VII BIEG TROPEM WILCZYM OLKUSZ/RABSZTYN - BIEG HONOROWY

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
1963 m
Dostępne pakiety
25/70
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Oskar Broda Klub Historyczny Olkusz 1998 Mężczyzna Opłacony
2 Michał Masłowski Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Olkusz 1979 Mężczyzna Opłacony
3 Joanna Rozmus-Masłowska Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Olkusz 1979 Kobieta Opłacony
4 Wioleta Oczkowska KH im. AK w Olkuszu 1994 Kobieta Opłacony
5 Michał Oczkowski KH im. AK w Olkuszu 1992 Mężczyzna Opłacony
6 Adriana Sroczyńska-Kolmajer 1987 Kobieta Opłacony
7 Arkadiusz Sroczyński 1983 Mężczyzna Opłacony
8 Justyna Nawara Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Olkuszu 1991 Kobieta Opłacony
9 Łukasz Flakiewicz 1991 Mężczyzna Opłacony
10 Michał Dobrek 1992 Mężczyzna Opłacony
11 Aleksandra Brzostek 1993 Kobieta Opłacony
12 Stanisław Pasternak Olkuszbiega.pl 1966 Mężczyzna Opłacony
13 Antoni Suwalski 2009 Mężczyzna Opłacony
14 Piotr JANASIK Wolbrom Team 1957 Mężczyzna Opłacony
15 Halina Piwowarczyk Wolbrom Team 1963 Kobieta Opłacony
16 Grażyna Smolak 1964 Kobieta Opłacony
17 Marek Smolak 1961 Mężczyzna Opłacony
18 Grzegorz Osmęda Wolbrom Team 1977 Mężczyzna Opłacony
19 Patryk Rychlik Lisy Pustyni 2008 Mężczyzna Opłacony
20 Artur Mazur Brak 1996 Mężczyzna Opłacony
21 Bartosz Piasny 1989 Mężczyzna Opłacony
22 Ewelina Dybich 1984 Kobieta Opłacony
23 Dobrusia Kieres Grupa ratownicza LO 4 2003 Kobieta Opłacony
24 Weronika Francuz Grupa Ratownicza LO4 2002 Kobieta Opłacony
25 Patrycja Goc Grupa ratownicz LO4 2002 Kobieta Opłacony
26 Katarzyna Leśniak Grupa ratownicza LO 4 2002 Kobieta Opłacony
27 Julia Kocjan Grupa ratownicza LO4 2003 Kobieta Opłacony
28 Julia Kwarta grupa ratownicza LO IV 2002 Kobieta Opłacony
29 Wiktoria Żyła Grupa Ratownicza LO4 2002 Kobieta Opłacony
30 Wiktoria Remberska Grupa Ratownicza LO4 2002 Kobieta Opłacony
31 Zofia Bigaj Grupa Ratownicza LO4 2002 Kobieta Opłacony
32 Adam Sobczak Lisy Pustyni 1976 Mężczyzna Opłacony
33 Staś Sobczak 2009 Mężczyzna Opłacony
34 Emilia Jurczyk Grupa ratownicza LO4 2002 Kobieta Opłacony
35 Patrycja Papaj Grupa Ratownicza LO4 2002 Kobieta Opłacony
36 Maja Kaczmarczyk Grupa ratownicza LO 4 2002 Kobieta Opłacony
37 Julia Nocoń Grupa Ratownicza LO4 2002 Kobieta Opłacony
38 Aleksandra Paulewicz Grupa Ratownicza LO4 2002 Kobieta Opłacony
39 Aleksandra Mańkowska Grupa Ratownicza LO4 2002 Kobieta Opłacony
40 Krystian Nawara 1992 Mężczyzna Opłacony
41 Monika Mucha-Labisko KUSY Bukowno 1982 Kobieta Opłacony
42 Maja Labisko KUSY Bukowno 2009 Kobieta Opłacony
43 Dorota Stachowicz-Mączka 1979 Kobieta Opłacony
44 Bartłomiej Gut 1999 Mężczyzna Opłacony
45 Krzysztof Pęgiel 1990 Mężczyzna Opłacony