Wirtualny Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego - Biegiem na kopiec

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
6,3 km
Dostępne pakiety
920/1000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Paulina Galer 1990 Kobieta Opłacony
2 Magdalena Ślusarczyk Białołęka 1985 Kobieta Opłacony
3 Paweł Rybicki Pawełek 1981 Mężczyzna Opłacony
4 Aleksandra Radomyska-Stelmach 1986 Kobieta Opłacony
5 Wojtek Florek Dzikie Mustangi 1987 Mężczyzna Opłacony
6 Kamila Bednarek Sierocka 1985 Kobieta Opłacony
7 Kasi Szewczyk Wirusy 1978 Kobieta Opłacony
8 Robert Nosek Noski Trzy 1971 Mężczyzna Opłacony
9 ADAM GRABARA 1973 Mężczyzna Opłacony
10 Adrian Konat 2006 Mężczyzna Opłacony
11 Magdalena Borkowska 1976 Kobieta Opłacony
12 Łukasz Kowalski 1983 Mężczyzna Opłacony
13 Marek Borkowski 1974 Mężczyzna Opłacony
14 Sebastian Skrzypczyński KZKG RP 1980 Mężczyzna Opłacony
15 Robert Kaczorek 1952 Mężczyzna Opłacony
16 Barbara Kurcz Babeczki Koszalin 1971 Kobieta Opłacony
17 PATRYK DOMAŃSKI 1985 Mężczyzna Opłacony
18 BOGUSŁAW GOŁATA Biegam z żoną 1959 Mężczyzna Opłacony
19 Dorota Przygoda Adventure 1971 Kobieta Opłacony
20 Marcin Mrówka 1978 Mężczyzna Opłacony
21 Marek Maluchnik GARAŻ Nasielsk 1973 Mężczyzna Opłacony
22 Karolina Pawłowska-Cyprysiak 1984 Kobieta Opłacony
23 MIROSŁAW KAWUCHA KRS FORMOZA 1969 Mężczyzna Opłacony
24 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
25 Sławomir Gajewski 1973 Mężczyzna Opłacony
26 Piotr Rogala Fc Wołów 1983 Mężczyzna Opłacony
27 Edyta Sołtysiak 1989 Kobieta Opłacony
28 Krzysztof Stańczyk KB V-MAX Adamów 1947 Mężczyzna Opłacony
29 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
30 Kamila Kotlicka 1980 Kobieta Opłacony
31 Wioletta Firla 2000 Kobieta Opłacony
32 Wojciech Dąbrowa 1948 Mężczyzna Opłacony
33 Jarosław Filimoniuk 1991 Mężczyzna Opłacony
34 Łukasz Błachuta Ultras Stal Ostrów 1992 Mężczyzna Opłacony
35 Tomasz Zaleski Brak 1989 Mężczyzna Opłacony
36 Jacek Gryz 1979 Mężczyzna Opłacony
37 Ewa Gryz 1983 Kobieta Opłacony
38 Daniel Karpiak 1975 Mężczyzna Opłacony
39 Michał Nonas 1972 Mężczyzna Opłacony
40 Elżbieta Piontek 1957 Kobieta Opłacony
41 Agata Banul Nidzica Biega 1977 Kobieta Opłacony
42 Beata Olczak 1977 Kobieta Opłacony
43 Bożena Zbieć DARFIK Team 1960 Kobieta Opłacony
44 Jan Wójcik 1997 Mężczyzna Opłacony
45 Jakub Brol 2005 Mężczyzna Opłacony
46 Anita Skoczylas MUAY Running Team 1973 Kobieta Opłacony
47 Marek Bartosik KGHM ZG RUN 1971 Mężczyzna Opłacony
48 Marcin Bednarek 1980 Mężczyzna Opłacony
49 Wiesław Bakuła wampir 1968 Mężczyzna Opłacony
50 Marcin Magnuszewski 1980 Mężczyzna Opłacony
51 Jacek Fedrau 1989 Mężczyzna Opłacony
52 Tomasz Łączyński FC Szamotuły 1983 Mężczyzna Opłacony
53 Jacek Borkowski 1984 Mężczyzna Opłacony
54 Krzysztof Krok niezrzeszony 1963 Mężczyzna Opłacony
55 Marcin Dąbkowski 1979 Mężczyzna Opłacony
56 Małgorzata Agata Fronczak Husaria Race Team 1980 Kobieta Opłacony
57 Bartłomiej Walkiewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
58 Agnieszka Olszak Husaria Race Team 1986 Kobieta Opłacony
59 Anna Gawraczyńska WTŁ STEGNY 1954 Kobieta Opłacony
60 Marcin Zemła Brak 1983 Mężczyzna Opłacony
61 Darek Kuc 1971 Mężczyzna Opłacony
62 Dariusz Sieńko 1976 Mężczyzna Opłacony
63 Perun Sieńko-Le 2008 Mężczyzna Opłacony
64 Jowita Le 1985 Kobieta Opłacony
65 Zorza Sieńko-Le 2012 Kobieta Opłacony
66 Tomasz Kasjaniuk 1982 Mężczyzna Opłacony
67 Mateusz Jaszczuk 1984 Mężczyzna Opłacony
68 Piotr Taur Piotr Taur 1968 Mężczyzna Opłacony
69 Tymoteusz Taur Piotr Taur - Szkola Podstawowa im.Przyjaciół Grochowa nr 72 w Warszawie 2000 Mężczyzna Opłacony
70 Lidia Adamska-Miś 1980 Kobieta Opłacony
71 Antoni Wyligała 2003 Mężczyzna Opłacony
72 Ewa Syrek 1966 Kobieta Opłacony
73 JÓZEF DZIEDZIC Zabiegany Wołomin 1968 Mężczyzna Opłacony
74 Aneta Walentynowicz LOtos Running Team / Pruszcz biega 1977 Kobieta Opłacony
75 Katarzyna Janiak 1976 Kobieta Opłacony
76 Joanna Piotrowicz 1975 Kobieta Opłacony
77 Krzysztof PIGUŁA 1962 Mężczyzna Opłacony
78 Joanna Choromańska 1973 Kobieta Opłacony
79 Marcin Kurzawa 1991 Mężczyzna Opłacony
80 Dariusz Kowalczuk team aliplast 1985 Mężczyzna Opłacony
[brak] Dariusz Kałamajski 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ewa Syrek 1966 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Piotrowicz 1975 Kobieta Nieopłacony