak Opel Active Team 1970 Mężczyzna Opłacony
192 Anna Pasternak Opel Active Team 1975 Kobieta Opłacony
193 Bartosz Jabłonka 1984 Mężczyzna Opłacony
194 Mirosława Michalczyk Pruszcz Biega Kobieta w biegu 1973 Kobieta Opłacony
195 Magdalena Nitczyńska-Nocula 1983 Kobieta Opłacony
196 Anna Pawlikiewicz 1991 Kobieta Opłacony
197 Edyta Miros EmówTeam 1975 Kobieta Opłacony
198 Jan Lewandowski 1962 Mężczyzna Opłacony
199 Małgorzata POTOCKA 1974 Kobieta Opłacony
200 Amadeusz Temski 13 dTR 1991 Mężczyzna Opłacony
201 Ewa Przemysław Zawadzcy Zawadzcy 1974 Mężczyzna Opłacony
202 Agnieszka Łaznowska 1986 Kobieta Opłacony
203 Mirosław Jaskowski 1958 Mężczyzna Opłacony
204 Andrzej Żytkowski TKKF KRZNA 1963 Mężczyzna Opłacony
205 Arkadiusz Mańkowski Mańkowscy biegają 1976 Mężczyzna Opłacony
206 KRYSTYNA SZOT 1965 Kobieta Opłacony
207 Rafał Podgórski 1977 Mężczyzna Opłacony
208 Małgorzata Agata Fronczak Husaria Race Team 1980 Kobieta Opłacony
209 Marcin Dąbkowski 1979 Mężczyzna Opłacony
210 Jarosław Siess 1961 Mężczyzna Opłacony
211 Agnieszka Olszak Husaria Reace Team 1986 Kobieta Opłacony
212 Mateusz Brodecki 1998 Mężczyzna Opłacony
213 Lidia Adamska-Miś 1980 Kobieta Opłacony
214 Kamila Sochacka-Pawlak 1983 Kobieta Opłacony
215 TOMASZ ŚWIETLIK LEO TEAM 1960 Mężczyzna Opłacony
216 Ewelina Gęsich 1996 Kobieta Opłacony
217 Grzegorz Ratajczyk 1982 Mężczyzna Opłacony
218 Mateusz Nowicki DąbrowskiTeam 1987 Mężczyzna Opłacony
219 Marek Mencel 1978 Mężczyzna Opłacony
220 Monika Niedziółka 1976 Kobieta Opłacony
221 Szymon Gerej 1982 Mężczyzna Opłacony
222 Anna Przybysz-Gerej 1984 Kobieta Opłacony
223 Edward Kryściak 1968 Mężczyzna Opłacony
224 Zdzisław Kaczan 1953 Mężczyzna Opłacony
225 Rafał Maciuszek GEOpyra 1974 Mężczyzna Opłacony
226 Jarosław Malec Kuźnia Triathlonu 1960 Mężczyzna Opłacony
227 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
228 Marek Kruk PKP.Ic.Czestochowa 1965 Mężczyzna Opłacony
229 Piotr Piechna 1988 Mężczyzna Opłacony
230 Marek Żeglicz Spójnia Białe Błota 1995 Mężczyzna Opłacony
231 Małgorzata Gołdyn 1964 Kobieta Opłacony
232 Katarzyna Szopka 1976 Kobieta Opłacony
233 Piotr Kuchta KB Pionier Szczecin 1988 Mężczyzna Opłacony
234 Krzysztof Florian 1990 Mężczyzna Opłacony
235 Mirosław Pacek 1964 Mężczyzna Opłacony
236 Wojtek Tajkowski 1979 Mężczyzna Opłacony
237 Tomasz Jabłoński 1976 Mężczyzna Opłacony
238 Daniel Adamski 1987 1987 Mężczyzna Opłacony
239 Dariusz RACINOWSKI MKS BRDÓW 1965 Mężczyzna Opłacony
240 Jolanta Borzyszkowska Bez kija nie podchodź 1958 Kobieta Opłacony
241 Adrian Gruszczyński FC Szamotuły 1988 Mężczyzna Opłacony
242 Agnieszka Białek 1975 Kobieta Opłacony
243 Joanna Konstańczak 1983 Kobieta Opłacony
244 Jarosław Filimoniuk 1991 Mężczyzna Opłacony
245 Ada Dębowska PASAT Końskie 1991 Kobieta Opłacony
246 Wojciech Pasek PASAT Końskie 1959 Mężczyzna Opłacony
247 Piotr Choszcz 1968 Mężczyzna Opłacony
248 Daniel Karpiak 1975 Mężczyzna Opłacony
249 Jacek Krawiec 1966 Mężczyzna Opłacony
250 Karol Przybylski 1990 Mężczyzna Opłacony
251 Lukasz Kielbasinski 12 WBOT 1986 Mężczyzna Opłacony
252 Tomasz Kaźmierczak Połczyn Biega 1978 Mężczyzna Opłacony
253 Michał Nonas 1972 Mężczyzna Opłacony
254 Przemek Sarna 1983 Mężczyzna Opłacony
