Zmarźlak 2019 - Bieg na 5

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
-3/50
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Stefan Mandes Izabelin na Start 2006 Mężczyzna Opłacony
2 Magdalena Kądzielska INS 1976 Kobieta Opłacony
3 Ewelina Podolak Izabelin na start 1987 Kobieta Opłacony
4 Małgorzata Gromadka CMKP TEAM 1979 Kobieta Opłacony
5 Renata Jelińska 1987 Kobieta Opłacony
6 Karolina Pamięta 1991 Kobieta Opłacony
7 Dominika Smolińska Izabelin na Start 1987 Kobieta Opłacony
8 Magdalena Kawecka Kawa bez papierosa 1982 Kobieta Opłacony
9 Adam Żmudzin Torpeda Planty 1977 Mężczyzna Opłacony
10 Łukasz Tendaj Tendaj Team 1987 Mężczyzna Opłacony
11 Marek Skoczewski Naprzód Młosiny 1971 Mężczyzna Opłacony
12 Jacek Bajorek 1975 Mężczyzna Opłacony
13 Mateusz Zgodą Naprzód Młociny 1993 Mężczyzna Opłacony
14 Elwira Muchajer Izabelin na Start 1983 Kobieta Opłacony
15 Anna Walczak Turbodziki 1978 Kobieta Opłacony
16 Marcin Oksieniuk TurboDziki 1982 Mężczyzna Opłacony
17 Tomasz Górski Team Kopeć 1976 Mężczyzna Opłacony
18 Michał Szczygieł 1991 Mężczyzna Opłacony
19 Sylwia Choroś 1987 Kobieta Opłacony
20 Milena Banachowicz 1993 Kobieta Opłacony
21 Paulina Tadzik 1992 Kobieta Opłacony
22 Tomasz Tadzik KONIUCHY OCR 1992 Mężczyzna Opłacony
23 IGOR GLAPIŃSKI 1992 Mężczyzna Opłacony
24 Małgorzata Wargocka CASA EN SOL 1986 Kobieta Opłacony
25 Marcin Borski CASA EN SOL 1973 Mężczyzna Opłacony
26 Dorota Czarnota Bravehearts 1981 Kobieta Opłacony
27 Paweł Czarnota 1979 Mężczyzna Opłacony
28 Patryk Czoska 1996 Mężczyzna Opłacony
29 Marcin Kniaziołucki 1980 Mężczyzna Opłacony
30 Agnieszka Dworzyńska-Górska 1984 Kobieta Opłacony
31 Kamila Fortuniak Sąsiedzi Team 1978 Kobieta Opłacony
32 Marta Czajka 1996 Kobieta Opłacony
33 Dominika Sowińska 2002 Kobieta Opłacony
34 Mateusz Księżopolski Biegli rewidenci 1982 Mężczyzna Opłacony
35 Milena Ojrzyńska 1995 Kobieta Opłacony
36 Jarosław Chrabałowski Warszawa 1985 Mężczyzna Opłacony
37 Artur Wyderka JB Warsaw 1986 Mężczyzna Opłacony
38 Krzysztof Jończyk 1987 Mężczyzna Opłacony
39 Tomasz Pawlik JB Warsaw 1987 Mężczyzna Opłacony
40 Sylwia Borowiec JB Warsaw 1991 Kobieta Opłacony
41 Karolina Kłos JB Warsaw 1987 Kobieta Opłacony
42 Paweł Radwan-Pytlewski 1985 Mężczyzna Opłacony
43 Tomek Mendel 2003 Mężczyzna Opłacony
44 JACEK MENDEL 1972 Mężczyzna Opłacony
45 Grzegorz Wartałowicz 1990 Mężczyzna Opłacony
46 Dariusz Sarzała AKS Polonia Warszawa 1959 Mężczyzna Opłacony
47 Bartłomiej Sarzała AKS Polonia Warszawa 1993 Mężczyzna Opłacony
48 Marcin Hildebrand Biegam na Tarchominie 1987 Mężczyzna Opłacony
49 Ryszard Łukaszewicz 1961 Mężczyzna Opłacony
50 Piotr Zdziarski DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 1979 Mężczyzna Opłacony
[brak] Anna Żuchewicz 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Grażyna Stasiak Izabelin Na Start 1999 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ilona Bielecka 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jolanta Pietras 1973 Kobieta Opłacony
[brak] Kamil Szymaniak 1990 Mężczyzna Opłacony
[brak] Marcin Tomczak 1980 Mężczyzna Opłacony
[brak] Marian Sokołowski samotny wilk 1948 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Pawel Czarnota 1979 Mężczyzna Nieopłacony