Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Świebodzice 2019 - Dystans dodatkowy 10 km

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
10 km
Dostępne pakiety
23/70
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Piotr Burda 1976 Mężczyzna Opłacony
2 PAULINA SZARZYŃSKA BZ TRAINING SYSTEM 1985 Kobieta Opłacony
3 Artur Żmijan Sudeckie Wycieczki Biegowe 1971 Mężczyzna Opłacony
4 Anna Paluch Grupa BIEGOWA Pokonaj granice 1983 Kobieta Opłacony
5 Artur Burkacki Pokonaj Granice Grupa Biegowa Świebodzice 1979 Mężczyzna Opłacony
6 Jacek Staniszewski KB FAURECIA WAŁBRZYCH 1981 Mężczyzna Opłacony
7 Sławomir Szarafin BiegiGorskie.eu 1965 Mężczyzna Opłacony
8 Bartosz Zając BZ TRAINING SYSTEM 1993 Mężczyzna Opłacony
9 Grzegorz Dzieszuk Schneider Electric / Podzamcze Wałbrzych 1980 Mężczyzna Opłacony
10 Robert Proce 1973 Mężczyzna Opłacony
11 Łukasz Podyma 1986 Mężczyzna Opłacony
12 Marcin Kotlarski 1979 Mężczyzna Opłacony
13 Krzysztof Łukawski 1983 Mężczyzna Opłacony
14 Krzysztof Radwan 1976 Mężczyzna Opłacony
15 Damian Hyrlik Pokonaj Granice 1971 Mężczyzna Opłacony
16 Grzegorz Surgieniewicz 1983 Mężczyzna Opłacony
17 JANUSZ FERENC UKS Ludwikowice 1954 Mężczyzna Opłacony
18 Katarzyna Hyrlik Pokonaj Granice 1973 Kobieta Opłacony
19 Krzysztof Winiarczyk Rekin 1982 Mężczyzna Opłacony
20 Pawel Białek #wawrzynteam 1992 Mężczyzna Opłacony
21 Elżbieta Kierczyńska 1980 Kobieta Opłacony
22 Tomasz Karch ŻELAZNA ŚWIDNICA 1982 Mężczyzna Opłacony
23 Damian Rogoziński Xenico Pharma 1975 Mężczyzna Opłacony
24 RADOSŁAW SOWA 1981 Mężczyzna Opłacony
25 Wojciech Krauze 1980 Mężczyzna Opłacony
26 Zbigniew Szlufcik Grupa Biegowa Dzikowiec 1974 Mężczyzna Opłacony
27 Piotr Szyemcki 1976 Mężczyzna Opłacony
28 Jacek Leszko 1973 Mężczyzna Opłacony
29 Piotr Holly 1983 Mężczyzna Opłacony
30 Robert Majorkiewicz Drużyna Szpiku 1976 Mężczyzna Opłacony
31 Jacek Krajewski Pokonaj Granice 1970 Mężczyzna Opłacony
32 Marek Karnas 1971 Mężczyzna Opłacony
33 Jacek Ślęczkowski TEMMPO WAŁBRZYCH 1975 Mężczyzna Opłacony
34 Mateusz Pielech 1996 Mężczyzna Opłacony
35 Alicja Okwieka 1996 Kobieta Opłacony
36 PIOTR ZAGAŁA WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL 1969 Mężczyzna Opłacony
37 Piotr Wciórka 1979 Mężczyzna Opłacony
38 Patryk Bryłkowski 1995 Mężczyzna Opłacony
39 Mateusz Kuriata Pokonaj Granice - Grupa Biegowa Świebodzice 1991 Mężczyzna Opłacony
40 Andrzej Kubielewicz 1956 Mężczyzna Opłacony
41 Kamil Weber 1993 Mężczyzna Opłacony
42 Marcin Frąk KRAUSE RUNNING TEAM 1980 Mężczyzna Opłacony
43 Krzysztof Januszko Żelazna Świdnica 1982 Mężczyzna Opłacony
44 KARINA PIEKARSKA BEZ GRANIC 1975 Kobieta Opłacony
45 Sebastian Szymański 1982 Mężczyzna Opłacony
46 Norbert Czarkowski TeMMPo Wałbrzych 1974 Mężczyzna Opłacony
47 Artur Gawroński Oldboys 1964 Mężczyzna Opłacony
[brak] Andrzej Hołowacz 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andzrzej Kubielewicz 1956 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Gawroński 1964 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Januszko Żelazna Świdnica 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Januszko Żelazna Świdnica 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Januszko Żelazna Świdnica 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Januszko Żelazna Świdnica 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Wciórka 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tadeusz Chomik Temmpo Wałbrzych 1968 Mężczyzna Nieopłacony