255 Mariusz Owerko 1971 Mężczyzna Opłacony
256 Magdalena Białek BBKTS 1984 Kobieta Opłacony
257 Damian Bogusz 1985 Mężczyzna Opłacony
258 Piotr Łaba ASzWoj 1974 Mężczyzna Opłacony
259 Lukasz Makuszewski JRS Kowalewko 1979 Mężczyzna Opłacony
260 Rafał Bednarz 1988 Mężczyzna Opłacony
261 Grzegorz Fagasiński Międzyrzeckie Gazele 1977 Mężczyzna Opłacony
262 Paweł Przybylak 1963 Mężczyzna Opłacony
263 Waldemar Nowak TriAmator Ewelina Nowak 1963 Mężczyzna Opłacony
264 Urszula Nowak TriAmator Ewelina Nowak 1966 Kobieta Opłacony
265 Piotr Drążkowski 1969 Mężczyzna Opłacony
266 Marek Kłosiewicz niezrzeszony 1961 Mężczyzna Opłacony
267 Krzysztof Krok niezrzeszony 1963 Mężczyzna Opłacony
268 Jacek Skotnicki Legion HDK 1985 Mężczyzna Opłacony
269 Arkadiusz Sitko Szybkie Rysie TEAM 1977 Mężczyzna Opłacony
270 Waldemar Biskupski Waldek 1964 Mężczyzna Opłacony
271 Agata Banul Nidzica Biega 1977 Kobieta Opłacony
272 Adrian Synowski 1.btr/10 WPSam 1985 Mężczyzna Opłacony
273 Adela Dębińska Legion HDK 1984 Kobieta Opłacony
274 Joanna Jankowska 1986 Kobieta Opłacony
275 Darek Kuc 1971 Mężczyzna Opłacony
276 Anna Gawraczyńska WTŁ STEGNY 1954 Kobieta Opłacony
277 Aneta Marzec 1978 Kobieta Opłacony
278 Magdalena Cierniak Grupa Biegowa Słupca Kimkolwiek jesteś biegnij że mną . 1985 Kobieta Opłacony
279 Agnieszka Wójcik 1986 Kobieta Opłacony
280 Marta Frąckiewicz FrackaGo 1976 Kobieta Opłacony
281 Arkadiusz Jaworski 1978 Mężczyzna Opłacony
282 Łukasz Kowalski 1983 Mężczyzna Opłacony
283 Jacek Hudowski UKS Diamond Athletics 2007 Mężczyzna Opłacony
284 Marcin Chałas FCB 1985 Mężczyzna Opłacony
285 Jarosław Pawelec Potrenujemy? 1974 Mężczyzna Opłacony
286 Matylda Ciachla 1985 Kobieta Opłacony
287 Magdalena Fąfara 1982 Kobieta Opłacony
288 Aneta Żłobińska Szybkie Żółwie Opatów 1979 Kobieta Opłacony
289 Barbara Szubert 1963 Kobieta Opłacony
290 Grzegorz Stańczyk 1966 Mężczyzna Opłacony
291 Gabriel Sieruga 1977 Mężczyzna Opłacony
292 Andrzej Małek 1966 Mężczyzna Opłacony
293 Dawid Wojcieszak 1985 Mężczyzna Opłacony
294 Tomasz Bieganski 1982 Mężczyzna Opłacony
295 Piotr Mitrosz 1986 Mężczyzna Opłacony
296 Marcin Magnuszewski 1980 Mężczyzna Opłacony
297 Karolina Rosińska 1986 Kobieta Opłacony
298 Grażyna Rosińska 1963 Kobieta Opłacony
299 Magdalena Krzaczkowska 1978 Kobieta Opłacony
300 Adam Parandyk 49 Blot 1975 Mężczyzna Opłacony
301 Grzegorz Chęć 1980 Mężczyzna Opłacony
302 Anna Stasiów 1986 Kobieta Opłacony
303 Grażyna Adamin Kaliska Grupa Rowerowa G7 1953 Kobieta Opłacony
304 Kamil Koziński NG 1984 Mężczyzna Opłacony
305 Andrzej Ćwirlej Brzozowski Klub Biegacza 1975 Mężczyzna Opłacony
306 Kamil Smerdka 1997 Mężczyzna Opłacony
307 KRZYSZTOF GABOR 1976 Mężczyzna Opłacony
308 Anna Pawliczek 1989 Kobieta Opłacony
309 Marcin Parusel Klub Sportu i Turystyki Krzysztofa Podgórskiego 1990 Mężczyzna Opłacony
310 Grażyna Chmara-Baker 1977 Mężczyzna Opłacony
[brak] Anna Bezdel 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edward Szymankiewicz Cross Straceńców Team 1949 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał GAJDZIK-PAWLISZYN Kozaki biegają 2000 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mirosław Łuszczak WRD KPP Nowa Sól 1970 Mężczyzna Nieopłacony