III Półmaraton Na Żarcie - III Półmaraton Na Żarcie

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
21 km
Dostępne pakiety
246/300
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Monika Turczyńska LECZ TEAM 1973 Kobieta Opłacony
2 Grażyna Marczak Leczo Team 1953 Kobieta Opłacony
3 Marcin Wietrzycki Rebellion Of Free Runners 1983 Mężczyzna Opłacony
4 Tomasz Albiński Running Frogs 1978 Mężczyzna Opłacony
5 Jakub Rychlik 1976 Mężczyzna Opłacony
6 Łukasz Lewandowski Bestie OCR Legionowo 1991 Mężczyzna Opłacony
7 Maciej Konarski Mielony Chrupek 1980 Mężczyzna Opłacony
8 Marcin Krysiewicz Run-log 1980 Mężczyzna Opłacony
9 Przemysław Krajewski LECZO TEAM 1973 Mężczyzna Opłacony
10 Piotr Stanisz Legion Warszawa 1986 Mężczyzna Opłacony
11 Piotr Okulus Legion Warszawa 1986 Mężczyzna Opłacony
12 Grzegorz Pankowski Kosi Mazaki Team !!! 1982 Mężczyzna Opłacony
13 JERZY KUCZKOWSKI Biegnij Juras Biegnij 1956 Mężczyzna Opłacony
14 Magdalena Kucińska 1984 Kobieta Opłacony
15 Łukasz Jazłocki TWDW 1982 Mężczyzna Opłacony
16 Michał Bombała Płońscy Patrioci 1989 Mężczyzna Opłacony
17 Tomasz Żyłowski 1975 Mężczyzna Opłacony
18 Krzysztof Przybyła KU AZS WAT Warszawa 1986 Mężczyzna Opłacony
19 Tomasz Jakubiec Biegaj z Góralem 1986 Mężczyzna Opłacony
20 Robert Wodzyński 1974 Mężczyzna Opłacony
21 Tadeusz Głupczyk Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 1967 Mężczyzna Opłacony
22 Renata Kotomska 1976 Kobieta Opłacony
23 Jarosław Cęcelewski 1970 Mężczyzna Opłacony
24 Dawid Bartołowicz Dawid Team 1992 Mężczyzna Opłacony
25 Michał Iwanicki Accelerating Poland 1982 Mężczyzna Opłacony
26 Kacper Rzeńca 1996 Mężczyzna Opłacony
27 Janusz Chrapek Bonvm Klub Sportowy 1980 Mężczyzna Opłacony
28 Grzegorz Chojnacki Dziady OCR 1976 Mężczyzna Opłacony
29 Krzysztof Kozioł Wyatt Earp 1973 Mężczyzna Opłacony
30 Marcin Ostaszewski Paciak.pl Ruinning Team 1987 Mężczyzna Opłacony
31 Adam Owczarek 1996 Mężczyzna Opłacony
32 Ewa Wojciechowska Bolesław 1973 Kobieta Opłacony
33 Aleksander Augustyniak 1994 Mężczyzna Opłacony
34 Małgorzata Gasik-Powałka BIEGNIJ JURAS BIEGNIJ 1980 Kobieta Opłacony
35 Adrian Anowski 1997 Mężczyzna Opłacony
36 Katarzyna Mariańska 1997 Kobieta Opłacony
37 Łukasz Łupiński 1981 Mężczyzna Opłacony
38 Marcin Kitlas Warsaw Run Club 1986 Mężczyzna Opłacony
39 Sebastian Michnowski 1974 Mężczyzna Opłacony
40 Daniel Bałdyga 1993 Mężczyzna Opłacony
41 Anna Dalecka Orange Polska 1986 Kobieta Opłacony
42 Tomasz Dalecki 1974 Mężczyzna Opłacony
43 Grzegorz Marek FILA 1983 Mężczyzna Opłacony
44 Alicja Brzozowska Galopująca Soczewica 1992 Kobieta Opłacony
45 Rafał Londzin 1974 Mężczyzna Opłacony
46 Daniel Gmaj SĄSIEDZI TEAM :) 1983 Mężczyzna Opłacony
47 Karolina Gmaj SĄSIEDZI TEAM:) 1980 Kobieta Opłacony
48 Mateusz Szewczyk 1987 Mężczyzna Opłacony
49 Mirek Fliśnik Galopująca Soczewica 1984 Mężczyzna Opłacony
50 Marcin Przybylski SĄSIEDZI TEAM:) 1976 Mężczyzna Opłacony
51 Magdalena Przybylska SĄSIEDZI TEAM:) 1981 Kobieta Opłacony
52 Piotr Rybak 1997 Mężczyzna Opłacony
53 Agnieszka Ogórek 1975 Kobieta Opłacony
54 Krystyna Sobczyńska 1975 Kobieta Opłacony
[brak] Andrzej Fabisiak Rozbiegany Sulejówek 1964 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ania Borawska Mała Lady Pank Biegam dla Siebie 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] ARTUR ADAMCZYK 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Janus Biegam Na Tarchominie 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Polak 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Warchoł KB im. P.Sękowskiego 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Pietrzykowski 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Wieczorek Przegląd Sportowy 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] jan raczyński 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Janusz Ochab 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamila Gala Naprzód Młociny 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] KATARZYNA MASTALERZ Drużyna TVN 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Łazarz Kapaon Cazzo Club Running Team 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek SUCHCICKI ROCH Jasienica 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Patrycja Rudzińska 2000 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paweł Kłosiński KB im Piotra Sękowskiego 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Sikorski 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Przemek Lisik Warsaw run club 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Żak Wieliszew Heron Team 1973 Mężczyzna Nieopłacony