Hell Mission Possible 3 - HELL MISSION POSSIBLE 3

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
42 km
Dostępne pakiety
0/60
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Katarzyna Malinowska Lecymy Durś 1980 Kobieta Opłacony
2 Angelika Stepczyńska GOSIR OSIELSKO 1978 Kobieta Opłacony
3 Sabina Musialik Lecymy Durs 1979 Kobieta Opłacony
4 Estera Macińska Lecymy Durś 1992 Kobieta Opłacony
5 Irena Janoszka Cidry Lotajom 1964 Kobieta Opłacony
6 Katarzyna Szpilman Elite Team 1968 Kobieta Opłacony
7 Joanna Tokarz Lecymy Durś 1983 Kobieta Opłacony
8 Grażyna Siwczyk Lecymy Durś 1958 Kobieta Opłacony
9 Dariusz Kopczewski Elite Team 1965 Mężczyzna Opłacony
10 Agnieszka Matka Kozłowska DYNAMIC 1973 Kobieta Opłacony
11 Olga Włochowicz Lecymy Durś 1982 Kobieta Opłacony
12 Sylwia Reseman Face Nordic Walking Team 1969 Kobieta Opłacony
13 Berenika Kiszka-Maziarczuk Lecymy Durś 1985 Kobieta Opłacony
14 Natalia Zmaczyńska DYNAMIC 1984 Kobieta Opłacony
15 Małgorzata Wojdanowska Lecymy Durś 1980 Kobieta Opłacony
16 Wioletta Jankowska PoszliwLas 1967 Kobieta Opłacony
17 Joanna Piotrowska Pasja Nordic Walking 1972 Kobieta Opłacony
18 Beata Zarach Dziarskie team 1977 Kobieta Opłacony
19 Maria Kutniewska Face Nordic Walking Team 1958 Kobieta Opłacony
20 Karolina Zarach ZarachTeam 1980 Kobieta Opłacony
21 ANNA BABIŃSKA Dynamic 1973 Kobieta Opłacony
22 Hanna Tietz DYNAMIC 1977 Kobieta Opłacony
23 Małgorzata Wojdanowska Lecymy Durś 1987 Kobieta Opłacony
24 Robert Rokosz Step by step Trójmiasto 1970 Mężczyzna Opłacony
25 Agnieszka Dron Dziarskie Team 1978 Kobieta Opłacony
26 Izabela Szyjka NORDIKI 1983 Kobieta Opłacony
27 Marcin Joachim Grzegorczyk TRI-SEA Władysławowo / Dynamic 1991 Mężczyzna Opłacony
28 Małgorzata Wojnarowska Nordiki 1984 Kobieta Opłacony
29 Aurelia Dehling Rebels Legion Team 1971 Kobieta Opłacony
30 Aleksandra Zarach Zarach team 1980 Kobieta Opłacony
31 Anna Szymanowska lęborskie lwy 1960 Kobieta Opłacony
32 Eugeniusz Szymanowski lęborskie lwy 1958 Mężczyzna Opłacony
33 ALINA KOŃCZAK 1961 Kobieta Opłacony
34 Agnieszka Szewczyk Face Nordic Walking Team 1975 Kobieta Opłacony
35 Marek Szewczyk Face Nordic Walking Team 1959 Mężczyzna Opłacony
36 Anna Wawrzyniak 1973 Kobieta Opłacony
37 Marta Kowalczyk NORDIKI 1980 Kobieta Opłacony
38 Agata Brygała Chodzezkijami Elite Team 1999 Kobieta Opłacony
39 Anna Opałek MSNW 1969 Kobieta Opłacony
40 Monika Góral-Brygała Chodzezkijami Elite Team 1971 Kobieta Opłacony
41 Joanna Łukaszewicz Green Team Zielona Góra 1970 Kobieta Opłacony
42 Grażyna Kosiba niezrzeszona 1967 Kobieta Opłacony
43 Agnieszka Ćwirko 1982 Kobieta Opłacony
44 Violetta Gembala 1965 1965 Kobieta Opłacony
45 Iza Dobiecka 1975 Kobieta Opłacony
46 Grażyna Szymik 1972 1972 Kobieta Opłacony
47 Jola Kowalewska 1975 Kobieta Opłacony
48 Krystyna Teinert 1965 1975 Kobieta Opłacony
49 Krystyna Stachura 1965 1972 Kobieta Opłacony
50 Natalia Wojewska BigYellowFoot Adventure Team 1994 Kobieta Opłacony
51 Arkadiusz Tatarewicz BigYellowFoot Adventure Team 1980 Mężczyzna Opłacony
52 Katarzyna Stempniak REBELS LEGION TEAM 1981 Kobieta Opłacony
53 Wiesław Perlik TadMax 1954 Mężczyzna Opłacony
54 Zenon Charczuk Wesoły Borsuk Team 1957 Mężczyzna Opłacony
55 Dariusz Kosicki ROXKIJE Rokoetnica 1966 Mężczyzna Opłacony
56 Beata Kosicka ROXKIJE Rokietnica 1968 Kobieta Opłacony
57 Grzegorz Wegiera Roxkije 1974 Mężczyzna Opłacony
58 Katarzyna Golak-Wegiera Roxkije 1970 Kobieta Opłacony
59 ANNA TEUBERT ROXKIJE 1972 Kobieta Opłacony
60 PIOTR TEUBERT ROXKIJE 1973 Mężczyzna Opłacony