I Stalowe Zawody by Hutnik - Stalowe Zawody by Hutnik

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
1 km
Dostępne pakiety
57/100
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Sławomir Jedral Hutnik Warszawa 1979 Mężczyzna Opłacony
2 Renata Piłat DZIADY OCR 1967 Kobieta Opłacony
3 Katarzyna Borkowska Hardcorowe Wychylylybymy 1990 Kobieta Opłacony
4 Agnieszka Czajkowska 1988 Kobieta Opłacony
5 ARKADIUSZ MISZCZUK STF069 1967 Mężczyzna Opłacony
6 Szymon Kopydłowski Hard Box Otwock 1991 Mężczyzna Opłacony
7 Paweł Sienkiewicz Decepticon Gym 1980 Mężczyzna Opłacony
8 Julia Domagała 1981 Kobieta Opłacony
9 Bartosz Arusztowicz Hardcorowe Wychylylybymy 1981 Mężczyzna Opłacony
10 Mateusz Niepogoda CrossBox Academia Gorila Płock 1991 Mężczyzna Opłacony
11 Łukasz Sokołowski Ordoniaki 1980 Mężczyzna Opłacony
12 Paweł Ratyński 1985 Mężczyzna Opłacony
13 Tomasz Koźbiał SF Żyrardów 1986 Mężczyzna Opłacony
14 Żaneta Szymańska Studio Formy Żyrardów 1996 Kobieta Opłacony
15 Piotr Sadowski Studio Formy Żyrardów 1996 Mężczyzna Opłacony
16 Marta Tomiczak 1980 Kobieta Opłacony
17 Krzysztof Tomiczak 1977 Mężczyzna Opłacony
18 Adam Zalewski CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1969 Mężczyzna Opłacony
19 Nina Pawłowska Cross Trening Mazovia Ciechanów 1984 Kobieta Opłacony
20 Paweł Leśniewski CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1979 Mężczyzna Opłacony
21 Krzysztof Teper 1992 Mężczyzna Opłacony
22 Damian Wac 1993 Mężczyzna Opłacony
23 Borys Piela 1987 Mężczyzna Opłacony
24 Volodymyr Dymyd 1999 Mężczyzna Opłacony
25 Olga Limanowska Power Training 1990 Kobieta Opłacony
26 Cezary Rak Hardcorowe Wychylylybymy 1988 Mężczyzna Opłacony
27 Rafał Woziński SF Żyrardów 1979 Mężczyzna Opłacony
28 Marcin Wszeborowski CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1976 Mężczyzna Opłacony
29 Daniel Poreda Team Dwa Ognie 1976 Mężczyzna Opłacony
30 Katarzyna Iwańczuk Team Dwa Ognie 1982 Kobieta Opłacony
31 Paweł Rosłonek 1985 Mężczyzna Opłacony
32 Patryk Gruźliński Team Dwa Ognie 1985 Mężczyzna Opłacony
33 Agnieszka Doniek Team Dwa Ognie 1993 Kobieta Opłacony
34 Daniel Kleszcz Crossfit Siedlce 1991 Mężczyzna Opłacony
35 Adam Rodak Parówy 1991 Mężczyzna Opłacony
36 Marcin Piętka Hard Box Otwock 1983 Mężczyzna Opłacony
37 Patrycja Iwanowska Team Dwa ognie 1986 Kobieta Opłacony
38 Marcin Pakosiński Team Dwa ognie 1981 Mężczyzna Opłacony
39 Tadeusz Tecław United Runners 1989 Mężczyzna Opłacony
40 Grzegorz Grzesik Team Dwa Ognie 1993 Mężczyzna Opłacony
41 Izabela Iwańczuk Team Dwa Ognie 2003 Kobieta Opłacony
42 Hanna Poreda Team Dwa Ognie 1985 Kobieta Opłacony
43 Piotr Kołosowski KungFu Panda 4 Life 1982 Mężczyzna Opłacony