42.Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo - 42.Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
12 km
Dostępne pakiety
103/150
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Piotr Chmielewski BIEGIEM DO AGD SEROCK 1986 Mężczyzna Opłacony
2 Marcin Nowicki Bravehearts Legionowo 1980 Mężczyzna Opłacony
3 Marcin Szymajda BIEGIEM DO AGD SEROCK 1981 Mężczyzna Opłacony
4 Katarzyna Budny 1975 Kobieta Opłacony
5 Tomasz Budny 1973 Mężczyzna Opłacony
6 Monika Trojanowska 1987 Kobieta Opłacony
7 Jan OPAŁKA KB im. Piotra Sękowskiego 1950 Mężczyzna Opłacony
8 Bogusław Lachawiec Wieliszew Heron Team 1973 Mężczyzna Opłacony
9 Tomsz Orlinski BHP ORLINSCY 1979 Mężczyzna Opłacony
10 Agnieszka Glinka Bravehearts Legionowo 1975 Kobieta Opłacony
11 Robert Adamiak Curtis 1969 Mężczyzna Opłacony
12 Leszek Kleiman Wieliszew Heron Team 1950 Mężczyzna Opłacony
13 Przemysław Suchecki KS Pomorska 1981 Mężczyzna Opłacony
14 Łucja Gołębiewska Bestie OCR Legionowo 1994 Kobieta Opłacony
15 Mateusz Paczkowski Bestie OCR Legionowo 1992 Mężczyzna Opłacony
16 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team 1979 Mężczyzna Opłacony
17 Dariusz Jaworski niezrzeszony 1964 Mężczyzna Opłacony
18 Piotr Ciecieląg 1972 Mężczyzna Opłacony
19 Andrzej Świercz KB Im. Piotra Sękowskiego 1968 Mężczyzna Opłacony
20 Hubert Głodny BBKTS 1977 Mężczyzna Opłacony
21 ARKADIUSZ JAROS VEGE RUNNERS 1961 Mężczyzna Opłacony
22 Paweł Gmitrzuk Bestie OCR Legionowo 1974 Mężczyzna Opłacony
23 KAMIL WERNER Biegam na Tarchominie 1984 Mężczyzna Opłacony
24 Zbigniew Beszczyński 1966 Mężczyzna Opłacony
25 Bartosz Rusin KS Staszewscy 1973 Mężczyzna Opłacony
26 Artur Warchoł KB Im. Piotra Sękowskiego 1971 Mężczyzna Opłacony
27 Przemek Zawadzki Biegam na Tarchominie 1981 Mężczyzna Opłacony
28 Jakub Mazurkiewicz CHTMO 1984 Mężczyzna Opłacony
29 Artur Detko 1947 Mężczyzna Opłacony
30 Robert Szkółka Wieliszew Heron Team 1973 Mężczyzna Opłacony
31 Wiktoria Walecka Biegam Na Tarchominie 1985 Kobieta Opłacony
32 Marta Daniszewska 1980 Kobieta Opłacony
33 Piotr Mulik SIS Serock 1975 Mężczyzna Opłacony
34 Mateusz Kościelski Bravehearts Legionowo 1976 Mężczyzna Opłacony
35 Marcin Żurawski adidas Runners Warsaw/Biegam na Tarchominie 1974 Mężczyzna Opłacony
36 Marcin Hildebrand Biegam na Tarchominie 1987 Mężczyzna Opłacony
37 Łukasz Brodowski The Brand 1986 Mężczyzna Opłacony
38 Wiesław Łobejko Bravehearts Legionowo 1968 Mężczyzna Opłacony
39 Marek Turczyn 1969 Mężczyzna Opłacony
40 Urszula Górczak I love Przylesie 1976 Kobieta Opłacony
41 JACEK BANIAK KB IM. P. Sękowskiego 1967 Mężczyzna Opłacony
42 Mateusz SULICH 1990 Mężczyzna Opłacony
43 Zofia Górnaś Boxing Team Nosir 1984 Kobieta Opłacony
44 KRZYSZTOF SOBOTA Bravehearts Legionowo 1987 Mężczyzna Opłacony
45 Ryszard Marut KB TKKF Promyk Ciechanów 1954 Mężczyzna Opłacony
46 Katarzyna Szopiak I LOVE PRZYLESIE 1980 Kobieta Opłacony
47 Marek Szopiak I LOVE PRZYLESIE 1977 Mężczyzna Opłacony
[brak] Adrian Kierznowski 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Anna Gryziak 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Gawlik Biegam na Tarchominie 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Radomski I love Przylesie 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Sarzała 1959 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Edward Eagle 1959 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Halyna Voytovych 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jakub Orłowski 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] jan kowalewski 1950 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jan Skakluk KB Legionowo 1951 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Kulik Bestie OCR Legionowo 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Olszewski 1955 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Bukowski Wieliszew Heron Team 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Bukowski Wieliszew Heron Team 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Lidia Miniak Wybiegaj Siebie 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Maciej Koper 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Maskiewicz I Love Przylesie 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Kwiecińska Bravehearts Legionowo 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Płuciś Wybiegaj Siebie 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Tomczak 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Miniak Braveherts Legionowo 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marta Wieczorek BraveHearts 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Michał Norwa 1994 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paulina Nowak 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Piotr Sikorski Wiecznie spóźnieni 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Janiszewski 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Posman 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Stanisław Adam Olbryś KB Legionowo 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] tadeusz kotowicz 1953 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Teresa Mikoś 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] Urszula Radomska I love Przylesie 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Witold Tarnowski KB TKKF Promyk Ciechanów 1961 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wojtek Chylak Wieliszew Heron Team 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zenon Lewandowski SCKS Jurand Ciechanów 1952 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] zoja krzyz vege runners 1967 Kobieta Nieopłacony