Western Tatras MISSION POSSIBLE - Western Tatras Mission Pssible

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
21 km
Dostępne pakiety
0/40
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Mariola Tomaszewska FACE NORDIC WALKING TEAM 1968 Kobieta Opłacony
2 Tomasz Taisner Nordic Team Ruda Śląska 1971 Mężczyzna Opłacony
3 Zenon Charczuk 1957 Mężczyzna Opłacony
4 Sylwia Wachowiak 1974 Kobieta Opłacony
5 Gosia Pawłowska-Woźniak 1978 Kobieta Opłacony
6 Katarzyna Tarant, DYNAMIC 1964 Kobieta Opłacony
7 Anna GRABOWSKA Bobry Walking 1981 Kobieta Opłacony
8 Piotr Parys 1960 Mężczyzna Opłacony
9 Grażyna Jasoń 1962 Kobieta Opłacony
10 Aleksandra Taisner Nordic team Ruda Śląska 1979 Kobieta Opłacony
11 Marcin Płuciennik #DzikiTeam 1974 Mężczyzna Opłacony
12 Sebastian Kaszana Strzelecki Sailing Team Ferajna 1973 Mężczyzna Opłacony
13 Elwira Panek Lęborskie Lwy 1966 Kobieta Opłacony
14 Hanna Tietz Dynamic 1977 Kobieta Opłacony
15 Katarzyna Malinowska Lecymy Durś 1980 Kobieta Opłacony
16 Małgorzata Strzelecka Sailing Team Ferajna Piła 1972 Kobieta Opłacony
17 Dariusz Kopczewski 1965 Mężczyzna Opłacony
18 Bartek Woźniak 1976 Mężczyzna Opłacony
19 Joanna Ciałkowska-Płuciennik #DzikiTeam 1981 Kobieta Opłacony
20 Katarzyna Szpilman 1992 1968 Kobieta Opłacony
21 Izabela Dobiecka 1975 Kobieta Opłacony
22 Krystyna Stachura 1972 Kobieta Opłacony
23 Agata Gembora Bobry Walking 1978 Kobieta Opłacony
24 Agnieszka Kozłowska DYNAMIC 1973 Kobieta Opłacony
25 Robert Rokosz 1970 Mężczyzna Opłacony
26 ANNA BABIŃSKA DYNAMIC 1973 Kobieta Opłacony
27 Maria Kutniewska Face Nordic Walking Team 1958 Kobieta Opłacony
28 Lucyna Melerska Dynamic 1980 Kobieta Opłacony
29 Ewa Frenkiel - Zydek 1953 Kobieta Opłacony
30 Irena Janoszka Cidry Lotajom 1963 Kobieta Opłacony
31 Sylwia Kudaj 1963 Kobieta Opłacony
32 Marek Kiełbik Dwamarki 1957 Mężczyzna Opłacony
33 Marek Nieszporek Rkb Baca Radziechowy 1989 Mężczyzna Opłacony
34 Weronika Dudek RKB BACA Radziechowy 1995 Kobieta Opłacony
35 Violetta Gembala 1965 Kobieta Opłacony
36 Grażyna Szymik 1972 Kobieta Opłacony
37 Magdalena Januszewska, DYNAMIC 1974 Kobieta Opłacony
38 Marcin Jażdżewski 1978 Mężczyzna Opłacony
39 Jolanta Kowalewska 1975 Kobieta Opłacony
40 Aleksandra Szadok 1982 Kobieta Opłacony