Wirtualna Nocna Dycha - Nocna Dycha

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
10 km
Dostępne pakiety
946/1000
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Karolina Kobierska Krasnalek 1987 Kobieta Opłacony
2 Maciek Kieling Dwór Pomorski Luboradza 1986 Mężczyzna Opłacony
3 Dorota Różycka Nowy Styl Group Running Team 1984 Kobieta Opłacony
4 GENADIUSZ CIEMNOŁOŃSKI - 1953 Mężczyzna Opłacony
5 Andrzej Mitrosz BRAT ALBERT TEAM 1956 Mężczyzna Opłacony
6 Katarzyna Bożko 2000 Kobieta Opłacony
7 Agnieszka Cyankiewicz Kijanki 1975 Kobieta Opłacony
8 Patryk Daszek Tempo Paniówki 1996 Mężczyzna Opłacony
9 Robert Kiełtyka 1974 Mężczyzna Opłacony
10 Anna Madej 1996 Kobieta Opłacony
11 Andrzej Rzędzian 1976 Mężczyzna Opłacony
12 Aleksandra Radomyska-Stelmach 1986 Kobieta Opłacony
13 Magdalena Dziaszek Rozbbiegane komorowice 1984 Kobieta Opłacony
14 Paulina Siniarska 1992 Kobieta Opłacony
15 Filip Żelichowski 1990 Mężczyzna Opłacony
16 Katarzyna Cebo 1991 Kobieta Opłacony
17 Artur Cebo 1987 Mężczyzna Opłacony
18 Ilona Łaszewska 1982 Kobieta Opłacony
19 Andrzej Siemieniuch 1974 Mężczyzna Opłacony
20 Marek Rybicki 1966 Mężczyzna Opłacony
21 Jarosław Filimoniuk 1991 Mężczyzna Opłacony
22 Renata Krugiolka Aktywnie w pniewach 1985 Kobieta Opłacony
23 Elżbieta Piontek 1957 Kobieta Opłacony
24 Jolanta Borzyszkowska Bez kija nie podchodź 1958 Kobieta Opłacony
25 PAWEŁ PAWLAK 1977 Mężczyzna Opłacony
26 Zbigniew Pawlak 1975 Mężczyzna Opłacony
27 Marek Maluchnik GARAŻ Nasielsk 1973 Mężczyzna Opłacony
28 Józef Wizert 1953 Mężczyzna Opłacony
29 Agata Winkler 1986 Kobieta Opłacony
30 Mariusz Pawlak 1973 Mężczyzna Opłacony
31 Małgorzata Marczewska GosiaM 1978 Kobieta Opłacony
32 Marcin Bednarek 1980 Mężczyzna Opłacony
33 Dorota Ramotowska 1982 Kobieta Opłacony
34 Barbara Wrona Biegam, bo lubię! 1981 Kobieta Opłacony
35 Ryszard Bochynek 1960 Mężczyzna Opłacony
36 Mariusz Rudzewicz 1984 Mężczyzna Opłacony
37 Łukasz Kowalski 1983 Mężczyzna Opłacony
38 Michał Noculak 1992 Mężczyzna Opłacony
39 Karolina Sznurowska 1999 Kobieta Opłacony
40 Maria Anyż Kije w dobrych rękach 1951 Kobieta Opłacony
41 Aleksandra Drygalska Kije w dobrych rękach 1954 Kobieta Opłacony
42 Krystyna Biedra Kije w dobrych rękach 1947 Kobieta Opłacony
43 Dorota Kulińska Kije w dobrych rękach 1959 Kobieta Opłacony
44 KRZYSZTOF CIESIELSKI FAST WALKER 1955 Mężczyzna Opłacony
45 Jarosław Przepłata Strzegomska dwunastka 1991 Mężczyzna Opłacony
46 Sławomir Adamczewski 1965 Mężczyzna Opłacony
47 Aygustyn Fabjański aktywni-klecina 1957 Mężczyzna Opłacony
48 Piotr Grzęda 1997 Mężczyzna Opłacony
49 Krzysztof Krok niezrzeszony 1963 Mężczyzna Opłacony
50 Justyna Kałuża 1981 Kobieta Opłacony
51 Daniel Karpiak ZG RUN 1975 Mężczyzna Opłacony
52 Agata Banul Nidzica Biega 1977 Kobieta Opłacony
53 Oliwier Niedoba 1994 Mężczyzna Opłacony
54 Bogusław Majda 1968 Mężczyzna Opłacony