Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Świebodzice 2019 - Dystans dodatkowy 5 km

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
12/50
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
100 Łukasz Kozłowski #WAWRZYNTEAM 1991 Mężczyzna Opłacony
101 Jakub Szymański 1979 Mężczyzna Opłacony
102 Małgorzata Skoczylas-Szymańska 1981 Kobieta Opłacony
103 Mateusz Bajalski 1991 Mężczyzna Opłacony
104 Alicja Masłyk 1984 Kobieta Opłacony
105 Paulina Chmielewska 1987 Kobieta Opłacony
106 Aleksandra Kiełb 1992 Kobieta Opłacony
107 Patrycja Smagło 1993 Kobieta Opłacony
108 Rafał Rafałko 1984 Mężczyzna Opłacony
109 Szymon Skirgajłło 1992 1992 Mężczyzna Opłacony
110 Karolina Kenig 1985 Kobieta Opłacony
111 Agata Masłyk 1993 Kobieta Opłacony
112 Dariusz Chorąży 1969 Mężczyzna Opłacony
113 Bartosz Deja 1995 Mężczyzna Opłacony
114 Grzegorz Surgieniewicz 1983 Mężczyzna Opłacony
115 Bartosz Kościelniak 1993 Mężczyzna Opłacony
116 Włodzimierz Trosinski 1993 Mężczyzna Opłacony
117 Maciej Piechocki 1968 Mężczyzna Opłacony
118 Sebastian Słomiński GVT 2000 Mężczyzna Opłacony
119 Arleta Olędzka 1975 Kobieta Opłacony
120 Adriana Kurdzielewicz 1999 Kobieta Opłacony
121 Krzysztof Schwarz 1987 Mężczyzna Opłacony
122 Przemysław Wawrowski Temmpo Wałbrzych 1986 Mężczyzna Opłacony
123 Marek Patalon GLKS Marcinowice 1967 Mężczyzna Opłacony
124 Piotr Apanowicz 1970 Mężczyzna Opłacony
125 Ewa Apanowicz 1969 Kobieta Opłacony
126 Daniel Traczyński Biegowa Świdnica 1991 Mężczyzna Opłacony
127 Zbigniew Jakubik 1962 Mężczyzna Opłacony
128 Aleksandra Torzecka 1988 Kobieta Opłacony
129 Bartłomiej Wojsław GLKS Marcinowice 1984 Mężczyzna Opłacony
130 Piotr Parecki 1977 Mężczyzna Opłacony
131 KAROLINA BERBECKA 1983 Kobieta Opłacony
132 BOLESŁAW MĄCZKA 1978 Mężczyzna Opłacony
133 Jakub Rutkowski Victoria Świebodzice 2005 Mężczyzna Opłacony
134 Alex Błasz Victoria Świebodzice 2006 Mężczyzna Opłacony
135 Krzysztof Gromala Sobasteam 1981 Mężczyzna Opłacony
136 Edyta Gardecka 1986 Kobieta Opłacony
137 Beata Malek 1973 Kobieta Opłacony
[brak] Alex Błasz Victoria Świebodzice 2006 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Alex Błasz Victoria Świebodzice 2006 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Arleta Olędzka 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] BOLESŁAW MĄCZKA 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] BOLESŁAW MĄCZKA 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] BOLESŁAW MĄCZKA 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] BOLESŁAW MĄCZKA 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] BOLESŁAW MĄCZKA 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Daniel Traczyński Biegowa Świdnica 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Apanowicz 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Apanowicz 1970 Mężczyzna Nieopłacony